Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eurovision 2006' ametlik teema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

Yes!

Enam paremini poleks saanud minna, super, olen väga rahul.
Elagu Iisrael, elagu Sandra! Cool
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

Peeru Paulus teeb kõik laulud nii sarnased. Iga aasta on olnud rütm sama, mis Inesel ja Shalenil oli. Savi oli ka, kes võitis. Jamad laulud olid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 9:10 am    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes ei jäänud mulle "Through my window" viis meeldegi.

Peaks juba ametlikult uue muusika¾anri tegema - eurolaulud või siis Eurovisiooniks-tehtud-laulud. Iseloomulik oleks keskpärane viis ja tühjad sõnad.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tänapäeval läheb suur show rahvale peale. Rohkelt lava peal ringi siblamist ja trummi põrin. Eelmisel aastal Istanbulis oli peaaegu igas laulus keegi tagumas supipotte või kemikaali tünne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2006 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Yes!

Enam paremini poleks saanud minna, super, olen väga rahul.
Elagu Iisrael, elagu Sandra! Cool

Pray

Ei teagi, mis laulu oleks tahtnud võitjana näha. Inese laul oli kõige parem tervikuna aga Eurovisioonile ta ei sobi. See on ikkagi võistlus. Ja võistluseks tuleb valida kõige etem võistleja. Mr.Right il oli ¹õud.
Isa ütles, et kui nüüd Sandrale püksid jalga saaks oleks väga hea. st. ta seisis ja kõndis nii kangete jalgadega, et nüüd tean ma teda kui 'Rootsi suusatajat'. Rolling Eyes
Laul on ka üle keskmise.
Üldiselt on rohkem korda läinud kui eelmisel aastal.
Ja nagu paljud on öelnud, et ülbamise mõttes oleks võinud saata Noorkuu. Nad oleks ka kindlasti finaali jõudnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2006 4:52 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Üldiselt on rohkem korda läinud kui eelmisel aastal.

Seda me teadsin juba ammu ette, et nii hullu laulu, kui eelmine aasta ei ole võimalik enam valida. Üleüldse terves Eurovisiooni ajaloos. Võib juhtuda, et kord aastakümnes selline laul osaleb, aga nüüd on õnneks garanteeritud, et 5-aastased plikad ei hakka selle peale vanemate mobiiliraha raiskama. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Peeru Paulus teeb kõik laulud nii sarnased. Iga aasta on olnud rütm sama, mis Inesel ja Shalenil oli. Savi oli ka, kes võitis. Jamad laulud olid.


Eelmine aasta polnud mitte midagi väärt
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2006 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

Mr. Right meeldis mulle nagu enamusele Eestilegi. Aga jah, kui rahvas saaks sõna enda esindamisel võidaks ka rahvas Mad
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Apr 29, 2006 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Täna tutvustas ETV mõningaid teiste riikide eurolaule. Ise kahjuks unustasin vaadata, aga panin tähele, et hiljem, kell 00:50 saadet korratakse. Nii et kellel huvi on, siis soovitan pilgu peale heita.

ETV kodulehelt:
Tutvustame laule, mis võistlevad tänavusel Eurovisioni lauluvõistlusel. Esimeses kolmes saates kõlavad need laulud, mis peavad 18. mail omavahel finaalikoha pärast konkureerima. Kolmest esimeses: 1. Armeenia; 2. Bulgaaria; 3. Sloveenia; 4.Andorra; 5. Valgevene; 6. Albaania; 7. Belgia ja 8. Iirimaa.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 12:20 am    Teema: Vasta viitega

1. Armeenia
Uustulnuk siis.
Selline tüüpiline Balkani-Türgi tümps, ei ole kindlasti lugu, mida rohkem kuulata tahaks. Iseenesest on lugu isegi kummaliselt araabialik, arvestades seda, et Armeenia on kristlik maa ja näiteks türklastega (kes küll pole araablased, aga siiski islamiusulised) on nende suhted teatavate ajaloosündmuste tõttu väga pahad. Razz

2. Bulgaaria
Jälle selline Balkani stiil - seda tüüpi lugude nõrgaks kohaks on kindla meloodia puudumine, mis laulu meeldejäävaks muudaks. Sama probleem painab ka Bulgaaria üllitist.

3. Sloveenia
Naljakad vuntsid on tüübil... Very Happy Sloveenia ka Balkanil, kuid nende lugu on sel aastal selle regiooni keskmisest tasemest üle. Mis ei ole küll eriti palju öeldud, sest ma ausalt öeldes jälestan Balkani-stiili, nagu vist juba välja on tulnud. See konkreetne lugu meenutab pigem mingit muusikali või teatri jaoks tehtud laulu.

4. Andorra
Raske uskuda, et see daam kõigest 22-aastane on. Very Happy Sorry... Kui ma õigesti aru sain, siis oli see laul vist hispaania keeles ja hispaaniakeelsed laulud pole mulle kunagi eriti meeldinud. Selline mittemidagiütlev looke. Razz

5. Valgevene
Selle riigi loole oleks vist poliitiliselt ebakorrektne head hinnet anda. Very Happy Nojah, ega see mulle väga ei meeldinudki, aga võrreldes eelnenult kõlanud lugudega oli parem, kuigi esitaja aktsent oli ebameeldivalt tajutav - ka Valgevene eelmine üritus Eurovisioonil kannatas sama puuduse all. Razz

6. Albaania
Selle laulu plussiks on see, et ta on albaania keeles. Ma hindan seda, kui (eriti just) väiksed rahvad julgevad rahvusvahelisel areenil oma keelt kasutada. Nujah, aga kahjuks on sellegi loo juures tugevalt märgatav seesama Balkani biit, aga millegipärast siin nii väga ei häirigi. Ilmselt see lugu finaali ei pääse, kuigi ta seda vääriks.

7. Belgia
Kate Ryan, huh... Very Happy Désenchantée tuleb temalt esimesena meelde. Minu jaoks seni parim lugu, mulle meeldib selline hoogne ja muretu 80. aastate stiil. Jah ma tean ka, et väga paljud ei seedi seda üldse ja peavad kõige hullemaks asjaks Maa peal. Kindel finaalikoht.

8. Iirimaa
Klassikaline Iiri lugu, finaalikoht kindlasti tuleb. Mulle muidu meeldib, aga natuke liiga flegmaatiline ja esitaja ise on kuidagi igav. Razz Kui sarnaseid lugusid rohkem ei tule, võib isegi päris hästi minna, sest teatav turg sellisele stiilile kindlasti veel on.



Nojah, jään järgmist saadet ootama, siiani pean tunnistama, et kuigi ma Eesti laulu eriti heaks ei pea (liiga ebaoriginaalne), siis peale Belgia ükski neist kaheksast minu jaoks talle ikkagi konkurentsi ei paku. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Nonii, täna oli siis jälle... Küprose lugu jäi kahjuks nägemata, nii et sellest siis, kui ära näen ja kuulen.

2. Monaco
Eurovisiooni laul see nüüd küll pole, ma kujutan ette, et seda võiks kuskil Havail mõnes baaris mängida. Plusspunkt siiski ebatavalisuse eest.

3. Makedoonia
Oehh.... jälle. Rolling Eyes

4. Poola
Ich Troje eelmisel Eurovisiooni lool polnud väga viga, aga tänavune esitus on kuidagi... iseloomutu

5. Venemaa
Mulle tundub, et see lugu oleks parem, kui ta natuke kiiremaks teha ja muusika nii ebamäärane ei oleks. Siiski seni kuuldutest paremate seas.

6. Türgi
No sellest ma kohe ei oodanudki midagi.

7. Ukraina
Kui nii edasi läheb, siis ma sel aastal vaatan lauluvõistluse asemel parem Star Treki.

8. Soome
Soome peab võitma! Tegelikult ka, parim, mis sel aastal pakkuda on. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kahe saate jooksul kuulatud lugudest on minu hinnangul väga head vaid Küpros ja Soome ning Iirimaa on samuti üpris kuulatav. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

See aasta olen 110% Lordi, s.t. Soome poolt. Kuigi musa tundub natuke vanamoeline , siiis shokiteraapiaks Euroviisudele kulub see ära. Üllatav, et selle käigu tegid seekord sommid , mitte näiteks sakslased , kes on ennegi seda harrastanud.

Iga tahes esimest korda mõjutas eurovisioon mind rahakoti raudu avama. Shocked
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
See aasta olen 110% Lordi, s.t. Soome poolt. Kuigi musa tundub natuke vanamoeline , siiis shokiteraapiaks Euroviisudele kulub see ära. Üllatav, et selle käigu tegid seekord sommid , mitte näiteks sakslased , kes on ennegi seda harrastanud.

Iga tahes esimest korda mõjutas eurovisioon mind rahakoti raudu avama. Shocked


Eelmisel aastal esinesid Rock bändiga ka norralased, mis oli minu jaoks suur elamus. Lootsin nende võitu, kuid kahjuks päris nii ei läinud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, Küprose lugu ka kuulatud.

Muidu kõrvale igati meeldiv kuulata, aga kahjuks ei paista ka millegagi silma, on selline anonüümne ballaad.

Igatahes sel aastal olen esmajoones Soome poolt, nende võit kuluks tõesti ära - esiteks seepärast, et need pagana balkanid oma nõmeda muusikamaitsega koju jääksid (mingi riik lubas veel Soomet mitte näidata seal) ja teiseks seepärast, et Soome pole veel võitnud. Ja muidugi mulle lihtsalt meeldis ka Lordi esitus. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:47 pm    Teema: Vasta viitega

Belgia ja Soome on parimad? Mis nende laulude nimed on?
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Belgia ja Soome on parimad? Mis nende laulude nimed on?


Belgia
Kate Ryan - Je t'adore

Soome
Lordi - Hard rock hallelujah


Soovitan vaadata:
www.esctoday.com
www.eurovisionlive.com
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:57 pm    Teema: Vasta viitega

Soome poolt läheb ka minu hääl, kuigi ma ühegi teise maa lugu pole kuulnudki.
Selline video ka - http://video.google.com/videoplay?docid=6666637566522776701&q=lordi&pl=true
Selline peakski üks eurovisioonivideo välja nägema! Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 8:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mõnus lugu on neil. Meenutab eelmise aasta norrakaid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Eurovisiooni lehel vaatasin pea iga poolfinaalis osaleja video ära (kasvõi mõne lõigu). Enamus ei meeldinud. Pole minu maitse. Kuulatavad olid ainult Küpros, Eesti, Belgia, Iiri ja Soome.

Minu poofinaali järjestus oleks:
1. Belgia - mulle meeldis. Hea hoogne ning Ryanil on hea hääl. Videot käima pannes oli esimene emotsioon negatiivne, kuid kui video oli lõpuni mänginud siis isegi meeldis st sobis hästi lauluga kokku.

2. Iiri - hea lugu. Nagu juba öeldud, klassikaline iiri lugu, kuid mulle meeldis.

3. Soome - päris hea. Kuid midagi mulle selle loo juures päris ei istunud. Võibolla oli asi meloodias, võibolla oli liiga leige, võibolla oli liiga tempokas. Ei tea milles asi. Lühidalt - meeldis, aga mitte piisavalt palju.

4. Eesti - ega päris minu maitse pole, kuid võrreldes konkurentidega on kuulatav. Video oli natuke igav, eriti veel kaameranurgad (näiteks see kuidas Sandra otse kaamerasse vaatab - halb, halb).

5. Küpros - mul pole midagi ballaadide vastu kuid see oli liiga aeglane, veniv. Aga siiski parem kui paljud konkurendid.

Finalistides vaatasin ära ainult Islandi. Hoogne lugu, mulle meeldis. Kuigi kui video oli lõpuni vaadatud, siis juba vaikselt viskas üle. Aga võrreldes poolfinaali lauludega asetaksin selle Soome ja Eesti vahele.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group