Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x18 "Arthur's Mantle"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
7%
 7%  [ 1 ]
9
28%
 28%  [ 4 ]
8
7%
 7%  [ 1 ]
7
35%
 35%  [ 5 ]
6
14%
 14%  [ 2 ]
5
7%
 7%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 25, 2006 11:29 pm    Teema: SG1 - 9x18 "Arthur's Mantle" Vasta viitega

Carter ja Mitchell satuvad teise dimensiooni, mis muudab nad nähtamatuks teistele. Teal'c ja SG9 avastavad, et Sodani on julmalt rünnatud.

Pmst mitte midagi uut ei ole Razz
Saime teada, et on olemas relv Oride vastu ja seega vast see hooaeg on viimane mil Oride vastu sõda käib Razz
Igatahes väga põnev osa oli ja parajalt koomiline ka Razz
Ründaja "surematus" oli ka vana idee tegelikult.

9/10 sest idee on ju suht vana, aga põnev esitlus.

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 12:52 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti. Mitte et ma nüüd halvasti öelda tahaks, aga nagu FLT juba ütles, see osa midagi uut ei olnud ja ainsa olulise asjana leiti aadress Merlini relva juurde.

Põhiline väärtus selle episoodi juures oligi pigem see klassikaline SG-1'e koomika, mida siin üksjagu oli. Zombi-jaffa ja selle juurde kuuluv tüüpiline korisev hääl oli päris naljakas, aga neid häid stseene oli mitmeid, näiteks tolle teadlase idee, et Carter ja Mitchell on kahanenud. "Honey, I shrunk the kids"? Very Happy. Kahjuks ainult polnud ükski eriti silmapaistev ega meeldejääv.

Teise dimensiooni sattumise seletuse tõi Mitchell kõige paremini välja: ära üritagi seletada, sest nagunii ei saa keegi aru. Very Happy Ja pealegi polegi seda vist võimalik õigesti seletada. Üks asi, mis mind selliste episoodide juures (kus käsi millestki läbi läheb eksju) häirib, on see, et kuidas nad põrandast või maapinnast läbi ei vaju? Very Happy
Lõpuvõitlus oli seekord iseenesest päris hea, kui zombi-jaffa Mitchelli tulistas, aga see midagi ei aidanud. Very Happy Ainult lõpus see plahvatus, mille kohta öeldi, et pidi hirmus kõva olema, jättis visuaalselt küll väga armetu mulje.

Aga kõige rohkem tekitab mulle meelehärmi see, et oride vastu nii kiiresti relv leitakse. Goa'uldidega võideldi 7 hooaega (ja see võitlus pole veel päriselt lõppenud), palju võimsamatest oridest saadakse ainult ühe hooajaga jagu? Miski on nagu korrast ära. Evil or Very Mad
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 2:32 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Ainult lõpus see plahvatus, mille kohta öeldi, et pidi hirmus kõva olema, jättis visuaalselt küll väga armetu mulje.


Mulle ka...

Sellepeale mõtlesin ise ka miks nad seinast läbi ei lähe ja põrandast läbi ei vaju. Juu siis see õige "dimensioon" laieneb ka "Merlini dimensioonile".
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 26, 2006 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

Minu poolt 8 punkti.

Olen enamus asjades nõus Enterprise'iga, nii et pole mingit mõtet seda kõike detailselt kordama hakata. Selle dimensiooni kohta ei olegi tegelikult mingit õiget seletust, seal on lihtsalt väike loogika viga. Razz

Episood oli kahtlemata meelelahutuslik ja kuigi idee oli vana, leiti asjale päris huvitav vaatenurk ja taaskord tehti üks klassikaline SG episood, millist on alati mõnus vaadata. Eriti paistis silma muidugi huumor, minule meeldis kõige rohkem Landry lause doktorile: "If you make me disappear too, there won't be a dimension where you can hide!" Laughing

Sodani mängu toomine oli ka hea idee, kuid nende hävitamine sellisel moel, no ma ei tea, nagu juba Enterprise mainis, oli see veidi liiga koomiline.
Merlini relva leidmine on aga minu arust väga hea idee, sest mulle see Oride teema üldse ei meeldi ja kisub kohati äärmiselt igavaks, seega olen õnnelik, kui nad ära kaotatakse. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
mathjuu
Kadett


Liitunud: 31 Aug 2005
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Postitus sisaldab spoilereid tulevate episoodide kohta!

Miks kõik arvavad, et Ori'dele kohe ära tehakse selle hooaja lõpus? Julgen arvata, et see Merlini relv leitakse alles kunagi järgmisele hooajal. Ja sugugi mitte päris alguses. Näiteks kümnenda hooaja alguses läheb Jackson koos Valaga Atlantisesse (täitub Danieli unistus:)). Seal leiavad nad ühe iidse naise, kes osutub Arthuri pooleõeks ning Merlini vastaseks. (keda täpsemalt huvitab http://gateworld.net/news/2006/02/firstdetailsonthepegasuspr.shtml) Ehk võib juhtuda, et seda relva ei leitagi kunagi üles.
Käesolev osa aga tõesti midagi üllatavalt uut ei pakkunud, seega 7p. Üldse peab vist mainima, et 10 annan edaspidi ainult ja ainult sellisele osale, millises näen taas Jack'i.
Muideks. Järgmises osas näeme taas Vala't.
_________________
Truth is out there
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 01, 2006 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

Poleks nalja saanud oleks 1.pannud,
aga muidu 5. Very Happy
Tegijad võiks sellesse sarja rohkem raha panna,
kuidagi odavalt tehtud.
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn


Viimati muutis seda becks7 (Nelj Märts 02, 2006 9:05 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 01, 2006 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

7 punkti, oleks veel vähem pannud, aga kuidagi kahju hakkas, Valat tahaks küll näha. Üldiselt ei meeldi mulle ka need orid üldse, vanast heast aktionist tuleb puudu, kui üks tegelane kõigile ära paneb.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 9:06 pm    Teema: Vasta viitega

Vabandused Stargate SG-1 tulistele fännidele väga negatiivse postituse eest. ( eelmine)
Stargate SG-1 on minu silmis väga igavaks läinud Sad
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 03, 2006 9:32 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on hea, kui aegajalt vanu ideid kasutatakse, see näitab, seda, et need "vanad" asjad on ka tähtsad Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 13, 2006 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Olen ma siin teistega võrreldes nii erineva maitsega või , aga ma panin esimese 10 ära. Hea meelelahutus. Kõik need dimensioonid , nähtamatud sõdalased jne. on juba olnud, kuid kogu kompott kokku mõjus haaravalt.Pisiasjadele seekord tähelepanu ei pööranud (plahvatus lõpus oli tõesti mannetu näiteks).
Parim oli muidugi Landry röögatus: kui minu ka ära kaotad pole sinu jaoks ühtegi turvalist dimensiooni! Very Happy
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group