Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

nuBSG - 1x01 "33"
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
50%
 50%  [ 7 ]
9
21%
 21%  [ 3 ]
8
21%
 21%  [ 3 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
7%
 7%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 10:44 pm    Teema: nuBSG - 1x01 "33" Vasta viitega

Episood on eetris reedel, 10. veebruaril 2005 kell 01:35 TV3-s

Põgenikke rünnatakse ning tasapisi hakatakse arvama, et omade seas võib olla reetur. Lahingulaev Galaktika on sunnitud kogu aeg põgenema cylonite eest kasutades valguskiirusel hüppeid, sest vaenlane jõuab neile seletamatul kombel järele iga 33 minuti järel. Laevastik peab kindlaks tegema, kuidas neid jälitatakse, enne kui nad hävitatakse. Iga 33 minuti järel peab Galaktika hüppama ja iga 33 minuti tagant leiavad cylonid nad uuesti. Piloodid on rampväsinud ja tsiviilisikud hakkavad kahtlema komandör Adama ja president Roslini võimekuses juhtidena. Adama peab tegema raske otsuse laeva kohta, kus võivad olla nii cylonid, kui ka inimestest põgenikud.


PS!Kas keegi teab kohta, kust korralikke ja sobivas suuruses BSG pilte saab? Ma panin siia ühe, aga eemaldasin uuesti kuna oli kole ja igav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 10:50 pm    Teema: Re: 1x01 "33" Vasta viitega

Olorin kirjutas:

PS!Kas keegi teab kohta, kust korralikke ja sobivas suuruses BSG pilte saab? Ma panin siia ühe, aga eemaldasin uuesti kuna oli kole ja igav.


Kõik pildid alustades esimesest episoodist ja lõpetades praegustega: http://www.gateworld.net/galactica/s1/graphics/101_gallery.shtml
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 10:55 pm    Teema: Re: 1x01 "33" Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Olorin kirjutas:

PS!Kas keegi teab kohta, kust korralikke ja sobivas suuruses BSG pilte saab? Ma panin siia ühe, aga eemaldasin uuesti kuna oli kole ja igav.


Kõik pildid alustades esimesest episoodist ja lõpetades praegustega: http://www.gateworld.net/galactica/s1/graphics/101_gallery.shtml

Sealt minagi, kuid väike valik ja igavad pildid ka (portreed peamiselt). Järgmistele tutvustustele pildid ikkagi tulevad. Riputan siis algse pildi siia tagasi.



Kartsin, et see innustab inimesi pigem mitte vaatama, sest 1:35 on enamus samamoodi teleka ees. Very Happy Näete, TV3 kavakoostajad, missugused mõjud on nii hilisel ajal!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 10, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et ma suudan samamoodi üleval püsida kui Galactica piloodid, aga arvan, et vajun enne ära:P
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 2:10 am    Teema: Vasta viitega

Päris kobe osa oli, aga midagi jäi puudu. 8 punkti saab. Hommikul täpsem ülevaade. Ma ei saanud aru, miks 33 minutit oli see aeg (kui sel tähtsust üldse on), võibolla seda öeldi siis, kui vetsus olin või võileiba tegin. Keegi siis sai aru?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 2:23 am    Teema: Vasta viitega

Panin 10 punkti, üks parematest BSG osadest on see minu arvates.

Aga oh seda irooniat, telekat vaadates mõistsin ma täiesti, kuidas inimesed neil laevadel end tundma pidid. Silm vajus pidevalt kinni ja haigutasin vähemalt korra minutis, aga pidasin vastu, sest teadsin, et teistmoodi pole võimalik. Ja siis veel need tüütud reklaamid vahele... Igatahes lausa naljakas oli endal, nagu "sipelgad roomaksid silmamunade taga." Wink

Panin tähele, et introvideos kasutatakse UK muusika versiooni, mille üle on mul hea meel, sest see sobib sarja olemusega paremini kokku nagu. Ja see vist kuulubki tegelikult 'eksportversiooni' juurde.
Väga hästi oli episoodis kujutatud inimeste väsimust ja depressiooni ning kuidas inimesed sellise pinge all vigu teevad. Õudne oli, et nad kõik olid üle 130 tunni järjest ärkvel, see on mingi 5 ja pool päeva... Ise küll ei suudaks, pole üle 48 tunni järjest vist kunagi üleval olnud ja seegi tundus päris raske lõpuks.
Muuseas, see magamatuse põhjus jäi siiski veidi kummaliseks. Kas siis hüppe ajal ei saa magada? Okei, pilootfilmis Cally tõesti istus seal angaaris hapu näoga ja ütles, et vihkab seda osa kõige rohkem, aga üldiselt ei jäänud muljet, et see toiming kuidagi väga elu segav oleks. Pealegi, isegi kui see ei võimalda magamist, siis peaks sõjalaeval ju vahetustega töö olema, nii, et ühed magavad kui teised tööl on. Mingit moodi peaks ju puhata olema võimalik.

Üks huvitavamaid osi sarja juures on külonite religioon. (Remark: muuseas, ma olen vahepeal järgi mõelnud ja jõudsin järeldusele, et sõna "külon" sobib "cyloni" eestikeelseks vasteks päris hästi, sest ka näiteks "cybernetics" tõlgitakse ju "berneetika") Kuidas üldse juhtus nii, et masinad religiooni järgima on hakanud? Arvestades, et nad on niikaua inimkonnast eraldunud olnud, võiks ehk eeldada, et nad on mõne tulnukarassi mõjuvõimu alla sattunud? Äärmiselt õõvastav oli igatahes see, kuidas Olympic Carrier kaks korda Baltari teelt kadus, kui see teda ohustas ja veel õõvastavam oli see, et laevast vabanemine oli kasulik nii Baltarile kui kogu laevastikule. Ainuke küsimus on, et miks Number Kuus oma kaaslased reetis. Osa suuremast plaanist?

Mida siis veel ära märkida... No külonite punane vilkur on vahva, meenutab mõnusalt originaalseeria omi ning ka Knight Riderist tuntud KITT'i, kes ka oma vilkuri just külonitelt inspireerituna sai.
Eriefektid olid samuti jälle väga head ning Olympic Carrier ise meenutas väga originaalseeria kosmoselaeva Rising Star.

Veel meeldib mulle väga Roslini alustatud tahvel ellujäänute numbriga ning eriti kena oli lõpp, kus sinna üks number juurde kirjutati. Vähemalt midagi positiivset keset seda kurbust. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 11:04 am    Teema: Vasta viitega

10 punkti, väga hea episood.
Mul jäi ka magamatuse põhjus selgusetuks
Tundub, et laevasik ikka triivib päris kiirelt hüpete vahepeal, sest Olympic Carrier oleks pidanud ju hüppama keset laevastikku, etteantud koordinaatidele, aga ta hüppas ju eemale (või külonid andsid koordinaadid).
Apollo ei tohiks enda kallal võtta selle laeva pärast, sest laev oli ju inimestest tühi, ma ei usu, et kapten oli inimene, arvatavasti lihtsalt üks küloni 12st mudelist.
Minisarjas tehti ühes kohas "filmiviga". Galactica hüppas niiet, hangaarid olid väljas, kuigi just näitas, et tõmbab sisse. Vaatasin ekstra selles osas, et kas ka sama asi kordub, ei kordunud. Galactica lõpetas kenasti hüppe ja hangaarid olid sees.
BTW, ei suutunud eile üleval olla, vajusingi enne ära Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 11:15 am    Teema: Vasta viitega

10 punkti ka minu poolt ja ilma kahtluseta.

See episood kuulub kindlalt BSG paremiku hulka ja minu hinnangul veel sellesse väga heasse algusesse, mis mulle juba esimest korda vaadates suurt muljet avaldas.

Nagu teises miniseeria osas, oli ka siin kõik paigas. Efektid olid samal tasemel, kunstilise poole pealt oli kõik esteetiliselt ja väga hoolikalt kokku pandud. Osas ei tekkinud igavaid momente vaatamata veidi rahulikumale tempole ja saime taas sisse elada meeskonna üldisesse meeleolusse ja nende olukorra tõsidusse.

See, kuidas kõik inimesed pidid oleme päevi ärkvel, et olla valmis taaskordseks cylonite rünnakuks, oli lausa hämmastavalt reaalne. Näitlejatöö oli siinkohal tipptase ja väsimuse, tülpimuse ja pideva hirmu tunne jõudis väga ehedalt vaatajani. Lisaks suudeti individuaalseid tegelasi jällegi väga hästi analüüsida ja meid viidi nende tundmisel taas uuele tasandile.
Ka Dr. Baltari ja Sixi vestlused oli väga huvitavad ning selle käigus saime teada cylonite kummalisest usust, mis tundub olema isegi tugevam kui inimestel. Mis puutub Sixi omade vastu tegutsemisse, siis sarja jooksul olen aru saanud, et tal on Baltariga oma plaan ja selle elluviimise eesmärgil on ta paljudeks asjadeks valmis.

Olympic Carrieri cylonite kätte langemine andis episoodile veelgi enam juurde, kuna aitas kaasa sellele traagilisele atmosfäärile, mida meile enne sisendati. Laevastiku heaolu nimel pidi loobuma rohkem kui tuhande inimese elust ja tegelikult ei võinud ju kindel olla, kas nad olid surnud või ei. Eriti tugevalt mõjutas see otsus Lee Adamat ja Starbucki. Razz

Rohkem mul hetkel öelda ei ole, kuid pean tõepoolest tõdema, et sarja algus oli äärmiselt kõrgel tasemel.

Mis puutub sõnasse külon, siis sellesse ma eriti hästi ei suhtu, sest tegu on ikkagi suhteliselt lambist võetud sõnaga. Soomlaste puhul oleks säärase sõna kasutamine veel mõistetav, sest nende keeles on "y" hoopis ju "ü". Mulle on see sõna algusest peale vastukarva, ise lootsin midagi tsailoni või cailoni laadset. Oleks võinud ka üldse tõlkimata jätta ja panna cylon, mis oleks veelgi etem olnud. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Kindlad 10 punkti. Pean seda parimaks BSG osaks.

Kõik on juba ära öeldud. Lisan vaid niipalju, et episoodi suurimateks plussideks on pingeline õhkkond ja nn kassi-hiire mängimised. Tegevus säilitab põnevuse lõpuni. Käsikiri, näitlejad, eriefektid, kaameratöö, montaa¾ - kõik olid suurepärased. Nagu juba mainisin, parim BSG osa.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
(Remark: muuseas, ma olen vahepeal järgi mõelnud ja jõudsin järeldusele, et sõna "külon" sobib "cyloni" eestikeelseks vasteks päris hästi, sest ka näiteks "cybernetics" tõlgitakse ju "berneetika")


TrekRanger kirjutas:
Mis puutub sõnasse külon, siis sellesse ma eriti hästi ei suhtu, sest tegu on ikkagi suhteliselt lambist võetud sõnaga. Soomlaste puhul oleks säärase sõna kasutamine veel mõistetav, sest nende keeles on "y" hoopis ju "ü". Mulle on see sõna algusest peale vastukarva, ise lootsin midagi tsailoni või cailoni laadset. Oleks võinud ka üldse tõlkimata jätta ja panna cylon, mis oleks veelgi etem olnud. Wink


Achtung! AlienX!
Laughing
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 12:28 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:
Päris kobe osa oli, aga midagi jäi puudu. 8 punkti saab. Hommikul täpsem ülevaade. Ma ei saanud aru, miks 33 minutit oli see aeg (kui sel tähtsust üldse on), võibolla seda öeldi siis, kui vetsus olin või võileiba tegin. Keegi siis sai aru?


Ei, ausalt öeldes mitte. Mul tekkis mõte, et miks nad näiteks mitu hüpet paariminutiliste vahedega ei teinud, kui nad teadsid, et külonid 33 minuti pärast nad üles leiavad? Võib-olla ei võimalda seda hüppemootorid, peavad ehk 'jahtuma' või midagi... Järele mõeldes tuleb tunnistada, et palju asju selle osa juures jätsid üsna pastakast imetud mulje, et toimuvat dramaatilisemaks muuta.

FLT kirjutas:
Tundub, et laevasik ikka triivib päris kiirelt hüpete vahepeal, sest Olympic Carrier oleks pidanud ju hüppama keset laevastikku, etteantud koordinaatidele, aga ta hüppas ju eemale (või külonid andsid koordinaadid).


Ikka liiguvad jah, kui vaatasid, siis vähemalt Galactica mootorid töötasid. Pealegi, kui nad ei liiguks, siis võiks külonite laevastik koordinaate teades otse nende keskele hüpata ja seal hirmsa hävitustöö korraldada.

Btw, inglise keeles "hangar", eesti keeles "angaar". Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

FLT kirjutas:
Tundub, et laevasik ikka triivib päris kiirelt hüpete vahepeal, sest Olympic Carrier oleks pidanud ju hüppama keset laevastikku, etteantud koordinaatidele, aga ta hüppas ju eemale (või külonid andsid koordinaadid).


Ikka liiguvad jah, kui vaatasid, siis vähemalt Galactica mootorid töötasid. Pealegi, kui nad ei liiguks, siis võiks külonite laevastik koordinaate teades otse nende keskele hüpata ja seal hirmsa hävitustöö korraldada.

Btw, inglise keeles "hangar", eesti keeles "angaar". Smile


My bad Smile Seda viga tuleb mul vist tihti ette Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 11, 2006 7:35 pm    Teema: Re: 1x01 "33" Vasta viitega

Olorin kirjutas:

PS!Kas keegi teab kohta, kust korralikke ja sobivas suuruses BSG pilte saab? Ma panin siia ühe, aga eemaldasin uuesti kuna oli kole ja igav.


http://bsgmedia.org/ siit võib ka midagi saada
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnuVenna
Kadett


Liitunud: 9 Veeb 2006
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 1:21 am    Teema: Vasta viitega

Minugi arust oli see väga hea osa.

Seoses Olympic'ga, see et Starbuck ja Apollo ei näinud kedagi läbi laeva akende, ei tähenda veel, et kedagi pardal ei olnud. Ütleme, et laev kaaperdati küloni(te) poolt kes pardal oli(d), siis käsutati inimesed kuskile enamvähem ühe koha peale kokku (arvatavasti angaari (jällegi arvatavasti on see olemas nägu on näha olnud Colonial 1'he peal) ja põlvili/pikali) sest nii on sellist suurt rahvahulka kergem kontrollida. Teine asi, Olympic kas ei hüpanud üldse või hüppas mõne teise koha peale kuna kuidagi pidid ju tuumapommid pardale saama?

Hüpetest: minu arvamus on, et need ei kesta rohkem kui mõne sekundi kuna inimesed ei liigu (eriti) vaadates hüppe algust ja lõppu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 5:21 pm    Teema: Vasta viitega

33 on suurepärane algus sarjale. Fracking TV3 aga teeb stahhaanovlikke edusamme igas vallas: vähe sellest, et sooritatakse inimkatseid sundides rahvast öösel üleval olema, leiti sobiv karistus neile ülejäänutele, kes julgesid otsustada videomaki kasuks. Sari algas nimelt 10 minutit etteteatatust varem!

Aga voib olla on ka see osa cylonite plaanist? d'oh!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Selle fucking TV3 peaks sõimukirjadega üle külvama... Evil or Very Mad borg
See on ju jumalast alatu, mida nad teevad. Aga võib- olla reitingu punktid näitasid, et võib 10 min varem näidata...? Irw... Think
Osa oli lahe... Pinge üleval ja tempo oli mõnusalt peale surutud. Üks asi millest ma aru ei saa, on see, kuidas saab ülevalguskiirushüpet sooritada paigalseisust? Selle asjaga on nad veits puusse pand...
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 6:29 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Üks asi millest ma aru ei saa, on see, kuidas saab ülevalguskiirushüpet sooritada paigalseisust? Selle asjaga on nad veits puusse pand...


Miks ei peaks saama? Ega see ei ole nagu Star Treki warp-ajam, vaid pigem midagi tähevärava-taolist. Lihtsalt tekitatakse laeva ümber mingi ruumimoonutus või midagi ja punktist punkti, ühest kohast teise jõutakse põhimõtteliselt hetkega.
See on muidugi minu arusaam asjadest.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.battlestarwiki.org/wiki/FTL
Hüppeeffekt minu meeles küll väga ilus ja hästi välja tulnud, väga hea, et nad pärast samal kiirusel edasi liiguvad:P
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2006 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Maha magasin osa :-&
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

Hüppeefekti kõige kaheldavam osa on minu arust see, kuidas nad suudavad otse planeedi orbiidile hüpata (näiteks miniseriaalis Ragnari orbiidile). Ilmselt tuleb vajaminev kiirus ja suund juba enne hüpet viimse peensuseni paikka panna, vastasel juhul võib õnnestunud hüpe lõppeda sööstlaskumisega planeedile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group