Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Eurovision 2006' ametlik teema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Soomlased arutavad juba tõsimeeli, kus kohas Lordile võidu puhul vastuvõtt korraldada. Very Happy
Alguses oli üllatav , et Eesti edasi ei saaanud, aga tagantjärgi tundub see loomulik. Selline lugu oleks omal kohal olnud 10-15 aastat tagasi. Praeguseks on väga suure tähenduse omandanud lavaline liikumine ning muu show sinna juurde. Eestil see puudus täiesti kui paar kerget puusanõksu välja arvata.

Kõige jubedam tundus Leedu olema - niivõrd rõvedalt amatöörlik.
Island rikkus omad shansid ära skandaalikestega, esimest korda kuulsin kuidas saali publik esinejate peale buuuas.
Venel tunduvad olema tõsiselt head shansid asi kinni panna.
Soome kollid kõlasid lavalt pareminikui arvasin.Siiski oli lava liiaalt valgustatud, nii mõneadki balladid olid nõrgemalt valgustatud.
Kontserdi oma panen taustaks surisema , hindamise vaatan küll ära, ja loodan et täide lähevad Lordi frontmani sõnad: "Hevi ei hävi!"
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Veel mõned kommentaarid siis enne lõppvõistlust.

Mina hindan laule eelkõige selle järgi, et see peab olema ka raadiost või mp3 pealt kuulatav. Paraku ei ole enamik Balkaniriikide etteasteid mitte laulud, vaid lavashowd. Kuskil keegi tark inimene kommenteeris, et Eurovisioonil on tekkinud kaks erineval põhimõttel lugusid tegevat blokki:
1) meloodia põhjal tehtud laulud
2) rütmi põhjal tehtud laulud

Neid teisi mina paraku lauludeks ei pea ja need mulle ka ei meeldi. Ei ole mingit huvi vaadata kedagi poolalasti laval kargamas ja ebamääraseid häälitsusi tegemas - ei saa sellised ka meelde jääda.


Finaalilugudest olen peale eelvoorust edasipääsenute kuulnud vaid paari, kuid hetkel kuuluvad minu eelistuste hulka
1) Soome - lihtsalt hea lugu
2) Leedu - paras oleks sellele võistlusele, kui need võidaks
3) Venemaa - see lugu on mulle järjest rohkem meeldima hakanud
Muuseas, kas pole huvitav, et tegu on Eesti naabritega? Very Happy Tegin siitkohalt järelduse, et see niinimetatud blokihääletamine ei pruugi sugugi olla põhjustatud poliitikast, vaid samas piirkonnas ja kultuuriruumis olevatel riikidel lihtsalt on sarnane maitse.
Esctoday lehel kommenteerisid mõned Balkanimaade kodanikud, et neile ei meeldi need põhjamaade laulud, vaid hoopis naabrite lood, sest neis on mingid emotsioonid ja ma ei tea mis veel. No ei märganud mina nende lugude juures küll midagi meeldivat, v.a. ehk Bosnia-Hertsegoviina lugu.

Lühikesest eelvooru lõpus näidatud klipist jäi siiski mulje, et lõppvõistlusel on paremaid lugusid siiski oluliselt rohkem kui eelvoorus.


@rincewind: sel aastal pidi hääletamisega selline muutus olema, et ainult mingi väike arv riike annab hääled otse nagu seni, ülejäänud lihtsalt liidetakse otsa. Pidavat aja säästmiseks nii olema. Razz Kahjuks. See võtab suure osa pingest ja põnevusest ära.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Kommentaarid on kirjutatud samaaegselt esitustega.

Shveits
Nuh, eelmisel aastal meeldis mulle selle riigi lugu rohkem. Wink
Igal aastal on mõni selline rahusobitaja, tuleb meelde näiteks Iisraeli esitus Tallinnas. Aga muidu täiesti tore lugu, pole paha sõna öelda.

Moldova
Hmm, mingi paljas tibi jälle, ei tea kas otse rannast tuli esinema või. Very Happy
Pole vastuhakkav, aga kuidagi igav.

Iisrael
See meenutab Shveitsi lugu, samas kuidagi kenam ja esitus jättis siirama mulje.

Läti
Originaalsuse eest punktid, ei mäletagi, et enne oleks ilma muusikalise saateta laulu olnud Eurovisioonil. Algus oli mõneti nõrk, tüübid näisid kuidagi närvilised ja ebakindlad.

Norra
:-DKolmas üleni valges... aga mulle meeldib... siiani parim, selline maagiline.


Vahemärkus: siiani pole ühtegi otseselt halba või ebameeldivat lugu olnud Very Happy Mida ei saa öelda eelvooru kohta.


Hispaania
Millegipärast ma ei salli hispaaniakeelseid laule, naistel on alati selline tänitav nõiamoori hääl. Very Happy
Ei midagi erilist, kuigi tõenäoliselt neil halvasti just ei lähe.

Malta
BBC kommentaator ütles õigesti, tüübil on tõesti vinged kulmud, nigu Bre¾nev
Malta on vahemere piirkonna riikide seas meeldiv erand, et neil pole kunagi mingit nõmedust. Seekordnegi on mõnus ja pehme kuulata.

Saksamaa
See oli kuidagi vahva, selline campy ja kaasakiskuv.

Taani
Ülimalt lahe, selline vanaaegne... Positiivne ja hoogne, veidi koomilises võtmes, suurepärane esitus:) No mida on Balkanitel sellise vastu panna?

Venemaa
Hea esitaja, hea viis, kuigi sellest klaverist väljaronivasttibist ma küll aru ei saa, tundus kuidagi võõrkehana. Üks parematest.


Vahemärkus: mida-mida, ühtegi halba lugu pole veel olnud??? Very Happy Seni kõige parem võistlus üldse. Very Happy


Makedoonia
Ma olen vist selle kohta juba üht-teist öelnud. Mingi viis absoluutselt puudub, meenutab rohkem mingit kisamist. Pealegi üritab esitaja oma rindade demonstreerimisega odavat populaarsust võita. Seven of Nine on tema kõrval amatöör. Very Happy

Rumeenia
Pole üldse paha, päris meeldejääv. Sellest saab kindlasti hitt, kui ta seda juba ei ole.


Vahemärkus: need, kes eelmine aasta otse finaali said, on seda väärt olnud, tõepoolest on üsna kõrge tase.


Bosnia-Hertsegoviina
Üleni valges jälle... huvitav miks sel aastal kõik valget armastavad?
Selles laulus on midagi, nad ei saanud asjata edasi.

Leedu
Enne ütlesin, et oleks hea kui Leedu võidaks, et Eurovisioonile koht kätte näidata. Peale võistluse esimest poolt tahaks oma sõnad vähemalt osaliselt tagasi võtta, sest tõepoolest on see aasta üllatunud mind oma kõrge tasemega. Aga Leedu kohta tuleb siiski öelda, et mulle nad meeldivad, sest nad mõjuvad laval suurepäraselt ja primitiivsed sõnad tulevad seejuures veel kasuks.

Ühendkuningriik
Meeldivalt värskedav ja originaalne, üks mu lemmikutest. Või kurat... sel aastal on mul kohe kole palju lemmikuid. Very Happy

Kreeka
Seda lugu on kõvasti haibitud, aga mulle jääb põhjus natuke arusaamatuks. Ei olnud selles midagi tähelepanuväärset. Esitaja hääl on küll madal, aga mitte eriti võimas, mis laval just kasuks ei tule. Nii või teisiti, minu jaoks ei kuulu paremiku hulka.


Vahemärkus: Sel aastal on väga palju nostalgiahõngulisi lugusid, mis nagu pärineksid eelmistest aastakümneteks. Eks ka Eesti lugu kuulus selliste hulka.


Soome
Minu favoriit! Very Happy Esitusega läks paraku nihu, kohati ei pidanud nad viisi ega suutnud sünkroonis laulda.

Ukraina
Ukraina võiduloo ja eelmise aasta Kreeka loo hübriid, kole sealjuures ka. Nõme. Wogan BBC's arvas, et Balti riikidest saab palju punkte. Very Happy Küllap mõtles Balkaneid.

Prantsusmaa
Tüüpiline Prantsuse lugu, nagu need igal aastal on olnud. Liiga veniv, ei ole paremate seas.

Horvaatia
Ukraina vol.2
Kui keegi seal mingit viisi kuulis, siis võiks mulle ka öelda. Seeliku äratõmbamine on juba kli¹eeks saanud, nõme-nõme.

Iirimaa
Tüüpilne Iiri lugu... peaaegu. Seekord on isegi veel aeglasem. Unelauluks kõlbab, võidulauluks küll mitte. Siiski on mul hea meel, et see lugu lõppvõistlusele pääses, sest sellisel klassikal peab olema oma koht.

Rootsi
Võib-olla mõni arvab, et ütlen seda kaotsusekibedusest, kuid ausalt, see laul ei meeldi mulle. Kõlas kohutavalt ülepingutatult, liiga paatoslikult, nagu kuskil kirjeldati. Meenutab omaenese paroodiat ja üldse mis värk selle tuulega oli? Very Happy Lippude lavale toomine oli juba täielik ko¹maar, mida veel.

Türgi
Rõve hääl, rõve välimus, rõve laul. Sellise pärast jäi Sandra välja? Kui see võidab, siis luban ma Ulmefoorumis nädal aega mitte kommenteerida.

Armeenia
Hirmus Türgi-stiilis värk. Laulu nagu polnudki, müra ainult.



Niisiis, kelle poolt hääletada? Soome saab nagunii 12 Eestilt... Njah, hääl läheb kas Saksale või Taanile.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 11:02 pm    Teema: Vasta viitega

Taani poolt hääletasin - lugu ise oli mõnus ja lavatöö suurepärane, esitaja suhtles kaameraga lahedalt. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 20, 2006 11:38 pm    Teema: Vasta viitega

No kui Soome ei võida, siis hakkab päid lendama! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 12:01 am    Teema: Vasta viitega

Ja võitiski! Mu hääl läks asja ette! Venemaa - kasi ära Euroopast. Sinu aeg siin lõppes ja see, et mõned mutikesed nõukogude aega tagasi igatsevad kuskil Jugoslaavia endistel maadel ei muuda Euroopa arvamust!
Soome omab ja metal omab!

Olin terve Eurovisiooni ajal ühes jututoas, millest selgest näha, kuidas eestlased Soomele kaasa elasid ja kuidas neid poliithääli sõimati.

Elagu! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 12:10 am    Teema: Vasta viitega

VÄGA HEA EUROVISIOON OLI! Cool

Parim lugu võitis ja üldse oli tase suht kõrge. Kahju ainult, et Taani, Malta ja Saksamaa nii vähe said.

Huvitav siiski, et missugused eurolaulud meid järgmisel aastal ootavad? Very Happy Kui Soome järgi vaadata, siis ilmselt tuleb ka kostüümidesse panna.


EDIT: Hääletussüsteem on väga jama, selline kolme punkti tilgutamine muudab asja vähem huvitavaks ja keerulisemaks jälgida. Olgugi, et riike on palju, oleks oluliselt põnevam, kui riigid kõik punktid ette loeks.

Ja üleüldse võiks eelvooru ära jätta.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Püh Mai 21, 2006 12:13 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Ka mina olen väga rahul. Lõpuks ometi said soomlased pikkade aastate järel oma võidu kätte. Cool

Ka mul on kahju Taanist ja Saksamaast, kuid kõige rohkem Küprosest mille tase oli minu hinnangul kõigist peajagu üle.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 12:16 am    Teema: Vasta viitega

Hard rock halleluujah!!! Halbade lugude võistluse võitis ainuke hea lugu.

Mis puutub poliithäältesse , siis need on ja tulevad alati olema, ka Eesti on neist kasu lõiganud.Ja Venemaa lugu päris praht ka polnud, ainult kidurake solist ja zombie klaveris Shocked rikkusid mulje ära.

Ja meeldib see mõningatele või mitte , kuid geograafiliselt kuulub Vene Euroopasse, Iisrael on hoopiski võõrkeha , kultuuriliselt rohkem euro, geograafiliselt Aasia.
Voh!

Üks levinud anekdootidest rääkis , et enne leitakse Marsilt elu kui Soome Euroviisud kinni paneb. Ei jõua esmaspäevaseid suuri pealkirju lehtedes ära oodata.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas Soome võit tähendab seda, et järgmistel aastatel saame Eurovisioonil senisest rohkem metalit kuulata? Minugi poolest Smile

Jee! Aga kui mitte laulust mõelda (mis oli kahtlemata selleaastase võistluse parim laul), siis ikkagi tore, et soomlased võitsid. Viimaks neile ka üks võit pärast neid pikki kaotusi. Vähemalt said nad nüüd ise ka aru, et iga riik peab tegema ikka seda, milles nad head on. Tavalist eurotümpsu soomlased teha ei oska... ja nagu näha, pole vajagi. Nagu üks silt soome fännide käes ütles (sorry, kui õigekirjaga eksin): "Hevillä emme häviää!"

Heh, ja soomlased tegid Venemaale tuule alla... justkui uus Põhjasõda (nagu Juur ja Kivirähk ütlesid Smile ).

Kes ütles, et europublikule metal peale ei lähe? Smile

All we need is lightning, with power and might...
Striking down the prophets of false!

_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 1:30 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Ja üleüldse võiks eelvooru ära jätta.


Täpselt nagu varem. Jäid viimaste hulka siis järgmise aasta jätad vahele ja siis oled jälle olemas. Selline vahetustega mäng.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Põdrad on täna koomas... Very Happy Aga lugu oli lahe ja minu hääl läks nendele.Õnneks oli finaali tase kõrgem ja see stripparite kari ei pääsenud sinna.Poolfinaalis olid ikka mõned sellised, et tekkis küsimus:kust euroopa litsimajast nad hangitud on? Twisted Evil
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Tavalist eurotümpsu soomlased teha ei oska...


Siin on kohe kindlasti kaks suurt erandit - Darude "Sandstorm" ja Bomfunk MC "Freestyler" . Ja sama millega tegelevad Balkanimaad aitas ka Lordi. 12 punni said nad Eestilt Very Happy , Rootsilt, Taanilt ,Norralt, Islandilt (Kõik nn. põhjamaad),pluss veel Poola , Kreeka ja Inglismaa.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Täna hommikul vaatasin kordust. Eile jäi nägematta, sest jõudsin alles kell 1 eskursioonilt koju.

Endale meedlis väga Soome. Veel parem oli, et nad võitsid. Nad olid väärt seda. Leedu oli väga hea. Teise koha oleks võinud saada. Lemmikuid oli veel.

Ei meeldinud Prantsusmaa oma tüüpilise laulu stiiliga. Bosnia Hertsogoviina ei mahtunud pähe. Kuidas sai selline laul kolmanda koha.

Selle aasta eurovisioon käis kähku. Varasematel aastatel oota kuni lõpuks ometi hääletus tuleb. Pinda käis, see uus hääletussüsteem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Uuel hääletussüsteemil pole häda midagi , nõuab ainult veidi harjumist. Eelmine aasta venis punktide ettelugemine ikka päris pikaks. Peaasi , et ikka arvestatks inimeste antud häältega, zhürii tuleb mängu alles siis kui hääletajate üldhulk ei ületa kindlaks määraud künnist. Sel korral kasutati zhürii hääli Andorra ja Monaco puhul, nii väitsid pekkad.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 21, 2006 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea, et Soome võitis, nende lugu meeldis mulle algusest peale.
Itaalias olles kuulasin Raadio 2 ükskord, siis kui sõber plaadi võitis, ning peale R2 kõnet Padovasse tuli Lordi lugu. Pärast seda pole enam muud kuulanudki Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

järgmine kord kohtume helsingis Razz

a kurat, sigahea tunne oli, kui lordi värgi ära pani

tseki kah:
http://www.lordi.org/
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 4:23 pm    Teema: Vasta viitega

Lordi on inimesed selgelt kahte leeri jaganud. Ühtedele ta meeldib väga , teised nimetavad tsirkuseks või suisa vihkavad seda. Ka mõned soomlased on torssis , sest bänd ei soovi järjekindlalt TV- s soome keeles rääkida, ja kui , siis ainult seljaga kaamera poole. Ateenast tuli bänd tagasi vaikselt, salaja , paludes soome pressi enne pressikonverentsi neid mitte segada. Ning ilma maskideta nad loomulikult ka kusagil ei esine . Nagu ütles Mr. Lordi : ega te jõuluvanalt ju ka maski ära ei rebi.

Ja nagu Päevalehest lugeda võis on neil tänu latekskostüümidele veel üks "firma märk" - vänge higihais.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina ei näinud Eurovisiooni. Huvitavamad ja eriti võidulood olen siiski tagantjärele ära vaadanud ja peab tunnistama, et Soome tõepoolest vääris võitu. Ülejäänud laulud olid suhteliselt kahtlase väärtusega ja suurt midagi väga silma ei jäänudki, kuigi tase oli sellegipoolest see aasta tavalisest kõrgem.

See, et Eesti edasi ei pääsenud, ei tulnud mulle üllatusena. Selliseid tühje laule on isegi jalaga segada ja ega Sandra millegi erilisega silma ka ei paistnud. Sellist sorti tagasihoidlik lavashow vajaks tõeliselt tugevat laulu, mida Through My Window kohe üldse ei olnud.

Leedus olles sattusin rääkima ka ühe tänavakunstnikuga, kes küsis, mida ma Leedu eurolaulust arvan. Kuna ma ei olnud seda siis näinud, vastasin igati viisakalt, et see on täitsa hea. Kunstnik teatas seepeale resoluutselt, et "It joke." Ma ei saanudki täpselt aru, kas ta mõtles, et laul ise on nali või et leedukate meelest on see kõik nõmedus, kuid igatahes seletas ta mulle, et Leedus on häid lauljaid küll, kuid produtsendid on need, kes asjad alati sinnasamusesse keeravad. Et Leedus polevat seega häid produtsente. Suured Eurovisiooni austajad on leedukad aga küll. Smile

PS. Suure guugeldamise peale, et leida üles kõiki huvitavaid laule ja mõningast lisainformatsiooni, leidsin hoopis ABBA "Waterloo" Eurovisiooni video, mis on minu silmis tõeline klassika. Seal säras laul ise ja esitajad - hitid sünnivad harva ja lava peale polnudki vaja poolpaljaid tibisid või meeletut tulevärki.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 24, 2006 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Vebelased lausa vihkavad lordit, räägivad, et klounidega võistelda on suht ropp..
Kuigi, lordi esinemiseks oli rohkem ju ettevalmistusi, bändiliikmed ise pidid kogu see aeg lateksmaskidega ringi käima, kusjuures lateks ei lase õhku läbi..
Lordil oli pürotehnika, ühesõnaga, klounid võisid nad välja näha, aga laul oli siiski venemaast parem..

LORDIT ON VÕIMALIK NÄHA HAAPSALUS AMERICAN BEAUTY CAR SHOWL
KUS NAD ASTUVAD ÜLES KELL 22:00
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group