Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x19 "Deus ex machina"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
63%
 63%  [ 12 ]
9
21%
 21%  [ 4 ]
8
5%
 5%  [ 1 ]
7
5%
 5%  [ 1 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 19

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 4:56 pm    Teema: Lost - 1x19 "Deus ex machina" Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 7. veebruaril 2005 kell 20:30 Kanal 2's

Locke arvab, et ta teab, kuidas salapärane luuk avada, kuid teel selle juurde tekib tal ootamatult taas probleeme kõndimisega. Jack pole eriti abivalmis, kui Sawyeril algavad peavalud ja ta vajab prille. Boone saab tõsiselt vigastada.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 5:42 pm    Teema: Vasta viitega

Eriti imelik pilt, Locke näeb nii teistsugune välja.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Kõikidest Lost'i osadest, mida ma näinud olen (nii 1. kui ka 2.hooaja), on see minu lemmik. Parim Lost'i osa. Kindlad 10 punkti.

Locke on minu lemmiktegelane suuresti just tänu sellele osale. Oli kõike - huumorit, põnevust, draamat, müstikat. Olen ateist, kuid mulle meeldivad usu/jumala teemalised filmid/sarjad (hea näide on "Signs"). Meeldis deus ex machina element. Boonest on kahju, aga eks saar vajas ohvrit.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 9:46 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 10 punkti, kuigi vist tegelikult oleks pidanud 9 panema. Aga kuna see episood keskendus mu lemmiktegelasele Locke'ile, siis ei saanud vähem ka panna. Very Happy

Iseenesest oli väga hea osa ning juba alguses oli mõnusalt koomiline moment, kui Boone'i ja Locke'i valmistatud paterell ei suutnud klaasi purustada. Oli arvata. Very Happy Samas jäi see ka ainsaks tõsiselt koomiliseks kohaks, sest ülejäänud episood olid suhteliselt kurb ja traagiline, võib-olla kõige kurvem Losti osa seni.
Veel üks hea naljakoht oli Hurley kommentaar Sawyeri prillide kohta, et "keegi on Harry Potterist teerulliga üle käinud"Laughing. Et siis HP on juba nii suure tuntuse saavutanud, et leiab mainimist telesarjas. Tegelikult oli päris vahva näha, et see oli Sayid, kes Sawyerile vajalikud prillipooled kokku pani, sest varem oli ta teda ju piinanud. Ehk oli selle juures mingi soov tehtut parandada?

Locke'i ema tundus kuidagi natuke noor, aga see oli vist Locke'i näitleja viga, sest paruka võib ju pähe panna, aga näojooni nii kergelt ei muuda. Üldiselt oli tema elulugu nii kurb, et kohutavalt kahju hakkas temast. Lastekodus kasvanud, ja siis aastaid hiljem petab su isa sult neeru välja ja unustab seejärel ära. See isa paistis alguses mõnus mees olema ning ma poleks uskunud, et ta midagi sellist teeks.
Siiski jäi kripeldama üks koht, nimelt Locke'i ema ütles, et ta oli Jumalast rasedaks jäänud ning saarelt leitud lennukis olid Neitsi Maarja kujud... Võib-olla kokkusattumus, aga äkki peitus selle mingi tähendus? Mõlemad, nii ema kui ka kuju, "sisaldasid" ju midagi halba - üks kasutas poega ära ja kujude sees oli heroiin. Razz
Lennuki osas tundus see kummaline, et minu teada niisugusel lennukil ei ole eriti pikk lennuulatus ja kuidas see üldse niimoodi sellele saarele jõuda sai? Järelikult peab läheduses olema mõni teine asustatud koht, eeldusel, et seesama saar just lennuki sihtkohaks polnud.
Lõpp oli igatahes vapustav, kui meeleheitel Locke'i silme ees luugi all tuli põlema läks. Tõepoolest, ta oli selle ära teeninud.

Muuseas, lõpuks üks märkus muusika kohta. Episoodi lõpus kõlanud muusika meenutas kangesti helilooja Nymani loomingut filmist Gattaca, ega seesama inimene äkki Losti muusikaga ei tegele?
Väga hea muusika oli muuseas. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Veeb 07, 2006 11:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

9 punkti minu poolt.

Muidugi oli tegu super osaga ning sisu poolest kindlasti terve sarja parimaga. Eriti huvitav oli Locke'i mineviku uurimine, poleks ealeski arvanud, et ta midagi nii hirmsat on läbi elama pidanud. Razz
Ka selle maa-aluse punkri teemat arendati väga huvitavalt edasi ning need unenäod lisasid parasjagu müstilisust. Kõige draagilisem oli minu arust see, et Boone sai juba kellegagi alla kukkunud lennuki raadio abil ühendust ning siis kukkus masin puu otsast alla. See oli tõeliselt hästi tehtud. Cool

Päris lahe oli ka Sawyeri lugu, tema lühinägelikkuse probleem lisas osale veidi koomilisust, muidu oleks asi ehk isegi liiga tõsiseks läinud. Jack sai siis lõpuks Sawyerit veidi narrida, mida ta oli juba ilmselt pikka aega oodanud. Very Happy

Ei jõua järgmist osa ära oodata, hirmsasti tahaks teada, miks selles punkris tuli süttis ja kas see oli uni või reaalsus. Igatahes oodata on, et järgmine kord pakutakse meile midagi väga põnevat.

Punkti võtsin ma osalt maha Locke'i taasilmnenud probleemi pärast. Ta on nüüd muutunud minu lemmiknäitlejaks ning mulle sugugi ei meeldi, et ta enam normaalselt käia ei saa. Tema sandistumine sarjale küll midagi juurde ei anna, pigem vastupidi. Evil or Very Mad
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
LightHellAngel
Kadett


Liitunud: 5 Veeb 2006
Postitusi: 13
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Locke'st sai kohe targemaks. Kahju oli temast, kui selgus, et ta isa oli vaid tema neeru peal väljas ja kasutas teda sedasi ära. Kuid saar tõestas taaskord oma müstilisust - võttis Locke halvatuse kuid valu jm ei tundnud ta jalgades siiski. Ja tema unenäod...palju neid lennukeid seal saarel juba on? Huvitav oli see, mida tegid relvastatud preestrid heroiinilastiga keset Vaikse ookeani saart, ja veel sellise lennukiga. Sellegipoolest Boonest kahju tõesti. Aga eks stsenaristid võivad iga kell kellegi maha koksata. Aga Boone jõudis siiski teate edastada, et nad on Oceanicu lend nr 815 ellujäänud, seega ei tohiks päästjad veel lootust heita neid leida vms? Aga nalja pakkus Hurley kild Harry Potteri ja teerulli kohta kui ta Sawyeri uusi prille pilkas. Igati hea osa oli...eriti see episoodi lõpp mis alati suure küsimärgi tekitab.

10 punkti.
_________________
A question thats nagging answer, I let the dogs out!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Panin kindla 10.punkti!
Nagu eelpool juba mitmeid kordi mainitud, siis oli see tõesti väga hea osa. Kusjuures mulle endale tuli Boone'i surm kuidagi ehmatusena, suht naljakas on nüüd mõelda, et Locke uitab nüüd üksi ringi ja üritab luuki lahti teha. Jahh Boone'ist on tõesti kahju. Crying or Very sad Kuid jahh sari läheb edasi ja ega sellest midagi seisma ei jää, pigem läheb asi huvitavamaks.

Samuti oli ka minu arvates väga hea Sawyeri prillide koht ning ka see, kuidas Hurley selle üle nalja viskas. Väga priima! Very Happy

Samuti oli väga kahju Locke'ist, kogu see isa pettus ja kõik muu otsa! Samuti ei oleks ma samamoodi nõus, et Locke uuesti liikumisvõimetuks muutuks! Evil or Very Mad

Tõeliselt huvitavaks tegi osa ka Locke'i lõpukoht, kus luugist tuli kahtlast valgust!!! Shocked
Asi kisub tõeliselt huvitavaks!!! Shocked
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Järjekordsed 10 punkti, sest tegu oli lihtsalt suurepärase osaga.

Locke'i minevik on äärmiselt kurb ja mul hakkas tast väga kahju, sest mulle tundus, et ta elus läks niigi halvasti. Oli kurb vaadata, kuidas teda ära kasutati ja kuidas Locke kannatas. Äärmiselt dramaatlised flashbackid olid selles osas.

Saarel üritasid Boone ja Locke luuki lahti murda, kuid edutult. Locke'i unenägu või nägemus oli kahtlemata huvitav ning müstiline, kuid see ta ju lennuki juurde juhtiski. Boone läks lennukisse ja seal olid vaid Neitsi Maarja kujud täis heroiini. Aga kas te seda kuulsite, kui Boone oli öelnud:

"We are the survivors of Oceanic flight 815."

Ja nõrgalt oli kuulda, kuidas keegi vastas: "WE are the survivors of Oceanic flight 815."

Kas panite tähele? See oli episoodi üks kõige huvitavamaid momente. Osa kõige naljakam koht oli Hurley kommentaar Sawyeri prillide kohta.

Igatahes oli tegu põneva, huvitava, kuid kurva osaga ja mulle meeldis see väga.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 10:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kuigi tegemist oli järjekordselt väga hea osaga ja ka väga kurva osaga, siis pean tunnistama, et Locke'i lausa lapsik fanatism on mulle vastumeelne. Ta ainult arvab, et teab kõike, samas just tänu temale sattus Boone sinna lennukisse ja mine tea, mida kõike ta veel korda saatnud on oma tõekspidamiste nimel (nt. tõenäoliselt virutas tema kaikaga Sayidile vastu pead mõni aeg tagasi). Muidugi sarja seisukohast on Locke vajalik ja põnev tegelane, huvitav oli kahtlemata ka ta minevik ja seepärast ei saa vähem anda kui 10p.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 11:00 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9. Locke elulugu oli veits kurb. Jant nende prillide ümber oli hea. Eespool öeldud teerull ja Harry Potter.

Jaz, Boone ei ole surnud. Keegi pole seda veel tunnistanud. Ükski pole pisaraid ka valanud. Siis oleks tema õde ammu platsis olnud. Lihtsalt kriitilises seisus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 07, 2006 11:11 pm    Teema: Vasta viitega

Panen 10 punkti.

Täiesti võrdne eelmise osaga ("Numbers"), aga kuna ma eelmist ei näinud täielikult, siis pean seda võibolla isegi paremaks.

Nii et Locke, jah. Tore mees. Algus ei olnud väga paljulubav tegelikult. Mulle on alati meeldinud Locke´i müstiline pool ja teadmine, et ta on midagi erilist. Nüüd näidatakse teda, kui tavalist inimest, kes töötas kuskil mingi müüjana. Rääkimata sellest, et tema toon ja käitumine erinesid eelmistest osadest, kus ta oli rahu ise. Pole mõtet enam isegi arutada ideede üle, mis tekkisid pärast esimesi seeriaid. Nagu: Locke on kurjus ise ja tema põhjustas õnnetuse ja hoiab teisi saarel kinni ja kõik need teised teooriad, mäletate? (Peaaegu) tavaline inimene. Teine ebameeldiv koht osa alguses oli see, kus ema ütles Locke´ile, et ta on Jumala poeg. Ma läksin ähmi täis ja naersin ka natuke, sest ema tõsine toon (ei teadnud ju et skisofreenik) tõi mu hingepõhja ülisuure kartuse, et äkki... noh... ongi nii! Õnneks jäi Losti ajaloo suurim viga tegemata ja edaspidi sain rahulikumalt vaadata. Locke´ist hakkas lõpus muidugi väga kahju. Mitte ainult see, et ta petta sai ja veel isa käest ja veel pärast rõõmsaid kokkusaamisi. Üleüldse oli ta elu kurb. Polnud naist, polnud lapsi, ise juba suhteliselt vana. "Mida sa pühapäeviti teed?" "...olen kodus" Kurb küll ja veel lõpus ka, kui ta nutma hakkas ja raevu läks. See, et luugist lõpuks valgust paistma hakkas oli talle hea tasu. Kuid mis ikkagi põhjustas ta ratastooli jäämise? Kas seda on varasemates osades öeldud? Kui ei, siis pakuks enesetapukatset või midagi sarnast. Viimasel flashbackil jäi ta nii otsustavalt vihase (ja samas ahastuses näoga), et kindlasti pole tema lugu veel lõppenud. Müstika ei ole veel kadunud (nt miks ta nägi unes õnnetust).
Järgmises osas saame loodetavasti teada, kas Natsi-vandenõu või UFOd. Very Happy Loodan tegelikult midagi paremat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 9:37 am    Teema: Vasta viitega

Hmm... kas Boone sai surma siis?
Tõesti väga hea osa, 10 p. Ei uskunud, et Locke'i isa nii tõbras on...
Locke'ist kahju...Lõpus see luugi avamine oli ka omamoodi müstika. Wink
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 9:55 am    Teema: Vasta viitega

10 punkti. Locke isa kohta arvasin seda kohe, kui kuulsin, et tal see "haigus" on. Hurley kommentar oli hea Razz
Pmst on kõik hea juba õeldud Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:

Jaz, Boone ei ole surnud. Keegi pole seda veel tunnistanud. Ükski pole pisaraid ka valanud. Siis oleks tema õde ammu platsis olnud. Lihtsalt kriitilises seisus.


Shannon oli koos Sayidiga ju kusagil kaugemal rannal.
Osa oli väga huvitav. Tundub olevat seos Walt i ja Locke i vahel. Mõlemad ju sellised kahtlased kujud. st. nende ümber toimub midagi kahtlast.
Boone pole veel surnud aga..Ta oli mu lemmiktegelane. Väga kahju. Kuidagi tühi tunne oli pärast seda laksu..
Panen 10 punkti.
Kõik eelnevalt juba mainitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

Locke'i minevik on ikka tõeliselt masendav. Mind kummitas aga kogu see aeg moment ühest eelmisest episoodist, kui Walt küsis Locke'i käest, et kas tal oli hea isa. Locke vastas, et ei olnud. Niisiis ma pidevalt ootasingi, et vanamees lõpuks midagi teeks - dialüüsi koht selgitas kõik. Siiski leian ma, et kuigi poja üles otsimine põhineski kurjal kavatsusel, oleksid nad ikkagi võinud edasi sõpradeks jääda. Neeru sai vanamees nii või naa.

Kuid vähemalt saime me teada, kust Locke jahtimist ja muid metsatarkusi õppis. Wink

Loomulikult oli Potteri-nali kõige humoorikam, kuigi tegelikult meeldis mulle ka koht, kui Jack ütles, et ta saab Sawyerile abipakkumise eest heal juhul uue hüüdnime. Smile

Tahaks 10 panna, kuid arvan, et panen siiski 9. Jah, 9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:
Panin 9. Locke elulugu oli veits kurb. Jant nende prillide ümber oli hea. Eespool öeldud teerull ja Harry Potter.

Jaz, Boone ei ole surnud. Keegi pole seda veel tunnistanud. Ükski pole pisaraid ka valanud. Siis oleks tema õde ammu platsis olnud. Lihtsalt kriitilises seisus.


No seda küll jahh, aga ikkagi selles asjas olen kindel, et ära sureb ta nagunii. Suht mage ju kui Jack on mingi hero ja päästab seal kõigi elusid. Razz Lõpuks tuleb nii või teisiti sarjas tähtsamatest tegelastest ka ohver tuua ning olen peaaegu kindel, et see on Boone! Cool
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 6:01 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
Aga kas te seda kuulsite, kui Boone oli öelnud:

"We are the survivors of Oceanic flight 815."

Ja nõrgalt oli kuulda, kuidas keegi vastas: "WE are the survivors of Oceanic flight 815."


Tõesti?! Ma midagi kuulsin, aga arvasin, et vastuseks midagi stiilis: "Are you really the survivors of Oceanic flight 815?" Smile

Kõige naljakam koht muide oli see kuidas Jack Sawyerit kiusas. Lõpus andis oma diagnoosi, siis ei öelnud kohe, et nägemisprobleemid vaid haiguse nimetuse. Sawyeril oli selline tore nägu peas pärast seda Smile
"Minu onul oli kasvaja ja ta suri." "Missugune kasvaja?" "Selline mis tapab!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
casaya kirjutas:
Ja nõrgalt oli kuulda, kuidas keegi vastas: "WE are the survivors of Oceanic flight 815."

Tõesti?! Ma midagi kuulsin, aga arvasin, et vastuseks midagi stiilis: "Are you really the survivors of Oceanic flight 815?" Smile


Casayal on siiski õigus siinkohal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

mina kuulsin seda Olorini varianti

"Are you really the survivor of Oceanic flight 815?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
VV
Kaptenleitnant


Liitunud: 8 Dets 2005
Postitusi: 101
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kui kuulsid, siis kuulsid. Ma ei hakka praegu spoilereid loopima siia, sest huvitavam on mitte teada ja ise oletada Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group