Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Darth Vader

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Nelj Nov 10, 2005 10:49 pm    Teema: Darth Vader Vasta viitega

Mul tekkis siin küsimus. Kuidas saab Darth Vader oma hädad WC potil tehtud või kuidas ta sööb. Ta ei sa ju oma halowiini kostüümi seljast ära võtta, muidu annab kohe otsad. Kuidas saab ta siis näiteks nina nuusata kui sealt midagi ripub või kui tuleb kõhutuul, siis ta peab seda kaifima .

Viimati muutis seda MobY (Reede Nov 11, 2005 2:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mallow
Kommodoor


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 169
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Nov 11, 2005 9:11 am    Teema: Vasta viitega

Vader-il on spetsiaalne ruum, kus ta võttis oma maski maha. WC kohta aga ei oska ma miskit öelda Smile Nu küll nad nende "pisiasjadega" ka hakka said.
_________________
I am Pentium of Borg. Accuracy is irrelevant. You will be approximated
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2005 4:48 pm    Teema: Re: Darth Vader Vasta viitega

MobY kirjutas:
Mul tekkis siin küsimus. Kuidas saab Darth Vader oma hädad WC potil tehtud või kuidas ta sööb. Ta ei sa ju oma halowiini kostüümi seljast ära võtta, muidu annab kohe otsad. Kuidas saab ta siis näiteks nina nuusata kui sealt midagi ripub või kui tuleb kõhutuul, siis ta peab seda kaifima .


eks tal seal tagumiku ja riista otsas mingi kotike peaks olema, mis pärast mööda jala-püksi säärt alla libistatakse, ja kempsu visatakse, aga see vaid minu loll fantaasia
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Wars Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group