Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 3x03 "The Paradise Syndrome"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
66%
 66%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
33%
 33%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 3

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 04, 2005 6:26 pm    Teema: TOS - 3x03 "The Paradise Syndrome" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 5. detsembril 2005 kell 23:50 ETV's

"Paradiisi sündroom"
Enterprise´i uurimisgrupp maandub planeedile, mida peagi on tabamas suur asteroid. Oma 30-minutise retke jooksul avastavad nad Maa-sarnaselt planeedilt kummalisest metallist objekti ja indiaanihõimud. Kui kapten Kirk ootamatult metallist obeliskis neeldub, ei anna uurimisseadmed temast enam mingit märki. Kirk kaotab mälu, indiaanlased leiavad ta ning peavad teda jumalaks. Samal ajal püüab Enterprise asteroidi kõrvale kallutada, et võita aega Kirki leidmiseks.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

olen seda osa varem näinud, seepärast panin punktihindeks:7
mm, mis oskan öelda, hea osa oli, korralikult läbimõeldud jne.
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2005 10:45 pm    Teema: Re: 3x03 "The Paradise Syndrome" Vasta viitega

Tre,

Sama siin. Andsin 6 punkti. Olen seda osa varemalt näinud kunagi SAT1 pealt näind ja mäletasin hästi. Selles suhtes võib ju öelda,et hea osa - näe jäi isegi meelde pikaks ajaks. Aga ütlen jällegi nagu varem - see ei ole õige ST ST mõttes minuarust. Jälle mingi planeet, nu ok olgu siis. Indiaanlased. Nujah. Ok, väidetavalt nad toodi sinna. Võimalik. Üldiselt olen skeptiline kogu selle värgi suhtes.
Muidu kokkuvõttes hästi näideldud, midagi väga ülepaisutatut ka ei olnud. Vaatamiseks kõlbas.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 10, 2005 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis see episood päris hästi ka teist korda vaadates ning leian, et see on üks TOS'i reaalsemaid episoode. Reaalsuse all pean ma silmas selle episoodi kunstilist ehtsust, mis jäi mõistagi tolle aja nõrkade tehnoloogilisete võimaluste tõttu tihtipeale küllaltki madalaks, kuid seekord suutis mind üllatada. Alustades obeliski disainist ja lõpetades Enterprise'i katsega asteroidi kõrvale lükata, tundus kõik kuidagi ehtne.
Kindlasti ei näe kõik inimesed seda episoodi nii, aga minu arust oli see kooslus väga huvitav.

Lisaks avaldas mulle muljet episoodi näitlejatöö ja eriti kapten Kirk ise. Tema olukord oli seekord kõikidest teistest episoodidest suhteliselt erinev ning väga põnev oli teda sellise nurga alt näha. Wink

Seega minu hinnangul oli osa hästi kirjutatud ja veelgi paremini teostatud, väärides sellest tulenevalt kindlasti väikest kiitust.
Siiski tuleb tõdeda, et selliste indiaanalste idee mingil suvalisel planeedil ei ole ehk kõige loogilisem ning võibolla oli see veidi mugav lahendus. Samuti ei saa väita, et episood oleks äärmiselt paeluv olnud, kuid nagu juba öeldud sai, oli selles teatud omapära.

Andsin 8 punkti. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group