Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis sarju te veel vaatate?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

njah...loodetavasti hakkab see suvi ka siia eestisse jõudma...lumest ja külmast on juba suur tüdimus.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 16, 2006 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
[jõhker off-topic]See, et sa meie foorumist mõneks ajaks kaduda võid, on kole kurb, ikkagi aktiivne ja tubli liige. Cool Aga ma (ja ma usun, et me kõik) soovime sulle edu ja loodame, et sul seal Itaalias ikka netile juurdepääs on. Very Happy
Sellel teemal veel niipalju, et ise sõidan laupäeval nädalaks Egiptusesse ja tõenäoliselt ma seal netti ei pääse. Ärge vahepeal TrekRangeri elu siis liiga raskeks tehke. Very Happy[/jõhker off-topic]


Edu kulub Itaalias ära, 7 nädalat ikkagi peab kohal olema Razz
Ise tahaks väga Egiptusesse saada, püramiidid jne Razz Ilusat reisi Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Avastasin täna sellise seriaali nagu Prison Break ja tundub, et tegemist on väga hea sarjaga. Üldse tundub, et tänapäeval tehakse sarju paremini, kui filme.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Nelj Apr 06, 2006 8:50 am    Teema: Vasta viitega

Sai samuti hiljuti Prison Breaki vaatama hakatud ja julgen soovitada kõigile. Tegu on sellise sarjaga, millel peale iga osa lõppu tuleb tahtmine kohe järgmist vaatama hakata. Kahjuks ma jõudsin nüüd hooajale järgi ja enam ei saagi kolme osa päevas vaadata Razz
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

Mnjah, ma vaatan, et siin teemas pole ma veel maininud, sest loen seda ka tegelikult ulmesarjaks, aga reklaami huvides siiski ütlen:

Supernatural
Minu arvates väga hea sari, viimati eetris olnud osaga läks eriti huvitavaks. Cool
Ametlik kodukas: http://supernatural.warnerbros.com/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Mnjah, ma vaatan, et siin teemas pole ma veel maininud, sest loen seda ka tegelikult ulmesarjaks, aga reklaami huvides siiski ütlen:

Supernatural
Minu arvates väga hea sari, viimati eetris olnud osaga läks eriti huvitavaks. Cool
Ametlik kodukas: http://supernatural.warnerbros.com/

Nimi on tuttav ja olen lugenud et tegu on hea sarjaga. Tekkis huvi.

See midagi Smallville sarnast (mõtlen just stiili - on see rohkem seiklus või draama)? Millest see räägib (oma sõnadega paar rida)? On see väga episoodilik, või on ka suurt rõhku pidevale tegevusliinile pandud?
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 7:41 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Enterprise kirjutas:
Mnjah, ma vaatan, et siin teemas pole ma veel maininud, sest loen seda ka tegelikult ulmesarjaks, aga reklaami huvides siiski ütlen:

Supernatural
Minu arvates väga hea sari, viimati eetris olnud osaga läks eriti huvitavaks. Cool
Ametlik kodukas: http://supernatural.warnerbros.com/

Nimi on tuttav ja olen lugenud et tegu on hea sarjaga. Tekkis huvi.

See midagi Smallville sarnast (mõtlen just stiili - on see rohkem seiklus või draama)? Millest see räägib (oma sõnadega paar rida)? On see väga episoodilik, või on ka suurt rõhku pidevale tegevusliinile pandud?


Smallville'i pole ise vaadanud, aga tean, et see on vist Supermani nooruspõlvest?
Natuke spoilerdan nüüd ka:
Supernatural on sari kahest vennast (Sam ja Dean), kelle ema tapeti mingi deemoni poolt, kui nad veel väiksed olid. Peale seda on nad oma isaga elanud kogu elu erinevate deemonite, kollide ja muude selliste paranormaalsete nähtuste vastu võideldes ja neid tappes. Sari saab alguse sellest, kui Sami tüdruksõber samamoodi tapetakse nagu ta ema ja vendade isa kuskile salapäraselt kadunud on. Hooaja esimesel poolel otsivad vennad oma isa ja võitlevad üle terve USA erinevate üleloomulike tegelastega, hiljem annab isa endast aeg-ajalt elumärke.
Sari on põhiliselt episoodiline, aga üldist tegevusliini ei ole üheski osas unustatud. Suurim pluss on minu jaoks just need kaks peategelast, nende omavaheline suhtlemine on lihtsalt väga lahe. Aga veel üks oluline asi on, et stseenid, mis peavad õudsed olema, seda harilikult ka on, erinevalt paljudest teistest sarjadest. Cool

Stiili kohta niipalju, et imdb sõnul on ta draama/fantaasia/õudus/müstika. Selle ühest kohast teise sõitmisega seoses on ta kindlasti mõneti ka seikluslik, aga minu mulje kohaselt keskendutakse sarjas suuresti karakteriarendusele, nii et pigem ma ütleks, et on nagu draama. Mitte küll selline nagu Invasion, veidi humoorikam ehk.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Apr 25, 2006 9:20 pm    Teema: Vasta viitega

Paistab päris huvitav olevat. Mulle tuli kohe Angel/Buffy meelde.

Kui pilootosa on vaadatud, siis annan teada kuidas meeldis. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 3:22 pm    Teema: Vasta viitega

Kolm esimest osa just vaadatud.

1x01 Pilot - 8 punkti
1x02 Wendigo - 7 punkti
1x03 Dead In The Water - 9 punkti

Sari on esmamulje põhjal päris hea. Mulle selline temaatika meeldib. Ning alguse kohta on osad ka päris head olnud. Piloot oli nagu piloodid ikka - tutvustati tegelasi, pandi storyle alus jne ehk kõike mida esimeselt osalt oodata võib. Meeldivalt üllatas ka fakt, et vennad jäid oma politsei mängimisega vahele, natuke reaalsust pole paha. Teine osa nii hea polnud. Lõpp oli natuke liiga mugav. Hea oli jälle tuttavat cylonit ekraanil näha Smile . Kolmas osa aga oli tõesti hea. Plusspunktid Amy Ackeri eest. Hea näitleja - eriti veel kui tema osatäitmist Angelis meenutada.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Kolm esimest osa just vaadatud.

1x01 Pilot - 8 punkti
1x02 Wendigo - 7 punkti
1x03 Dead In The Water - 9 punkti

Sari on esmamulje põhjal päris hea. Mulle selline temaatika meeldib. Ning alguse kohta on osad ka päris head olnud. Piloot oli nagu piloodid ikka - tutvustati tegelasi, pandi storyle alus jne ehk kõike mida esimeselt osalt oodata võib. Meeldivalt üllatas ka fakt, et vennad jäid oma politsei mängimisega vahele, natuke reaalsust pole paha. Teine osa nii hea polnud. Lõpp oli natuke liiga mugav. Hea oli jälle tuttavat cylonit ekraanil näha Smile . Kolmas osa aga oli tõesti hea. Plusspunktid Amy Ackeri eest. Hea näitleja - eriti veel kui tema osatäitmist Angelis meenutada.



Assimileeritud! assimilate
Very Happy Hea meel, et meeldib, kuigi minu arvates oli "Wendigo" ka täitsa kõva osa.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 26, 2006 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Muuseas, tekkis küsimus, et kas oleks äkki mõtet sarjale Supernatural alafoorumisse "Ulmesarjad" oma arutlusteema teha? Kui ainult kaks inimest kommenteeriks, ei ole vist nagu vajadust, aga kui keegi veel vaatab, siis andke teada?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Apr 27, 2006 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Panen siia teemasse Supernatural kommentaare edasi.

1x4 Phantom Traveler - 9.5 punkti
1x5 Bloody Mary - 8 punkti

Neljas on siiamaani parim osa. Teema meeldis, suits oli väga hästi tehtud, piisavalt huumorit ("Hey, Poltergeist, I love that movie!" Laughing) ning kogu draama oli väga hästi tehtud (põnevust jätkus lõpuni). Viies osa oli OK, mitte midagi erilist, hall mass.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 28, 2006 9:56 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasin samuti Prison Breaki vaatama. Hetkel kolm osa vaadatud ja asi võtab ilmet. Kuus osa kokku olemas, kuid vaatan neid vaid siis, kui aega leiab. Tasapisi muretsen ka juurde ja pooleli ei taha kindlasti jätta. Väga hea sari, peategelane Scofield on hetkel ka mu lemmik. Tema plaanid on olnud professionaalsed (kuigi mitte alati lollikindlad) ja ta oskab inimestega manipuleerida, kuid ta ei kasuta seda halvasti ära. Mis mulle eriti meeldib, on see, et erinevalt harilikust väljamurdmise planeerimisest (nagu teistes filmides) on tema oma mitte ainult tehniline majaplaan pluss paar iseloodud tööriista, vaid tundub nagu ta oleks ka planeerinud kaasvangide, politseinike ja ülemuste kasutamist. Tema osutab neile vajalikke teeneid ja nemad peavad teda vastutasuks kaudselt aitama - seda kõike on Scofield juba ette valmistanud. Aga inimesed on inimesed ja erinevalt tunnelisüsteemist võivad nad muutuda ja inimesele ning tema reaktsioonile ei saa kindlaks jääda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Apr 28, 2006 10:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et kõik siin kiidavad Prison Breaki, välismaa foorumites on sama lugu. Peaks vist ka pilgu peale heitma.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Mnjah, kui millelegi väga mõelda, siis midagi unustad alati ära. Very Happy

Veel vaatan sellist sarja nagu ReGenesis.

Tegu on siis Kanadas toodetava sci-fi sugemetega telesarjaga, mis kujutab organisatsiooni NorBAC teadlaste tööd, kes üritavad leida ravi erinevatele haigustele. Peaosas on Peter Outerbridge.
Et Kanadas on seadused teadagi liberaalsemad kui nende lõunanaabril, siis ei ole see nii "puhtaks pestud" kui USA sarjad - samuti on tegelaste käitumine üsnagi realistlikult kujutatud. Praegu on käimas teine 13-osaline hooaeg.

Endale täiesti meeldib, on vahelduseks ulmesarjadele, mis minu põhilise toiduse moodustavad. Very Happy

http://www.regenesistv.com/indexframeset.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Regenesis
http://www.imdb.com/title/tt0429422/
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ufo
Kadett


Liitunud: 10 Juun 2006
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Püh Juun 11, 2006 10:50 am    Teema: Vasta viitega

nimoodi regulaarselt vaatan ma: hercule poirot, kodu keset linna(sellevõibjukhsarjaksliigitada),everwood...neid on vb veel aga praegu ei tule rohkem meelde..
kui meeles on ja midagi tähtsamat teha pole vaatan: Dr.house, simpsonid, nanny, friends, lost kui see veel käis, kommissar rex, staariks sündinud, imelaps malcolm
_________________
lalalallaalh
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 12, 2006 10:31 am    Teema: Vasta viitega

Prison Break on tegelikult ikka ülikõva sari. Mul on umbes 15 osa vaadatud, aga kuu aega ei olnud aega vaatamist jätkata, nüüd siis vaatan edasi.
Esimesed kolm osa vastavad mu kirjeldusele postis natuke ülevalpool, aga väga hea, et ma ennustajat mängisin ja kirjutasin sellise lause.
Olorin kirjutas:
Aga inimesed on inimesed ja erinevalt tunnelisüsteemist võivad nad muutuda ja inimesele ning tema reaktsioonile ei saa kindlaks jääda...

See on täiesti tõsi ja kusjuures - ka tunnelisüsteem saab muutuda. Razz
Michael Scofieldil lähevad plaanid ükshaaval luhta ja tihti pääseb ta põgenemise järgmiste etappide juurde vaid tänu õnnele. Rohkem sümpaatiat/empaatiat tekib ka teiste tegelaste vastu, neid tekib juurde väga kiirelt, aga sama kiirelt võivad nad ka kaduda. Valvurid ja kaasvangid (mõned plaani haaratud vajaduse pärast, mõned sunni pärast) on tegelastena hästi "välja joonistatud" ja ka välja mängitud. Tegevus toimub ka väljaspool vanglat ja see hakkab juba meenutama 24-ja väiksemat venda.
Igatahes on iga osa põnev, aga kõige põnevamate hulka kuuluvad:
*ep.5 - "English, Fitz or Percy"
*ep. 6 ja 7 - "Riots, Drills and The Devil" - arvatavasti kõige põnevamad osad, kus ma higistasin ekraani taga samamoodi nagu vangid ekraani peal.
*ep. 12 - "Odd Man Out"
*ep. 13 - "End of Tunnel"
Vaatasin neid ammu, nii et ei mäleta, kas äkki kuulub mõni osa veel siia nimekirja, igal juhul on kõik osad vaatamist väärt ja see postitus läks vähemalt sellepärast asja ette, et nüüd tekkis mul jälle huvi ja vaatan esimesel võimaluses sarja edasi. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Peab ka hakkama Prison Break'i vaatama:
Tsiteerin::
PRISON BREAK (FOX) - William Fichtner ("Invasion") is set to join the cast of the serialized drama, which returns for its second season on Monday, August 21. He'll play Alexander "Buck" Mahone, who's described in the casting notice as follows: "30-40, this strong, highly intelligent, methodical FBI agent is the man in charge of tracking our escapees. Something in his cool, calm gaze suggests an intense acumen that is extremely similar to that of Michael Scofield - the ringleader of the seven convicts Mahone is pursuing."

_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Kolm Juul 26, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Just vaatasin Kyle XY pilootosa ära. Mulle meeldib vägagi. Sari siis räägib umbes 15-18-aastasest poisist (igastahes näeb välja nii), kes ärkab ühel päeval metsas paljana üles, mitte midagi teades. Ta ei tea midagi, kes ta on, kus ta on, miks ta on. Ning poisil on üks iseärasus ka, tal ei ole naba. Muidugi tänaval paljana liikudes võtab politsei ta kinni ja ta viiakse nn keskusesse, kus elavad vaimse puudega inimesed. Kuna ta ei tea mitte midagi, võtab üks töötaja ta oma perre, mõneks ajaks, kuni leidub talle parem elamispaik. Nad panevad talle nimeks Kyle. Lisaks on Kyle ka ülikiire arenemisvõimega. Kuid ajutisest ulualusest võib saada hoopis püsiv kodu..... Smile

Soovitan. Hetkel on ABC tellinud 10 episoodi, eks näib mis edasi saab. Uusim osa on hetkel viies.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Juul 27, 2006 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just neljanda osa ära ja ma ei suuda. See on kõik lihtsalt niiiii hea, samas ka kurb. Ma lihtsalt pean soovitama seda kõigile. Wink
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group