Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 3x13 "Wink of an Eye"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
50%
 50%  [ 3 ]
8
33%
 33%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
16%
 16%  [ 1 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 7:23 pm    Teema: TOS - 3x13 "Wink of an Eye" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 27. veebruaril 2006 kell 23:20 ETV's

"Silmapilk"
Uurides galaktika äärealasid saab tähelaev Enterprise appikutse planeedilt Scalos. Viis inimest teatavad, et nad on Scalose ühiskonna viimased liikmed. Planeedil maandudes ei registreeri meeskond aga midagi peale kummalise sumina. Veidrad sündmused ja sumin järgnevad meeskonnaliikmetele ka laevale ja Spock järeldab, et nähtamatud tulnukad on koos nendega Enterprise´ile jõudnud.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Äärmiselt huvitav ja tasakaalus episood - piisavalt tegevust, piisavalt huumorit, piisavalt põnevust. Lisaks meeldis mulle Deela (?) tegelaskuju. Ei olnudki lihtsalt mingi suvaline bimbo, vaid täiesti ratsionaalse mõtlemisvõimega karakter.

Kogu see kiirendamise idee kui selline oli ka huvitav ja uudne. Kuigi mingil määral jäi lõpp kuidagi lahtiseks.

Hirmus ajapuudus on hetkel, ehk hiljem täiendan. 9/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

9/10 ka minu poolt. Smile

Tõepoolest oli tegu väga erilise ideega ja minu arust isegi ühe parimaga, sest tavaliselt piirdutakse TOS'is palju lihtsamatega, mis ei tähenda muidugi, et nad ei või hästi teostatud olla.
Episood oli ka väga omapäraselt üles ehitatud ja peale selle, et jälle tahtis keegi hirmsasti Kirki, ei olnudki seal midagi tavapärast. Very Happy

Kiirenduse idee oli lausa fantastiline ja ka teostus oli niivõrd reaalne, et ma ei kujutakski seda kaasaegses Trekis paremana ette. Eriti avaldas mulle muljet Kirki phaseri tulistamine ja see, kui aeglaselt see kiir õhus liikus. Cool
Ainuke asi, mis mind selle kiirenduse juures veidi häiris, oli see, et taaskord oli veidikese loogikaga mööda pandud, selle eest ka minu punkti lahutamine. Scaloslaste kiirenduse astmel tundus kõik 'tavamaailmas' nii aeglane, et miski nagu sisuliselt ei liikunudki, kuid Enterprise'i meeskond jõudis siiski suhteliselt palju vähese aja jooksul korda saata. Näitena võiks tuua selle, kuidas Spock läks sillale seda lindi asja uurima, tegelikult oleks pidanud see tal nii kaua aega võtma, et ta poleks ealeski sinna õigel ajal kohale jõudnud. Lisaks läks Spock veel hiljem sickbay'sse ning jõudis veel seda rohtu võtta, mis ka teda kiirendas. Razz

Huvitav lisa asjale oli kindlasti scaloslaste enda plaan, mingi masina abil kogu laev endale külmkambriks teha, kust saaks piisavalt inimesi võtta ning samuti fakt, et kõik kes nende tempole kiirendati, olid väga kergesti tapetavad. Need asjad näitasid, et kõik oli tegijate poolt väga hoolikalt läbi mõeldud.
Seega ainukene asi, mis mulle osa juures ei meeldinud, oli see, et Enterprise'i meeskonnaliikmed, kes liikusid nii palju aeglasemalt, said ilma scaloslaste teadmiseta, nii palju korda saata.

Igatahes oli episoodi väga põnev vaadata ja vigu oli äärmiselt vähe, võibolla see lahtiseks jäänud lõpp oli isegi päris hea idee, sest alati ei peagi kõike täiesti lõpuni viima. Mõnes mõttes jättis see asjast isegi tõsisema mulje. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ulkesh
Nooremleitnant


Liitunud: 12 Veeb 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 2:58 am    Teema: Vasta viitega

6/10 minu poolt.

No ma ei tea ... just selle sama loogikavea pärast ei saa ma rohkem punkte anda. Scotty töllerdas enamuse ajast transporteriruumi ukse peal ega liikunud põrmugi edasi, ometigi suutsid Spock ja McCoy samaaegselt justkui paljugi korda saata. Aga idee iseenesest on hea ja mulle see episood vähemalt lapsepõlves meeldis ... kuid ei kuulu minu jaoks päris TOS-i paremikku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group