Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x13 "Ripple Effect"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
45%
 45%  [ 5 ]
9
18%
 18%  [ 2 ]
8
18%
 18%  [ 2 ]
7
9%
 9%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
9%
 9%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 21, 2006 2:55 pm    Teema: SG1 - 9x13 "Ripple Effect" Vasta viitega

SG1 üllatub, kui tuttavad minevikust saabuvad.

Esiteks, väga hea oli näha vanu tuttavaid. Teiseks idee oli küll suht vana, aga läbinud uuenduskuuri ja hästi välja kukkunud. Poleks arvanud, et SG1 nii kaugele võib minna... Ühe koha peal oli minu meeles vihje Moebiusele, nimelt seisis prillidega Sam taustal. Parajalt põnev episood oli ja lahendus ei olekski saanud muud moodi tulla.

10/10


_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Püh Jan 22, 2006 1:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mathjuu
Kadett


Liitunud: 31 Aug 2005
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

Nõks liiga palju oli taaskord Sam'i teaduslikku juttu, millesse lõpus enam ei viitsinudki süveneda.. umbes nagu Landry osa lõpus:) Siiski oli see kõvasti parem jagu, kui eelmine.. Aga üks viga oli veel, mis jäi kriipima. Jack'i oleks tahtnud näha. See oleks asja täiuslikuks teinud. Kasvõi hetkeks oleks ta võinud ekraanile ilmuda. Kasvõi mingist vanast osast oleksid võinud nad kleepida/lõigata teda.
_________________
Truth is out there
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 1:16 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.gateworld.net/sg1/s9/making/913.shtml

Abielus jah... Oleks kõik need stseenid olnud, siis oleks episood kena pikk olnud ka... Lootsin samuti Jacki näha...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rothmans
Kadett


Liitunud: 17 Nov 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea osa oli.

Üllatav et teise universumi vms SG-1 läheks nii kaugele ja varastaks pmst iseendalt, arvestades seda et nende mõtlemine oli ka vägagi sarnane.

Episoodi algus hellitas lootus et näeb RDA , kui kahjuks pidin pettuma:<

Üldises perspektiivis osa vist kuskile edasi ei viinud , juba teist (?) osa järjest...

muidu 10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2006 11:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tõepoolest oli tegu väga laheda episoodiga, kuid mina panen 9 punkti.

Fakt, et sarnast ideed on juba enne sarjas korduvalt kasutatud, mind eriti ei häirinud, sest kõik oli tõesti nö. uues kuues. Lisaks meeldib mulle see, kui vahel tuletatakse meile meelde vanemaid SG episoode, sest pean tunnistama, et esimesed hooajad meeldisid mulle isegi rohkem ning tunnen nendest kuldsetest episoodidest sageli puudust.

Paralleel-universumi tegelaste valik mulle täitsa meeldis, eriti selle SG meeskonna koha pealt, kelle universumis oli Oride katk suure hävitustöö teinud. Hea oli näha mõnda vana head näitlejat, kellest ma tegelikult sarjas puudust tunnen. Smile

Ühe alternatiivse SG meeskonna küsitavad teod olid samuti huvitav lisa, sest võiski oodata, et ometi kõik universumid ei saa ju moraalselt päris samal astmel olla kui meie. Siiski olukorra lahendus oli ehk veidikese liiga lihtne ning ma oleks hea meelega vaadanud sellest ka kahte episoodi, võibolla oleks see isegi loole põnevust lisanud.

Ainuke asi, mida sellele osale ette heita on, võiks olla ehk asjaolu, et midagi tõeliselt originaalset ja ootamatut meile seekord ei pakutud. Seega päris maksimumpunkte ma vastavalt enda kriteeriumile anda ei saa. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 23, 2006 2:10 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 10 punkti. Idee iseenesest teab kui originaalne polnud, aga see-eest mõnusalt värskendavad kuues. Eriti hea meel oli üle pika aja jälle doktor Frasieri näha, kuid üllatuslikult sai ta suhteliselt vähe ekraaniaega.
Hea külje pealt jäi veel silma see, et peeti meeles vanu episoode, nagu näiteks need kvant-peegliga ja muidugi juba mainitud prillidega Carter "Moebiusest".
Teaduslik jutt ja põhjendused tundusid jälle ülearu keerulised ning raske oli uskuda, et oli võimalik iga tiimi täpselt nende oma universumisse tagasi saata, aga see polnud vist episoodi juures eriti tähtis. Oli selline mõnusalt humoorikas osa. Eriti hea oli, kui kaks Mitchelli ilma püksteta ringi jooksid. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Panin kümme punkti. Üldiselt on nii, et sellised alternatiivuniversumi või ajasrändamise ja muu sellise teemaga seotud osad on mu nõrkus, millele ei saa mitte vähem punkte panna. Plussiks oli ka see, et sarnaselt eelmise osaga suudeti jällegi (vähemalt mind) üllatada ja ¹üzees ootamatu pööre teha, kui esimesena kohale jõudnud SG1-tiim hoopis pahadeks osutus. Seda, et see dimensioonide anomaalia oli nende poolt meelega tekitatud, ei osanud ma küll ette näha. Selle eest Applause .

Natuke uskumatuna muidugi tundub, et üks SG1-meeskond sellisteks tegudeks valmis on, eriti veel pärast seda, kui nad teada said, miks Atlantisel seda ZPM-i vaja on... aga ega igas alternatiivuniversumis ei pea tegelaste iseloomud täpselt ühesugused olema, nii et selle võib põhimõtteliselt kirjutada (mugavalt) selle arvele.
Mingeid selliseid tegusid oleks võinud ehk viimaste osade valguses Atlantise meeskonnalt oodata (Twisted Evil Very Happy), aga SG1 on siiamaani nii üllas ja omakasupüüdmatu tundunud, et selliste äärmusteni minek tundub nende puhul veidike imelik ja arusaamatu.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ainuke nõrk koht oli Carteri loba, s.t. mitte muhvigi ei saanud aru.Muidu oli osa huvitav ja erinevalt eelmisest episoodist ei olnud kõik lahendid ära aimatavad. Ainukeseks loogika veaks pean "külalistiimide " vaba kondamist pikki kompleksi. Mõnes paralleelses universumis võisid SG1 liikmed ka korrumpeeritud olla. Imelik tundus , et kui Martoufi ja Frasieri näidati , siis üheski tiimis ei paistnud olevat O`Nealli.
Osa oli siiski heal tasemel , punkt maha teadusliku bla-bla-bla tõttu.
9/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group