Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica TV3
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
improv
Kadett


Liitunud: 14 Jan 2006
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, mis teha. Kui ulmet vaadataks, siis oleksid kõik telekanalid seda täis. Televisioon on ju äri, kus loeb ainult reiting. Kui reiting on hea, siis loomulikult näidatakse. Eesti probleem on see, et on kaks kommertskanalit. Parim eetriaeg on ütleme kell 18-23... Viis tundi päevas. Sinna tuleb mahutada kõik kallid omasaated, uudised, kõik parimad sisseostetud sarjad, kõik parimad filmid. On selge, et sinna mahub ainult absoluutne tipp, mitte ulmesarjad. Keegi ei hakka parimale ajale panema mingit riskantset ni¹isarja, sest siis vaatajad lihtsalt kolivad teisele kommertskanalile üle. Igasuguseid sarju, ka ulmet, näeks palju rohkem, kui oleks kolm kommertskanalit (ehk TV1 tagasi), sest kolm korda 5 tundi on juba raskem sisustada absoluutse tipuga. Kahjuks Eesti seadused välistavad uute kommertsjaamade loomise, äkki digi-TVga nüüd muutub midagi. Et siis veel 3-4 aastat oodata.

Battlestar Galacticaga (ja muu ulmega) on kahjuks nii, et rahaliselt oleks selle asemel näiteks mõttekam kolmandat või neljandat korda korrata Rannavalvet. Reiting oleks umbes sama (ehk vahemikus 0-2), aga poleks vaja linte vedada, monteerida, tõlkida jne Ühesõnaga hulk vaeva jääks ära teletegijatel.
Õnneks on tõesti teletegijatel vahel piinlik selle üle, et eestlased lõputuseni võivad vaadata A-Rühma, MacGyverit, Knight Riderit ja muud säärast. Nende asemele ikka otsitakse aeg-ajalt midagi muud, kuigi tegelikult on see alati kahjulik samm.
Kui näidata Battlestar Galactica asemel A-Rühma seitsmeteistkümnendat kordust, oleks reiting 3-5 korda kõrgem. Rahvas tungleks teleka ette. Ükskõik millega MacGyver ja A-Rühm asendada, reiting langeb alati, kuni vana hea jälle ekraanil tagasi. Lihtsalt teletegijatel on endal ka häbi selle pärast ja vahel ostetakse ikka midagi muud ka.

Ulmega on kõrbenud kõik kanalid. Kanal 2 ostis kunagi sisse Babyloni. Hakkas Tuvikeste ajatsoonis näiitama. Vaadatavus langes 5 korda. Mõni päev ei suudetud reitingut isegi tuvastada, vaatajaid oli nii vähe, pandi 0 kirja. Reitingutest võis näha, et esimene nädal rahvas isegi pingutas, oli 2-3 korda vähem vaatajaid ainult. Siis kadus igasugune huvi selle sarja vastu. Kahtlemata kõik ulmefännid vaatasid, aga seda on vähe...
Pärast seda Kanal 2 enam vabatahtlikult ulmet sisse ei osta.

Ka TV3 on üritanud näidata. Algusaastatel pandi parimale eetriajale Deep Space Nine või mingi säärane ulmekas. Seda vaadati parimal ajal nii vähe, et seda sarja polnud mõtet isegi õhtusele ajale ümber kolida, mõttekam oli lihtsalt näitamine lõpetada. Nii tehtigi.
Prooviti näidata Stargate'i. Algul isegi pisut vaadati, siis kuivas vaadatavus jälle nii kokku, et polnud enam mõtet jätkata.

Ainult tänu üle-Baltilisele sisseostule on TV3 siiski aeg-ajalt ulmesarju ju näidanud. Ulme on popp venelaste seas. Eestis venelased kohalikke kanaleid üldse ei vaata, ainult vene kanaleid. Seepärast siin venelasi ulmega meelitada ei õnnestu. Aga Lätis läheb ulme tänu venelastele hästi peale - ja seal vaatavad nad ka kohalikke kanaleid, nii et paljud Eestis näidatud ulmekad on tegelikult suunatud Läti venelastele. Ka leedukad vaatavad ulmet rohkem.

Ehk lihtsamalt öeldes - ameerika ja vene teismeline ja noormees vaatab heameelega ulmet ja seepärast võib BG ja SciFi kanali tipp olla, aga eestis ei koti see kedagi, sest eesti teismeline tahab näha kas rannavalve tissi või knight rideri rääkivat autot ja mingi kosmoselaeva peale vahetab ta kanalit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tõsijutt. Kunagi sai ise kah ulmesarju põlatud, kohe kui mingit kosmoselaeva nägin vahetasin kanalit. Embarassed
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 1:38 pm    Teema: Vasta viitega

Babylon 5 vaatasin ma huviga, ainult aeg oli ebasobiv, Tähevärava kohta olen kuulnud, et need, kes ulmet ei armasta, vaatasid seda ja on öelnud, et TV3 oleks võinud rohkem näidata. Seega vaidlen ikka veel vastu.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, paraku eks ta vist nii on. Ei ole minulgi palju tuttavatest ulmesõpru.

Samas, väga kummaline on see, et kinodes kuuluvad ulmefilmid alati ühtede vaadatumate sekka. Star Wars, War of the Worlds, The Day After Tomorrow ja veel terve ports ulmekaid on ka Eesti kinodes olnud kõige populaarsemad filmid. Miks siis telekas ulme peale ei lähe?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 2:22 pm    Teema: Vasta viitega

Tean, et Soomes oli B5 väga hea vaadatavusega. Vaatamata sellele, et eetriaeg oli laupäeva hilisõhtul olen vaatajanumbriks 250 000 lugenud. Ma ei tea kas tegu keskmise või tipuga, kuid igal juhul väga muljetavaldav number.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Tähevärava kohta olen kuulnud, et need, kes ulmet ei armasta, vaatasid seda ja on öelnud, et TV3 oleks võinud rohkem näidata. Seega vaidlen ikka veel vastu.


Stargate'i eelis oli see, et see tõmbas Richard Dean Andersoniga... inimesed, kes muidu ulmet põlgasid, hakkasid seda sarja vaatama "MacGyveri" pärast. Paljudele hakkas meeldima. Minu tutvusringkonnast nii mõnedki, kes enne kosmoselaevade ja laserpüsside peale nina krimpsu tõmbasid, vaatasid Stargate'i suure huviga ning on peale seda ka muusse ulmesse suurema tolerantsusega suhtunud. Poleks RDA-d, poleks TV3 vast isegi seda vähest paari hooaega näidata viitsinud. Kõik on äri, nagu improv ütles, mis on mõnes mõttes kurb... Mitte, et ma mingit kommunismi siin taga nutaks, aga siiski võiks kanalitel vaatajate vastu niipalju austust olla, et kui midagi juba näitama hakatakse, siis näidataks see ka lõpuni, kasvõi siis hilisel ajal. Ja ma ei mõtle siin ainult ulmesarju... ka mitmed muud head asjad (nagu 24) on väidetava vaatajate vähesuse tõttu pooleli jäänud.

Kahju muidugi, et eestlaste maitse selline on, et mingit realityjura, Mehhiko seepe ja A-Rühma on kasulikum näidata kui head ulmet. Sellepärast ma telekat viimasel ajal praktiliselt ei vaatagi, lihtsalt pole midagi vaadata.

Sigma kirjutas:
Tean, et Soomes oli B5 väga hea vaadatavusega. Vaatamata sellele, et eetriaeg oli laupäeva hilisõhtul olen vaatajanumbriks 250 000 lugenud. Ma ei tea kas tegu keskmise või tipuga, kuid igal juhul väga muljetavaldav number.


Soomlastele on ulme alati meeldinud. kuigi see 250 000 ei ole just teab mis suur number, arvestades, et soomlasi on üle 8 miljoni.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
improv
Kadett


Liitunud: 14 Jan 2006
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

Day After Tomorrow ja War of the Worlds nagu rohkem katastroofifilmid. Vahet pole, kas maju peksab puruks tulnukas, tuul või kinovaataja suur lemmik Seagal (vene vaataja pärast jällegi kõik Seagali jubedused siin edukalt jooksevad). Kinoga on ka nii, et see registreerib kõik vaatajad. Et kui 10 000 ulmefänni pileti ostavad, siis on ka näha, et 10 000 tükki käis vaatamas. Eesti kohta väga hea vaatajate arv.
Kui 10 000 ulmefänni vaatab telekast ulmesarja, on see väike vaadatavus. Väga hea on üle 200 000 vaataja, heal sarjal on 100 000 vaataja ringis. 10 000 ulmefänni + sama palju juhuvaatajaid tähendab aga televisiooni jaoks väga nigelat vaatajaskonda.

Tõsiulmefilmidest rääkides - kui TV3 näitas filmi Star Wars Phantom Menace (mis kahtlemata maksis palju-palju-palju), siis vähe sellest, et kaotati samal ajal Kanal 2-s eetris olnud filmile, kaotati ka ETV-s näidatud mingile "Euroopa klassikale", mida tavaliselt keegi ei vaata. Ühesõnaga - Eesti vaataja, selleks et mitte ulmet vaadata, on nõus kas või ETV-st mingit Euroopa filmi vaatama. Kanal 2 maksis palju-palju-palju Matrixi eest ja lootis, et sellest tuleb hooaja vaadatuim film - isegi kuu lõikes ei võitnud see film ära, 3-4 filmi vaadati hulga rohkem (tavaliselt mingi 80ndate aastat Van Damme film on alati reitingutipp või mingi eriti jõle 90ndate telemärul. Taas kord tuleb tänada seda, et filmikavaga tegelevad filmifännid (K2 puhul) ja et filmid tulevad Rootsist suurte pakettidena (TV3 puhul), sest muid näeks ainult vanu Van Dammesid ja muud paska, millel on alati kõvem reiting kui uutel heade näitlejatega tippfilmidel).

Võtame või Kanal 2 kaks uut ostu - Harry Potterit näidati detsembris ja taas kord vaadati mitut filmi rohkem kui seda. Vaadatuim film oli Kanal2 -s hoopis Leslie Nielseni "Valdele jälgedel", mida näidati umbes 3. korda. Kui selle asemel oleks 10. korda näidatud "Palja relvaga" või 15. korda "Politseiakadeemiat", oleks reiting veelgi kõrgem olnud. Politseiakadeemia kordused konkureerivad enam-vähem alati Pealtnägijaga.

Oktoobris näidati taas üht väga kallist ulmekat "Sõrmuse Vennaskond". See oli tõesti kuu vaadatuim film, aga vaatajaid oli umbes sama palju kui lastefilmil "Nuhtlus Dennis" ja veel mõnel märulil, mille sisseostmine maksab aga umbes 3 korda vähem. Et miks osta suure rahaga sisse uus ulmefilm, kui sama raha eest saaks kolm 90ndate alguse filmi, mis igaüks koguks umbes sama palju vaatajaid? Kuna Kanal 2 filme ostavad sisse filmiinimesed, siis eks nad ilmselt üritavad missioonitundest järgmised Sõrmuste filmid ka ära osta (kui rootslased neid suurema paketiga TV3-le ei osta), aga rahaliselt on see telekanalile tegelikult kahjulik samm.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

MInu meelest jätab kanalist palju parema mulje, see kui näidatakse midagi uuemat kui 90ndate alguse filmid, kui ainult 90ndate alguse "filme" näidata, siis jätab see kanalist odava mulje ja ma kahtlen kas inimesed üldse viitsivad telekat tööle panna... Tegelt paljudel töötab telekas nagunii niisama taustal (nagu mul praegu). Küsimus: kumb on vaadatum, kas Lost või CSI: Miami?
Kui mõlemad kanalid (Tv3 ja k2) panevad 90ndate alguse filmi ühele ja samale ajale, siis jah, kes seda ikkavaatab, mõni jätab oma teleri sellele kanalile kust ta just midagi vaatas...

Reklaamige BSG'd rohkem, siis vast inimesed saavad teada ka mis kellajal sari on ja üldse võiks mingi 23.00 hakata reedel või laupäeval.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Jah, paraku eks ta vist nii on. Ei ole minulgi palju tuttavatest ulmesõpru.

Samas, väga kummaline on see, et kinodes kuuluvad ulmefilmid alati ühtede vaadatumate sekka. Star Wars, War of the Worlds, The Day After Tomorrow ja veel terve ports ulmekaid on ka Eesti kinodes olnud kõige populaarsemad filmid. Miks siis telekas ulme peale ei lähe?


Matrixi esimesest osast rääkimata...

Mis puutub A-rühma ja muu sellise pidevasse vaatamisse, siis eestlased pole siin kohal ainukesed, saksa kanalid on ka neid jahvatanud sellest ajast peale, kui need seriaalid välja tulid. Kuuldavasti pidi ka netis mingi lehekülg olema, kus päev otsa MaCayver'it lastakse, asi pidi nii populaarne olema, et raskusi on sinna sissepääsuga. Samuti on ju igaaastane hitt politseiakateemia filmid, mis top 10-sse pääsevad. Samuti üksinda kodus ja Bethooven... Siit ka põhjused, miks ma eriti telekat ei vaata, kuna lihtsalt midagi pole vaadata.

Mis ulmehuvilistesse puutub, siis neid on ka eesti teismeliste seas piisavalt ja kui oleks mõnigi arvestatav ulmeseriaal normaalsel kellaajal, siis võibolla ei veedakski teismelised aega kaubamajades jõlkudes või bussipeatustes viina kulistades. Praegusel telemaastikul saab telekat vaadata ainult teismeline tüdruk(seep). Võimalik, et ka tema vaataks midagi mõistlikumat, kui ainult kuskilt seda tuleks.

Ja veel üks asi... Seriaali piloot osa ei tohi mingil juhul poolitada!!! See on ka kohati silma hakanud, meie telekanalitel. Isegi siis kui see on juba seriaali tootjate poolt poolitatud, tuleks kaaluda kahe osa korraga näitamist. Ehe viga tuli siin kohal kanal 2-es Lostiga. Päris mitmed minu tuttavad jätsid selle vaatamise peale esimest osa katki, sest see ei suutnud tekitada piisavalt põnevust, samas oleks teise osa lõpp seda juba ohtralt andnud.

-e-
Ah jaa... Miks ei suuda tihti uued ja kallid filmid vanadega konkureerida? Siin võib olla ka põhjus selles, et need on reede õhtul, väga paljud inimesed on siis kuskil maal, peol, teatris, kontsertil jne. Samas teispäeva õhtul kui saab saasta äksionit vaadata on inimesed kodus.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

improv,

kuidas K2 Lost'i vaatajanumbrid on? Selline draama/ulme segu peaks vaatajale hästi peale minema.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Üks asi veel, mis TV3 puhul natuke (ok, üsna palju tegelt) häirib - miks nad ei reklaami neid asju, mida nad näitavad? Reklaamitakse ainult CSI-d, Miljonimängu ja neid 1001 reality showd, mis parasjagu eetris on, kuigi kõik inimesed niikuini teavad, millal miljonimäng eetris on. Aga uusi asju ei reklaami keegi.

Ma olen üsna kindel, et kui ma Ulmefoorumit ei loeks, siis ma ei teaks siiamaani, et TV3 BSG-d näitab, sest ma pole ühtki reklaami sellest näinud (ja siis kurdetakse, et vaatajaid pole). Ei pea ju kohe miljoni krooni eest reklaami tegema, aga näiteks üks reklaam Kahvli vahel, et järgmisena selline huvitav sari tuleb, ei teeks ju kellelegi paha.

Ja see ei ole ainult viimase aja häda. Mäletan, et kunagi kui X-Files esmaspäevalt reede õhtusse lükati, lõpetati sellega ka igasugune sarja reklaamimine ära... ning siis, kui kahe hooaja vahel veidike pikem paus tekkis, siis jäid mul mitmed osad uuest hooajast nägemata, enne kui ma avastasin, et sari on eetris tagasi. Jällegi - pärast väidetakse, et vaatajaid pole. Enamus inimesi ei tööta igal reedel järgmise nädala kava läbi ja ei jooni huvitavaid saateid alla, et neid mitte maha magada.

Tehke rohkem reklaami, küll siis ka vaatajaid leiate!
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Tehke rohkem reklaami, küll siis ka vaatajaid leiate!


Mis sa arvad, et nad loevad seda. Aga jah sul on täitsa õigus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
shadowman kirjutas:
Tehke rohkem reklaami, küll siis ka vaatajaid leiate!


Mis sa arvad, et nad loevad seda. Aga jah sul on täitsa õigus.


Olen BSG reklaami 3 korda näinud ja see käis ainult minisarja esimese osa kohta...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ei pea ju kohe miljoni krooni eest reklaami tegema, aga näiteks üks reklaam Kahvli vahel, et järgmisena selline huvitav sari tuleb, ei teeks ju kellelegi paha.

Olid reklaamid küll. Kaks tükki. Aga kas ma eksin, kui ütlen, et Kahvli parimad ajad kuuluvad ka minevikku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav-huvitav kuidas küll seda reitingut nii täpselt paika pannakse küll? Võin vähemalt oma kogemustest öelda, et suurem osa küsitlustest ja nüüd ka elektroonika jubinatest, millega seda vaadatavust mõõdetakse, on määratud kas penskaritele või tiinekatele. Käis kunagi mul ukse taga mingi mutt telerivaatamisuuringuga. Nädal aega pidi täitma mingit vihikut. Vihik anti mu penskarist isale, kes asja vastu mingit huvi ei ilmutanud ja mida pidin siiski mina tema asemel täitama. Teine nüanss: tunti huvi, ega peres pole 8-14 aastaseid lapsi? Teine sihtgrupp olid need... Mida me siis üldse räägime mingist reitingust? Muidugi kui penskar või tiinekas näeb kosmoselaeva vms., vahetab ta kanalit. Esimesed tahavad näha "Ka rikkad nutavad" ja teised tahavad suuri tisse ja paljaid peesid, et öösel märgasid unenägusid näha... Cool
Tsiteerin::
Ka TV3 on üritanud näidata. Algusaastatel pandi parimale eetriajale Deep Space Nine või mingi säärane ulmekas. Seda vaadati parimal ajal nii vähe, et seda sarja polnud mõtet isegi õhtusele ajale ümber kolida, mõttekam oli lihtsalt näitamine lõpetada. Nii tehtigi.
Prooviti näidata Stargate'i. Algul isegi pisut vaadati, siis kuivas vaadatavus jälle nii kokku, et polnud enam mõtet jätkata.

Mäletan seda väga hästi. DS9 algas pool kaksteist õhtul ja näidati kas seitse või üheksa seeriat. Ja teatati, et ostetigi ainult need seeriad. Fuck off TV3. Igastahes tänu nendele tülgastavatele kordusesitustele on minu telekavaatamise aeg vähenenud paarile tunnile nädalas. Kuna pole eesti telekanalitest lihtsalt midagi vaadata... Evil or Very Mad
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
MInu meelest jätab kanalist palju parema mulje, see kui näidatakse midagi uuemat kui 90ndate alguse filmid, kui ainult 90ndate alguse "filme" näidata, siis jätab see kanalist odava mulje ja ma kahtlen kas inimesed üldse viitsivad telekat tööle panna...


Neid ei koti eriti üldmulje vaid reiting ja sellega kaasnev reklaamraha. pole raha hakkavad pead lendama.
Ja ega soomlastelgi neid ulmesõpru palju pole , kuigi eespool mainitud 250 000 on hilist aega arvestades hea tulemus. Samas jäi ka mtv3 -s Stargate pooleli ( kui nad seda just subtv peal edasi ei näita, pole kursis ).
Samuti üritasid nad Crusade näidata ja minu teada ei jagunud sedagi kauaks.

Aga Eestis pole jah ulme sõpru palju , mul pole isegi ühtegi töökaaslast keda see huvitaks. Sad
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 8:52 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult mu isa oleks minisarja vaatand, aga kuna see hakkas nii hilja, läks ta lihtsalt magama, et järgmine päev tööle minna... Ma vaatasin ära, kuigi pidin järgmine päev koolis olema ja enne 7-t üles tõusma (7.30 sõitu). Egas ma eriti taha omiku üles tõusta Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Tegelikult mu isa oleks minisarja vaatand, aga kuna see hakkas nii hilja, läks ta lihtsalt magama, et järgmine päev tööle minna... Ma vaatasin ära, kuigi pidin järgmine päev koolis olema ja enne 7-t üles tõusma (7.30 sõitu). Egas ma eriti taha omiku üles tõusta Razz


Ma ka pidin hommikul kooli minema, pealegi kell 7.30 koolis olema juba. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pidin kell 8.00 koolis olema ja ärkama 7.15, aga see ei keela mul tihti kella kaheni üleval olemast. BSG oli seda väärt ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 3:29 am    Teema: Vasta viitega

Improv, kahjuks pean ma nõustuma suure osaga sinu arutelust keskmise eestlase telekavaatamise harjumuste üle. Kuid vahel tuleks kasuks kui teletöötajad teeks natukenegi eeltööd enne kui tembeldavad asja nishisarjaks. USAs ja UKs vähemalt on seriaal saanud reeglina äärmiselt positiivseid hinnanguid nii kriitikute kui ka televaatajate poolt (reitinigute näol). Muuseas, paljudki nendest positiivselt meelestatud kriitikutest ulmet tavaliselt üldse ei vaata ega hinda. Ajakiri Time valis aga BSG aasta parimaks sarjaks. Mitte ulmekategoorias, vaid üleüldse PARIM sari aastal 2005!!!
http://www.time.com/time/arts/article/0,8599,1141640,00.html

Asi on ikkagi peamiselt reklaamis. Kui programmi osataks õigete võtetega reklaamida, meelitaks rahva ligi küll. Kanal 2 reklaamis Losti ju söögi alla ja söögi peale. Peamiseks reklaamiargumendiks oli muidugi Losti puhul võidetud Emmy-de hulk, mis pidi vaatajaid ligi meelitama. Ja küllap nii ka juhtus. BSG-l pole kahjuks Emmyde hunnikut veel ette näidata. Aga reklaamida võiks TV3 seda ometi, mainides kasvõi eelpool toodud ajakirja Time hinnangut. On siis sellel tähtsust, et asi saadi kordades odavamalt kätte kui Kanal 2 Losti hankis? Ka Lost on ju tegelikult ulmekas, kusjuures isiklikult meeldib mulle BSG rohkemgi. Lost kannatab selgelt nn. twinpeaks'i või xfailsi sündroomi all, ehk teisisõnu ei tea sarja kirjutajad ilmselt isegi mis toimub või kuhu nad välja tahavad jõuda. BSG on tunduvalt konsistentsema süzheega ja hulga realistlikumgi. Aga ok, nüüd kaldusin küll teemast kõrvale ... mitte ei tahtnud alustada fleimisõda kahe suurepärase sarja fännide vahel Wink
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group