Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eurovision 2006' ametlik teema
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 3:08 pm    Teema: 'Eurovision 2006' ametlik teema Vasta viitega

Siin teemas arutelu selle aasta Eurovisiooni lauluvõistluse kohta.

Esiteks küsiks, et kes seda üldse vaatab ja mida asjast arvate?
Mina ikka olen üritanud alati vaadata, aga see on rohkem nagu mingist kohusetundest kui siirast huvist asja vastu, sest üldiselt ma sellest muusikast seal väga lugu ei pea. Viimasel ajal on laulud kuidagi kehvemaks ka jäänud, mäletan, et 90'ndate keskpaiku oli veel väga häid lugusid, aga hiljem on kvaliteet alla käinud. Kõige hirmsam eurologu kogu võistluse ajaloos (neist, mida ma kuulnud olen) on minu arvates Eesti eelmise aasta laul "Let's Get Loud"; sealt august saab ainult paremaks minna.

Selle aasta Eesti eelvooru lood on siis järgmised: ( www.eurolaul.ee )

1. It Was You - autorid Priit Pajusaar, Glen Pilvre / Maian Kärmas
See tegelikult meeldiski kõige rohkem. Oli üsna tavapärane, aga viiul sobis sinna hästi ja sellepärast meeldiski.

2. Open Up Your Heart - autor Mikk Targo

Laul ise polnud kõige hullem, aga sellele esitajale minu arvates ei sobinud. Hääl jäi nõrgaks ja stilistid olid ka kehva töö teinud esitaja juures.

3. Everytime I Tell You - autor Reverend B

Oi kui primitiivne. Very Happy Aga teisalt selline positiivne ja esitaja jättis hea mulje. Üks selle aasta parematest minu arvates.

4. Iseendale - autorid Eda-Ines Etti, Ivo Etti

Põhiliseks plussiks see, et oli eesti keeles, aga muidu oli kohutavalt kunstlik. Esiteks muidugi Inese 10-sentimeetrine meigikord näos ja kogu see lavaseade. Kui külje pealt näitas, kuidas tal juuksed lehvisid, siis ma hakkasin lausa naerma.Very Happy

5. Sweet Separation - autorid mel / mathura

Mulle jäi see lugu ausalt öeldes arusaamatuks... kuidas selline üldse väljavalitute sekka sai?

6. Through My Window - autorid Pearu Paulus, Ilmar Laisaar, Alar Kotkas / Jana Hallas

Üldse kohe ei meeldinud. See oli nagu mingi müra, aga mitte muusika ja meenutas räigelt kõiki varasemaid Kotkase ja Hallase laule. Pakend on, aga sisu täiesti null.

7. Higher - autorid Peeter Kaljuste, Elmar Liitma / Marta Piigli

Nõrk oli, peamiselt esitajate viga, aga ega laul ise ka suurem asi polnud.

8. Be 1st - autorid Ivar Must, Rebecca Kontus / James Werts

Nu siin üritati muidugi mustanahalisega vist läbi lüüa. Iseenesest polnud mulle vastumeelt, aga aafrika-stiil ei ole nüüd vast Eestile päris sobiv.

9. Friends Will Be Friends - autorid Martti Meumers / Rein Kahro

Nuh, omapärane ja päris hea, aga mitte minu valik Eurovisionile.

10. Mr Right - autorid Priit Pajusaar, Glen Pilvre / Maian Kärmas

Seda ma nagu ei mäletagi, oli vist nii kiirelt ununev.




P.S.: See teema jääb ka lõppvõistluse aruteluks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes, ma ei vaata Eurovisiooni. Muusika on lihtsalt nii jama minu jaoks, ma vaatan ainult punktide andmist, palju huvitavam. Ja nõustun, lood on viimasel ajal väga halvaks jäänud, vanasti oli ikka palju huvitavam. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Eile natuke vaatasin... Eesti Eurolaulu esitaja võiks olla eestlane ja lugu võiks olla eesti keelne, praegu on ju ainult 1 lugu eesti keelne... Ei ole see inglisekeel teabmisilus keel laulmiseks...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen suur Eurovisiooni fänn juba umbes kümme aastat ning kuigi lugude tase ei ole alati väga hea, võib sealt alati pärleid leida.

1. It Was You - autorid Priit Pajusaar, Glen Pilvre / Maian Kärmas

Selline mõnus lugu, hea viisiga, kuid veidi igav minu jaoks.

2. Open Up Your Heart - autor Mikk Targo

Ei meeldinud, lugu ei sobinud esitajale üldse ja lisaks oli esitaja riietus äärmiselt imelik.

3. Everytime I Tell You - autor Reverend B

Hea laulja oli, kuid lugu ise oli liiga lihtne, midagi meeldejäävat küll ei olnud.

4. Iseendale - autorid Eda-Ines Etti, Ivo Etti

Ines mulle enam viimasel ajal eriti ei meeldi, kuigi alguses tundus ta mulle päris hea. Lugu oli huvitavalt tehtud, kuid laulja ei vedanud häälega päris välja.

5. Sweet Separation - autorid mel / mathura

Et mida?

6. Through My Window - autorid Pearu Paulus, Ilmar Laisaar, Alar Kotkas / Jana Hallas

See on tõeline hit, mida võib kümneid kordi kuulata, tõeline klassika. Kotkas ja Hallas on ületamatud. Siiski kuna seda laadi muusikat on palju Eurovisioonil olnud, siis selle võimalusi ma väga heaks ei pea.

7. Higher - autorid Peeter Kaljuste, Elmar Liitma / Marta Piigli

Täitsa hea rock lugu oli, hääled jäid ehk kohati veidi liiga nõrgaks ja lavaline liikumine tundus nagu kuidagi kohmakas.

8. Be 1st - autorid Ivar Must, Rebecca Kontus / James Werts

Kuidagi jõudu ei olnud loos, selline lugu ei jää lihtsalt kuulajale meelde, muidugi oli viis keeruline ja omapärane.

9. Friends Will Be Friends - autorid Martti Meumers / Rein Kahro

See on minu valik! Minu arust parim, mis Eestil see aasta välja pakkuda on. Ilma muusikata pole veel keegi sellel lauluvõistlusel esinenud ja veel sellisel tasemel on edu karanteeritud. Cool

10. Mr Right - autorid Priit Pajusaar, Glen Pilvre / Maian Kärmas

Väga hea lugu jällegi, omapärane, huvitav ja kohe kindlasti meeldejääv. Ka sellel lool oleks Eurovisioonil kindlasti asja edasipääsejate hulka.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

Üldiselt pole mulle eurovisioon väga istunud kunagi, kuigi aegajalt on Eesti eelvoorust mõni hea lugu läbi lipsanud. Mainin ära ainult need kaks lugu, mis mulle rohkem meeltmööda olid, ülejäänu jättis päris külmaks ja Ines ajas lausa muigele.

8. Be 1st

Lugu oli hea, aga see solist ei sobinud seda esitama. Rebecca ise oleks ehk paremimi hakkama saanud sellega.

9. Friends Will Be Friends

Kvaliteetpunt, siinmail vaieldamatult oma ala tipp ja väga hea lugu ning s'Poomi beatbox sobis neile taustaks nagu kinnas kätte. Naljakas oli ainult see kui Marko Reikop ütles "ess poom" poisi nimeks. No aga eks apsakaid tuleb ette Smile Iseasi, kas sellise looga päris eurovisoonil läbi lööks. Tegelikult ma kahtlen, kas ükski selleaastane lugu suurel võistlusel midagi saavutaks, kuid mine tea - üllatusi on varemgi olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Nagu üks tark mees/poiss, et välismaal vaatavad Eurovisiooni ainult gayd ja vanurid, Eestis on millegi pärast see asi nii suureks puhutud.

Ise vaatasin ka kunagi. Nüüd ei viitsi eriti, eelmine aasta kuulasin sama ajal kui olin arvutis.

Muusika on väga halvaks tõesti kiskunud, põhirõhk on showl rohkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah. Alati on eelmiste aastate lood paremad. Mõne aasta pärast tunduvad ka tänased lood kõvasti paremad kui nood. Lihtsalt harjumine võtab aega.
Ainuke laul mis meeldis oli Mr. Right. See oli tõsine ¹hõu ja ega laulul ise ka väga viga polnud. Kuigi Meribel Müürsep a hääl ei ole nii võimas aga ta sõbib sinna lihtsalt ülihästi. Üritasin ette kujutada kuidas sobiks sinna mõni võimsama hääle kandja aga ei suutnud. See lugu saaks küll, kui ta valitaks, edasi poolfinaalist.
Eks kõik senised poolfinaali laulud ole sellest mitte-edasipääsenute rivi eesotsas olnud.
Kõik laulud mis on Eesti finaali võitnud on alguses natuke kahtlased olnud. Aga eks nendega harjub ära.

Aga vaatame siis järgmisel nädalal Eesti finaali ja elame kaasa.


EDIT: Friends will be friends oli ka üks parimatest. Noorkuu esitus tundus parim mis oli, või siis võrdne Mr.Right iga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Kohusetundlikult vaatan iga aasta ja peaaegu iga aasta ka pettun võidulaulus. Eestis on aga kogu see asi kohutavalt alla käinud. Kodumaa eurolaulud on justkui odav moos ja kehv siirup - läilad, igavad ja täiesti maitselagedad. Selle aasta favoriit on minu jaoks Noorkuu, põhiliselt küll ansambli enda pärast. Inese lugu ei vastanud minu maitsele, kuid küllap oli ta siiski üle keskmise. Siiski ei meeldi ta mulle lauljana absoluutselt.

Eurolaulu ei tohi kirjutada mõttega, et nüüd kirjutame eurolaulu. Meie üks ja ainuke võidulugu oligi tulnud improviseerides ja täiesti ettekavatsemata. Võistlusele sattus see juhuse läbi. Ja see ju ometi võitis. Üldiselt on aga eurolaulud tühjad. Täiesti, läbikajavalt tühjad.

Nojah, küllap vaatan Eurovisiooni ka see aasta. Kui mitte midagi muud, siis naerda saab ikka,.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen tähele pannud, et sakslased elavad Eurovisioonile NII kaasa, kuigi jäävad tavaliselt viimaste hulka. Sakslased olid lausa rahvamassina kogunud kokku, kui Saksamaa punkte andis. Lausa kahju neist. Aga mul tunne, et paljudes riikides ka kokkumäng. Naabrid annavad ikka üksteisele rohkem punkte. Rolling Eyes
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Jan 30, 2006 6:21 pm    Teema: Vasta viitega

Eurovisioon on viimasel ajal nii jamaks läinud, enam ma seda huviga ei vaata, kuid traditsiooni tõttu vaatan ikkagi - meeldib siis või mitte.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryhkija
Lipnik


Liitunud: 30 Aug 2005
Postitusi: 37
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 4:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pigem panen oma kõrvaklapid pähe ja kuulan midagi head, nagu Nightwish ja olen rahul. Eurovisiooni lõppvõistlust ilmselt ei viitsi vaadata, kuna seal pole niivõinaa midagi head oodata ja vaevalt, et ka tulemas.
_________________
Tere.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult MR.Right oli hea...
Aga minumeelest:
Need kes pakuvad ennast eurovisiooniks välja, need rikuvad enda/bändi mainet ju
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Läbi aegade parim lugu - Norra - Nokturn (vist 1995)
Eesti lood , mis edasi pääsevad, on pea alati lahjad olnud.
Eurovisiooni olen vaadanud üle 20 aastaja just hääletamise pärast. Hinnaku nad mida seal tahavad , aga protsess mulle meeldib.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bitzete
Kadett


Liitunud: 23 Mai 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

ma valiksin NOORKUU...
aga ammune lemmik on CRUX Rolling Eyes Very Happy , aga teda ma ei taha euroks:) ta kaotab võlu kui satub massidesse... kui tahad cruxist rohkem teada, siis: www.crux.ee
_________________
I know what u did last summer...
I still know...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Meeldetuletuseks, et täna,
4. veebruaril kell 21:35 ETV's Eurolaul 2006 Eesti finaal
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ma olen tähele pannud, et sakslased elavad Eurovisioonile NII kaasa, kuigi jäävad tavaliselt viimaste hulka. Sakslased olid lausa rahvamassina kogunud kokku, kui Saksamaa punkte andis. Lausa kahju neist. Aga mul tunne, et paljudes riikides ka kokkumäng. Naabrid annavad ikka üksteisele rohkem punkte. Rolling Eyes


Asi on selles ,et kultuurilised erinevused annavad tunda. Kui seal Balkanil ja türgi ümbruses kuulatakse rohkem jörinat ja trummi põrinat, siis Lääne ja põhja Euroopas läheb rahvale teistsugune muusika peale. Neile ei istu see türklaste kõhuväristamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

Praegu ei olegi mul erilist lemmikut.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kurat küll.... Inesel läks juba nii hästi ja pagana j**t rikkus kõik ära. Evil or Very Mad
Nujah, samas tuleb tunnistada, et Sandra esitus oli kõige tugevam ja jättis professionaalse mulje, aga miski lihtsalt häiris mind selle loo juures.

Hea meel, et Meribel ei võitnud. Ma absoluutselt ei mõista, mida inimesed selles leidsid.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Krt, mulle see laul eriti ei meeldinud. Pole nüüd kõige hullem, aga Ines oleks kindlasti parem olnud.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kõik laulud olid sel aastal halvad või keskmised. Viimane oli hea meloodiaga, aga üle 4/10 küll ei paneks.
Võidulaul ka selgunud - 6. Through My Window - autorid Pearu Paulus, Ilmar Laisaar, Alar Kotkas / Jana Hallas
Ega väga hull polegi, eurolauluna. Võib isegi keskmiseid kohti saada võistlusel, oleneb kui head laulud Eurovisionil seekord on. Lauludega on minu arust nii, et iga aastaga halvemaks. Varem (alates Koit Toomest) vaatasin alati Eurovisiooni, aga viimastel aastatel nii igav, et üldse ei koti. Siiski: kuulake Eurovisiooni ülekannet raadiost (Raadio 2 vist), väga hea. Ei tea, kas iga aasta, aga eelmine aasta küll, kommenteerisid Mart Juur ja Andrus Kivirähk. Kuigi kellele eurolaulud meeldivad, nendel ei soovita kuulata. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group