Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ufolood

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Oled sa kokku puutunud U.F.Odega
jah
7%
 7%  [ 1 ]
ei
84%
 84%  [ 11 ]
ei tahagi näha
7%
 7%  [ 1 ]
Kokku Hääli : 13

Autor Teade
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 5:50 pm    Teema: Ufolood Vasta viitega

Paljud siis teist on kokku puutunud, kes ei ole......
Mina näiteks VEEL ei ole.. seega tahaksin kuulda mõndade teiste inimeste pajatusi, milline too oli, mis tegi, mismoodi kadus jne...
Lihtsalt siuke väike mõte tuli, ja teiste uudishimu peaks ka siis täis saama Very Happy
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et pooled ütlevad EI! Vaevalt keegi siin UFO't näinud ja see mis õhus lendleb, võib ka naabri taldrik olla. Razz

Muidu mina pole tõesti näinud ja ei usu kah nendesse.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Vot ei tea, tundmatuid lendavaid objekte olen küll näinud (mulle tundmatud) ja kui nii võtta siis jah olen UFOsid näinud, aga kas need just maavälist päritoli oli...

Pajatusi? hmmm... ükskord vaatasime isaga pikalt kuidas üks lendlane tuli päris kiirelt ja kadus ka päris kiirelt (haihtus, polnud pilvine taevas...) aga see võis ka NATO lennuk olla Razz

Teine lugu meenub selle kohta kui ükskord ammu sai Pangal oldud öösel ja vaatasin aknast välja Võhma poole, selle kohal nimelt oli väga valge valgus, seisis koha peal. Kui see oli kopter siis tekib küsimus, et mida see seal tegi keset ööd, täht see olla ei saanud, sest ta tõmbas mingi 5 aegu minema, enne oli koha peal seisnud ja pole rohkem seda "tähte" näinud ka.

Niiet UFOsid olen näinud aga kas maavälist päritolu, seda ma ei tea Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult olen näinud midagi sellist, mida ma päris tuvastada ei suuda. Lendav kivi, tundmatu lind vms...

Siis kui ma veel väiksem olin, siis ma nägin maal lendavat nõida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 7:31 pm    Teema: Vasta viitega

Lendavaid taldrikuid küll mitte. Razz
Mõnel korral olen näinud objekte, mis natuke kummaliselt liikusid, aga hiljem olen suutnud need siiski lennukitena või muud maist päritolu õhusõidukitena tuvastada.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

Täpselt nii, kõik siin räägivad, et siukest asja pole olemas....
Samas mõttes ei suudaks ju inimesed midagi sellist välja mõelda...
onju nii..
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Vot ei tea, tundmatuid lendavaid objekte olen küll näinud (mulle tundmatud) ja kui nii võtta siis jah olen UFOsid näinud, aga kas need just maavälist päritoli oli...

Pajatusi? hmmm... ükskord vaatasime isaga pikalt kuidas üks lendlane tuli päris kiirelt ja kadus ka päris kiirelt (haihtus, polnud pilvine taevas...) aga see võis ka NATO lennuk olla Razz

Teine lugu meenub selle kohta kui ükskord ammu sai Pangal oldud öösel ja vaatasin aknast välja Võhma poole, selle kohal nimelt oli väga valge valgus, seisis koha peal. Kui see oli kopter siis tekib küsimus, et mida see seal tegi keset ööd, täht see olla ei saanud, sest ta tõmbas mingi 5 aegu minema, enne oli koha peal seisnud ja pole rohkem seda "tähte" näinud ka.

Niiet UFOsid olen näinud aga kas maavälist päritolu, seda ma ei tea Razz

FLT kas sa ikka olid kaine või? Very Happy

Aga ise pole neid Frisbeesi näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
FLT kirjutas:
Vot ei tea, tundmatuid lendavaid objekte olen küll näinud (mulle tundmatud) ja kui nii võtta siis jah olen UFOsid näinud, aga kas need just maavälist päritoli oli...

Pajatusi? hmmm... ükskord vaatasime isaga pikalt kuidas üks lendlane tuli päris kiirelt ja kadus ka päris kiirelt (haihtus, polnud pilvine taevas...) aga see võis ka NATO lennuk olla Razz

Teine lugu meenub selle kohta kui ükskord ammu sai Pangal oldud öösel ja vaatasin aknast välja Võhma poole, selle kohal nimelt oli väga valge valgus, seisis koha peal. Kui see oli kopter siis tekib küsimus, et mida see seal tegi keset ööd, täht see olla ei saanud, sest ta tõmbas mingi 5 aegu minema, enne oli koha peal seisnud ja pole rohkem seda "tähte" näinud ka.

Niiet UFOsid olen näinud aga kas maavälist päritolu, seda ma ei tea Razz

FLT kas sa ikka olid kaine või? Very Happy

Aga ise pole neid Frisbeesi näinud.


Tont seda enam teab Razz
Ma ise loomulikult ei usu, et tulnukad Maad külastaksid, olen kõik need "UFO"-d sakslaste kaela ajanud Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 28, 2006 9:17 pm    Teema: Vasta viitega

Ise pole kokku puutunud , aga üks sugulane väidab ,et tema on ... Ei tea.

Ükskord kui öises vahetuses tööl olin , jooksid naised ligi ja ütlesid , et mere kohal on lendav taldrik... Tõesti ,mere kohal taevas liikus mingi kollakas ovaalne objekt, kord ilmudes , siis kadudes.. Paar minutit olin isegi elevil, kuid siis sain aru millega tegu. Tegu oli Vene piirivalve prozhektoriga, millega mingil põhjusel taevast valguststi. Kui kiir tabas pilve moodustus ovaalne kujutis,aga selgest taevast pilvede vahelt peegeldust polnud. Kuna kiirt ennast näha polnud, oligi ainsaks nähtavaks objektiks taevas ilmuv ja kaduv" tundmatu lendav objekt"


Ühte atmosfääri efekti nägin Venemaal. Taevas tekkisid kolm värvilist rõngast(kollane punane ja roheline)kõik erineva suurusega,
. Kohalikud rääkisid, et seda põhjustavad Kapustin Jarist (venemaa sõjaline kosmodroom) üles lastud rakettide erinevad astmed.

UFO-sid kui selliseid ma ei usu , aga kindlasti mitte pole me universumis üksi . See on juba matemaatiliselt võimatu.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arto
Nooremleitnant


Liitunud: 9 Märts 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2006 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

siia vastaks kui oleks võimalus "võib olla" vastata. Sest tõesti ei tea mis see oli. Lapsena kunagi naabrite poolt tulles oli metsa kohal valgus viht, mis tuli ülevalt mitte alt poolt. Hirm oli mul endal küll päris suur. Igatahes jooksuga panin kodu poole kui seda nägin, mida tavaliselt ikka ei juhtunud kodu oli vast 300 m.

Mingit vene sõjaväelist asja läheduses pole, Tõravere jäi ikka kõvasti paremale valgusest.
_________________
We live for the one we die for the one
Understanding is a three-edged sword
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group