Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x18 "Numbers"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
63%
 63%  [ 14 ]
9
18%
 18%  [ 4 ]
8
13%
 13%  [ 3 ]
7
4%
 4%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 22

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 7:01 pm    Teema: Lost - 1x18 "Numbers" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 31. jaanuaril 2005 kell 20:30 Kanal 2's

"Numbrid"
Hurley läheb dzhunglisse prantslannat otsima ning teised peavad omakorda talle järgnema. Selgub ka üht-teist Hurley minevikust - nimelt on mees võitnud loteriil suure summa, ent pole sellega õnne leidnud. Võitnud lotonumbritel näib koguni olevat salapärane seos saarega... Locke palub Claire'il ehitada midagi salapärast.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Arvan, et see on üks väga hea osa. Tunni aja pärast saabki juba näha.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:30 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpuks ometi ka midagi ulme valdkonnast. Very Happy
Nägin ainult poolt osa, aga see oli piisavalt hea, et anda välja oma esimesed 10 punkti. Pakun, et see numbrite teema ei vaju sugugi unustusse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:31 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea oli. Põnev ja väikese huumoriga küllastatud osa oli. Hurley minevik on ertiti jõhker. Lõpp oli ka hea. Kui näitas neid lennuki numbreid. Jääb ka esimese hooaja parema osa juurde.

10/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Hurley'l huvitav minevik. Päris koomid kohad olid mõned, eriti see kus tüüp vahetas pirni ja Hurley keelas tal seda teha. See oli ka vaimukas kui tüüp ütles pilvelõhkujas, et tema ümber juhtuvad halvad asjad ja mees kukkus ülevalt. Delenni khmmm Danielle'i otsimine oli päris hea, see kui Hurley üle silla läks oli super koht...

9 punkti, aitab kiitmisest ja alati ei saa 10 ka anda Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Väga hea osa. Päris 10't ei taha panna, kuid sinna lähedale oli kindlasti. Hurley on huvitav tegelane ning me saime temast palju teada, numbrite teema oli huvitav (eriti veel osa viimane kaader, kui Locke ja Boone leitud luugi pealt paljastusid samad numbrid).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Suht-koht hea osa oli.

Tänaseks maiuspalaks oli siis Hurley minevik, mis üllatas mindki. Ma ei aimanudki, et ta vot nii rikas on. Ja need "numbers" olid ka müsteerilised. Mis numbrid need tegelikult on, vot sellele vastust ei saanudki. Ainult seda teame, et toovad halba õnne. Sillaületamis koht oli põnev, kuigi teadsin et vaevalt keegi alla kukub. Kuid kohati mõtlesin, et Hurley leiab oma lõpu. Ja minu arust oli ta liiga uisa-päine, tema teod oleks meeskonna ohtu võinud viia. Hurley vestlus prantslasega oli küllaltki südand soojendav, kuid naine vajas vanni Razz . Nüüdseks on mul kujunenud ka uus lemmiktegelane Kate kõrvale, Sayid. Väga otsusekindel ning tark mees. Olen ka rohkem pidand lugu Locke'st, tema heateo pärast. Meisterdas ta ikkagi ju hälli Claire'le. Kuna mul jäi mõned osad vahele, sattusin mõnes kohas veidike segadusse, kuid erilist põhjust ei olnud. Lõpp jättis mõtisklema.

Edit: See pirnivahetamis koht pani muigele.

La voila, 8.5 punkti ikkagi minu poolt. Smile Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panin 10 punkti, juba teine väga tugev episood rivis.

Oligi aeg Hurley minevikku käsitlevaks episoodiks ning pika ootamise peale kindlasti pettuma ei pidanud, kuid tuleb tunnistada, et tema minevikku oli kujutatud mõneti teises võtmes kui seni tavaks on saanud. Kõige kurva juures oli tegelikult mingi koomiline alatoon ja tema karakteriga sobib see päris hästi kokku. Väga palju oli temaga koomilisi kohti, üks paremaid oli see, kui ta Charlie tervituse peale vastas "I'm not doing anything!". Nagu oleks mingi patu pealt tabatud. Very Happy Hummer oli ka päris hea liigutus, temasugusele suurele mehele ei kujutakski muud autot ette. Igatahes, kõik tema ümber juhtuv kiskus päris müstiliseks, mis asja huvitavamaks muutis.
Päris tore koht oli veel silla ületamine, ma olin kindel, et ta üle ei saa, aga võta näpust, hoopis Charlie pidi äärepealt alla kukkuma.

Ja Rousseauga kohtudes ütles ta ilmselt välja midagi, mis juba ammu paljude vaatajate meeltel mõlgub. Ka minul, ja I want some freakin' answers, too! Laughing Õnneks seekord midagi anti, aga ka mitte eriti palju. See raadiojaama värk ja kõik need maa-alused värgid on minus aga tekitanud vastiku kahtluse, et äkki on tegijad asja sidunud mingite II maailmasõja aegse natside salaprojektiga, need olla selliste müstiliste asjadega tegelenud. Confused Loodetavasti leitakse siiski miski muu lahendus.

Üks natuke häiriv koht oli see, kus Hurley oma lugu Charlie'le rääkima hakkas ja siis see püssipaukudega ära segati. Oi kui tüüpiline. Ja hiljem Charlie ei uskunud, et Hurley rikas on. Very Happy

Aga kõige rohkem meeldis mulle tegelikult see, et Locke Claire'iga koos tema lapsele voodi ehitas. See "Happy birthday, Claire." oli kuidagi nii armas. Ainult et kuidas Claire aru ei saanud, et tegu hälliga on? Olgu see tagurpidi, ikkagi peaks ju arusaadav olema. Razz

Erimärkus: parima kaadri auhinna saab Hurley muusika saatel mööda mereranda kõndimas. See oli parim.


Applause
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Muidu, tavaline sõna selles episoodis, dude Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tragikoomilise Hurley minevik oli minu jaoks üks huvitavamaid üldse (umbes samaväärselt meeldis mulle Claire'i ennustaja, kes ta lennukile sokutas) ja võib kokku võtta nii, et üks mu lemmikosasid esimesest hooajast. Lausa külmavärinad käisid üle kohati. Niisiis 10 p.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Applause

10 punkti.

Suurepärane osa oli ja seda juba mitmendat nädalat järjest, aga seekord oli tegemist tõesti väga hea osaga. Hurley flashbackid olid küllaltki kurvad, kuid seda naljaka alatooniga. Lemmikkoht oli see, kui Hurley parajasti nendest numbritest ja needusest rääkis, kui üks mees katuselt alla lendas. Pirnivahetamine oli samuti naljakas.

Osa üks pingelisemaid momente oli Hurley vestlus Leonardiga, ka see mees oli hädas äraneetud numbrite pärast ning ta ütles, et SEE ei lõppe kunagi, kui Hurley numbritest eemale ei hoia.

Silla ületamine oli ka hea koht nagu ka see, kuidas Locke Claire-i lapse jaoks hälli valmistas. Rousseau on minu meelest väga hea tegelane - mulle ta vähemalt meeldib.


Kokkuvõttes oli tegemist ülimalt põneva osaga, kus oli palju tegevust ning Hurley flashbackid kuuluvad parimate hulka.

GET LOST
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 10:10 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina annan sellele episoodile oma esimesed 10 punkti. Cool

Kõik oli selles osas minu arust paigas, piisavalt actionit, piisavalt müstilisust ja piisavalt omapäraseid olukordi. Lisaks oli kõik lausa meisterlikult omavahel ühenduses. Kui eelmises episoodis tuli kiita tegijaid hea monteerimise eest, siis nüüd oli töö lausa fantastiline. Sujuvus oli uskumatult hea. Smile

Hurley minevik on siiani olnud flashback'idest minu arust kõige põnevam ja eelkõige sellepärast, et leiti täiesti uus lähenemisviis. Seekord kasutati hoopis kõrgel tasemel musta huumorit ja ulmelisi elemente, mida ma ei mäleta ühegi teise flashback'i juures.
Hurley lugu poleks ma tõesti sellisena ette kujutanud ning seega tuli kõik mulle üllatusena, sellest tuleneb ka ehk minu suur vaimustus.
See numbrite värk hakkas nagu järjest rohkem survet avaldama ja lõpu poole tekkis isegi selline veidi õudust tekitav tunne, on tunda kuidas uusi saare seletamatuid nähtusi avastades kasvab ka terve sarja pinge. Wink
Mis puutub sellesse maa-alusesse punkrisse, siis ka mina tulin sarnaselt Enterprise'ile järldusele, et see võib olla kuidagi seotud II maailmasõjaga, siiski loodan samuti, et see nii ei ole ja tegijad suudavad meid taaskord millegi erilisega üllatada.

Hurley viimane jutt Charlie'ga oli kahtlemata väga huvitav ja peaks mainima, et ka mina poleks Charlie asemel Hurley juttu eriti uskunud, sest viimane ei näe just eriti miljonäri moodi välja. Very Happy

Locke'i heategu Claire'ile oli tõepoolest väga meeldiv ning olen jällegi rahul, et panin tema loomusele sarja vaatama hakates õige hinnangu.

Leian, et tegu oli seni parima Losti episoodiga, sest selles kasutati piisavalt originaalseid ideid ning lõpuks ometi hakkas lisanduma ka veidikese ulme elemente. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2006 10:31 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
See raadiojaama värk ja kõik need maa-alused värgid on minus aga tekitanud vastiku kahtluse, et äkki on tegijad asja sidunud mingite II maailmasõja aegse natside salaprojektiga, need olla selliste müstiliste asjadega tegelenud. Confused Loodetavasti leitakse siiski miski muu lahendus.



Väga huvitav teooria Cool
Osast nii palju, et ei meeldinud see Hurley jauramine ja need võidupileti numbrid olid ka selle luugi peal Confused
Põnevust ja kokkusattumusi oi oi, kui palju Very Happy

7/10
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Juba peale esimest reklaamipausi mõtlesin ma, et see episood on küll kümne vääriline.

Hurley kui üks lemmiktegelasi ei petnud mind kuidagi. See oli tõeliselt vapustav, kuidas kõike kujutatud oli. Kuidas Hurley Rousseaule kaela langes ja pärast kaaslastele ütles "Oh, and she says hi", kuidas ta mööda mereranda kõndis, kuidas, kuidas, kuidas.

Ei ole mõtet hakata teiste sõnu kordama. Seninähtud hooaja tugevaim episood.

10/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 7:44 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9, alati saab paremini.
Teatud kli¹eed ju olid... Senini parimaid osaid.
Häirib veidi ainult üks asi. Kui seni nägi sari hoolimata koletisest, jääkarust etc. välja draamasarjana, siis juhul kui lõpus vastuste andmiseks läheb (loodetavasti), siis tuleb kardinaalselt ¾anri vahetada. Kuidas muidu seletada seda numeroloogia värki näiteks.

Aga Hurley on nüüd konkurentsitult mu lemmiktegelane.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Kindel 10.p Selles osas domineeris siis Hurley! Kogu osa oli täis naljakaid kohti. Very Happy Kogu see Hurley halva õnne numbrite ja kõige muu jandi ümber. Igati lõbus osa oli ning samas ka väga põnev. Eelpool juba kõik ära mainitud nii, et ei oskagi rohkem midagi öelda, kui et hea osa!
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

minu arust aeti nende numbritega asi "liiga" ulmeliseks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 4:50 pm    Teema: Vasta viitega

See ongi ulme. Very Happy Minu arust see mõningates osades kaotab üldse oma ulmelisuse.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bitzete
Kadett


Liitunud: 23 Mai 2005
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2006 7:37 pm    Teema: Vasta viitega

see teema on midagi minulikku... piisavalt ulme et olla tõsi Very Happy
MEELDIB Twisted Evil
_________________
I know what u did last summer...
I still know...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2006 8:08 pm    Teema: Vasta viitega

Üks meeldejääv koht oli see, kui Hurley oli hullumajas ja üks mees tahtis lambipirni vahetada ja Hurley pistis kisama, et ära praegu tee. Mees oli lahkesti nõus ka.

Üldiselt oli osa hea ja huvitav. Silla teema oli ka hea. Hurley oma raskusega vist nõrgestas piisavalt palju, et Charllie raskuse all see juba lagunes. Natuke imelik oli see kui Hurley leidis raja siis Charlie käras, et neil kästi seal oodata..Aga Charlie on ka ju omamoodi võõrutusravil. Talt ongi oodata selliseid käitumisi(ja oioi mis käitumisteemad 2. hooajas tulevad..)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group