Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Reality-Show'd
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 3:03 pm    Teema: Reality-Show'd Vasta viitega

Reality Show'd on see telesaadete liik, mida ma kõige rohkem vihkan. Isegi rohkem kui Ladina-Ameerika seepe, nendest ma kunagi midagi isegi vaatasin, tuleb tunnistada, Maria Mercedes või mingi selline oli. Very Happy
Niisiis, kui siin leidub nende fänne, siis palun mulle selgeks teha, miks nad head on. Smile

Absoluutselt ei mõista ma, miks inimesi paeluvad saated nagu "Baar" (minu arvates jama, igav, nõme jne), "Buss" (sama, mis eelmine), "Malaisia" ja mis iganes. Mis teid nende juures ometi huvitab?
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 3:07 pm    Teema: Vasta viitega

Sekundeerin, Reality Show'd on ühed kõige igavamad, mõttetumad, tühjemad ja jaburamad saated, mida ma üldse tean. Kõige hullem on see, et neid näidatakse Eestis viimasel ajal nii tihti, et varsti ei näegi enam telekat avades midagi muud. Ma ei saa tõesti aru, mida see kõik inimestele annab? Confused
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Ei saa ka aru miks inimesed lähevad kaamerate ette ennast häbistama, tõsiselt häbistama... Eelmine aasta ajaloo õps ütles, et nendesse saadetesse ei valitagi normaalseid inimesi, võetakse äärmused, siis põnevam... Eks see tõsi ole. Telerist pole varsti vist enam midagi vaadata...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Olen kõikidega nõus. Nüüd tuli jälle mingi "Naabrist Parem". Ahvivad seda Korterit välismaal järgi. Ma ka tõesti ei saa aru, milleks nad niipalju neid näitavad. Reitingud on kõrged siis neil vä? Eestlased vist muud ei oskagi peale reality shoude teha. Mulle on küll igastahes selline mulje jäänud. Ainuke normaalne on olnud see Robinson, mis oli isegi vaadatav, teised on kõik jamad alustades Baar'iga ja lõppedes selle linnatibide talusolekuga.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

Realitid kannatan ma veel kuidagi välja, aga seebikad vajavad elimineerimist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 5:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle vähemalt 2 Ameerika reality-showd meeldivad, aga Eesti omad mitte.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 5:51 pm    Teema: Vasta viitega

Seebikad on hullemad v.a. Vaprad ja Ilusad, mida kunagi ammu olen vaadanud... kuigi seegi jama.
Aga reality´test: "Baar" on saast ja selle järg veel hullem saast. "Buss" oli mõttetu, välja arvatud üks osa, kus käidi ühes Ida-Eesti peaaegu mahajäetud linnakeses. Suht kurb hakkas näha, kuidas kunagi oli seal kino ja raamatupood ja noortekeskus ning kool, mis nüüd kõik maha jäetud. Ainult vaesed vanainimesed olid, vähesed noored pidid aga narkomaanid olema. See muide ei ole mingi sõjaaegne värk, vaid nüüdse vabariigi ajal juhtunu. See selleks. Robinsone isegi vaatasin, teist hooaega ka vist. Aga "Džunglistaar" oli hoopis igavam ja "Malaisia" ajab öökima. Ülesannete idded olid ka otsas, mingid lusikaga muna tassimised ja mudaloigus puu peal tasakaalu hoidmised. "Tivoli" oli täpselt nii halb, kui saatejuht, kellele oleks tahtnud tema "naljade" eest vasatu vahtimist anda.
Kuid ma rääkisin nagu teised enne mind, vaid Eesti sarjadest. Välismaa omad on üldjuhul vaadatavamad, kuid on olnud ka minu jaoks pärleid nende seas. Viimaste hulka kuuluvad "Hullumaja" ja "Minu paks, talumatu boss". Viimane oli eriti lõbus, lõpplahendus suurepärane. Inimestega mängitakse - see oli saate mõte, see on iga reality mõte. Mida rohkem mängitakse, seda parem reality ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:19 pm    Teema: Vasta viitega

Jälestan realityt. Nii palju kui midagi jälestada võimalik on, niipalju ma realityt jälestangi. Ladina-Ameerika seepidest hullemaks just ei pea, aga samale pulgale asetaks küll.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Seebikad on hullemad v.a. Vaprad ja Ilusad, mida kunagi ammu olen vaadanud... kuigi seegi jama.
Aga reality´test: "Baar" on saast ja selle järg veel hullem saast. "Buss" oli mõttetu, välja arvatud üks osa, kus käidi ühes Ida-Eesti peaaegu mahajäetud linnakeses. Suht kurb hakkas näha, kuidas kunagi oli seal kino ja raamatupood ja noortekeskus ning kool, mis nüüd kõik maha jäetud. Ainult vaesed vanainimesed olid, vähesed noored pidid aga narkomaanid olema. See muide ei ole mingi sõjaaegne värk, vaid nüüdse vabariigi ajal juhtunu. See selleks. Robinsone isegi vaatasin, teist hooaega ka vist. Aga "Džunglistaar" oli hoopis igavam ja "Malaisia" ajab öökima. Ülesannete idded olid ka otsas, mingid lusikaga muna tassimised ja mudaloigus puu peal tasakaalu hoidmised. "Tivoli" oli täpselt nii halb, kui saatejuht, kellele oleks tahtnud tema "naljade" eest vasatu vahtimist anda.
Kuid ma rääkisin nagu teised enne mind, vaid Eesti sarjadest. Välismaa omad on üldjuhul vaadatavamad, kuid on olnud ka minu jaoks pärleid nende seas. Viimaste hulka kuuluvad "Hullumaja" ja "Minu paks, talumatu boss". Viimane oli eriti lõbus, lõpplahendus suurepärane. Inimestega mängitakse - see oli saate mõte, see on iga reality mõte. Mida rohkem mängitakse, seda parem reality ka.


Ida-Eestis? Loodan, et see minu linn polnud aga see selleks. Laughing
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:26 pm    Teema: Vasta viitega

Mis linn see siis on? Alguses vaatasin su infot - Kodu... kus siis veel, olid asukohaks märkinud. Ok, mõtlesin, küllap pole mujal olla tal vist. Siis vaatasin sinu profiili, et äkki seal täpsemat infot. Koduleht paistis kohe silma: Eesti Silent Hill. Kohe tuli mõttesse, et elad nii koledas linnas, et see nagu SH. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Mnjah, nagu näha pole Ulmefoorum õige koht reality-fännide otsimiseks. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Mnjah, nagu näha pole Ulmefoorum õige koht reality-fännide otsimiseks. Very Happy

Võibolla lihtsalt ära hirmutatud? Smile
Tulge välja ja rääkige! Võibolla ei saagi väga riielda, kui hästi põhjendate. Aga mu arvamust see ei muuda. Asi ei ole selles, kas sari on huvitav või mitte, sest ma võin kõike vaadata ilma, et igav hakkaks (nt tund aega Teleturgu). Asi on elustiilis. Mulle ei meeldi sellise elustiiliga inimesed nagu tõsielukates* tavaliselt on. Samal põhjusel ei meeldi mulle Viru Keskuses hängimine, Rate.ee ja bemarivennad. Aga mulle meeldib siinne foorumirahvas, sest nende elustiil meeldib mulle. Aga Tolkieni fännid meeldivad ikka rohkem. Very Happy


*- päris huvitav sõna kargas äkki pähe. Eks need reality-showd on ühed parajad elukad küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 7:14 pm    Teema: Vasta viitega

Kõige rohkem käib närvidele Ameerika reality showdes see plära, mida nad koguaeg jahvatavad. Nt. Hirmu Faktor, koguaeg mingi ülespumbatud Ameeriklane kiidab ennast ja plärab "I am the strongest and I know that I'll win this game" ja siis kui kaotab ütleb, et tuul oli valelt poolt.
Muidugi ei maksa hakkata rääkima "Extreme Makeover: Home Editionist". Sellest enam haledamaks tõesti on võimatu saada, need võltpisarad mida nad valavad, ajavad öökima! Ja see on kindel mats, et nemad ei kujunda, tee jooniseid, ehita jne neid maju... ja veel seitsme päevaga! See on võimatu!
Kunagi oli veel üks sari, kus olid Vampiir, Voodoo preester, Naturalist jne. Kuulge, kas mõni surmkindlalt omaarust olev vampiir läheks sellisesse saatesse?
Ühesõnaga see Ameerika Reality on täielik Fake ja mul on kahju nendest inimestest, kes tõsimeeli usuvad seda mida neile näidatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 1:27 am    Teema: Vasta viitega

Reality Show'd ajavad ka mind öökima, eriti eesti omad. Ainuke reality show mida olen üle ühe osa vaadanud on minu paks ja talumatu boss vms. Tavaliselt olen sattunud neile peale kuskil läbul viibides või kellegi pool külas olles, alati satub seltskonnda mõni fänn. Baari vaatasin kahe hooaja peale kokku umbes 30 min.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 9:17 am    Teema: Vasta viitega

Ei ole kunagi neid vaadanud. Ka mitte ühtki välismaa oma pole tõsimeeli, iga-episood-ja-mitte-ühtki-vahele-ei-jäta, jälginud. Seepe pean ma aga siiski hullemaks.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 9:46 am    Teema: Vasta viitega

Hirmu faktorit tavaliselt vaatan ikka, aga jah
Jedi Riddick kirjutas:
Nt. Hirmu Faktor, koguaeg mingi ülespumbatud Ameeriklane kiidab ennast ja plärab "I am the strongest and I know that I'll win this game" ja siis kui kaotab ütleb, et tuul oli valelt poolt.

Tavaliselt on see neeger Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 11:09 am    Teema: Vasta viitega

Alguses kirjutasingi neeger aga siis mõtlesin, et liiga rassistlik äkki : D.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 11:10 am    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Mis linn see siis on? Alguses vaatasin su infot - Kodu... kus siis veel, olid asukohaks märkinud. Ok, mõtlesin, küllap pole mujal olla tal vist. Siis vaatasin sinu profiili, et äkki seal täpsemat infot. Koduleht paistis kohe silma: Eesti Silent Hill. Kohe tuli mõttesse, et elad nii koledas linnas, et see nagu SH. Laughing



Kohtla- Järvel ikka, aga ok. Niigi OT juba. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 7:45 pm    Teema: Vasta viitega

USA sarjad on vähemalt originaalsed. Hirmu faktorit ikka vaatasin, ja ka seda sarja kus lambakasvatajast kuu ajaga juuksur tehakse (nime enam ei mäleta.) Eesti omad on aga hale saast eneseupitajate rahuldamiseks, et Kroonika järjekordsest megatähest pasundada saaks. Twisted Evil
Aga see ameeriklaste möla HF - s läheb ühest kõrvast sisse teisest välja.
Ladina - Ameerika seebid on hea kooli andnud.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 10:51 pm    Teema: Vasta viitega

Pole huvi, pole probleemi selliste asjade vastu... Ei ole juba pikemat aega ühtegi realityt vaadanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group