Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eurovision 2006' ametlik teema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Täiega hea lugu on soomlastel see aasta. Jagasid vist ära et ballaadidega, olgu nad kui ilusad tahes, ei võida.(on ka erandeid).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 10:27 am    Teema: Vasta viitega

Täna, 1. mail kell 18:15 ETV's:

Euroopa laulud 2006
Tutvustame selleaastasel Eurovisioni lauluvõistlusel kõlavaid laule. Kolmandas saates kõlavad 7 viimast poolfinaalis konkureerivat laulu, riikideks 17. Holland, 18.Leedu, 19. Portugal, 20. Rootsi, 21. Eesti, 22. Bosnia ja 23. Island. Saatejuht Marko Reikop. Re¾issöör on Eva Katariina Taimre, toimetaja Anu Välba.
ETV kodulehelt: http://www.etv.ee/index.php?0536614&kuu=2006-05-01&#d48343
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Mnn...ma arvasin, et need 2 saadet on kõik. Aga lihtsam on internetist videosid vaadata ( http://www.esctoday.com/ näiteks), kiirem ja saab kohe teist lugu panna kui mõni kriitikat ei kannata. Loodetavasti on kolmanda saate omad natuke paremad kui kahe esimese.

Olen ka mõned finaali laulud kuulanud, need on õnneks paremad.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Mnn...ma arvasin, et need 2 saadet on kõik. Aga lihtsam on internetist videosid vaadata ( http://www.esctoday.com/ näiteks), kiirem ja saab kohe teist lugu panna kui mõni kriitikat ei kannata. Loodetavasti on kolmanda saate omad natuke paremad kui kahe esimese.

Olen ka mõned finaali laulud kuulanud, need on õnneks paremad.


See on tõsi, et internetist on neid hõlpsam vaadata ja saab ise valida, millal seda teha, aga näiteks mulle meeldib millegipärast telekast rohkem vaadata. Võib-olla on ka põhjus selles, et minu ühendus ei ole eriti kiire ja pilt kipub tavaliselt jõnksuma. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 2:44 pm    Teema: Vasta viitega

Isiklikult soovitan videoid vaadata leheküljelt http://www.eurovisionlive.com Sealt on minu arust kõige mugavam vaadata. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

1. Holland
Sellel lool puudub jõud ja video põhjal ei ole ka laval toimuv kuigi huvitav - kolm trummide otsas istuvat tüdrukut pole eriti põnev vaatepilt. Okei, hiljem tõusid nad püsti, aga midagi meeldejäävat selles etteastes siiski polnud. Razz Arvestades Euroopa publiku imelikku maitset pole aga võimatu, et neil hästi läheb.

2. Leedu
Kaks võimalust: 1) sellel lool läheb kas väga hästi, sest vaatajad lähevad selliste sugestiivsete sõnade õnge või 2) sellel lool läheb väga halvasti, sest vaatajad peavad sellist suhtumist ülbeks
Muidu on täitsa vaheldust pakkuv ja minu jaoks kindlasti parem lugu kui need Balkaniriikide meistriteosed.

3. Portugal
Oih, see meenutab koledust nimega Suntribe. Üldmulje on samamoodi amatöörlik, oleks täiesti sobimatu, kui selline lugu võidaks.

4. Rootsi
Tüüpiline Rootsi stiil, aga laval mõjus hoolimata liigutamisest ja kaasesinejatest väga elutuna - küllap on see tumedatest värvidest ja... ja ma ei teagi millest tingitud.

5. Eesti
Nojah, minu arvamus sellest loost on paranenud ja arvestades eelvooru taset on ilmselt hea, kui mitte kindel võimalus finaali jõuda. Video osas nõustun Sigmaga, see oli tõesti igav - aga võistlusel sellest ilmselt midagi ei olene.

6. Bosnia-Hertsegoviina
See oli üks huvitav laul, ainuke, mille ajal ma pilku ekraanilt korrakski ei pööranud. Tõmbas kuidagi endasse - vist üks väheseid Balkanimaade laule, mis mulle tõsiselt meeldinud on.

7. Island
Issand kui jõle - okei, ma saan aru, et see video oli huumoriga mõeldud, aga see välimus oli lihtsalt nii kohutav, et ma ei suutnud ilma kulmu kortustamata vaadata. Põhimõtteliselt laulu osas on sama lähenemine nagu Leedul (aga minu arust kehvem), eks näis, kummal riigil edukamalt läheb.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Seekordsetest lauludest meeldisid mulle Eesti ja Rootsi, sest olen sellise stiili suur austaja. Samuti meeldis mulle väga Island, mis osutus ootamatult kaasahaaravaks, algus ei olnudki eriti paljulubav. Island võib olla üks riike, kes kandideerib juhuste kokkusattumisel võidule. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 01, 2006 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Mõnus lugu on neil. Meenutab eelmise aasta norrakaid.


Lordi esinemine, vähemalt seni nähtu põhjal, peaks tulema ikkagi, noh.. professionaalsem või nii. Norrakate eelmise aasta loos olid traagelniidid näha. Mis mind Lordi edus kahtlema paneb, on asjaolu, et rohkem kui teised sõltuvad nad grimmist, rekvisiitidest, lavakujundusest ja paljudest muudest asjadest, mis teiste puhul nii suurt osa ei mängi, näiteks valgustus. Kollid valgustatud klaaspõrandaga estraadilaval kohitsetud eriefektidega mõjuvad naljakalt, see kasuks ei tule.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 02, 2006 7:51 am    Teema: Vasta viitega

Hea lugu soomlastel, kuigi veel ei tea, kas Lordi esineb, sest pürotehnika jaoks on neil tarvis 600 000 EEK'i.
Kui raha kokku ei saa, siis jääb esinemine ära.
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 6:32 pm    Teema: Vasta viitega

Täna 22:00 ETV's Eurovisiooni eelvoor, ärge unustage vaadata! Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 9:24 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin siia korraks põigata ja ennÖe! Oligi juba teema olemas... Razz Minule meeldis nagu paljudelegi Mr. Right ja ei meeldinud Through My Window. Nüüd on aga vastupidi. Mitte et mr right kole oleks, through my window pääseb kindlasti edasi. Kõige parem eurovisioon oli eestis, tallinnas. Head olid laulud, saatejuhid (duett), VAHEKLIPID!!! mida mina siin praegu eelvoorus näen... see on jama! Tehakse järgi showd (Ruslanat copytakse) ja asi muutub juba väga idamaiseks. Muidu jälgin asja päris suure huviga. Hea, et selline asi nagu Eurovisioon üldse olemas on. Cool
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Star Treki kostüümis naine esindas Eestit, ainult märk oli puudu, tõenäoliselt mõni Kirki lugematutest naisleitnantitest...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

nn3 kirjutas:
Star Treki kostüümis naine esindas Eestit, ainult märk oli puudu, tõenäoliselt mõni Kirki lugematutest naisleitnantitest...


Laughing Mingi kauge sarnasus ehk tõesti oli...


Nu esialgsed lühimuljed enne hääletustulemusi:
Ise hääletasin soomlaste poolt, sest see oli ainuke normaalne lugu laval olnutest.
Belgia oli täiesti jube laval, heliga oli miski väga korrast ära. MP3 peal kõlas väga palju paremini.
Venemaa ja Islandi esitused jäid ka positiivselt meelde, ülejäänud olid kuidagi nõrgad. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 11:06 pm    Teema: Vasta viitega

Hetkel pole veel võitjaid teatatud, nii et ma pakun, et edasisaajate hulgas on:
Eesti
Soome raudselt
Island
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

Venemaa: OK
Makedoonia: Evil or Very Mad
B-H: Smile
Leedu: Normaalne

Eesti ei saagi vä......

Soome: Yeeeeeeeeeeee!!!!!! Cool
Ukraina: ööö... nu mida...
Iirimaa: Nujaa, pole paha, pole paha... aga Eesti?
Rootsi: Kurat noh...
Türgi: see oli nagu üldse üks judedamaid

ilmselt Belgia või Island....

Armeenia............................................................................... wtf



Eesti võiks loobuda sellisel jamal üritusel osalemisest, tõsiselt.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Selle aasta hääletus oli küll tõeline jama, nii palju tobedaid lugusid sai edasi ja mis kõige hullem, palju häid jäi välja. Tore, et vähemalt Soome edasi sai, aga ülejäänud hääletus oli küll täiesti ebaõiglane. Heade lugude tegemisel ei ole enam mõtet, sest Balkan ja slaavlased hõivavad nii kui nii enamus kohad. Evil or Very Mad
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 19, 2006 1:44 am    Teema: Vasta viitega

Niikaua, kui tehakse poolfinaale, Eesti edasi ei pääse, sest need kuradi endised jugod ja muud mustperssed hääletavad vaid üksteist.Tuleb sügavad tänud öelda tropp eplikule, kes meid Lätis viimaste hulka kukutas ja sellega meid poolfinaali saatis... Evil or Very Mad
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 19, 2006 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Jajah. Nõme hääletus. Evil or Very Mad
Vähemalt Soomega panin paika, aga Eesti ja Island ei saanudki edasi. Island oli põhimõttelt sama ego, kui Leedu laul, aga palju parema viisiga ja üldse toredam. Leedu oli lihtsalt nõme.
Ma ei vaadanud kõiki laule, aga enamus kostüüme ja lavakujundusi olid nii naeruväärsed, et laulule endale tähelepanu ei pööranudki. Transvestiititde orgia oli sinna vist lahti lastud.

Finaali vaatan vist ikka (kuid jällegi vaid poole silmaga), sedagi vaid Soome pärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 19, 2006 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kui näitas finaali laule siis seal poleks eestil, kui oleks edasi saanud, mingit võimalust olnud. Mõned olid ikka vägagi head lood.
Soome sai edasi Very Happy
Ukraina sai edasi Smile
Leedu sai edasi Very Happy Very Happy
Türgi? Evil or Very Mad
Island ei saanud edasi Very Happy Kuigi mõte oli neil sama mis Leedul.
Armeenia? Shocked Shocked Evil or Very Mad No kurja. Balkanimaad on ikka võimust võtmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 1:32 am    Teema: Vasta viitega

Eurovisioon jäägu eurovisiooniks, head lood jäägu headeks lugudeks. Nii lihte see ongi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group