Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x15 "Homecoming"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
37%
 37%  [ 6 ]
9
50%
 50%  [ 8 ]
8
12%
 12%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 6:09 pm    Teema: Lost - 1x15 "Homecoming" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 10. jaanuaril 2005 kell 20:30 Kanal 2's


"Kojutulek"
Claire ilmub tagasi, aga ei mäleta isegi seda, et ta oleks allakukkunud lennuki peale läinud, rääkimata hilisemast. Jack ja Locke arutavad, kuidas tegeleda tema salapärase röövijaga, kes ähvardab kõik hädalised ükshaaval tappa, kui ta Claire'i tagasi ei saa.


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Hea osa, mulle meeldis. Igatpidi huvitav, kuigi Charlie ja Claire ei kuulu minu lemmiktegelaste hulka. Mulle väga meeldis, et just Charlie oli see kes Ethani surnuks tulistas ning nõustun, et elusalt poleks ta midagi uut rääkima hakanud.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 9:33 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti, sest iseenesest oli see ju põnev ja suhteliselt tähtis osa, aga midagi jäi nagu puudu, polnud väga mõjus. Razz
Claire'i mälukaotus tundus mõningase altvedamisena, oleks väga tahtnud teada saada, mis temaga juhtus. Lost on tõstatanud juba tohutult küsimusi, aga vastanud pole veel ühelegi. Oleks nagu aeg juba... Samas on selline pidevalt püsiv saladuseloor muidugi huvitav, aga ma arvan, et vaataja vääriks ka väikest tasu lojaalsuse eest.
Selles osas oli muidugi ka Ethani tapmine ebameeldivaks üllatuseks, kuigi ma saan Charliest täielikult aru, miks ta seda tegi. Charlie minevik oli suhteliselt hästi lavastatud, kuid millegipärast on mul raske ja ebameeldiv vaadata selliseid stseene, kus inimesed ennast häbistavad - ehk siis see, kus ta koopiamasinaga hakkama ei saanud. See oksendamine oli juba natuke over the top, aga õnneks muutis selle lõigu veidi koomilisemaks.

Jääb siis küsimus, et kes oli Ethan? Kas ta võis olla keegi Rousseau tiimist? Või polnudki ta inimene? Äkki ärkab hoopis ellu. Muuseas, ma kahtlustan, et ta laip kaob kuskile ära.

Millegipärast on siiani kõigil tutvustatud tegelastel mingi kahtlane või pahandustega seotud minevik. On terve kari kurjategijaid ja pisisulisid (Kate, Charlie, Shannon) või muidu keerulise saatusega inimesi (Michael, Locke, Sayid). Hakkab tekkima küsimus, et kas see on ikka juhuslik või on sel midagi asjaga tegemist.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 9:37 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et Charlie tegi õieti, et tulistas, iseasi kas oleks pidanud tapma, vb vigasena oleks Ethan midagi isegi õelnud jne.
Charlie minevik on suht masendav tegelt, nüüd on isegi arusaadav miks ta Claire'i niiväga kaitseb. Aga njah koopiamasin...
Vb on saarel mingi suur asundus veel? Elame näeme Razz
Põnev osa, 9 punkti
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti panin, seekord oli tegu taas väga hea osaga, just midagi sellist ma ootasin. Cool

Episoodi peamine pluss oli minu arust põnevus ning tuleb tõdeda, et nii pingelist episoodi, mis oleks tõesti algusest lõpuni selline olnud, ma praegu ei mäletagi. Rõhk pandi pinge üles kruvimisele ning see tuli tegijatel väga hästi välja. Samuti tuleb kiita näitlejatööd, mis puudutab kõiki näitlejaid.

Väga hea oli taas rohkem Charlie'st teada saada, võib öelda, et nüüd saab teda juba suhteliselt terviklikult mõista. Siiski see, kuidas ta Ethani maha lasi, oli mulle väike üllatus, teadsin tema viha, kuid midagi nii julget poleks temalt tõesti oodanud. Lisaks jääb see tapmine teda kindlasti tulevikus piinama. Razz
Relvade jagamine tuli mulle üldse suure üllatusena, sest lõppude lõpuks ei oska ju keegi üksteist süviti usaldada ning pealegi ei teadnud, kes oskab relva kasutada ja kes ainult väidab, et oskab.
Tegelikult arvan, et Ethan ei olnud üksi ning tal on kas kaaslasi või hulgub seal metsas veel temasarnaseid üksikuid hulle.

Calire'i tagasi toomine on tore, sest see laiendab taas sarja mänguruumi, vahepeal juba arvasin, et teda ei toodagi tagasi.

Seekordne osa oli oma iseloomult seega sarnane põnevusfimile, kuid heale põnevusfilmile. Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 11:46 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea osa.10p
Nagu juba eelpool öeldult olen ka aru saanud miks Charlie Claire'ist niiväga hoolib.Tõesti charlie flashbackid olid tõesti huvitavad ja sai temast palju rohkem teada.Samuti olen nõus sellega,et tõesti oli ka endal vaadates väga piinlik kuidas Charlie koopiamasinaesitlusega läbi kukkus,samuti see oksendamise kamm jne. Very Happy Samuti oli üllatus claire'i tagasijõudmine endal jõul see tuli mulle suht üllatusena.Pinged viis haripunkti Ethani lõksu püüdmine,ning see,et Charlie Ethani maha lasi ei tulnud mulle absoluutselt üllatusena ja sain temast täiesti aru kah.Kokkuvõttes väga hea ja huvitav osa.
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:57 pm    Teema: Vasta viitega

10. Charlie Vs koopiamasin oli küll veits piinlik. Aga ka naljakas. Ma arvan, et järgmistes osades tuleb Clairile meelde mida Ethan temaga tegi. See pähklivõi lugu tale ju meenus. Pinget pakkus Ethani lõksu ajamine. Üllatusena tuli see, et Charlie lasi Ethani maha. Aga jah nagu ees pool öeldud oli arusaadav, miks ta seda tegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 4:47 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav oli. Ja põnev ka. Veider oli ainult, et Jack Ethanist üksi jagu sai. Viis ju mees ennist minema Claire'i ja Charlie, kes kumbki ei suutnud talle tõsist vastupanu osutada. Kate käis ka õudselt närvidele, kui ta varitsusele kaasa tahtis tulla. Kõik, mis toimub, ei puutu ju ometi temasse. Ta ei pea olema seotud kõigi ja kõigega. Aga see selleks. Charlie tundub mulle seni üks usutavamaid tegelasi. Kui Kate rikuti minu jaoks tema vastandlikkusega ära - teinud paha, kuid kahetseb - siis Charlie omandas just sügavust. Koos Sawyeriga loomulikult, kes koos oma "Moi?"ga jälle muigama pani.

Jini ja Suni (olid vist korealaste nimed) oletatav umbkeelsus ja teadmatus toodi hästi välja Charlie poolt. Tõepoolest, antud olukorras oleksid nad tõesti täielikus teadmatuses, kui nüüd Suni inglise keele oskus välja arvata, mida ta tegelikult nii või naa varjab, sest aru ei saa nad millestki ja kes saakski neile midagi seletada? Väga intrigeeriv, tõepoolest.

8/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

@Wendelh: Teisest küljest jälle oli Jackil üllatuse eelis, ning kui teised juba relvadega kohal olid, polnud Ethanil enam erilist mõtet midagi üritada. Seda tõestas juba fakt, et Charlie ta maha lasi. Sel teemal, muuseas, kust Charlie üldse püstoli sai? Kate vaatas küll seal kõrval sellise imeliku näoga, aga otseselt nagu välja ei öeldud. Razz

See Kate'i pealetükkivus käib mulle ka närvidele, meenutab natuke ühte tuttavat, kes ka alati kõigest osa võtta tahab. Very Happy

Igatahes, olen kindel, et see jant pole veel sugugi lõppenud ja tõsised jamad on värsketel saareelanikel alles ees...
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 8:14 pm    Teema: Vasta viitega

Charlie sai Jacki püstoli. Kui Jack ründas Ethanit kukkus tema oma maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Nii... osa oli põnev, eespool oli siin juttu sellest, et vaatajatele oleks aeg midagi tagasi anda, mõni saladus avaldada vms. Võin öelda, et kui seda osa esimest korda vaatasin, tuli mul täpselt sama mõte. Kate on suht tüütu jah, ja mulle ei ole ta kunagi eriliselt meeldinud, ka mulle meenutab ta ühte tuttavat, kes igast asjast osa tahab võtta ja siis on solvunud, või teeb mingisuguseid trikke, et ikka asjast osa saada. Ega vist miskit lisada pole, kõigest on juba eespool räägitud. Aga jah, ka mina arvasin, et Eathan pole ainuke, et temasuguseid on veel. Huvitav mis tema eesmärk ikkagi oli Question
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Charlie flashbackid oli toredad ja vahepeal ka naljakad ja seda oli tore jälgida.

Ethan saab siis selles osas surma - Charlie laseb ta maha. See oli väga põnev ja pöördeline hetk ja ma pean tunnistama, et Ethan oli ikka tõesti väga creepy ja evil. Ka Steve või siis Scott saab siin osas Ethani käe läbi surma.

Claire'il on mälukaotus ja see on minu meelest nõme, sest nüüd ei mäleta ta pooli asju ja on ajast maas. Loodan, et kõik läheb siiski hästi.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group