Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Picard ja Sisko

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 12:06 pm    Teema: Picard ja Sisko Vasta viitega

Küsiks siis fännide käest sellise küsimuse: Mis teeb teie jaoks kaptenid Jean-Luc Picard ja Benjamin Sisko eriliseks?

Mõlemad olid minu arust sarjade parimad kaptenid ning neil oli selline mõjuvõimas ja tugev iseloom, mida on raske teiste tegelaste juures leida.
Need tegelased arenesid oma sarja jooksul ning iga hetkega kasvasid nad minu hinnangul millekski suuremaks, lõpuks oli raske neid nätilejatekski pidada, sest nad suutsid oma tegelaskujud ellu tuua. Cool

Picardi juures hindan ma kõige rohkem tema hääle eripära, mida võib leida väga vähestel inimestel ning tema üldist käitumist. Ta on vastandina originaalseeria Kirkile tõeline diplomaat ning hoiab ennast peaaegu alati vaos. Samas tema vaoshoitud iseloomu taga peitub nähtamatu jõud, mis avaldub tema hääles ja tema sõnade valikus.

Sisko on võibolla isegi kõige omapärasem tegelane Treki universumis. Siskol on palju erinevaid käitumisviise, mida ta vaikselt sarja jooksul avaldab ning kunagi ei või teada mismoodi ta antud hetkel käitub. Ta on täis üllatusi ja alati on tal vaataja jaoks varuks midagi uut. Sisko peamiseks vooruseks võiks pidada tema enesekindlust, ta võitleb alati lõpuni ning on niivõrd veenev, et talle vastu seista on äärmiselt raske. Ühte tähelaeva kaptenit näeks ma täpselt sellisena, nagu on Sisko, sest kõige muu juures, ei jäta ta kunagi oma meeskonda hätta ning hoolib nendest.

Palun siis teie arvamusi nende tähtsaimate tegelaste kohta Treki ajaloos. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

Picard mõjus väga autoriteetsena peale neurootilist ja lõpus ülekaalulist ning liiga pikalt ekraanile jäänud Kirki. Hääl on jah kõige mõjusam osa temast, seda lihtsalt ei saa ignoreerida. Tervikuna mõjus ta mehena, kes ei tunnustanud pooltoone, tal oli kõige kohta selge arvamus ja kompromissile minnes said kõik aru , et kui Picard sellele läks , tähendab teisiti polnud võimalik.

DS9 ma päriks omaks ei võtnud. Nähtavasti ootasin edasisi pikemaid avastusretki, mitte Kosmosejaama nagu seisva veega konnatiiki(ka kosmosejaamas võib elu olla - Babylon 5). Ma olen foorumis nähtavasti üks väheseid , kes ei oska alati hinnata filosoofilisi , eetilisi ning moraalseid seiku. Seetõttu mõjus Sisko mulle rohkem nagu kirikuõpetaja , või mõni sekti juht oma lambukesi ohjamas. Temas oli vähe seda seiklejahinge , mis oli Picardil ja Kirkil.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group