Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x04 "Walkabout"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
41%
 41%  [ 7 ]
9
41%
 41%  [ 7 ]
8
17%
 17%  [ 3 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 17

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 10:25 am    Teema: Lost - 1x04 "Walkabout" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 25. oktoobril 2005 kell 20:30 Kanal 2-hes

"Ringikõnd"
Keset ööd tabab pääsenuid ootamatu üllatus - nende laagripaika tungivad metssead. Kate ja Michael suunduvad koos Locke'iga toitu otsima ja mehe kohta tuleb ilmsiks ¹okeeriv saladus. Jacki plaan lennukirusudesse jäänud laibad kokku koguda ja ära põletada äratab teistes vastuseisu. Kes pääsenute seast oli varem jalutu, aga suudab nüüd käia?


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Hea osa oli, minu poolt 9/10
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 1:35 pm    Teema: Vasta viitega

Arvatavasti tuleb hää osa. Reklaamis jooksis Locke seal ringi ja vehkis noaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt hea osa. Aga eelmine oli parem, seega pean sellele ühe punkti vähem panema. 8/10.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 9, sest päris tipp polnud... minu meelest.
Ikkagi laipade põletamine oli ju raske otsus, aga seda tuli teha...
Locke'ist seda poleks küll lootnud tegelt, arvasin, et tal mingi muu saladus, aga see oli tõesti midagi, mida ma pole ootand :d
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Pagan Crying or Very sad . Unustasin ära. Kas keegi teeks väikse kokkuvõtte sellest, mis juhtus?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Väga omapärane osa oli, teistest päris erinev. Seekord anti meile üpris palju uut ja huvitavat informatsiooni, kuid keskenduti küll natuke vähem põnevuse tekitamisele. Nägime erinvate inimeste probleeme, saades aru, et ka Jack'il on omad mured.

Locke tegelase tuvustamine oli väga hästi välja tulnud. Alguses tundus, et Locke on endine kurjategija, siis sõjaväelane, siis vaimse puudega ning lõpuks selgus, et ta oli hoopis invaliid ja sai õnnetuse abil uuesti käima. Cool
See, mida lõpuks teada saime, oli väga ootamatu ja äärmiselt hästi serveeritud, sest terve episoodi valmistati meid ette millekski muuks.

Samuti on hea näha, et hakatakse näitama probleeme, mis tekivad seoses toidu ja vee otsa lõppemisega. Olen kindel, et episoodi sündmused olid alles tõeliste jamade algus ning toidu puuduse tõttu tekib palju uusi muresid.

Nagu ma ütlesin, osa oli huvitav, kuid särtsust jäi vähekese puudu. Razz

8/10 läheb seekord kirja.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Hea osa oli, minu poolt 9/10


Teate, kas oleks äkki võimalik natuke rohkem kommenteerida, mis meeldis ja mis mitte? Sest "hea osa, meeldis" ja "halb osa, ei meeldind" kommentaarid ei ole küll eriti huvitavad lugeda.Smile


Nüüd siis sellenädalase episoodi juurde. Panin taaskord 10 puntki, see osa meeldis mulle isegi rohkem kui eelmine, mis näitab mulle järjekordselt, et nii lahkelt ei tohiks episoodidele kõrgeid hindeid jagada. Very Happy
Locke tegelaskuju on väga huvitavaks tehtud, tuli välja, et mees oli invaliid olnud ning alles peale allakukkumist käimisvõime tagasi saanud. Peaaegu nagu ime, kuid huvitav, kas see võib kuidagi selle saarega seotud olla? Arvestades sealseid müstilisi juhtumisi poleks see eriline ime.
Eriti kahtlane oli aga tema kohtumine koletisega. Mis asi see seal metsas ikkagi ringi liigub, kui ta Locke'i ära ei tapnud... või oli see üldse mingi muu asi?

Väga hea on see, et puudutati 'reaalseid' probleeme ehk siis söögi lõppemist ja selle jahtimist, millele osati ka vähemalt kalapüüdmise juures natuke koomikat lisada. Lennuki põlema panemisega ei tahaks aga eriti nõustuda... kas parem poleks olnud laibad sealt ikkagi välja vedada, sest ma kujutan ette, et sellisel üksikul saarel kuluks varjualune ära.

Igatahes, kogu aeg oli huvitav; loodan, et sama kvaliteet jätkub.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Minult seekord 10. Osa võitis ka parima stsenaariumi Emmy.

Locke on üks minu lemmiktegelasi. Peaaegu täislik osa, üks parimaid mida näinud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

8.5/10 Suht rahulik osa ja mis pani eriti mõtlema, kui Locke lõpuks ratastoolis oli. See saar on müstiline Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

9. Metsea häälitsemine oli natukene kahtlane. Uirgasid veits mõne kiskja moodi. Aga kes teab. Äkki ongi see loomuli hääl. Lock'i seiklused olid huvitavad. Kuigi tekkis kaks suurt küsimust. Kes olis see eit/vennike mustas kes seal ennast näitas paarkorda? Ja veel suuremm küsimus. KES OLI SEE ELUKAS? või midaiganes see ka ei olnud. MIks Lock sellest teistele ei rääkinud. Aga noh see on vist järgmiste osade materjaal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 25, 2005 11:31 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
velz83 kirjutas:
Hea osa oli, minu poolt 9/10


Teate, kas oleks äkki võimalik natuke rohkem kommenteerida, mis meeldis ja mis mitte? Sest "hea osa, meeldis" ja "halb osa, ei meeldind" kommentaarid ei ole küll eriti huvitavad lugeda.Smile


No anna nüüd ometi andeks, kiirustasin loengusse ja mõte jooksis kinni. Meeldis see kuidas oli Locki asi ülesse ehitatud, algusel vaatasin, et tegemist on mingi eriti karmi luure tüübiga, aga tegelikult oli hoopis halvatud kontorirott. Ja mudugi üks põhjus veel miks suuremad kommentaarid ära jäid, oli see, et pühapäeva õhtul vaatasin ühe tüdrukuga mitu osa jutti ning ei mäletanud enam, kust üks osa lõppes ja teine algas. Ei tahtnud järgmist osa ära spoilerdada Wink
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Seni parim osa. Locke'i tegelaskuju huvitas kohe algusest peale - tema flashbackid olid eriti huvitavad. Üldse oli kogu osa väga hästi üles ehitatud, jubedalt meeldis Jacki antiheroilisus. Tõepoolest, miks alati tema? See tibi, kes kalapüügiga jändas, vot tema on üks kohutavalt ebameeldiv tegelane. Küllap see oligi eesmärk.

10/10.


Edit: 300. Mr. Green
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Eriti kahtlane oli aga tema kohtumine koletisega. Mis asi see seal metsas ikkagi ringi liigub, kui ta Locke'i ära ei tapnud... või oli see üldse mingi muu asi?


Endale jäi sellest selline mulje nagu oleks see koletis metssea ära tapnud ja Locke´le andnud. Aga muidu jah väga hea osa nagu eelmisedki. Endale meeldibki siiani Locke kõige rohkem nendest tegelastest seal.
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Enterprise kirjutas:
velz83 kirjutas:
Hea osa oli, minu poolt 9/10


Teate, kas oleks äkki võimalik natuke rohkem kommenteerida, mis meeldis ja mis mitte? Sest "hea osa, meeldis" ja "halb osa, ei meeldind" kommentaarid ei ole küll eriti huvitavad lugeda.Smile


No anna nüüd ometi andeks, kiirustasin loengusse ja mõte jooksis kinni. Meeldis see kuidas oli Locki asi ülesse ehitatud, algusel vaatasin, et tegemist on mingi eriti karmi luure tüübiga, aga tegelikult oli hoopis halvatud kontorirott. Ja mudugi üks põhjus veel miks suuremad kommentaarid ära jäid, oli see, et pühapäeva õhtul vaatasin ühe tüdrukuga mitu osa jutti ning ei mäletanud enam, kust üks osa lõppes ja teine algas. Ei tahtnud järgmist osa ära spoilerdada Wink



Ei midagi isiklikku. Smile See ei käinud ainult sinu kohta, vaid oli üldine soovitus kõigile.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Okt 26, 2005 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Ehk siis ka minu kohta nähtavasti Rolling Eyes Wink. Vabandused siis ka minult.
Kuigi ma olen tavaliselt üritanud selliseid ühelauselisi postitusi vältida, siis seekord oli minulgi üpris kiire ja ei jaksanud midagi rohkem kirjutada. Kuna ma aga punktid kirja panin, siis lisasin ka lühikese kommentaari igaks juhuks, sest muidu tuleb jälle keegi ütlema, et "kes küll 8 pani?!?" Mr. Green

Üritan edaspidi eeskujulikum kodanik olla.


Mis aga osasse puutub, siis Locke'i minevik oli mulle esimest korda vaadates täielik üllatus. Pidasin minagi teda mingiks endiseks sõjaväelaseks - tema tegelik elulugu oli aga hoopis vastupidine sellele, mida ma arvasin. Väga hästi igatahes suutsid sarja tegijad seda meile valgustada; see aitab Locke'i palju paremini mõista ja paneb talle kaasa tundma.

Kui teised, eeskätt Jack, Locke'i mineviku kohta teaks, ehk suhtuks nemadki siis temasse natuke paremini. Sarja elanike jaoks tundub ta aga just sellena, kes ta tegelikult mitte pole - mingi natuke ärakeeranud erusõjaväelasena.

Kui sarjast üldiselt rääkida, siis need flashbackid tegelaste minevikust on minu meelest sarja üks parimaid osasid - lausa geniaalne idee sarja loojatelt tegelikult. Kui ma esimest korda Losti kohta kuulsin ja sain teada, et suure osa igast episoodist moodustab mingi tegelase mineviku näitamine, siis suhtusin ma sellesse suure eelarvamusega (miskipärast meenusid mulle kohe igasugu Survivor-tüüpi tõsielusarjad, mida TV3 mõni aasta tagasi usinalt tootis). Ma arvasin, et need tagasivaated on ainult tegelasi tutvustava loomuga, aga need on midagi hoopis rohkemat - sarja loo edasiarendamiseks hädavajalikud ja lisaks kõigele ka väga huvitavad. Ma usun, et kui seda mineviku uurimist ei oleks, kaotaks sari suure osa oma võlust; kes teab, kas see nii populaarne olekski.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Slice
Nooremleitnant


Liitunud: 22 Mai 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 8:57 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav osa oli 9/10, võibolla hakkabki nii olema, et näitab kõikide peategelaste mineviku(või vähemalt osa sellest) ära. Ma küll oleks ilgemalt kartnud seda mustas ülikonnas onklit, äkki tulevadki mingid pintsaklipslased järgi Laughing . A võibolla hakkavad nad lihtsalt ühekaupa hulluks minema?
_________________
R.I.P.
Albus Dumbledore
May there be Acid Pops in heaven.
...And Writer's Block Strikes Back!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 12:30 pm    Teema: Vasta viitega

Slice kirjutas:
võibolla hakkabki nii olema, et näitab kõikide peategelaste mineviku(või vähemalt osa sellest) ära.

jah see hakkabki nii olema, selline on sarja formaat. Igas osas keskendutakse ühe tegelase minevikule, nõus et see on sarja suurimaid plusse. Ning loomulikult ei jää see ainsaks osaks kus Locke minevikku puudutatakse (kokku on 13-14 peategelast, praeguseks on tehtud ~30 osa, loogiline et tähtsamate tegelaste juurde pöördutakse tagasi).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kuskil ühed rääkisid ,et peale 5. osa läheb asi põnevaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 27, 2005 5:43 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Kuskil ühed rääkisid ,et peale 5. osa läheb asi põnevaks


Minu arust iga osa põnev olnud :p
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group