Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica TV3
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Enamasti on ikka jah tegu mitmete põhjuste koosmõjuga. Samas Salatoimikud ja BSG ei ole ka päris võrreldevad sarjad - Salatoimikud oli ikkagi suhteliselt "maapealne" sari, mis tegeles peamiselt vandenõu uurimisega, kuid BSG toimub suuremalt jaolt kosmoses ja näidatakse kosmoselaevu, mis enamikele vaatajatele kahjuks vist negatiivse kogemusena mõjub. Cylon
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Enamasti on ikka jah tegu mitmete põhjuste koosmõjuga. Samas Salatoimikud ja BSG ei ole ka päris võrreldevad sarjad - Salatoimikud oli ikkagi suhteliselt "maapealne" sari, mis tegeles peamiselt vandenõu uurimisega, kuid BSG toimub suuremalt jaolt kosmoses ja näidatakse kosmoselaevu, mis enamikele vaatajatele kahjuks vist negatiivse kogemusena mõjub. Cylon


Jah endalgi on vähemalt kaks tuttavat, kes kosmoslaeva nähes kohe kisama pistavad. Nad isegi ei proovi enam asja edasi vaadata, sest nendejaoks on see lihtsalt mingi kosmose jura.

Ja loomulikult ei suuda sellised inimesed ka täiel rinnal nautida muid filme, mis nõuavad veidi "kastist välja" mõtlemist.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 8:01 am    Teema: Vasta viitega

velz83 kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Enamasti on ikka jah tegu mitmete põhjuste koosmõjuga. Samas Salatoimikud ja BSG ei ole ka päris võrreldevad sarjad - Salatoimikud oli ikkagi suhteliselt "maapealne" sari, mis tegeles peamiselt vandenõu uurimisega, kuid BSG toimub suuremalt jaolt kosmoses ja näidatakse kosmoselaevu, mis enamikele vaatajatele kahjuks vist negatiivse kogemusena mõjub. Cylon


Jah endalgi on vähemalt kaks tuttavat, kes kosmoslaeva nähes kohe kisama pistavad. Nad isegi ei proovi enam asja edasi vaadata, sest nendejaoks on see lihtsalt mingi kosmose jura.

Ja loomulikult ei suuda sellised inimesed ka täiel rinnal nautida muid filme, mis nõuavad veidi "kastist välja" mõtlemist.


yep...tean ka selliseid inimesi...ütlesin välja battlestar galactica ja siis tuli mulle vastuseks:" jälle mingi tulnukatega ajuvaba kosmose värk ve?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 10:41 am    Teema: Vasta viitega

Zinera kirjutas:

yep...tean ka selliseid inimesi...ütlesin välja battlestar galactica ja siis tuli mulle vastuseks:" jälle mingi tulnukatega ajuvaba kosmose värk ve?"


Just, ja proovi siis seletada, et pole...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Zinera kirjutas:

yep...tean ka selliseid inimesi...ütlesin välja battlestar galactica ja siis tuli mulle vastuseks:" jälle mingi tulnukatega ajuvaba kosmose värk ve?"


Just, ja proovi siis seletada, et pole...


tegelikult proovisingi...aga jah...edudult...nagu erilist mõtet ei ole Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Zinera kirjutas:
FLT kirjutas:
Zinera kirjutas:

yep...tean ka selliseid inimesi...ütlesin välja battlestar galactica ja siis tuli mulle vastuseks:" jälle mingi tulnukatega ajuvaba kosmose värk ve?"


Just, ja proovi siis seletada, et pole...


tegelikult proovisingi...aga jah...edudult...nagu erilist mõtet ei ole Rolling Eyes


Ka minul on võimatu mõnele inimsele selgeks teha, et tegemist on hea draamaga. Rääkisin ühele sõbrale ja ta hakkas tulistamist jäljendama samal ajal tehes tobedaid hääli ja siis ütles et ta ei viitsi vaadata mingit sarja, kus idioodid nõmedates riietes ringi jooksevad ja laseritega üksteist tulistavad. Laughing BSG on selle täielik vastand aga jah, mis teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ma rääkisin ühele Star Trekist ning mind saadeti urruauku, rääkisin Stargate'st, hakati kohe küsima "kust ma tirida saan?", "tahan kaa" jne.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 03, 2006 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ma rääkisin ühele Star Trekist ning mind saadeti urruauku, rääkisin Stargate'st, hakati kohe küsima "kust ma tirida saan?", "tahan kaa" jne.


Very Happy Ega ma ise ka eriline treki fänn ei ole ja SG-1 vaatamiseks ei pea olema mingi meeletu ulmefänn. Paljud teavad juba sarja selle poolest, et seal mängib RDA.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Esm Dets 04, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
AlienX kirjutas:
Ma rääkisin ühele Star Trekist ning mind saadeti urruauku, rääkisin Stargate'st, hakati kohe küsima "kust ma tirida saan?", "tahan kaa" jne.


Very Happy Ega ma ise ka eriline treki fänn ei ole ja SG-1 vaatamiseks ei pea olema mingi meeletu ulmefänn. Paljud teavad juba sarja selle poolest, et seal mängib RDA.



hehe...kes siis MacGyverit rohkem näha ei tahaks? Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Kolm Dets 13, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Uudiseid: TV3 kohta kahjuks puuduvad, aga Soome Nelonen jätkab 2. hooaja osadega reedel, 26.1.2007
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

ei no jah...soome telekanalid on norm, aga eesti...jah...sellest ei taha ma enam rääkidagi... Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Zinera kirjutas:
ei no jah...soome telekanalid on norm, aga eesti...jah...sellest ei taha ma enam rääkidagi... Crying or Very sad


Ma panen ka üliharva teleri tööle...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zinera
Leitnant


Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 62

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

ma panen käima küll...nagu taustaks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 1:43 pm    Teema: Vasta viitega

nonii, ja laupäeval näitab uue osa tv3-st ära.
seekord mõistlikul kellaajal
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

No ma ei ütleks, et reede öösel vastu laupäeva kell 00:15 väga hea aeg on, eriti seetõttu, et lõpeb see alles 03:20. Mis muidugi ei tähenda, et mul näitamisest kuidagi kahju oleks, kuigi vaevalt, et ise vaatan. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
nonii, ja laupäeval näitab uue osa tv3-st ära.
seekord mõistlikul kellaajal


Uue osa? Äkki ikka otsast peale? 2 tundi pikk ju. Ahh mina ei tea ka enam mitte midagi, TV3'l pole ka mitte midagi märgitud.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Tegu on jah originaalse miniseeriaga, mida on korra juba näidatud. Seekord näidatakse ühes jutis ära.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

eks peab silmad lahti hoidma, ma ei pannudki alguses tähele, et see nii kaua kestab, aga loodame, et nad hakkavad sarja tihedamini eetrisse laskma!
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Ei usu, et sealt midagi tihedamat tuleb. Kindlasti pole nad BSG-d ka rohkem sisse ostnud kui juba see korra näidatud 1. hooaja jagu. Pakun ka, et tõenäoliselt on sedavõrd "varane" eetriaeg tingitud miniseeria kolmetunnisest pikkusest - tavalised osad hakkavad kahtlemata olema eetris TV3-le tunduvalt sobivamal ajal ehk siis nii kella 3 paiku öösel.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ei usu, et sealt midagi tihedamat tuleb. Kindlasti pole nad BSG-d ka rohkem sisse ostnud kui juba see korra näidatud 1. hooaja jagu. Pakun ka, et tõenäoliselt on sedavõrd "varane" eetriaeg tingitud miniseeria kolmetunnisest pikkusest - tavalised osad hakkavad kahtlemata olema eetris TV3-le tunduvalt sobivamal ajal ehk siis nii kella 3 paiku öösel.


Vastuseks oma kirjalt sain sellise teksti.

Tsiteerin::
Eelmise aasta kevadel näitasime 2003 aastal toodetd sarja pilooti ja kogu esimese hooaja (13 episood), toodetud 2005. Täna on meil ostetud ka 2. hooaeg. Näitame mõlemat hooaega sellel kevadel.


Ja Stargate kohta küsides öeldi, et rohkem osi ei ole õnnestunud osta. Razz
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group