Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Foorumi reklaam
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2004 7:13 pm    Teema: Re: Foorumi reklaam Vasta viitega

knopka kirjutas:
Konstruktiivset kriitikat? Palun! Aga neelake alla ka!
See foorum on kõige enam kahe inimese - Trekranger ja Enterprise t***pikendus, kes leiavad, et neil kuidagi ei sobi teistes foorumites kaasa lüüa, vaid tuleb ilmtingimata oma nurk püsti panna ja teisi foorumeid selle reklaamimiseks kasutada.

oukei.....niisiis nagu ma aru saan, on sinu näol tegemist mingi teise foorumi tähtsa ninaga, kes on solvunud, et tema foorumis Ulmefoorumile reklaami on tehtud? Hea küll, ma ei hakka selle koha pealt vaidlema, see pole tõesti kõige viisakam tee ühe foorumi reklaamimiseks, aga kuidagi tuleb seda teha. Razz
Katsu aru saada, teistes ulmefoorumites ei leiaks meie valdkond tõenäoliselt erilist vastukaja, seda eelkõige neist huvituvate inimeste puuduse tõttu ning need jääksid muude teemade varju, seepärast oligi vaja seda "oma nurgakest". Smile
knopka kirjutas:
Asi on seda naeruväärsem, et tegelikult on ei pühendata teistes foorumites isegi alafoorumi jagu ruumi teemaarendustele, mis siin võtavad enda alla peaaegu et terve sektsiooni.

Ää.....kuidas see nagu probleem on? Teised foorumid on ka teise suunitlusega äkki? Wink Kui sa ikka pole veel asjale pihta saanud, siis ma ütlen veel kord: See foorum ongi mõeldud eeskätt Sci-Fi sarjade ja filmide arutamiseks, fantaasial ja muudel ulme alaliikidel on siin väiksem tähtsus.
knopka kirjutas:
Kas viga on teistes foorumites? Kui juurde panna asjaolu, et siinsete sektsioonide alafoorumite teemades on enamjaolt vaid paar postitust, siis tundub, et viga on ikkagi siinse foorumi haldajate küündimatuses aduda käsitletava teema mahukuse tegelikku määra!

Mina ei näe üldse mingit viga, nagu ma ütlesin, on erinevad foorumid ka (üldiselt) erineva suunitlusega. Lisaks veel seda, et kahe inimese pingutusest üksi on vähe, et foorum korralikult tööle panna. Meie eesmärgiks oli luua koht, kus Eesti Sci-Fi fännid koos midagi teha saaksid, sest nende kogukond on ikkagi suhteliselt väike.

knopka kirjutas:
Poisid - rohkem enesekriitikat! Ja kõigil on lõbusam!

See oli nüüd konstruktiivne kriitika! Et asi puust ja punane oleks - ütlen asja ka lihtsamalt välja:
enne, kui foorumit tegema hakkate mõtelge läbi, kas see valdkond, milles te foorumit teete, on ikka sedavõrd kütkestav ja laiapõhjaline, et see mingitki arvestatavat trafficut tekitab. Inimestel on kombeks käia kohtades, kust ta saab korraga mitmeid asju kätte. Teie siin tegelete kitsa nizziga ja sedagi märksa pinnapealsemalt, kui see foorumi huvitavuse kohalt tarvilik oleks! Sestap ka külastajate ja nende aktiivsuse vähesus. S***a kaupa pole mõtet reklaamida - raiskate niisama aega ja tekitate endi suhtes pahameelt - inimesed ju näevad, et saastaga on tegemist! Enne oleks ainult teie sellest saastast teadnud! Wink


njaah....aga soovitus siis? Nüüd on foorum juba olemas.....
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Esm Dets 27, 2004 11:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2004 11:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Konstruktiivset kriitikat? Palun! Aga neelake alla ka!
See foorum on kõige enam kahe inimese - Trekranger ja Enterprise t***pikendus, kes leiavad, et neil kuidagi ei sobi teistes foorumites kaasa lüüa, vaid tuleb ilmtingimata oma nurk püsti panna ja teisi foorumeid selle reklaamimiseks kasutada


Ok, ma ei ole kindel, et seda just konstruktiivseks kriitikaks saab nimetada, pigem lõhnab see isiklikul tasandil lahmimise järele.
Ma saan aru, et probleem on selles, et antud foorumit ühes teises paigas tutvustati? Kui see on tõesti reeglitevastane, siis saab ju teemapüstituse alati ära kustutada ja sellest peaks piisama küll. Muide, isiklikult toimetan ka ühes teises portaalis, milles on küll ja küll igasuguseid uusi samasisulisi foorumeid jms reklaamitud ning keegi ei ole sellest mingit poleemikat tekitanud. Ja veel enam ei ole tulnud tahtmist autoritele kallale minna ja nende loomingut saastaks nimetada, olgu nende foorumid mistahes tasemel - esiteks ei ole see minu asi ja teiseks kahjustaksin sellise tegevusega portaali, mida ise esindan.
Saast või mitte - see ulmefoorum siin, nii hea kui halb ta iganes siis on, ei ole õnneks kuskil kohustusliku lektüüri nimekirjas. Ehk siis - kui ei meeldi, siis on alati võimalik asja ignoreerida. Elus on palju asju, mis on vastukarva aga neist ei pea välja tegema.

Tsiteerin::
Teie siin tegelete kitsa nizziga ja sedagi märksa pinnapealsemalt, kui see foorumi huvitavuse kohalt tarvilik oleks!


Selles osas ma isegi mingil määral nõustuksin aga seda viga annab õnneks alati parandada.

Tsiteerin::
Põhipoint on selles, et see foorum ei paku midagi sellist, mida varem alustanud foorumites ei ole. Ja tõtt ütelda on isegi väga raske leida midagi sellist uut, mis inimesi siia hirmsasti tiriks.


Hm, miks mitte. Mina küll leidsin enda jaoks meeldiva üllatusena Star Trekile pühendatud nurgakese, asi mida Eestis ei ole varem märganudki. See oli kenaks vahelduseks tüüpilistele tõeliselt põhjalikele Twisted Evil teemakäsitlustele a la loll, vana ja aegunud film ja üldse bullshit ja vanad paksude jalgadega naised ja mida kõike veel.
Ok, sorry kui läksin vähe teravaks aga selline mu arvamus on. Aga vähemalt ma ei ropendanud Twisted Evil
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
knopka
Kadett


Liitunud: 24 Dets 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Kolm Jan 05, 2005 11:41 am    Teema: Vasta viitega

Shadow kirjutas:

Ma saan aru, et probleem on selles, et antud foorumit ühes teises paigas tutvustati?



Probleem ei ole mitte selles, et asja kuskil mujal tutvustati vaid selles, et see, mida tutvustati, oli/on üsna tühi asjandus. Püüa mõista asja sisu!!! Tegin oma postituse siia reklaami alla seepärast, et teile selgitada, et puhtalt reklaamikampaaniatele te seda asja üles ei ehita, kui asjal sisu taga ei ole. Selles on point.

Ja soovitusi andsin ka - kiigake ringi ja kasvõi varastage ideid kui endal puudu tuleb. Välismaised saidid, kodumaised sarnased saidid jne.jne. Kõike võib kasutada, mis copyrightiga kaitstud pole.

Ma ei vaidle vastu, et mu kriitika oli ehk veidi ülevoolav, kuid ega teie reaktsioon ka eriti vaoshoitud ei olnud. Samas on sellel hea külg ka - see teie vasturünnak lubab arvata, et foorumil on vähemalt mingi jagu fanaatiliselt pühendunud fänne/vedajaid olemas.

Tõmmake ja vedage - tehke asi esmalt enda jaoks huvitavamaks ja siis hakake asja reklaamima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cuccurcurat
Lipnik


Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 26
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 08, 2005 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

...mina nägin selle foorumi reklaami unos, muide Smile
...Mina ise olen ka paari foorumi administraator, kuidas neid neti kataloogi panna?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 7:13 pm    Teema: Vasta viitega

No ei tea... Mulle täitsa meeldib selline olukord. Need, kes tulevad, tulevad kindla põhjusega. Kui reklaam mingisse paljutuntud kohta üles panna hakkaks siia igast rahvast valguma, kes ei tea midagi ulmest ja teeksid lihtsalt kasutaja. Kõige hullemal juhul isegi reostaksid foorumit.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cuccurcurat
Lipnik


Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 26
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

aga...kus te seda foorumit reklaaminud olete?..siis teab soovitada, kus te veel reklaaminud pole Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

cuccurcurat kirjutas:
aga...kus te seda foorumit reklaaminud olete?..siis teab soovitada, kus te veel reklaaminud pole Smile


Mõnes foorumis, aga ma arvan, et praeguseks aitab ka, las inimesed puhkavad sellest tülitamisest natuke aega.
Ma arvan, et praegu on kõigil soovijatel võimalus see koht üles leida. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 12:48 pm    Teema: Vasta viitega

Ei leidnud paremat teemat kuhu seda öelda aga, selle nädala Ekspressis oli selline artikel nagu Eesti Ulme hiilgus ja viletsus. Üks lause oli seal selline Eesti Ulmefännide foorum "Ulmeparadiis" on ka maha jäetud.
Oleks võinud see artikkli autor seda foorumit reklaamida. Very Happy.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 1:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Ei leidnud paremat teemat kuhu seda öelda aga, selle nädala Ekspressis oli selline artikel nagu Eesti Ulme hiilgus ja viletsus. Üks lause oli seal selline Eesti Ulmefännide foorum "Ulmeparadiis" on ka maha jäetud.
Oleks võinud see artikkli autor seda foorumit reklaamida. Very Happy.


Siis on eriti lahe lugu, nad ei teagi, et me kolisime juba ammu ümber. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

Milline artikkel? Kas seda onlines ka lugeda saab? Siis võiks ju väikse täpsustava kommi artikli alla visata, et me ikka olemas oleme ja mitte mahajäetud?
Mis siin ikka - any publicity is good publicity Smile
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Shadow kirjutas:
Milline artikkel? Kas seda onlines ka lugeda saab? Siis võiks ju väikse täpsustava kommi artikli alla visata, et me ikka olemas oleme ja mitte mahajäetud?
Mis siin ikka - any publicity is good publicity Smile


Ka minul pole veel õnnestunud seda leida, nii et see kes leiab, võiks mingi lingi anda. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

See oli suur artikel Areen'is, mis on Eesti Ekspressi vahel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

Küll mitte see, aga:

http://www.ekspress.ee/viewdoc/0FDFD4BE3B70E5C2C2256FA1004F7537
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 11:16 am    Teema: Vasta viitega

Kui ebaviisakas knopkast!
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Hi, ma leidsin selle artikli üles, siin see on:

http://www.ekspress.ee/viewdoc/F538BCC27F0518B1C2256FAE006E72B8
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Kogume raha, helistame TV3'e, siis vaatame telekast foorumi kolme sekundilist reklaami foorumi koleda logoga, millel olev pilt pole isegi foorumi oma. Ning ühtlasi saab siis juba ulmet ka nõuda. Lihtne ja tõhus, kas pole?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 4:02 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see teema on kaotanud oma mõtte ning võiks seega lukus olla.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group