Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 2x14 "Grace Under Pressure"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
46%
 46%  [ 6 ]
9
23%
 23%  [ 3 ]
8
23%
 23%  [ 3 ]
7
7%
 7%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 11:09 pm    Teema: SGA - 2x14 "Grace Under Pressure" Vasta viitega

Rodney viib Jumperi testisõidule ja just siis kui tundub, et kõik läheb hästi nad kukuvad alla... ookeani. Loomikult algab kohe päästeoperatsioon.

Esialgu tundus täiesti tavalise episoodina. Aga ikkagi näidati vanat "head" Rodney SG1 päevilt (vaidles Samiga). Kui Carter sisse toodi oli ikka hea näha vanat "tuttavat", sest teleekraanile SG1's ilmub ta alles uuel aastal. Episood näitas kenast Rodney vaimset poolt. See olo hea koht kus ta jõudis järeldusele, et ta vaidleb ise endaga Very Happy

Igatahes 10 punkti ja loodan, et seda uut tehnot hakatakse kasutama ka Wraithide ja miks ka mitte, terroristide vastu Razz


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

ehhee...Very Happy panin 8 punkti. Jälle üks shuttle crash, aga õnneks teistsuguses võtmes.
Njah, pole nagu väga palju öelda selle episoodi kohta. McKay oli nagu ikka suurepärane, eriti see kuidas ta iseendaga arutles. "Carter" oli alguses väga hästi tehtud, sest ta kõneles täiesti samas stiilis nagu McKay, nii et kohe oli aru saada, et tegu on McKay ettekujutusega.

@FLT: Mis uut tehnikat sa täpsemalt silmas pead?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 8:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kilpe mõtlen ikka... Terroristide vastu selles mõttes, et USA topib neid oma lennikutele jne:P
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rothmans
Kadett


Liitunud: 17 Nov 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Kolm Dets 14, 2005 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt huvitav osa oli isegi .

Kas keegi veel mõtles selle peale, et see "merekoletis" on Sam? et kasutab mingit telepaatilist võimet et Rodneyga suhelda. Kollikese abil ju ta üles leiti ja Sam sõnas et abi on kohe siin. Aga muidu oli väga tore näha Samathat , ta riietus oli ka vägagi meeldiv:) Nad on Rodneyga ikka armas paar. Kahjuks ei viinud osa aga kuskile edasi.

8/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 17, 2005 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti, mulle see osa väga meeldis. Cool

Kõige suurem kiitus läheb selles episoodis Rodney kehastajale, sest see monoloog, mida ta alguses pidas, oli minu arust lausa fantastiline. Meile näidati seekord ideaalselt, kuidas iseenesest väga lihtsa ideega saab midagi äärmiselt omapärast ja kaasahaaravat teha. Lisaks oli muidugi Carteri sissetoomine kaval idee ning sarnaselt rothmans'ile arvasin vahepeal, et äkki on Carter tegelikult mingi merekoletise viis McCay'ga suhtlemiseks. Wink

Samuti oli huvitav rohkem teada saada PuddleJumper'ite võimetest ning viimane lõik, kus ühe kilp teise ümber pandi ning nende kilpide vahel sai liikuda, oli minu meelest tõeliselt muljetavaldav. Cool

Seega episood jättis mulle hea mulje ning suutis väga lihtsate vahenditega saavutada taseme, mida sageli rohke action'iga episoodid kätte ei suuda saada.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 12:28 am    Teema: Vasta viitega

Ei suuda mina kuidagi ette kujutada, kuidas Sam'i saaks mingil märral seostada selle merekoletisega. See minu jaoks midagi ettekujutamatut.
Aga mõeldes selle osale tagasi tekivad mul ikka kerged kõhu valud naermisest Very Happy Neid aga ei anna võrrelda nendega mis too kord olid Wink Rodney tegi lihtsalt võrratu näitleja töö ära.

Aga nende kilpidega tekkis mul huvitav mõte, et seda ühelt laevalt/süstikult teisel minekut võiks avakosmoses ka esineda Very Happy Ma kujutan juba pooleldi ette kuidas see välja hakkaks nägema.

9 punkti Smile
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

Teine osa järjest sai 10 ära.Rodney hing kisti isuga alasti. Näitlejatöö oli muidugi fantastiline. Sam tundus kuidagi võõras, mis oli ka loomulik. Ainuke küsitavus oli, et McKay luugi Sheppardile nii hõlpsalt lahti tegi. Luugi taga oli miljoneid tonne vett, kuid tema viskas kulpi ning tegi ukse lahti. Või hakkas ta oma alateadvust (Sami) juba niivõrd usaldama?
10/10.
Hakkan juba arvama, et McKay on parim karakter 2 sarja peale kokku.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group