Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x10 "Raised by Another"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindad seda osa?
10
18%
 18%  [ 3 ]
9
31%
 31%  [ 5 ]
8
25%
 25%  [ 4 ]
7
25%
 25%  [ 4 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 7:13 pm    Teema: Lost - 1x10 "Raised by Another" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 6. detsembril 2005 kell 20:30 Kanal 2's


"Võõra kasvatatud"

Claire näeb hirmuunenägu sellest, kuidas tema tulevane laps röövitakse. Selgub ka, kuidas Claire sensitiivi nõuandel saatuslikule lennule sattus ja kelle lapsega on tegemist. Hurleys tekitab segadust see, et lennuõnnetuse üle elanud Ethan ei esine reisijate nimekirjas.


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:52 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 9:34 pm    Teema: Vasta viitega

7. Saydi lause, et me pole üksi tekitas küsimuse. Et kes need olid siis, keda ta selle all mõtles.



Ma arvan, et Claire vale sünnituse kutsusi välja need vaimud, kes eelmises osas sosistasid,
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 06, 2005 9:39 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti, ja seda ka viimase mõne minuti eest. Minu jaoks oli see siiani kõige igavam osa (kuigi üks on mul vahele jäänud).
Claire paraku ei ole eriti huviäratav tegelane ning kuigi see sensitiiv oli iseenesest suhteliselt hea kontseptsion. Kes ta selline oli ja mida teadis? Tundus, et pahatahtlik ta siiski polnud, sest kui ta esmakordselt Claire'ile ennustada püüdis, jättis tema vapustus suhteliselt siira mulje ning ma usun, et kui ta teadis, et lennuk alla kukub, siis tahtis ta sellega lihtsalt last päästa (olgugi väga kummalisel kombel).

Huvitav, kas Ethan on üks saare 'päriselanikest'? Rousseau sõnul olevat kõik küll tapetud olnud, aga lõpuks see tema nägu jättis küll väga kurjakuulutava mulje... Jään ootama edasisi arenguid, potentsiaali näib olevat.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 12:22 pm    Teema: Vasta viitega

niipalju lükatakse seda sünnitust edasi, see kohe, näha, et veniv..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

Nägin ainult lõppu, sest olin autokooli lõppkoolitusel.

Niipalju kui meenub, siis Hurley vist kirjutas neid nimesid üles, et kes kus oli ja mis reisieesmärk oli. Locke'i vastus oli suht koht imelik.

EI kirjutagi rohkem seekord, iniseti täna, et foorumis (mitte siin) olen nii aktiivne ja töös kirjutasin napisõnaliselt...

8/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti.Jään nõusse,et see osa oli võrreldes teiste osadega üks igavamaid. Confused Ja sünnitus venib tõesti pidevalt edasi Very Happy .
kokkuvõttes on ka palju paremaid osasid olnud.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 8:28 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mina leidsin selle osa õige huvitava olevat. Claire'i kui tegelase vastu ei ole mul midagi ja ka tema minevik tundus piisavalt huvitav. Selgeltnägija oli eriti intrigeeriv.

Ethani tegelaskuju ma juba ootasin, ja veel - on's ta äkki Alex? Episoodi lõpp oli lihtlabaselt köitev. Loodan ainult, et asja pea peale ei pöörata ja kõigest sellest midagi väga kli¹eelikku välja ei tehta.

9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2005 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Kolme sõnaga..Eriti ei meeldinud. Natuke igav oli võrreldes eelnevatre ja järgnevatega.
7 punkti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2005 11:53 am    Teema: Vasta viitega

Veider, minu arust oli just tegu ühe parima osaga siiamaani, kuid võibolla on põhjus selles, et see oli üks esimesi osi, mis ma kunagi aasta alguses nägin ja tõenäoliselt ka põhjus, miks ma sellesse sarja armusin. Peale selle on Claire mu lemmiktegelane ja tema taustalugu huvitab mind küll ning see, et ennustaja ta meelega lennukile pani, teades, mis juhtub, oli lahe twist. Igatahes alates sellest episoodist hakkab sari korralike tuure sisse võtma ja kõige paremad osad on veel ees.

Ahjaa, kas ma olen ainus, kellele tobe tundub, et kanal 2 telekava põhimõtteliselt kogu osa sisu ümber jutustab? Nagu see kreisi raadio nali oli kunagi, kus diktor terve filmi ära rääkis ja siis head vaatamist soovis. Mind see nii väga küll ei häiri, aga need, kes pole veel näinud neid osi, saavad küll rõvedaid spolereid. Miks ma just siia teemasse seda postitan? Sest seekord rääkis kirjeldus lausa lõpu twisti ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2005 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

VV kirjutas:

Ahjaa, kas ma olen ainus, kellele tobe tundub, et kanal 2 telekava põhimõtteliselt kogu osa sisu ümber jutustab? Nagu see kreisi raadio nali oli kunagi, kus diktor terve filmi ära rääkis ja siis head vaatamist soovis. Mind see nii väga küll ei häiri, aga need, kes pole veel näinud neid osi, saavad küll rõvedaid spolereid. Miks ma just siia teemasse seda postitan? Sest seekord rääkis kirjeldus lausa lõpu twisti ära.


Sest K2 ei oska muud moodi vaatajaid telerite ette naelutada...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2005 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Nõustun paljude eelkõnelejatega, episood oli ka minu arust siiani kõige nõrgem. Selles ei olnud piisavalt põnevust ning samuti ei leidnud ma sealt midagi tõeliselt sisukat. Ka näitlejatöö oli keskpärane ning seekord ma ei oskagi kedagi eriti esile tõsta.

Tuleb siiski tõdeda, et idee oli iseenesest päris hea, kuid lihtsalt teostus ei jõudnud eriti järele. Muidugi oli oluline näidata ka Claire'i elulugu, kuid see, et terve osa sisuliselt ainult temast oli, hakkas tõsiselt pinda käima. Pealegi tundub see tema rasedus juba äärmiselt kaua veninud olevat. Razz

Kõige positiivsem asi osa juures oli kindlasti lõppvaatus, sest asjaolu, et Ethan ei olnud üldse lennuki peal, avab palju uusi viise põneva sü¾ee edasiarendamiseks. Cool

Aitab ka nüüd jutust, 7 punkti annan. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2005 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Just selle Ethani ja ennustaja pärast panen 9/10, kui esimest korda nägin, siis ikka tekkis kõhedus tunne küll Very Happy
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti. Mulle meeldib Claire, kuid tema flashbackid jäid keskpäraseks. Samas oli huvitav jälgida, kuidas see ennustaja teadis, et lennuk alla kukkub. Põnev oli ka see, kuidas tuli välja, et Ethan kuulub Othersite hulka ning osa lõpp oli üsna creepy.

Veel meeldis osa alguses Claire'i õudusunenägu - see lisas asjale vürtsi. Üsna hea osa oli.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:50 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
Põnev oli ka see, kuidas tuli välja, et Ethan kuulub Othersite hulka


Esimese hooga lugesin välja other site hulka st. teise koha hulka. Ek. s on nad "Teised"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group