Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x12 "Whatever the Case May Be"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
42%
 42%  [ 6 ]
9
42%
 42%  [ 6 ]
8
14%
 14%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 6:57 pm    Teema: Lost - 1x12 "Whatever the Case May Be" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 20. detsembril 2005 kell 20:30 Kanal 2's

"Juhtugu, mis tahes"
Jack, Kate ja Sawyer võitlevad äsja avastatud lukustatud metallkohvri pärast, mis varjab endas ilmselt Kate'i mineviku saladust. Sayid palub Shannonil tõlkida prantslannalt võetud märkmed. Ookeanivesi hakkab tõusma ja ähvardab lennukikere ja rannalaagri enda alla matta.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Teis Dets 20, 2005 9:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 10 punkti ära.

Kate on huvitav tegelane ning ka Sawyerit on alati hea tegevuses näha. Põnevust oli palju, kõik tegevusliinid olid huvitavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nujah, 9 punkti. Polnud nii vinge osa kui eelmine, aga siiski väga hea.
Kõige rohkem meeldis ikka see jant kohvri ümber, kuidas Sawyer seda avada üritas igatpidi, eriti head kohad olid need, kus Sawyer kohvrit puu otsast alla visates purustada üritas ja siis Kate selle jälle ära virutas ja siis see, kui Hurley nagu iseenesestmõistetavalt naerma hakkas, kui kuulis, et Sawyer Halliburtoni kohvrit lahti muukida püüab. "Good luck!" Laughing
Kuigi tegelikult tundus kummaline, et Kate mingi lennukimudeli pärast (olgugi, et see kuulus ta tapetud armastatule) nii närvi läks. Igatahes sai tema kohta rohkem teada, poleks osanud arvata, et ta nii paljusid inimesi tulistanud on. Relva tema kätte küll ei usaldaks..

Locke'i ja Boone'i tegevust oli ka huvitav jälgida, Locke'ilt muidugi tüüpiline "et kumb siis" Very Happy, hea naerukoht oli. Tore, et Shannonist ka lõpuks natuke kasu oli, kuigi nüüd tekib see küsimus, et kes uueks ebameeldivaks tegelaseks võetakse. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina andsin 10 punkti.

Kate on huvitav tegelane. Kenasti oli näha, et ta eelistab pisikest lennikit (mälestused jne) miljonitele mida ta oleks võinud teenida selle otsaga.
Charlie on ikka veel masenduses...

Suht huvitav osa ikkagi, pole midagi halba õelda.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Kuigi tegelikult tundus kummaline, et Kate mingi lennukimudeli pärast (olgugi, et see kuulus ta tapetud armastatule) nii närvi läks.

Pole sellega nõus. Väikesed asjad ongi need, mis inimestele tähtsad. Arvata võib, et see lennuk polnud mingi tavaline mudellennuk, vaid omas Kate'i jaoks väga suurt tähendust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 10:32 am    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti.
Osa oli nagu tavaliselt väga huvitav.Väga meeldis see jant selle kohvri ümber,kuidas Kate ja Sawyer seda üksteiselt varastasid. Very Happy
Samuti oli selles osa päris huumoririkas.Olen samuti nõus,et Shannonist oli kah seekord midagi kasu.Kokkuvõttes oli hea osa.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 11:17 am    Teema: Vasta viitega

Panin 10 punkti. Osa oli iseenesest täiesti huvitav ja hästi välja mõeldud.
Pere seast lendas niimõnegi suust välja naerupahvakuid, kui Sawyer Kohvrit lõhkuma hakkas. Nojah mis teha. Uudishimu on üks hirmus asi:D.
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti ka minu poolt. Nalja sai ikka kõvasti ja põnev oli ka. Kõik head kohad on eespool ära jutustatud, seega polegi nagu midagi lisada. Aga se Kate on ikka müstiline indiviid, tundub selline hooliv ja kaastundlik, aga samas võib korda saata lausa müstilisi tegusid, manipuleerida ja isegi tappa.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 4:48 pm    Teema: Vasta viitega

Dam hiljaks olen jäänud. Kõik eespool ära märgitud. Panin 9. Hea huumorlik osa oli. Kate kohvri lõhkumine ja Hurley naer oli hää. Sawyer oli selles osas tagasi hoidlik. Jackile andis ka kohvri palju keregemini ära. Tavliselt on see käinud rusikate ja pika pinnimisega. Loodan, et järgmises osas saab teda Boonie ja Lockie tegemistest teras luugi kallal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Dets 21, 2005 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

"Me Kate. Me throw rock." Laughing

Oi, väga humoorikas oli. Panen kohe julgelt 10 punkti ära.

Kate'ist ma midagi sellist ootasingi. Minu jaoks on ta alati olnud hunt lambanahas. Kuigi kogu see jant Kate'i poolt selle kohvri ümber oli suhteliselt mõttetu. Kui kõik oleksid kohvri koos avanud, siis vaevalt, et Kate oleks oma väikesest lennukist ilma jäänud. Nüüd kaotas ta aga Jacki usalduse.

Rose oli jälle sees. Väga hea.
Kahesõnaga: meeldis väga. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2005 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

Just!
Kateilt oligi midagi sellist loota
Alguses ma mõtlesin, et mida kuradit, ta tõmbas lennuki sealt seest välja, äkki oligi tema eesmärk see lennuk õhkida
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2005 7:25 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
Just!
Kateilt oligi midagi sellist loota
Alguses ma mõtlesin, et mida kuradit, ta tõmbas lennuki sealt seest välja, äkki oligi tema eesmärk see lennuk õhkida


Ma arvan vastupidi.Ma ei usu,et Kate'i eesmärk oli lenuk õhata.Ei usu väga,et talle seal saarel meeldib kopitada või ültse oleks ta siis ju enda elu väga riski alla pannud,sest ta oleks võinud ju lennuki alla kukkudes surma saada.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2005 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

jaz kirjutas:
vicebarbar kirjutas:
Just!
Kateilt oligi midagi sellist loota
Alguses ma mõtlesin, et mida kuradit, ta tõmbas lennuki sealt seest välja, äkki oligi tema eesmärk see lennuk õhkida


Ma arvan vastupidi.Ma ei usu,et Kate'i eesmärk oli lenuk õhata.Ei usu väga,et talle seal saarel meeldib kopitada või ültse oleks ta siis ju enda elu väga riski alla pannud,sest ta oleks võinud ju lennuki alla kukkudes surma saada.


Äkki läks plaan ise nihu?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 24, 2005 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Jaa!Seda võib küll olla jah aga eks siis paistab mis saama hakkab. Very Happy
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

8 punkti. Kate'i flashbackid olid küll huvitavad, kuid tegevus saarel mitte. Jamamine selle kohvriga oli igav. Mulle meeldis kõige rohkem see, kui Rose ja Charlie omavahel suhtlesid.

Mulle on natuke vastumeelne, et siin hakkab Sayidi ja Shannoni armusuhe arenema. Nad on minu meelest nii erinevad ega sobi kokku.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:

Mulle on natuke vastumeelne, et siin hakkab Sayidi ja Shannoni armusuhe arenema. Nad on minu meelest nii erinevad ega sobi kokku.


Vastandid tõmbuvad. Kõige keerulisemad asjad juhtuvadki kõige erinevamate inimestega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group