Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 1x02 "Charlie X"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate seda osa?
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
16%
 16%  [ 1 ]
5
50%
 50%  [ 3 ]
6
33%
 33%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
10
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:36 pm    Teema: TOS - 1x02 "Charlie X" Vasta viitega

Tähelaev Enterprise võtab pardale Charlie, kes on ainus ellujäänu 14 aasta eest planeedil Thesus toimunud õnnetuses. Lindistustelt on ta ära õppinud ka inimeste keele. Teaduslaev Antares on toimetanud poisi Enterprise'ile, et ta viidaks oma ellujäänud sugulaste juurde planeedil Alpha 5. Kui Antares eemaldudes laguneb, hakkab ka tähelaeval kummalisi asju toimuma. Sünteetiline liha moondub kalkuniteks, ja peagi saavad meeskonnaliikmed tunda Charlie üleloomulikke võimeid. Kapten Kirk hakkab kahtlustama, et poiss on saanud osa Thesust asustanud antiikse rassi võimetest, kuid inimestel pole võimalik teda peatada.





_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 6:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Olin lahke ja panin viis punkti, kuid pean seda osa pikalt üheks kehvemaks episoodiks üldse.

Miri oli muidugi veel hullem!

Eriti vastu hakkas mulle selle osa tohutu müstika, mis ei ole sugugi Star Treki'le omane ning teiseks see on ainuke episood, kus Spock muigab ilma mingi mõju meelevallas olemata. Ma ei saa tõesti aru, mis sarja tegijatel peale hakkas, sellises vaimus oleks küll kogu sari põhja vajunud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 11:37 pm    Teema: Vasta viitega

5 punkti.

Kuram ma ei või seda Charliet kannatada - ei kannatanud aastal 1989, kui Star Trekki Soome pealt vaatasin, ega ka nüüd, nagu selgus. Andsin 5 punkti, aga oleks andnud ka rohkem kui neil oleks kuidagi õnnestunud see õudu näiteks võimalikult maksimaalseima hajutatusega avakosmosesse transportida
Ja mind ajas närvi see, et nad talle veel kaasa tundsid - peale seda kõike, mida see ***** kokku keeras!
Aga mis mind alati tõsiselt selle episoodi juures naerma ajab, on see ilma näota tsikk! See oli tõsiselt hea koht - või siis on minu huumorimeel vähe vildakas Twisted Evil
Spock oli jah mõnevõrra out of character aga no see oli ju ka seriaali algus, ehk on sellega vabandatav.
Uhh ja muidugi kapten Kirk nendes jubedates punastes liibukates oli üsna valus vaatepilt Shocked


_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Niih..sai 6 punni. Vat eks ta ole..seal kaugel galaktikas..neid Charlie-sid tuleb ja läheb ka edaspidi. Telekinees on üldse üks pop teema ulmekates Smile

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 8:18 pm    Teema: Vasta viitega

Suht kummaline ning kahtlane osa. Muidu see Kirki tegelane on üldse kuidagi imelik, ebasündsas olukorras muigab ja üldse väljendab emotsioone valel ajal. Eriti õudne oli Kirk nendes punastes liibukates. Spock mulle meeldis, eriti malemängu ajal. Ülejäänud kamp on ka täitsa omapärane, eriti see Charlie armuobjekt. Tuletab mulle meelde täiega lapsepõlve sõpra (poissi), sest nägu ja silmad on nii sarnased. Spooky. Laughing Muidu muusika on jätkuvalt selline kummituslik, eriti opening theme, vähemalt minu jaoks. Rääkides episoodist ise, siis jah, ega siin miskit erilist ei olnud. Charlie näitleja mulle meeldis, aga see tegelane. Mingi puberteedi küüsis vaevlev nooruk, kes tahab teistele meeldida. Irw, no mis nali see on...eriti halenaljakas oli lõpp, kus ta karjus et ärge võtke mind jne, lol. Muidu Shadowiga olen nõus, see ilma näota naine oli ülinaljakas. Ja mis nende mundritega on? Kahtlane, et tulevikus kantakse mingeid õhukesi sviitreid ja pükse, mis tunduvad kuidagi kitsad. Laughing

Aga see osa saab 5/10, ma väga loodan et nii edasi ei lähe. Sari isegi enesest meeldib ja need vanaaegsed veidrused lisavadki vürtsi, kuid ega mina ka kaua vastu ei pea.

Ikka pean mainima, et The Cage oli ülikõva.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 8:46 pm    Teema: Vasta viitega

@AlienX:
Hämmastav, et sa selle osa suhtes niigi positiivselt meelestatud oled. Very Happy
Muuseas, soovituseks nii palju, et kui sa tõesti tunned, et ei suuda vastu pidada ja kogu sarja ära vaadata, siis vaata vähemalt neid osi, mis üldiselt kõrgemaid hinnanguid on saanud: http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=949

Aga egas midagi, minu vana kommentaar selle osa kohta Ulmeparadiisist:

Postitatud: Teis Nov 09, 2004 12:51 pm
Enterprise kirjutas:
Kahtlemata üks kehvematest TOS'i osadest üldse Razz
Nagu mitmete teistegi episoodide juures, on ka siin potensiaalselt hea, huvitav ning liigutav lugu peldikust alla lastud nõrga näitlejatöö ja mannetu dialoogiga. Rolling Eyes


Üle 4 punkti ei saa küll panna.

_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

[räige offtopic]
Kas seda vana Ulmeparadiisi foorumit on kuskilt avalikult võimalik lugeda, või on see ainult asjaosaliste isikute käsutuses? Küsin lihtsalt huvi pärast, põnev oleks selle foorumi eellast oma silmaga näha (kuna mina siis veel selle community hulka ei kuulunud).
[/räige offtopic]
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
[räige offtopic]
Kas seda vana Ulmeparadiisi foorumit on kuskilt avalikult võimalik lugeda, või on see ainult asjaosaliste isikute käsutuses? Küsin lihtsalt huvi pärast, põnev oleks selle foorumi eellast oma silmaga näha (kuna mina siis veel selle community hulka ei kuulunud).
[/räige offtopic]


No ametlikult on Ulmeparadiis suletud, kuid administraatorid, ehk siis mina ja TrekRanger saame seda vajadusel avada. Suletud siis seepärast, et inimestel ei tekiks segadust ja nad kogemata valesse foorumisse ei registreeriks.
Aga Ulmeparadiisi kohta tuleb mainida seda, et võrreldes Ulmefoorumiga on see väga madala tasemega ehk siis sisutühi ja seal on vähe postitusi, vaid 357. Very Happy

Aga tegin foorumi natukeseks lahti:
Aadress: http://ulmeparadiis.myfreebb.com/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud. Huvitav lugemine oli Smile
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
@AlienX:
Hämmastav, et sa selle osa suhtes niigi positiivselt meelestatud oled. Very Happy
Muuseas, soovituseks nii palju, et kui sa tõesti tunned, et ei suuda vastu pidada ja kogu sarja ära vaadata, siis vaata vähemalt neid osi, mis üldiselt kõrgemaid hinnanguid on saanud: http://www.ulmefoorum.pri.ee/foorum/viewtopic.php?t=949

Aga egas midagi, minu vana kommentaar selle osa kohta Ulmeparadiisist:

Postitatud: Teis Nov 09, 2004 12:51 pm
Enterprise kirjutas:
Kahtlemata üks kehvematest TOS'i osadest üldse Razz
Nagu mitmete teistegi episoodide juures, on ka siin potensiaalselt hea, huvitav ning liigutav lugu peldikust alla lastud nõrga näitlejatöö ja mannetu dialoogiga. Rolling Eyes


Üle 4 punkti ei saa küll panna.


Vat eks asi ole ikka selles, et ma pole TOS'i õiget taset näinud ning ei oska võrrelda paremate osadega. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Tänud. Huvitav lugemine oli Smile


Võta heaks. Smile
Loodan, et nähtu sind väga ära ei ehmatanud. Very Happy


Exclamation Kui keegi soovib edaspidi mingil põhjusel Ulmeparadiisi näha, siis palun administraatoritega privaatsõnumi teel ühendust võtta.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group