Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SGA - 2x20 "Allies"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
78%
 78%  [ 11 ]
9
21%
 21%  [ 3 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 3:35 pm    Teema: SGA - 2x20 "Allies" Vasta viitega

Wraithi emalaev (Hive-ship) jõuab Atlantisele ja kõigi üllatuseks pakkub ennast liitlaseks wraithide "muutmisel" inimesteks.

Väga hea osa oli, võiks vist õelda, et parim SGA ajaloos (minu arust). Eriefektid olid super, linn oli ilus ja lõpp oli põnev, nüüd vaja 3. hooaeg ära oodata ja näha kas Maal võib wraithe näha. Wraithi andmebaas oli too good to be true. Selles episoodis oli vist kõige rohkem kosmoselahinguid, mis SGAs üldse näidatud on, igatahes oli asi väga hea, eriti hästi oli tehtud Daedaluse hüpperkosmosest väljatulek ja pihta saamine...
Palju koomilisi kohti oli ka, Rodney kommentarid Hermoidile olid humoorikad Very Happy

Võibolla pärast kommenteerin veel midagi, episood tahab veel seedimist Razz

10/10 igaljuhul.


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 5:04 pm    Teema: Vasta viitega

Hahahahahaha Very Happy
Wraithid tegid Atlantise meeskonnale ikka haledalt tünga. See osa oli minu arust üks parimaid, sest varem pole me eriti inimesi ja Wraithe omavahel suhtlemas näinud. Kosmoselahingut oli tõesti palju ja eriefektid omasid. Huvitav, kas Sheppard maandus Hive Shippi? Muud seletust vist ei ole.
Jään huviga augustit ootama. Very Happy

10 punkti kümnest. Mitte ainult Atlantise meeskond ei saanud palju uut ja huvitavat Wraithide kohta teada, vaid ka meie. Ühed orginaalsemad pahalased on Wraithid minu arust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 7:01 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Tõepoolest oli tegu väga hea episoodiga, kuid päris midagi erakordset ma selle juures ei leidnud.
Kahtlemata oli wraith'ide kaval plaan väga huvitavalt välja mõeldud ning osa alguses poleks küll osanud aimata, et nende eesmärk selline on. Ülesehituse poolest suur kiitus tegijatele, leiti originaalne idee ja viidi see väga põnevalt ellu. Samuti tuleb kiita näitlejatööd, eriti meeldisid mulle wraith'e mängivad tegelased ning samuti oli tasemel Dr. McKay, kelle vestlus Hermoidiga oli lausa suurepärane. Very Happy

Lisaks on kiiduväärt selle episoodi viimane kosmoselahing kahe hive ship'i ja Daedaluse vahel. Taaskord oli tunda veidikese Battlestar Galactica hõngu: Suured laevad, mis ei liigu eriti mobiilselt; võimsad relvad, mis tulistavad kergelt sellises venivas tempos ning väiksed fighterid, mis liiguvad mobiilselt ümber emalaevade, kuid ei saa neile eriti suurt kahju teha. Täpselt nagu Galactica vs. Cylon Basestar. Seega episoodi efektid olid tõepoolest tipptasemel. Cool

Kahtlemata lisas episood sarja taas uut pinget ning olen juba kaua oodanud, et wraith'id hakkakasid oma suuremat jõudu targalt ära kasutama. Jääb üle vaid loota, et nad jõuavad nüüd meie galaktikasse, siis läheks tõeline segadus lahti, arvestades ka Oride lähenevat rünnakut. Wink

Seega episood mind jalust just ei võtnud, kuid põnev oli ta sellegi poolest ning üllatas päris mitme koha pealt.
Peaks mainima, et sarja teine hooaeg on tulnud mulle positiivse üllatusena, sest vahepeal tundus mulle juba, et Atlantis tekkis suure pauguga ja hääbub vaikselt järjest kehvemaks, õnneks see nii ei ole.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rothmans
Kadett


Liitunud: 17 Nov 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea osa oli.
Vägagi põneva koha pealt jäeti pooleli, hakkab juba meenutama selles osas Losti. Razz

Üllatav, et millal need wraithid maale jõuavad. Sesuhtet kas nüüd kõik wraithid teavad Maa asukohta või ainult see väike punt. Kui kogu wraithi kamp teab, siis on oodata sõdaderohket tulevikku, kuigi jah, pigem surutakse see võitlus Maa juures 2-3 episoodiga maha.

Millal uus SGA osa ilmub?

E: Ronon on ikka vägagi närviline vennike.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

rothmans kirjutas:

Üllatav, et millal need wraithid Maale jõuavad. Sesuhtet kas nüüd kõik wraithid teavad Maa asukohta või ainult see väike punt. Kui kogu wraithi kamp teab, siis on oodata sõdaderohket tulevikku, kuigi jah pigem surutakse see võitlus Maa juures 2-3 episoodiga maha.

Millal uus SGA osa ilmub?

E: Ronon on ikka vägagi närviline vennike


Ei tea, arvan, et kunas neil kodusõda, siis ainult see punt ja kes ikka pidusööki teistele annab?

Uus tuleb suvel, 15? juuli vast...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 8:03 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti!

Peaks mainima, et tegu oli minu arvates seni ühega parimatest SGA episoodidest, kui mitte isegi kõige paremaga.

Wraithide plaan oli tegelikult nende kohta uskumatult kaval ja andis tunnistust sellest, et ka nemad suudavad kõrgemat mõttetegevust arendada. Michaeli sisse toomine lisas toimuvasse natuke segadust - alguses ma tõesti arvasin, et wraithide huvi lepingut sõlmida on aus ja tõeline, sest nagu Michael ise mainis, sai ta oma inimeseks olemise ajal asja teisest perspektiivist näha. Teisalt oli tal aga kindlasti kõvasti tahtmist ja ka õigustatud põhjust kätte maksta.
Eetiline dilemma toodi jälle hästi välja, sest ega ka inimesed lõpuni ausad polnud, vaid tahtsid ju ka tegelikult kõiki wraithe hävitada.

Maale aga wraithid vaevalt niipea jõuavad, sest nagu ühes episoodis minu mäletamist mööda mainiti, puuduvad nende laevadel galaktikatevaheliseks kiireks lennuks vajalikud mootorid, nii et see võtab juba osa pinget maha. Küllap keskendutakse esialgu Pegasuse galaktika planeetidele, võib-olla geniidele. Teiseks, olgugi et cliffhanger oli igati võimas, lõpevad sellised osad tavaliselt edukalt ning ilmselt ülejäänud wraithid asjast teada ei saa.Razz

Koomilisi momente oli jälle väga palju, parimate sekka kuulusid kindlasti siin juba välja toodud vestlus Rodney ja Hermiodi vahel. Tore on, et asgarde ikka ära unustatud pole, kuid mulle tundub, et temast on tehtud koomiline karakter, kes on natuke ülepingutatud oma ninakusega. See, kui Sheppard juua tõi ja Zelenka ilma jäi, oli ka hea koht. Very Happy
Tyri käitumine seekord natuke hämmastas, poleks uskunud, et ta isegi mingil põhjusel peaks tahtma wraithidega koostööd teha.

Eriefektid olid seekord tõesti suurepärased ning oli hämmastav näha, kui väike on Daedalus võrreldes wraithide emalaevadega. Samas suutis ta üsna hästi vastu panna, mis oli mõneti üllatav. Hävitajaid F-302 oli ka meeldiv lahingus näha, kuid mulle tundub, et neid massilisse lähilahingusse lasta on natuke vastutustundetu, sest esiteks on neid vähe ja lisa pole väga kiiresti oodata ning vaenlased löövad lihtsalt massiga, olgu F-302 parem või mitte.
Välja tooks veel head heliefektid, need madala häälega kõmakad, mis Daedaluse kilpide pihta tulid, olid päris mõnusad kuulata.

Kokkuvõttes väga hea osa, ainuke miinus on see, et järge tuleb hirmus kaua oodata, lausa suveni. Crying or Very sad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 4:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kosmoselahinguid võiks rohkem olla 10/10 Smile
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Omalt poolt panin 9 punkti, kuna arvasin kohe, et saadetud andmed on mingitsorti viirus... ja oligi. Aga muidu oli osa väga sobilik hooaega lõpetama, päris paljud kindlasti kiruvad, et järgmist osa ei tule arvatavasti õige pea Exclamation kui arvestada, et kolm nö meie meest on pardal, siis Maale ei jõuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 5:31 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina panin 10 punkti, kuigi just päris hooaja parimaks episoodiks seda ei pea (st. teistele 10-punkti episoodidele jääb võibolla veidi alla, aga üheksat oleks ka patt panna).

Tõepoolest, vaatemäng oli suurepärane, põnevus oli kogu aeg üleval ja cliffhanger (olgugi et suht sarnane eelmise hooaja lõpuga) ei lase jälle tükk aega rahulikult magada Smile Kuigi ma arvan, et see lõpetatakse suhteliselt kiiresti, nagu neil tavaks on - nähtavasti saadakse nendest wraithidest juba järgmises osas jagu ning nad ei jõua teistele oma saadud infot teatada. Ma ei usu, et wraithid lähiajal Maale jõuavad... see viiks SG1 ja Atlantise liinid liiga sõltuvaks üksteisest ja seda tegijad vist ei taha.

Üks asi, mis mind kohutavalt häirib, aga mida kogu aeg sellistes sarjades näidatakse, on see, kui lihtsalt erinevate rasside arvutisüsteemid omavahel suhelda saavad. No kuulge, isegi Maci ja Windowsi paaritamine on pea võimatu, miks mea peaks uskuma siis, et wraithide ja Atlantise süsteemid nii ühilduvad on, et mingeid probleeme üksteise andmebaaside lugemisel pole ja wraithid suudavad isegi viiruse kirjutada, mis Atlantise arvuteid tõsiselt halvaks. Usume me seda jah.

Aga sellel teemal ma vist olen siin juba rääkinud. Ja ma ei viitsi iga kord selle eest punkte maha võtta, nii et 10 läheb kirja ikka.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 17, 2007 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Üks asi, mis mind kohutavalt häirib, aga mida kogu aeg sellistes sarjades näidatakse, on see, kui lihtsalt erinevate rasside arvutisüsteemid omavahel suhelda saavad. No kuulge, isegi Maci ja Windowsi paaritamine on pea võimatu, miks mea peaks uskuma siis, et wraithide ja Atlantise süsteemid nii ühilduvad on, et mingeid probleeme üksteise andmebaaside lugemisel pole ja wraithid suudavad isegi viiruse kirjutada, mis Atlantise arvuteid tõsiselt halvaks.

Mind hakkas see nähtus vaevama "Independent Day" ajast.
Inimeste kaubamärgiks Pegasuse galaktikas on lisaks uudishimule ka lihtsameelsus. Wraithid pakkusid koode ja andmebaase ilma mingite tingimusteta! Teyla oleks rohkem oma arvamust pidanud teistele peale suruma, mitte nurga taga sosistama.
Muidu oli igati tore space action. Viimasel ajal on kahjuks madina asemel rohkem moraliseerimistele keskendutud.
10/10.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group