Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"Lahingulaev Galaktika" Miniseeria 2/2
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
37%
 37%  [ 6 ]
9
37%
 37%  [ 6 ]
8
25%
 25%  [ 4 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 16

Autor Teade
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2006 7:11 pm    Teema: "Lahingulaev Galaktika" Miniseeria 2/2 Vasta viitega

Episood on eetris neljapäeval, 9. veebruaril 2005 kell 23:00 TV3's

Haridusminister Laura Roslin määratakse kolooniate presidendiks. Tema uueks plaaniks on kõik allesjäänud laevad kokku koguda ning põgeneda jättes kolooniad igaveseks maha. Episood on järg eelmisel neljapäeval näidatud osale, kus tehislikud Cylonid ründasid peale pikka rahuaega jälle inimesi ja viimaseid said suure kaotuse osaliseks. Lootus jääb vaid lahingulaevale Galaktika.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 1:13 am    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti. Põhiliselt selle pärast, et ka eelmisele osale panin 9 ja nagu keegi ütles: neid osasid tuleks tervikuna võtta. Ega see episood parem niikuinii polnud ja halvem ka mitte.

Algus venis natuke, aga ainult natuke. Näiteks see koht, kus Adama oli cyloniga lõksus kahekesi. Kõik toimus nii kiiresti, et ei jõudnud kaasa eladagi. Lõpus oli põnevus koguaeg sees. On nad siis tõesti lõpuks üksinda? Vaid 50000 inimest nagu nad ütlesid. Ja peavad leidma Maa, keset suuri kosmoseavarusi. Adama kõne oli selle näitamiseks piisavalt hea. Samuti ka see, et lõpus kõik magama läksid või vähemalt näiliselt (kahtlen et laev valveta kosmoses triivib). Pärast pikka rasket päeva(päevi) on kõik muutunud, kogu nende elu, ja hommikul ärkavad nad uues maailmas.
BSG näitas, et tegu väärtsarjaga, mitte tavalise ulmekaga päris mitmes kohas. Esimene oli siis, kui president Roslin otsustas hüpata ja väga palju inimesi maha jätta. Tema otsus oli õige nagu välja tuli, aga lõpus neile veel öeldi: "I hope you all rot in hell for this!" Mõnes teisjärgulises ulmekas oleks inimesed kindlasti päästetud.
Lõpustseen oli jällegi hea. Smile
Ma ju hakkasin juba Gaiust väga pahaks pidama, süütu inimese teeb süüdlaseks, et ise vaid puhta nahaga pääseks. Olin olukorraga harjunud, aga lõpus... mees oligi cylon nagu see hiina tibigi. Seda ka üldse ei usuks, kui mõtlen, mis ta teinud on nendes osades. Samuti ei suuda kindlalt otsustada, kas on Gaiusel mingi kiip ajus või ongi hull lihtsalt. Rolling Eyes
Saladused ja pöörded näitavad ainult kvaliteeti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 1:25 am    Teema: Vasta viitega

Vaata ja saad teada... Very Happy Noh, sari on tasemel, nagu ma ennegi mujal juba olen öelnud. Rasked ajad ja rasked otsused. Ja nagu ikka (ja ka pärismaailmas), ei ole inimeste hulgas reeturitest puudus. See ongi selle sarja pluss, et ta ei ürita inimesi näidata mingite võitmatute kangelastena, vaid lihast ja luust inimestena, kõigi oma puuduste ja heade omadustega. Ega ma polekski seda täna vaadanud, aga tahtsin lihtsalt oma värsket digiboksi testida ja pean möönma, et jaaaaaaaa... digi-tv rules... Very Happy Pilt oli puhas ja selge, nii et tekkis suur isu LCD ekraani järele... Very Happy SUURE ekraani järele koos kodukino süsteemiga... Twisted Evil
Oeh, jutt läks nüüd nats mööda, aga minu poolt 10/10 Dancing
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 8:35 am    Teema: Vasta viitega

Adama meelemuutus oli kuidagi kiire Confused
Igatahes hea lahing oli ja Starbucki lend oli ikka väga hea Razz
Eriefektid olid nagu alati, tasemel, isegi paremad kui esimeses osas.
10/10
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 9:46 am    Teema: Vasta viitega

Minu poolt samuti 10 punkti.

Leian, et tegu oli olulise arenguga esimese osaga võrreldes. Kõik oli kuidagi rahulikum ja sündmuste kulgu sai palju sügavamini sisse elada, esimene episood oli rohkem action sarja stiilis. Olukorra tõsidus hakkas alles nüüd vaikselt nii tegelastele kui ka vaatajatele kohale jõudma ning oli tunda lootusetuse atmosfääri, mida Adama üritas siis oma valega päästa.

Episoodi suurimaks plussiks on minu arust eriefektid, esimene kord ma neid niimoodi hinnata ei osanud, kuid nüüd jätsid nad lausa lummava mulje. Eriti märkimist väärt on minu arust see kosmosejaam, millest Galactica läks laskemoona korjama. Galactica lähenemine jaamale, ümbritsev kosmiline torm ja see kui hästi olid tehtud lähikaadrid laevast, oli lausa fantastiline. Nii häid efekte enam minu arust sarja jooksul ei tule, see oli tipptund. Samuti hakkab veidi häirima mind kaamera pidev hüppamine sarjas, mida oli õnneks miniseerias piisavas koguses ning seal andis ta veel väärtust juurde, mitte ei võtnud seda maha. Ka lahingustseenid Galactica ja Basestaride vahel olid väga silmapaistvad ning nende tase sarja jooskul õnneks ei langegi.

Cyloneid analüüsiti selles osas väga põnevalt ning tegelikult saime teada enamuse sellest, mida me üldse cylonitest teadma peame. Hilisemad tutvustused vaid kinnitavad paljusid asju.
Mainiks, et Doktor Baltar on minu arust väga huvitav tegelane ning tema kohtumised Sixiga muutuvad järjest koomilisemaks. Smile

Episoodi tõeline väärtus seisneb selles kuidas kõik olulisemad kaadrid olid meieni toodud. Eriti läks hinge muidugi osade inimeste mahajätmine cylonitele hävitada, kuna laevastik pidi enda päästmiseks ruttu lahkuma. Samuti olid tugevad kohad Lee leppimine oma isaga, Starbucki pihtimine ja komandör Adama jutuajamine cyloniga, kellega koos ta lõksus oli.
Unustada ei maksa ka muidugi preisent Roslini juttu Adamaga, kes mõistis, et peab oma meelt muutma ning tegutses enne vaid esmaste instinktide põhjal. Olukorrale lisas jõudu ka oluliselt nö. surnute mälestamine, kus Adama süstis väga oskuslikult oma meeskonda uue elutahte.

Ok, aitab ka ehk pareguseks, selle osa kohta ei jõua nii kui nii kõike ära öelda, nii palju oli selles meisterlikkust. Cool

Minu hinnagul oli tegu kahtlemata sarja kõrghetkega ning kahjuks enam päris samal tasemel sari ei jätkunud, muidugi on terve sari põnev, kuid selline sügav jõud hakkas aegamööda hajuma. Loodame, et teise hooaja lõpp suudab selle meile tagasi anda.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 10:15 am    Teema: Vasta viitega

Masendav, et nii vähe inimesi on alles Crying or Very sad
Krt kiusatus on need ülejäänud osad ise kuskilt sebida Very Happy
9/10 parimad osad on veel ees ma loodan.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 1:37 pm    Teema: Vasta viitega

Paneks ka 9/10.

See "osa" oli huvitavam, kui eelmine. Ma arvan, et Enterprise tegi üleeelmises postituses kõik selgeks. Eriefektid olid head, kuigi ma nendele pilku ei pööragi. Huvitab rohkem sisu. Dr. Baltari suhe Six'iga läheb tõesti koomilisemaks, huvitav, kas Baltar ongi "külon"? Väike mulje jäi igastahes. Presidendi otsus oli äärmiselt kurb, mul hakkas sellest botaanikaia tüdrukust väga kahju ja president üritas head nägu teha, kui tüdruk jutustas mida ta kavatseb Caprical teha. Lemmiktegelaseks on kujunenud hetkel Starbuck Rolling Eyes , ta on palju elavam võrreldes teistega. Six on ka väga huvitav tegelane, ilus kah Laughing . Baltar võib isegi mu lemmiktegelaseks kujuneda. Adama mulle eriti ei meeldi ning see teine kapten vms on kah liiga külmavereline. Üldse ei hooli teistest inimestest. Osas oli jälle suudlemist palju Very Happy . Sel ajal vist rassidevahelised suhted ei ole enam nii dramaatilised nagu hetkel on, aga mida mina ka tean. Hetkel tahaks rohkem teada külonitest ja nende tehnoloogiast, aga eks näis. Järgmine osa alles laupäeval ja see ka mingi kell 2 öösel, peab vist mingi muu mooduse leidma. Wink
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 2:14 pm    Teema: Vasta viitega

Järgmine osa on täna öösel vastu laupäeva...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

jah, järgmine osa on täna öösel (kusjuures tegu minu lemmikosaga).

Minisarja teisele poolele panin 8 punkti. Hea "osa", kuid on paremaid. Need 2 punkti tulid mõne häiriva koha pärast maha, eks igal sarjal ole oma kasvuraskused ja katsetamised, mis töötab ja mis mitte.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 3:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tühi maa. Mustav, haigutav tühjus. Esiteks olin ma sunnitud viimast poolt tundi episoodist jälgima must-valge nõuka aja televiisori vahendusel, mis surises ja särises, nii et seda perioodi enda vaatamisajast ma küll arvestavaks ei pea. Teiseks ei jäänud mulle suurt midagi meelde. Ainuke meeliülendav moment oli tõepoolest laeva lahkumine.

Edit: Kell pool kaks on igasuguse sarja jaoks veidi liiga hilja. Ma tõesti ei mõista, mida see kanal mängib, nali sai ammu läbi.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 4:13 pm    Teema: Vasta viitega

Jääb vist ära, hommikul vaja vara tõusta, kinno. Smile
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Paneks ka 9/10.

See "osa" oli huvitavam, kui eelmine. Ma arvan, et Enterprise tegi üleeelmises postituses kõik selgeks.


Ehk mõtled siiski TrekRangerit? Very Happy

Viskasin ka siis 10 ära, põhimõtteliselt meeldis isegi esimesest poolest natuke rohkem, sest tundus kuidagi sujuvam, nagu siin juba mainitud on.
Eriefektid olid muidugi head, eriti huvitava mõttena tundus angaaride sissetõmbamine enne hüpet. Ka Ragnari jaam seal atmosfääris mõjus väga kummituslikuna, kuid arvestades, et tegu on sõjaväe varustusdepooga, võiks eeldada, et see koht nii mahajäetud ei tundu.
Väga lahedalt näidati ka Galactica juhtimist ja kui keeruline ning tundlik tegevus see oli.
President oli ka selles osas lahedam, nt. see Thank you Captain Apollo for saving our collective asses. Very Happy Muuseas, kui keegi märkas, siis Presidendi Laeva kapten oli sama tüüp, kes Stargate SG-1's mängis kapten Pendergasti episoodis "Ethon" ja tähelaeva Prometheus kaptenina õhku lendas. Very Happy

Nujah, tegelikult on eelmised kõnelejad juba kõik ära rääkinud, nii et vaikin praeguseks ja ootan tänaõhtust episoodi. Kuigi see ebaõiglaselt hilja on.Twisted Evil


SPOILER: Muuseas, eelmises osas vihjati nagu üsna selgelt, et kõik kolooniad asuvad ühes tähesüsteemis, kuid hiljem leiti mingilt planeedilt 'kaart', kus oli näha, et kolooniate asukohti kujutavad erinevad tähtkujud. Nüüd eeldades, et nad samas tähesüsteemis paiknevad, võiks küsida, et mida kuradit nad üldse ülevalgusajamiga teevad? Sest teisalt ei ole ka eriti muljet jäänud, et nad ümbritsevat kosmoseruumi väga hästi tunneksid.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Reede Veeb 10, 2006 8:45 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 8:05 pm    Teema: Vasta viitega

Valgusajamiga on vist see asi, et see on tagavara pääse vaenlase eest ära. Esimeses osas XO ütles, et kui nad kasvõi kraadi mööda panevad võivad nad keset tähte sattuda. Üks hangaaris ütles ju, et ta vihkab seda osa. Igatahes, oli esimesest episoodist näha, et nad eriti kui kasuta valgusajameid.
Tegelikult tekkis mul isegi küsimus, et mille pärast nad ei ole rohkem planeete koloniseerinud, igal koloonial oleks saanud ju olla veel "alam"kolooniad, sest tehnoloogia lubas seda... või oli asi lihtsalt põhimõttes?

Spoiler!!!!
Mis puutub tähesüsteemi, siis jah, nad on ühes 2 (vist oli) tähega süsteemis ning sodiaagi märgid on lihtsalt kolooniate nimed, mitte asukohad Smile

Enterprise kirjutas:
Muuseas, kui keegi märkas, siis Presidendi Laeva kapten oli sama tüüp, kes Stargate SG-1's mängis kapten Pendergasti episoodis "Ethon" ja tähelaeva Prometheus kaptenina õhku lendas. Very Happy


Mõtlesin, et kust see tüüp tuttav on:P
_________________
In the name of everything still holy to us


Viimati muutis seda FLT (Reede Veeb 10, 2006 8:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Ahh tõesti Very Happy . Tegelikult, pean ma teid alati kaksikuteks millegipärast Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 8:09 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Ahh tõesti Very Happy . Tegelikult, pean ma teid alati kaksikuteks millegipärast Very Happy


See on küll off-topic, aga millest see tuleneb, kui küsida tohib? Very Happy
Lihtsalt huvitav oleks teada.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 8:15 pm    Teema: Vasta viitega

kas tänase osa kohta teeb teema Olorin?
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
kas tänase osa kohta teeb teema Olorin?

Jah, ta on selle alafoorumi mode Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 9:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ikka Smile
Kui ei ole kaks tundi enne osa algust minust märkigi, siis võite ju ka ise teema teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 9:51 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
AlienX kirjutas:
Ahh tõesti Very Happy . Tegelikult, pean ma teid alati kaksikuteks millegipärast Very Happy


See on küll off-topic, aga millest see tuleneb, kui küsida tohib? Very Happy
Lihtsalt huvitav oleks teada.


Sama põhjalikud kommentaarid. Mõlemad administraatorid. Mõlemad on Star Treki fännid. Ühesõnaga, te kirjutate väga sarnaseid kommentaare. Nii et, ma pean teid tavaliselt üheks. Ja kui loen TrekRanger, mõtlen Enterprise. Ja vice versa. Very Happy
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 10:49 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
TrekRanger kirjutas:
AlienX kirjutas:
Ahh tõesti Very Happy . Tegelikult, pean ma teid alati kaksikuteks millegipärast Very Happy


See on küll off-topic, aga millest see tuleneb, kui küsida tohib? Very Happy
Lihtsalt huvitav oleks teada.


Sama põhjalikud kommentaarid. Mõlemad administraatorid. Mõlemad on Star Treki fännid. Ühesõnaga, te kirjutate väga sarnaseid kommentaare. Nii et, ma pean teid tavaliselt üheks. Ja kui loen TrekRanger, mõtlen Enterprise. Ja vice versa. Very Happy


OMG, me oleme paljastatud! Very Happy
Nali naljaks, eks sarnaste huvidega inimesed teevadki sarnaseid asju, aga me pole sugugi igas küsimuses ühel meelel, kui foorumit tähelepanelikult loed, võid meievahelisi eriarvamusi rohkem kui küll leida. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group