Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Age of Empires III
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 8:25 pm    Teema: Age of Empires III Vasta viitega

Tegin siis selle mängu jaoks eraldi teema, sest teema "Computer games" on juba veidi liiga täis järjekordseks aruteluks.

Leian, et Age of Empires 3 on läbi aegade parim strateegiamäng, sest ta on hästi mängitav, suurepärase graafikaga ja mis kõige tähtsam, mitmekesine. Juba 8 üpris erinevat tsivilisatsiooni räägivad enda eest.

Sooviks siis teie arvamusi selle mängu kohta...

Ise olen mõnda aega mänginud ning loonud ka eestlaste klanni "Estland", nii et kõik kes seda mängu mängivad, on Eesti klanni teretulnud, uusi liikmeid on alati vaja. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Olen kuulnud sellest nii halba kui head, rohkem ikka halba. Eriti inimeste käest. Räägitakse, et rikuti väga hea strateegia seeria täiesti ära. Endal pole, hankida ka ei viitsi hetkel, sest mulle need ajastud kohe üldse ei meeldi.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 11:54 am    Teema: Vasta viitega

Väga hea mäng on, endal jäi pooleli, sest plaadid kadusid (autost) ära Sad
Mu meeles on see kodulinna süsteem väga hea. Seetõttu ei saagi kõige arenenumaks tsivilisatsiooniks ainult ühe mänguga. Tehase peab ju üldse tellima jne. 10'st annaks 9.5 Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 11:54 am    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Olen kuulnud sellest nii halba kui head, rohkem ikka halba. Eriti inimeste käest. Räägitakse, et rikuti väga hea strateegia seeria täiesti ära. Endal pole, hankida ka ei viitsi hetkel, sest mulle need ajastud kohe üldse ei meeldi.


Kriitikud väidavad igatahes täiesti vastupidist ning ka enamus selle mängu mängijaid, kaasa arvatud mina. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 12:02 pm    Teema: Vasta viitega

Civilization 4 andis AoE3 ikka pika puuga. Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Civilization 4 andis AoE3 ikka pika puuga. Very Happy

Mõnes kohas küll, aga stabiilsuses mitte. Arvasin, et ainult mul paneb arvuti pidevalt pange, aga lugesin review'dest ka, et seda juhtub tihti. Laadimine võttis ka päris kaua aega ja ATI kaardiga oli suht mõttetu mängida, sest pidevalt midagi jamas. Praegu ootan mõnda patchi mis selle ära parandaks.

Tegelikult ei saa neid kahte eriti võrrelda, sest üks on käigupõhine ja teine reaalaja strateegia.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
AlienX kirjutas:
Civilization 4 andis AoE3 ikka pika puuga. Very Happy

Mõnes kohas küll, aga stabiilsuses mitte. Arvasin, et ainult mul paneb arvuti pidevalt pange, aga lugesin review'dest ka, et seda juhtub tihti. Laadimine võttis ka päris kaua aega ja ATI kaardiga oli suht mõttetu mängida, sest pidevalt midagi jamas. Praegu ootan mõnda patchi mis selle ära parandaks.

Tegelikult ei saa neid kahte eriti võrrelda, sest üks on käigupõhine ja teine reaalaja strateegia.


Uus patch on väljas. Dancing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

No ma ei tea, mind see mäng eriti ei erutanud, kuigi olen AOE fänn. Midagi jäi nagu puudu, läbi jäigi tegemata, sest vahepeal tuli format C ja ei ole viitsinud uuesti installida, sest eriti aega mängida pole, sotsiaalne elu võtab oma. Vähesed hetki, kui kodus olen sisustan ma Earth-i ja FEAR'iga, samas saab oma osa ka siv4.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

@velz: AOE III ongi tegelikult rohkem online mäng, kampaania missioonid on tõesti veidi liiga tavalised. Ise olen neist ainult neli esimest ära teinud.
Kohe kui hakkasin mängima netis, sain aru, et tegu on parima online strateegiaga, mida olen mänginud. Maitse üle muidugi ei vaielda, olen lihtsalt suur real-time strateegia fänn. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
@velz: AOE III ongi tegelikult rohkem online mäng, kampaania missioonid on tõesti veidi liiga tavalised. Ise olen neist ainult neli esimest ära teinud.
Kohe kui hakkasin mängima netis, sain aru, et tegu on parima online strateegiaga, mida olen mänginud. Maitse üle muidugi ei vaielda, olen lihtsalt suur real-time strateegia fänn. Smile


Sama siin. Kahjuks ma ei raatsi raha raisata selle peale ja võrgus ka seda mängida ei saa siis. Razz
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 8:09 am    Teema: Vasta viitega

Seda mängu ma ise mänginud ei ole..
Küll aga olen uurinud selle mängu kohta Ajakirjast: "Arvuti Maailm"
Endal on aoeII, mis erineb suuresti kolmandast osast
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on AOE2 seeria parim osa ja kõik hardcore fännid nõustuvad minuga. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 1:55 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Minu arvates on AOE2 seeria parim osa ja kõik hardcore fännid nõustuvad minuga. Smile


äk'ä Mitte mina. Kuigi jah..Teise osa kõige kõrgem aeg on madalam kui praeguse kõige madalam. st. ajas on edasi mindud. Mu vennale, kellele meeldisid aoe 1 ja 2 ei mängi 3. osa kuna see on nii kaasaegne. Kampaania oli huvitav. Läbi mitmesaja aasta ühe suguvõsaga mängida on päris lahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

1 ja 2 osa on hea võrgus mängida. 3 osa pole veel proovinud. Üks põhjusi on ka see, et arvuti ei vasta enam nõuetele (3 aastat vana).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
@velz: AOE III ongi tegelikult rohkem online mäng, kampaania missioonid on tõesti veidi liiga tavalised. Ise olen neist ainult neli esimest ära teinud.
Kohe kui hakkasin mängima netis, sain aru, et tegu on parima online strateegiaga, mida olen mänginud. Maitse üle muidugi ei vaielda, olen lihtsalt suur real-time strateegia fänn. Smile


Ma ka... suur strateegia fänn, seda suurem oligi pettumus. Online pole muidugi proovinud, sest tavaliselt teen enne kampaaniad läbi, et mängu paremini aduda. Aga jah endiselt on ainuke strateegia, mida onlines mängin Starcraft Brood War(sellest ei saa vist kunagi küllalt). Üldiselt on need tänapäevased 3D strateegiad üldse kuidagi vastuvõetamatud. Ja tõeliselt köitvat sisu on ka väga raske leida. Viimane CC mulle ei meeldinud eriti ja Act of War oli küll suhteliselt huvitavate funktsioonidega, aga ikka jäi kampaania sisust nagu miskit puudu. Imelik on see, et minu kui strateegia ja RPG mängu huvilisele on viimasel ajal hoopis rohkem pakkunud FPS-id. Seal pannakse üha rohkem rõhku sisu haaravusele, mis viimase aja strateegia mängudes kipub kuidagi teisejärguliseks jääma.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 8:38 am    Teema: Vasta viitega

Viimase aja mängudes on graafika tähtis, sisu on tähtsusetu ju... vähemalt seike mulje jääb...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-BaMargera-
Kadett


Liitunud: 11 Juun 2007
Postitusi: 2
Asukoht: Viljandimaa Suure-Jaani vald Vastemõisa üla maja 12 korter7

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2007 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

kle mis selle serial kood on mul polnud seda originaal plaadil mis maksis 1020 kr Rolling Eyes
_________________
ah mis te elate ja kui elate elage kiiremini
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2007 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

-BaMargera- kirjutas:
kle mis selle serial kood on mul polnud seda originaal plaadil mis maksis 1020 kr Rolling Eyes


Kindel? vaata raamatu vahele või plaadi peale, karbi sisse, vaata kõik kohad läbi. Kui ei leia, siis saada kiri neile, et sul on selline mure.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2007 10:37 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
-BaMargera- kirjutas:
kle mis selle serial kood on mul polnud seda originaal plaadil mis maksis 1020 kr Rolling Eyes


Kindel? vaata raamatu vahele või plaadi peale, karbi sisse, vaata kõik kohad läbi. Kui ei leia, siis saada kiri neile, et sul on selline mure.


Pigem saan mina aru sellest, et kas postitaja mäng on kindlasti netist tõmmatud tõmmis/piraatversioon, tegu on idioodiga või on hoopis bot. Ma kaldun arvama pigem esimese variandi poole, kuid teine ega kolmas ei ole üldsegi välistatud! Või noh, mis mõte on tulla Ulmefoorumisse sellise asja jaoks? Ega usufoorumist sa ei küsiks kohta, kust tõmmata Stargate, ega ju?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 7:32 am    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
FLT kirjutas:
-BaMargera- kirjutas:
kle mis selle serial kood on mul polnud seda originaal plaadil mis maksis 1020 kr Rolling Eyes


Kindel? vaata raamatu vahele või plaadi peale, karbi sisse, vaata kõik kohad läbi. Kui ei leia, siis saada kiri neile, et sul on selline mure.


Pigem saan mina aru sellest, et kas postitaja mäng on kindlasti netist tõmmatud tõmmis/piraatversioon, tegu on idioodiga või on hoopis bot. Ma kaldun arvama pigem esimese variandi poole, kuid teine ega kolmas ei ole üldsegi välistatud! Või noh, mis mõte on tulla Ulmefoorumisse sellise asja jaoks? Ega usufoorumist sa ei küsiks kohta, kust tõmmata Stargate, ega ju?


Ma arvan ise sama, aga miks mitte aidata? Ta ju ütleb et tal on originaal Very Happy
Kahtlane on see aadress tal seal "asukohas". Kui see tema õige aadress on ja ta tõepoolest tõmbas mängu (umbes 99% tõenäosus), siis peab ikka julgust olema seriali tulla küsima.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group