Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Firefly
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 6:50 pm    Teema: Firefly Vasta viitega

Tegu on küll juba mitu aastat vana sarjaga, aga kuna selle kohta siin foorumis teemat pole (kuigi sari vääriks seda), siis ma nüüd selle teen. Niisiis, mida arvate sellest sarjast?

Firefly on 2002. aastast pärit ulmesari, mille loojaks Joss whedon. Sarjal on vaid 14 osa, kuna selle tegemine lõpetati üsna kiiresti (millest on kohutavalt kahju). Eelmisel aastal linastus (ka Eesti kinodes) sarja põhjal tehtud mängufilm Serenity (selle teema on siin foorumis filmide all ka olemas), mis peaks Fireflys jäetud lahtised otsad ilusti kokku tõmbama. Mina avastasin selle sarja enda jaoks alles üsna hiljuti ning nüüd, kui olen selle vaatamisega lõpule jõudnud, pean ütlema, et tegu on ühe parima ulmesarjaga, mida ma kunagi näinud olen. Aga kõigepealt natuke sarjast, et millega meil üldse tegu on.

Veidi eellugu:
Firefly tegevus toimub umbes 500 aastat tulevikus... Maa on hävinud, inimesed elavad kolooniates erinevatel planeetidel ja kuudel, mille nad endale elamiskõlblikuks terraformeerinud on. Kolooniaid on palju ning kuigi tähtsamad neist on päris heal järjel ja arenenud, on äärealadel elu üsna vilets, inimesed on vaesed, levivad haigused jne. Mõned aastad tagasi oli toimunud suur Sõda, mille järel kõik inimeste kolooniad liideti ühtse Alliansi (Alliance) võimu alla (Allianssi kujutatakse pahana ja see on suhteliselt sarnane Star Warsi Impeeriumiga).
Tundub tüüpiline, jah? Sada korda nähtud-kuuldud stsenaarium? Niisama kokkuvõtet lugedes võib tõesti selline mulje jääda, aga ma kinnitan teile, et tegu on ühe originaalseima sarjaga, mis sellisel teemal teha võib.

Sarja peategelane on mees nimega Malcolm Reynolds, kes võitles Sõjas seersantina Alliansi vastu. Pärast sõja lõppu ostis ta endale suhteliselt mitte-just-väga-heas-korras väikese (firefly-tüüpi) kaubalaeva (nimeks Serenity), leidis endale meeskonna ja hakkas endale põhiliselt salakaubavedamisega raha teenima, püüdes iga hinna eest Alliansi teelt võimalikult palju eemale hoida. Aga juba esimeses osas muutuvad asjad kapteni jaoks natuke keerulisemaks, kui laeva meeskond ootamatut lisa saab...

Firefly on mitmes mõttes omapärane sari. Esiteks kasutatakse sellist natuke westernitele omast stiili, tegemist on sellise huvitava koosuslega, nagu metsiku lääne ulmekas või midagi sellist. Väga originaalne kusjuures. Teiseks ei ole sarjas tulnukaid. Ja ega nad sobikski sinna, sarja formaat on juba selline... no ma ei tea, realistlikum?! Samas mingi tõsielusarjaga tegemist ei ole, huumor on sarjas omal kohal (ja väga hea huumor kusjuures). Ning üks asi veel: kuna Serenity meeskonna näol ei ole tegemist mingist steriilsest või militaarset korda järgivast ühiskonnast pärit inimestega, siis sellest tulenevalt on sari tunduvalt erinev enamikest muudest headest ulmesarjadest (SG, ST, BSG, B5 jne) ning on neile sarjadele väga heaks vahelduseks.

Sarja üheks suurimaks plussiks minu arvates on selle tegelased. Iga karakter on omaette väga huvitav isiksus ning kokku sobivad nad omavahel peaaegu liigagi hästi. Ka näitlejatöö on igati tasemel. Samuti on eriefektid ühed parimad, mis kunagi mõnes sarjas nähtud. Ja ma ei mõtle ainult CGI-d, vaid ka võtteplatse ja muud sellist, mille kallal on ikka kõvasti vaeva nähtud. Eriti esimese osa puhul oli vahepeal selline tunne, nagu polekski tegu sarjaga, vaid mingi korraliku eelarvega mängufilmiga. Erilist äramärkimist mainib Serenity interjöör, mis on nii tõetruult tehtud, et lausa vapustav.

Aga peamine põhjus, mis Firefly eriliseks teeb, on ikkagi tegevus. Praktiliselt iga episood on omaette väga huvitav lugu, nõrku osasid sarja lühikese elu jooksul minu meelest ei olnudki. Parajalt pöörased tegelased ja põnev story- mida veel tahta. Star Treki stiilis sügavamat sisu väga palju sarjast oodata pole mõtet, aga sellest hoolimata ei ole tegu mingi suvalise mõttetu action-ulmekaga, vaid väga tasemel sarjaga.

Iga endast vähegi lugu pidav ulmefänn peaks sellele sarjale "kohustusliku kirjanduse" korras pilgu peale heitma Smile

Soovitan!


Oi ma olen uhke, see oli mu 200. postitus Wink
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ka mina soovitan seda sarja soojalt! Cool

Shadowman on juba põhimõtteliselt kõik plussid välja toonud ja ka väga korraliku sissukokkuvõtte teinud, nii et midagi eriliselt uut mul lisada pole, kuid üritan anda oma vaatenurga.

Sari on tõepoolest omapärane ja reaalne, eelkõige tänu reaalsetele efektidele ja hästi mõistetavatele tegelastele. Efektide külje pealt on märkimist väärt asjaolu, et kosmoses ei kuule te ühtegi heli, nagu see ka päris elus olema peaks. On teada, et kõigis teistes kosmosega seotud ulmesarjades käib varem või hiljem vaakumis mingi pauk, kuid tegelikult seda toimuda ju ei saaks, kosmoses lihtsalt helilained ei levi.
Efektid on ka väga kena värviga ning näiteks Serenity mootorite tööleminek on minu hinnangul üks parimaid efekte üldse ulmesarjades. Cool

Tegelased ja kogu sarja atmosfäär on suhteliselt 'maalähedased' ja lihtsamini mõistetavad kui paljudes teistes ulmesarjades. Kõikidel tegelastel on omad probleemid, keegi neist ei väärtusta enam täielikku korda ning laev on ainus koht, kus nad võivad ennast turvalisena tunda. Vaatamata kõigele ei tee nad eriti moraalituid tegusid ning kui asi käheb üle piiri, suudab Reynolds sageli vaatajat äärmiselt positiivselt üllatada.

Sarjal on palju huvitavaid tahke, põnev ja originaale põhiidee ning nagu shadowman mainis, on iga osa midagi erilist.

Siiski, tegu ei ole minu lemmiksarjaga ning põhjuseks on üks faktor, mida ma ulmesarjadelt ootan. Firefly'l ei ole eriti filosoofilist aluspõhja ning tegijad ei üritagi sellega lahendada mingeid moraalseid probleeme. Olen õppinud seda ulmesarjadelt ootama ning naudin tõsiselt sarju, kus see olemas on, nagu näiteks B5 ja DS9.
See filosoofia puudumine teeb sarja kohati veidi liiga külmaks ning sellepärast ei leia ma sageli tegelastega erilist seost. Muidugi on näitlejad head ja tegelased huvitavad, kuid midagi jääb vahel puudu, mingi lisafaktor.
Selge see, et sarja eesmärk on teine, kuid minu arust jäi kohati sügavust veidi liiga väheks.

Suur Firefly pluss on veel see, kui hästi on westerni ja sci-fi elemendid omavahel kokku pandud. Alguses võib tunduda, et need kaks asja ei sobi mingil juhul kokku, kuid leitud on suurepärane seos ja toimuv tundub reaalne. Westerni element lisab sarjale veelgi sundimatumat atmosfääri ning teeb selle vaatajale omastatavamaks.

Igal juhul soovitan kõigile. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"


Viimati muutis seda TrekRanger (Nelj Veeb 16, 2012 5:23 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen kuulnud mitmeid jutte, et paljud telekanalid on huvitatud selle sarja jätkamisest. Kuuldavasti ei ole tegemist vaid kuulujuttudega, kohe päris tõsiselt kaalutakse sellele sarjale 2.hooaja tegemist.

Ja minul on tegemist 100.postitusega.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

casaya kirjutas:
Ma olen kuulnud mitmeid jutte, et paljud telekanalid on huvitatud selle sarja jätkamisest. Kuuldavasti ei ole tegemist vaid kuulujuttudega, kohe päris tõsiselt kaalutakse sellele sarjale 2.hooaja tegemist.


Küll oleks tore, kui see tõele vastaks. Ise ma järje osas eriti optimistlik ei ole, aga eks näis.

Firefly on selles mõttes huvitav, et produtsendid ja telekanalid said vist alles peale sarja lõpetamist aru, kui väga see inimestele meeldis, ja tundub, et paljud kahetsevad siiamaani seda ennatlikku otsust sari katkestada. Aga et see tagasi tuuake, ma ei usu.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt kummaline, et selle sarja kohta veel teemat ei olnud.Very Happy

Põhimõtteliselt olen nõus juba eelpool öelduga. Firefly kuulub kahtlemata ka minu lemmikute hulka ja seda eelkõige just tegelaste tõttu. Nad kõik tundusid kuidagi 'päris' isiksused, sarjas puudus tõepoolest kõrgem filosoofiline tagapõhi, aga ilmselt just see muutiski ta nii reaalseks. Sest olgem ausad, salakaubavedajatel ei ole aega juurelda eksistentsi mõtte ja peenete moraaliküsimuste teemal.
Lemmiktegelast ei oskagi nimetada, neil kõigil olid oma positiivsed jooned (jah, isegi Jayne'il! Very Happy), mis nad meeldivaks tegi. Ühtegi halba või igavat episoodi ei suuda ka meenutada, kõik 14 olid omamoodi meistriteosed. Ja seetõttu ausalt öeldes tunnen ma isegi natuke hirmu võimaliku teise hooaja pärast, sest film Serenity ei vastanud päriselt minu ootustele, nagu ma juba filmi-teemas maininud olen ja pealegi tapeti kaks olulist (mitte, et keegi ebaoluline oleks) meeskonnaliiget seal ära ja ma ei suuda ette kujutada, kes neid võrdväärselt asendada võiks.
Eriefektid ja võttekohad olid tõepoolest ühe sarja jaoks väga kvaliteetsed, ma kujutan ette, et need pidid suhteliselt kallid teha olema ja see oli ehk üks põhjustest, miks sari lõpetati? Razz

Mis Allianssi puutub, siis selle kohta olen mina kuulnud, et Whedon ei tahtnud neid kujutada halvana nagu Star Warsi Impeeriumi või mingi 1984-stiilis hirmuvalitsust. Pigem olevat see sarnane tänapäeva USA'ga - oma ühiskonna liikmetele on see igati kasulik ja mingit igapäevast represseerimist ei toimu, küll aga üritab ta oma arusaamu väevõimuga levitada.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 08, 2006 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Firefly kuulub koos B5, Farscape ja BSG minu lemmikulme hulka. Väga hea sari, kahju et nii lühikeseks jäi.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2006 1:15 am    Teema: Vasta viitega

Jah sai teist kunagi ka soome pealt vaadatud ja oli tõesti päris lahe. Ja hakata otsima ulmefilmist mingit filosoofiliśt või moraalset tagapõhja...on mõttetu. See rikub kõik ilusa ära. Very Happy Olen kah lugenud kuskilt, et kavatsetakse 2-st hooaega alustada ja selleks see Serenity välja toodigi (või taheti sellega hoopis otsad kokku tõmmata?), eks näis mis tulevik toob. Rolling Eyes
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2006 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea sari. Kuigi mina ei otsi tavaliselt ulme seriaalidest lahendusi suurtele probleemidele, vaid eelkõige head meelelahutust, olen nõus TrekRangeriga, et mõneti jäi sari pealiskaudseks. Samas oli tal ikkagi oma kordumatu fluidum, atmosfäär.
Ma olen filmi küll ainult korra näinud, aga julgen oletada, et põhjuseks miks ta ei suutnud tabada sama soont kui sari, on muusika.Sarjas kas oli muusikat rohkem või oli seda oskuslikumalt kasutatud. Pehmed värvid ja muusika olid sarja üheks edu võtmeks (minu meelest).
Mind häiris filmi puhul , et kapteni osatäitja hääl tundus olevat kas moonutatud (?) või dubleeritud. Jällegi minu meelest.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 14, 2006 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Väga hea sari, tänu läpparile sain ka lõpuks esimese osa ära näha ja teised järgnevad Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Märts 15, 2006 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Väga hea sari, tänu läpparile sain ka lõpuks esimese osa ära näha ja teised järgnevad Razz


Ma kadestan sind... kogu lõbu on veel ees Razz


Joss Whedon ühes intervjuus kirjutas:
My short-lived series Firefly was the basis for the epic action film Serenity (now available on DVD! I have little or no shame), and the future will see even more incarnations of this visionary work, as it returns to TV as Serenity: The Firefly Years, then back to film as Firefly: Serenity's Sequel, back to TV as SereniFly, and finally end as the direct-to-eyeglasses series Choose a Damn Name Already. I promise it'll be as heartwarming and exciting as the original Serenity, now available on DVD. (Explain again this thing you call shame....)

Very Happy
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 17, 2006 3:35 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.intotheblack.ca/index.php?q=node/41

http://whedonesque.com/comments/9657#112367 Rolling Eyes
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 26, 2006 8:39 pm    Teema: Vasta viitega

Enne firefly tervikult ära vaadata ja film ka, alles siis saab aru, kui hea sari see tegelt on Sad

Eriti veel Serenity osade peategelaste surm ja täitsa filmi lõpus jooksev kurb muusika ... võtab ikka meele kurvaks küll Crying or Very sad Very Happy

Tunnistan ausalt, et AlguseS tundus firefly mõttetu, igav, westerni stiilis ulmekas ... mida veel aga.........

Firefly DVD-EXTRA-t soovitan ka!
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 01, 2006 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle film ei meeldinudki nii väga, sari oli parem. Vb film sellepärast ei läinudki niiväga peale, et peategelasi notiti nõnda maha...
Sari on nüüd mu lemmikute seas Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Juun 01, 2006 7:26 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Vb film sellepärast ei läinudki niiväga peale, et peategelasi notiti nõnda maha...

Peategelasi ootamatult kõrvaldada on üks Whedoni kalduvustest (nagu ka himu üleloomulike võimetega teismeliste tüdrukute järgi).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Juul 11, 2006 10:00 pm    Teema: Vasta viitega

Firefly ja Serenity blooperid.

Firefly:
http://www.youtube.com/watch?v=OEHd-qKZ_AU&search=Firefly

Serenity:
http://www.youtube.com/watch?v=jeHwVc4sdJM&search=Serenity
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 12, 2006 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Serenity oma ei olnudki enne näinud. Tänud!

Firefly omas on parim see nn. panoraamkaader, esimesel korral itsitasin ikka päris tükk aega.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Täiesti offtopic : Lihtsalt vaatasin ühelt netilehelt vanu koomiksite kaanepilte ja leidsin selle super-kangelasest tegelase nimega Firefly. Kahjuks said Batman ja Robin tast võitu. Crying or Very sad


_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
sofie
Nooremleitnant


Liitunud: 20 Aug 2006
Postitusi: 51

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 7:09 pm    Teema: Vasta viitega

Firefly.

Lugu ise on ju kosmosewestern, eks. Palju kli¹eesid, võllanalju ja muud odavat populaarsust võitvat kraami. Aga ta raisk töötab. Ja väga hästi. Sest karakterid on hästi välja joonistatud ja need lollivõitu naljad polegi ses kontekstis nii halvamaigulised. St. dialoog kannab. Ja pilt on hea. Filefly ise, tegelaste kostüümid, planeedid jne. Mhmh.

Lühidalt. Üks konkurentsituid lemmikuid üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
silenius
Lipnik


Liitunud: 11 Märts 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 11:13 pm    Teema: Vasta viitega

Dialoog kannab jah. On väga nauditav.

Minu jaoks on Firefly (ja Whedoni) üks kõige tugevaimaid külgi just stseenide lavastus.
Mitte et casting, storytelling ja loo raamistik nõrgad oleksid- vastupidi. Sari üks mu lemmikuid.

Kuid eriliselt nauditavad on stseenid.
See kuidas näitlemine, dialoog, kaamertöö ja montaaz annavad tulemuseks hoopis midagi muud,
kui pealtnäha üsna tavalisest sündumustikust võiks oodata, on super töö.

Samuti meeldib Whedoni lugude vestmise viis.
Enamasti on sarjade puhul juba nii ca 10 minutiga selge millise pöörde lugu võtab.
Firefly puhul mitte. Üllatavad pöörded ja ootamatud vaatenurgad lummavad.
Ja seda nii, et loo lõppedes tundub asjade käik ja tegelaste käitumine usutav ja loogiline.
Esmalt meenustas see mulle veidi Tarantinot, kuid erinenevus on selles et iga pöördepunkti juures tundub
Tarantiono teatavat "Hei vaadake - siin lugu muutub!" Cool

Igal juhul elamus. Soovitan esimesed 4 episoodi ära vaadata. Kui edasi ei viitsi, siis ilmselt ei meeldi.
Palju tõenäolisem aga on, et ei saa enne lõppu pidama Wink
Ja kui läbi saab on kahju.
Ühest Imdb kommentaarist "As with BtVS, the world is divided into people who get Firefly and people who don't."

Huh, pikk jutt tuli. Aitab minu 2 sendist küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Aug 27, 2006 9:12 am    Teema: Vasta viitega

silenius kirjutas:
Samuti meeldib Whedoni lugude vestmise viis.

Täielikult nõus. Samas on ta ka väga hea showrunner, tema kõik 3 sarja (Buffy, Angel ja Firefly) on olnud suurepärase teostusega.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group