Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Roughnecks: Starship Troopers Chronicles

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 5:12 pm    Teema: Roughnecks: Starship Troopers Chronicles Vasta viitega

Wikipedia link
IMDB link

Kui keegi veel ei tea, siis R. Heinleini Tähesõdalaste romaani põhjal on lisaks kolmele filmile tehtud ka animeeritud CGI-seeria, mis originaalselt jooksis aastatel 1999-2000. Praeguseks on sari antud välja ka DVD-del ja moodustab sellisel kujul kuus umbes poolteisetunnilist filmi. Visuaalse poole pealt sarnaneb see miniseeria 1997. aasta kinofilmiga, kuid sisuliselt ja detailidelt on natuke sarnasem romaanile. Põhimõtteliselt on Roghnecks: Starship Troopers Chronicles minu arvates võrreldev Tähesõdade CGI-seeriaga The Clone Wars - actionit on palju ning sisuliselt jääb tegevustik üsna lihtsakoeliseks, kuid seda on ka täiskasvanud vaatajal võimalik ilma liigselt silmi pööritamata vaadata. Kui film on tuntud paljude veriste ja vägivaldsete stseenide poolest, siis selles seerias on tulenevalt sihtgrupist seda arusaadavalt tunduval määral vähendatud.

Ise nägin kunagi aastaid tagasi esimest seeriat ehk The Pluto Campaign. Igatahes sel ajal avaldas see mulle sügavat muljet, sest Verhoeveni "Tähesõdalased" oli sel ajal üks minu lemmikfilme ning näha sealt tuttavaid tegelasi ja putukaid uutes seiklustes oli igati põnev. Kahjuks ei olnud rohkem osasid võimalik kätte saada ja nii ta mind vaikselt kummitama jäi, kuni paar aastat tagasi avastasin lõpuks, et seeria on välja antud DVD-del ja siis ma need ka omandasin. Teistkordsel vaatamisel ei olnud muidugi enam tegu nii hea asjaga, nagu tavaliselt ikka lapsepõlve lemmikutega juhtub, aga Tähesõdalaste saaga huvilistele oleks kindlasti tegu kohustusliku vaatamisega. The Pluto Campaign ehk esimene seeria on minu arvates tugevaim lugu, aga ka teised on vaadatavad. Kahjuks jäi lugu ainult lõpplahenduseta, sest tootmine katkestati suhteliselt segastel asjaoludel.

Kas keegi on seda veel näinud ja mida arvate?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 5:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna mulle meeldis Starship Troopers esimene ja kolmas film eelkõige oma poliitilise kommentaari tõttu, siis sattusin ka mina nende animeeritud filmide peale.
Siiski tuleb tunnistada, et suutsin ära vaadata vaid esimese osa ning mulle ta erilist muljet ei avaldanud. Märulit ja möllu oli kõvasti, aga ilma filmidele omase sarkasmita jäi kogu lugu kuidagi lahjaks. Õigepoolest pole mulle kunagi seda tüüpi militaarulme väga sügavat muljet avaldanud. Smile

Oli näha, et animasarjas on kasutatud originaalsetele kirjutistele lähedasemaid elemente, kuid kuna ma originaallooga otseselt kokku puutunud pole, siis minu jaoks see väga suurt tähtsust ei omanud. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group