Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"Lahingulaev Galaktika" Miniseeria 1/2
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
35%
 35%  [ 6 ]
9
35%
 35%  [ 6 ]
8
17%
 17%  [ 3 ]
7
5%
 5%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
5%
 5%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 17

Autor Teade
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 12:55 pm    Teema: "Lahingulaev Galaktika" Miniseeria 1/2 Vasta viitega

Episood on eetris neljapäeval, 2. veebruaril 2005 kell 23:00 TV3's

Sarnaselt Star Trekile käsitleb ka see sari igavest võitlust hea ja kurja vahel. Kadunud on tehnilised ja mittemidagiütlevad kaklused, mis on asendunud sügavama galaktika-uurimisega.

40 aastat pärast Cyloni Sõja lõppu, kuulutavad tehislikud Cylonid inimkonnale uuesti sõja rünnates ja hävitades nende 12 kolooniat. Inimeste sõjavägi hävineb, kui nende uued sõjalaevad ütlevad üles tänu Cylonite uuele ja tundmatule relvale. Üksik lahingulaev nimega Galactica on juba saadetud muuseumi, kuid osutub ainsaks, mis seisab Cylonite ja inimkonna hävingu vahel. Galacticat juhib komandör William Adama. 12 Koboli koloonia uueks presidendiks (vana surma tõttu) saab Laura Roslin.

PS! Kuna mul pole mingeid eelteadmisi Battlestarist, võivad mõned nimed tunduda naljakalt tõlgituna. Kui nii, siis olge julged mind siin ja edaspidigi parandama.


Viimati muutis seda Olorin (Kolm Veeb 01, 2006 6:56 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 4:25 pm    Teema: Re: "Lahingulaev Galaktika" Miniseeria 1/2 Vasta viitega

Olorin kirjutas:

PS! Kuna mul pole mingeid eelteadmisi Battlestarist, võivad mõned nimed tunduda naljakalt tõlgituna. Kui nii, siis olge julged mind siin ja edaspidigi parandama.


Või nii Razz
Pane kirja ka aeg mil episood eetris on, siis parem jälgida Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

Palun siia edaspidi episoodi arvustsed ja mitte off-topicut.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:44 am    Teema: Vasta viitega

Annaks 8 punkti. Stoori kui nii öelda on üpris huvitav. Ma homme kommenteerin pikemalt, magama prääga. Ootan juba uut osa. Razz
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Annan 9 punkti. Pean üldse BSG minisarja ja esimesi osi sarja parimateks. Võibolla põhjus on ideede värskus. Väga hea esimene minisarja pool, kõik näitlejad, sisu ja tehniline pool olid tipptase. BSG on üks parimaid ulmesarju ning see osa näitas ära miks. Meeldis sarja tõsisus ja militaarsus.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:56 am    Teema: Vasta viitega

Sai siis esimene seeria vaadatud. Võib julgelt öelda, et sellest vaid head muljed.

Episood ise oli piisavalt põnev, et kindlustada järgmise osa vaatamist, mida ma ka loodetavasti teen. Ma usun, et sarja üldmõte tuleb välja alles teises episoodis, sest praegune olukord jäi suht segane selline. Võidavad või kaotavad, aga mis edasi saab? Eks seda näe siis.
Üleüldiselt - näitlejatöö oli piisavalt hea, vaheldus Star Trekile Razz . Eriefektid olid täiesti arvestataval tasemel, ainult paaris kohas kaamera "vingerdas" imelikult, kui laevade peale liikus. See-eest jäi meelde koht, kus inimesed koos tulega laevast välja visati. Mõnus... Twisted Evil. Kogu osa ülesehitus oli korralik, ei olnud venivaid kohti ja kõik oli huvitav. Kuigi oleks tahtnud näha rohkem emotsioone, kui muuseumiks määratud "Galactica" pidi uuesti sõtta minema üle mitmekümne aasta. Suht kiiresti lepiti seal olukorraga, oleks võinud natuke uskumatust olla (nt seesama "lahkumisnali" mida Cylonite rünnak pakuti olevat).

See ei oma aga erilist tähtsust, olen rahul vaadatuga ja nõus selle nimel koolis natuke väsinum olema. Kokkuvõttes 9 punkti.

Aga jah, nagu mujal mainitud on külonid isegi minu arust suht värdjalik nimi. Teeks äkki nii, et siin foorumis jäävad nad ikka Cyloniteks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 1:00 am    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti. Isenesest väha kvaliteetselt tehtud, aga natuke oli probleeme põnevuse hoidmisega. Razz

Esiteks paar sõna tõlke kohta: ma ei tea, kes sellise värdkeelendi nagu "külon" välja mõtles, aga suht jube oli seda sõna näha. Seevastu muidu oli ülejäänud tõlge minu arvates väga hea ja andis originaali suhteliselt hästi edasi.

Tegelased joonistati üsna selgelt välja ja meeldiv oli näha, et inimesi ja inimestevahelisi suhteid kujutati karmilt ja realistlikult. Näiteks Tigh ja Starbucki kaklus. Starbuck mulle tegelasena ausalt öeldes ei meeldi, tundub selline ülbik, provotseerija ja muidu ebameeldiv inimene. Või siis komandör Adama ja tema poja Apollo tüli Zaki surma pärast. Stseen, kus Apollo oma isa süüdistama hakkas, oli minu arvates parim koht üldse selles osas.
Veel üks tugevaid stseene oli vaheseinte sulgemine Galactical peale cylonite tuumarünnakut, kus üle 80 inimese lõksu jäi. Rasked ajad, rasked otsused. Star Trekis midagi sellist kunagi ei juhtuks.
Haridusminister Roslin, või nüüd juba siis president, eriti head muljet ei jätnud. Ma ei tea, kas see oli kavatsetud või mitte, aga mulle jäi temast võimuhaige inimese mulje. Esiteks oli valitsev olukord äärmiselt segane ja teiseks oleks ta pidanud arvestama, et võib-olla pole ta kõige sobivam inimene presidendi ametisse. Samas muidugi, sellises olukorras tuleb jällegi otsustavalt tegutseda, nii et kahe teraga mõõk.

Number Kuue ja Baltari suhe oli kuidagi väga kummaline. Very Happy Seksistseenidel on filmides kindlasti oma koht, kuid siin tundusid need kuidagi sunnitud ja mõjusid võõrkehana selle filmi juures. Võib-olla oleks pidanud mingeid teisi võtteid kasutama.
Osa kõige jõhkram stseen oli kindlasti see, kui Number Kuus beebi tappis. Alguses tekkis küll kõva tahtmine temaga midagi koledat teha, aga järele mõeldes võis tal selleks teoks mingi sügavam motiiv olla. Võib-olla ei tahtnud ta, et laps tuumaplahvatuses või kiirituse läbi sureb? Ta mainis vist midagi selle kohta, et nii väikesed lapsed on veel rikkumata.
Muuseas, see üks basseiniga suur siseõu või väljak meenutas mulle kangesti üht episoodi Stargate SG-1'st, vist mingi osa tollanitega, kus vist sama kohta võteteks kasutati.

Eriefektid olid väga head, mõjudes realistlikult. Eriti meeldisid rakettide suitsusabad, aga ka vanu MkII vipereid oli tore näha.

Veel seda, et kuidas TV3 minimaalse reklaami ja nii hilise kellaajaga vaatajaid püüda kavatseb? Ma kujutan ette, et see sari ei saanud just eriti odav olla, arvestades uudsust ja populaarsust. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 8:34 am    Teema: Vasta viitega

Andsin 8 puntki.
Esimene osa oli see mis mind BSG'd vaatama pani. pmst on kõik juba õeldud niiet kordama ei hakka.

Olorin kirjutas:
Eriefektid olid täiesti arvestataval tasemel, ainult paaris kohas kaamera "vingerdas" imelikult, kui laevade peale liikus.


See just teebki BSG nii heaks minu meelest. Jätab mulje, et mingi amatöör üritab kaameraga midagi filmida Razz
PS! Alguses tabas ju kosmosejaama jupp kaamerat ja see põrkas eemale Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 9:07 am    Teema: Vasta viitega

9 punkti.

Väga huvitav oli seda kõike nüüd teist korda vaatama hakata, hoopis teine vaaternurk avanes, mida ma enne uskunud poleks. Pean tõdema, et esimene kord oli minu jaoks suhteliselt igav, kuid nüüd oli tunda ka midagi enamat. Suutsin hinnata veidi rohkem selliseid stseene nagu Lee Adama vestlust oma isaga ning üleüldist kaose atmosfääri, mis oli suhteliselt realistlikult loodud.
Siiski kõik toimus osas võibolla tõesti veidi liigagi kiiresti ning ideaalse tulemuse saavutamiseks oleks pidanud ehk ootamatuse efekti, eriti just Galactica meeskonna juures, natuke suurendama. Muidugi on nad kõik sõjaväelased ning teisest küljest ega sõdurid ei lähekski uue sõja alguses paanikasse. Razz

Kunstiliselt oli esimene osa väga hästi tehtud. Head eriefektid, mida oli suhteliselt palju; päris hea näitlejatöö, mis paistis silma just Galactica meeskonnas ja veenev dramaatiliste momentide võimendamine, millest minu lemmikuks oli Helo maha jätmine Capricale. Mainimata ei saa jätta ka muidugi 85-e inimese kosmosesse laskmist, mis tõi samuti sarja vaatajale lähemale.

Üks asi, mis mind Galactica juures alati häirinud on, on intiimstseenide üleküllus, eriti just Gaius Baltari ja Sixi vahel. Six on mulle üldse sarja jooksul suhteliselt ebameeldivaks saanud, sest teda näeb liiga tihti ning esimese episoodi juures oli see veelgi rohkem tõsi. Ilma nende stseenideta saaks ka ja oleks ilmselt isegi oluliselt parem.

Starbuck on minu arust päris huvitav tegelane ning lisab sarjale ehk veidi värvi, sest seal ei ole just väga palju väga omanäolisi tegelasi. President Roslin jättis mulle aga väga hea mulje, just tänu oma ettevõttlikusele, sest üks valitsuse liige ei saakski teistmoodi käituda. Hiljem hakkas president mulle veelgi rohkem meeldima, kuid juba esimeses episoodis oli aru saada, et ta on huvitav tegelane.

Üldkokkuvõttes oli väga kaasahaarav, kuid oleks tahtnud näha isegi veidi rohkem eepilist iseloomu, mida paraku sarja jooksul väga palju ei lisandu.

PS! Loodan, et kõik inimesed, kes lubasid, ikka kommenteerivad ka.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 9:55 am    Teema: Vasta viitega

Vot 10/10 sellist tüüpi sarjad on parimad, et vähesed on ellu jäänud ühesõnaga kaos maailmas.
Eriefektid on super hästi välja tulnud, ühesõnaga sain jälle uue srja endale mida jälgida Very Happy

Üks küsimus ka, inimeste laevadel siis mingit kaitse kilpi ei ole ?
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 10:25 am    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:

Üks küsimus ka, inimeste laevadel siis mingit kaitse kilpi ei ole ?


Minu teada on 2 supertehnot: gravitatsioon laevas ja FTL (faster than light), ülejäänuga on püütud olla reaalsed Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 11:20 am    Teema: Vasta viitega

Osa meeldis, pidasin seda 9 punkti vääriliseks. Mõningad asjad jätsid küll veidi imeliku mulje, näiteks see, et kui piiri peal olevast kosmose jaamast mingit tagasisidet ei tulnud, ei vaevunud keegi seda otselt uurimagi, oi jah meil on tähtsamadki teha jne. Samuti tundub jabur, et inimesed ei olnud otseselt rünnakuks valmis, tegelikult oli ju poliitiline olukord suhteliselt külma sõja lähedane. Samuti tekitas vastakaid tundeid see, et inimesed ei olnud eriti kaitstud elektronikat mõjutava relva vastu, olgugi, et oli teada, et just sellist relva võidakse kasutada. No olgu siin võib veel väikse möönduse teha, ütleme, et kaitse arvutist saadud informatsioon aitas elektroonika kaitseks mõeldud mehanismidest mööda minna. Kuid mille krdi pärast oli antud ühele vastutustundetule teadlasele nii tugevad volitused, et tema parooliga pääses igale poole? Ega tema iseloomujooned ei olnud ju kellegile saladuseks. Loogiline oleks see, kui talle oleks antud ainult tema valdkonnaga seotud koodid, veidi uskumatuna tundub see, et nii vastutusvõimetule inimesele antakse täielik juurdepääs riigikaitsele. Isegi meie väikses vabariigis tehakse korralik taustauuring.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 11:25 am    Teema: Vasta viitega

Aga me ei ole need inimesed ka, me ei tea ju kuidas nad mõtlevad. Pealegi ei uskunud keegi ju, et cylonid kunagi tagasi tulevad. Tegelikult tundus mulle ka suht kahtlane, et peale cylonite sõdu ei olnud ikka õpitud, et kiired arvutid ja võrgud võivad kiirelt cylonite (kes on häkkimise musternäidis) abitud olla.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mis meie koduplaneedist on saanud ? (EARTH)
Selles sarjas nagu juttu ei olnud ju.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:13 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Mis meie koduplaneedist on saanud ? (EARTH)
Selles sarjas nagu juttu ei olnud ju.


Minisarjal teine osa veel.

Muidu kahtlen kas Galactica kunagi Maa leiabki.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
becks7 kirjutas:
Mis meie koduplaneedist on saanud ? (EARTH)
Selles sarjas nagu juttu ei olnud ju.


Minisarjal teine osa veel.

Muidu kahtlen kas Galactica kunagi Maa leiabki.



Ma isiklikult arvan küll, et sari lõpeb nende maale jõudmisega. Ainult asi on sellels, et praegu on 2.hooaeg poolepeal ja möödunud on aint 6 kuud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

Kui ma esimest korda minisarja vaatasin, siis elasin küll sellesse väga sisse, tõenäoliselt realistlikkuse tõttu. Kuigi oli hästi palju inimsuhteid nö. rohulible tasandil, siis sai ka üldmulje hävingu ulatusest - pea kogu inimkond on hävinud, jäänud on vaid käputäis lootuse kaotanud inimvrakke. Ja see lootusetus jõudis ka minuni, ühesõnaga suutsin samastuda. Tegelased on huvitavad, võiks öelda, et ühed inimlikumad sarja tegelased läbi aegade. Kõik on teinud või teevad vigu, neil on omad nõrkused, ükski kangelane ei ole üdini täiuslik, täpselt nii nagu pärismaailmas meie ümber. Muide selline väriseva kaameraga operaatoritöö tuli sellest, et sarja loojad tahtsidki anda mulje nagu see oleks dokumentaalfilm. Muidu raske on minisarja osi arutada eraldi, kuna nad moodustavad minu jaoks ikkagi terviku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

VV kirjutas:
Muide selline väriseva kaameraga operaatoritöö tuli sellest, et sarja loojad tahtsidki anda mulje nagu see oleks dokumentaalfilm. Muidu raske on minisarja osi arutada eraldi, kuna nad moodustavad minu jaoks ikkagi terviku.


Nagu ütlesin: nagu amatöör filmiks, minu meelest väga hästi välja tulnud asi Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult oli hästi huvitav. Täiesti minu maitsele vastav sari. Ainukeseks miinuseks oli, et kõik oli nii võimatult kiire-kiire. Ma ei tea Battlestarist mitte kui midagi, kuidagi liiga järsult langes see kõik kaela.

Ma tõesti ei oska midagi rohkemat öelda. Tegelaste nimed eriti meelde ei jäänud - ainuke asi, mis praegu meenub, oli see õõvastav krõks kui beebi kael... Nojah. Smile

Ma ei teagi nüüd. 8/10, ma arvan.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

10/10
Nonii. Ennem polnud aega korralikku arvustust kirjutada, seega teen seda nüüd.
Nägin eile miniseeriat neljandat korda(nii palju kordi olen sarja otsast lõpuni vaadanud Razz ). Ja see kord oli osa sama hea kui kunagi varem. Mulle alati meeldis kohutavalt see algusstseen, kus see mees seal kosmosejaams on ja järsku kõnnivad uksest sisse 2 centurioni. Ning siis, ilus naine, kes kysib talt kas ta on elus? Smile
Ja kuidas need lehed laua pealt minema lendasid samal ajal kui jaam ribadeks tulistati. BSG on lati olnud minu arust hästi läbimõeldud ja seda oli näha. Korraga arendatakse mitmete teglastega uusi tegevusliine. Väga läks hinge koht, kus inimesed proovisid Sharoni ja Karli(Helo) raptori peale saada. Tuumapommide plahvatused olid võimsad. Olukord selle osa lõpus näis küll üpriski lootusetu ellujäänute jaoks.

Huvitavaid fakte(mitte tõestatud) Razz :
1) Kui Adama Karale ytles, et esimeses lahingus hävines 30 lahingulaeva, siis Kara vastus oli: "See on veerand laevastikust". Järelikult peab kokku olema 120 lahingulaeva. 10 igale kolooniale Question

2) Number Kuus, kes selle lapse ära tappis ei olnud see sama, kellega Baltar viimased 2 aastat koos elanud oli. Me nägime kuidas Natasi(Number Kuus, kellega Baltar koos oli) linnas kellegagi kohtus(kuus, kes tappis lapse) ja ütles"Ma mõtlesingi, millal sa kohale jõuad". Ma järeldan seda sellest, et Natasi, kes oli juba Caprical nii kaua elanud, poleks sellist asja kogemata elu sees teinud.

3) Teisi lahingulaevade nimesid,
Battlestar Atlantia
Battlestar Triton
Battlestar Solaria
Battlestar Columbia
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group