Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x19 "Crusade"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
28%
 28%  [ 4 ]
8
42%
 42%  [ 6 ]
7
14%
 14%  [ 2 ]
6
7%
 7%  [ 1 ]
5
7%
 7%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 14

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 3:57 pm    Teema: SG1 - 9x19 "Crusade" Vasta viitega

SGC'ga võtab ühendust Vala, kes on jäänud lõksu Ori'de galaktikas.

Algus oli koomiline. "Darth Vaderi" koht oli ka naljakas Razz
Orid polegi põhimure tegelikult, vaid nende järgjad on tõsine probleem. Igathaes nägime ära nende laevad (mis meenutasid paate) ja nende relvastuse ning rüü (mis mõlemad meenutasid Jaffade varustust).
Ma oleks tahtnud, et venelased oleks värava saanud, aga lõpplahendus selles osas oli ka hea. Kas tõesti Maal on nüüd 3 Daedalus-klassi laeva? Igatahes aastas valmib 1 laev...

Punkte veel ei annaks, episood tahab seedimist Razz

_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rothmans
Kadett


Liitunud: 17 Nov 2005
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

Minu silmis selle hooaja kõige igavam osa. Kuigi Valat oli tore näha polnud ta siiski selline nagu ta hooaja alguses oli , nalja temaga nagu ei saanud. Need Oride järgijad olid ka suhteliselt hale jaffade koopia.

Selle tähevärava probleemist ma nüüd aru ei saanud, miks ei võinud USA anda oma täheväravat ära anda, nad saavad igakell ju neid juurde võtta. Ja selline küsimus tekkis et kas USA nüüd "ostis" endale selle maapealse tähevärava päriseks või mis see täpne kokkulepe oli.

Hindeks panin 5/10 kuna tõesti liiga veniv oli
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 04, 2006 10:59 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest igav see osa küll nüüd ei olnud. 7 punkti annan ära, sest mulle see episood suhtkoht meeldis Smile
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 1:11 am    Teema: Vasta viitega

Kahju, et me rohkem Danielit(tähendab Valat Danieli kehas) ei näinud naljakalt käitumas. See oli nagu mega naljakas, kus Mitchell peegli klaasi puhtaks pühkis ja nägi Danielit. Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 9:03 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Kahju, et me rohkem Danielit(tähendab Valat Danieli kehas) ei näinud naljakalt käitumas. See oli nagu mega naljakas, kus Mitchell peegli klaasi puhtaks pühkis ja nägi Danielit. Razz


Jep, päris naljakas koht oli
"Jackson, kas on midagi mida ma peaksin teadma?" Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mathjuu
Kadett


Liitunud: 31 Aug 2005
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Tõestigi natuke liiga veniv oli. Kuna ma kõikvõimalikke spoilereid ja muud infot selle osa kohta olin juba enne nägemist lugenud, siis oli mul kõigest hoopiski teistsugune ettekujutus tekkinud. Siiski peab mainima, et Vala Danieli kehas oli midagi, mida ei suutnud ette näha. Ei olegi pealegi ma selgelt- ega ettenägija, ent tundub, et sarja tegijate fantaasia hakkab kuidagi lahtuma. Ei suudeta isegi originaalset relva ori sõjaväele välja mõelda. Need suured "kahvlid" on, nagu juba öeldud, liiga kepp-relvade tegu ja nägu. Laevasid oleks tahtnud liikumises ka näha, aga küllap jõuab veel. Vast tulevareedene jagu üllatab rohkem positiivselt. Käesolev osa aga teenib venivusele vaatamata tubli seitsme. Minu silmis muidugist.
_________________
Truth is out there
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 4:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mina andsin 8 punkti.

Tõepoolest oli tegu suhteliselt igava episoodiga ja ka uutest ideedest oli selles raske puudus, kuid kõike arvestades oli tegu siiski suhteliselt informatiivse osaga, mis pakkus veidi vaheldust.
Tänu sellele episoodile viidi meid nüüd kurssi Vala vahepealse eluga ning mis põhiline, saime teada sellest, mis toimub Oride tagalas. Oride rünnaku korral poleks me osanud ilma selle osata nende järgijatest eriti midagi arvata, kuid nüüd on meile kõik enam-vähem arusaadav. Mis puutub Oride sõdurite varustusse, siis nad on tõesti veidi liiga Jaffade sarnased, kuid samas vahel töötabki lihtne lähenemisviis paremini ja arvestades sarja üldist suundumust ei pea ma seda väga suureks veaks. Razz

Hea oli ka see, et mängu toodi jälle venelaste probleem, kuid samas oli see lahendus tõesti veidi liiga lihtne ja tundus natuke ebaloogiline, et venelased oleks oma tahtmisest nii kergelt loobunud.

Kuna tegu oli omapärase osaga, siis annan need väiksed nõrkused andeks, kuid loodan samas, et tulevik toob meile midagi palju kaasahaaravamat. See episood ei suutnud mind kallutada mõttest, et Atlantis on hetkel parem sari. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Kah 8 punkti, olgugi, et episood tundus kohati ikka tõeliselt veniv. Nii kõrge punktisumma tuli eeskätt selle informatiivsuse eest, mida Treku juba mainis.

Vaatajatele näidati küll kogu aeg Valat, aga ma kujutan ette, et Mitchellil, Carteril ja teistel võis suht naljakas ja muidugi ka ebamugav mõningaid seiku kuulata Danieli suust. Very Happy Kahjuks üldiselt jäi see osa huumori poolest nõrgaks, Valalt oleks oodanud rohkem koomikat ja potentsiaali ju nagu tegelikult oli.

Orid valmistasid pettumuse, nende sõdurid on täielikud jaffade koopiad ja laevad olid eriti kummalised, nagu seest tühjad või midagi. Või polnud need veel valmis? Tegelikult on üldse kummaline, et oridel läheb vallutamiseks laevu vaja; nad on ju kamp lahkulöönud iidseid, kes teatavasti on tõusnud eksistentsi kõrgemale astmele ja on seal suhteliselt kõikvõimsad. Miks nad lihtsalt sõrmenipsuga kõiki vastaseid ära ei kaota? Very Happy

Venelaste teema käsitlemine oli ka tark tegu, kuigi mulle tundus, et nad andsid vist natuke kergelt alla. Aga kuna oride rünnak on peagi tulemas, siis ega keegi seda väravat tõesti vabatahtlikult oma kätte ei taha.

Nujah, polnud viga, aga palju potentsiaali jäi kasutamata.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 6:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mina virutasin 9 ära. Venivus ei häirinud, pigem vastupidi. Antud ristiretk meenutas ühte kunagi loetud raamatut, mille pealkiri enam kahjuks ei meenu, tegevus oli igatahes selline, et kuskil 14-15 saj. inglismaal maandus kosmoslaev ning ristirüütlid võtsid selle üle ning alustasid ristiretke kosmoses. Tänu sellest raamatust tulevatele positiivsetele emotsioonidele, kasvas punktide arv just niisuguseks. Vala tulekust ootasin küll veidi rohkem nalja, aga jah...
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 9:43 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 8 punkti.

Täitsa hea osa oli tegelikult, mul ei hakanud kordagi igav. Sain oridest rohkem teada (nagu ma oleks nendest ennem midagi teadnud Razz). Kasutatud ideede ja originaalsuse kohapealt ei oska sõna sekka öelda, aga jäin rahule. Mulle meeldib pealegi keskaeg.
Eelmisel korral kommenteerisin "The Scourge´i" ja panin sellele üheksa punkti, aga see oli ikkagi parem... fakk, et ma selle 8 panin, oleks ikka 9 pannud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Episood oli kõike muud kui igav. Tõsised teemaarendused pikitud huumoriga, head näitlejatööd - mida veel tahta. Norida annab ainult stsenaristide kalall. Liiga paljud lahendused olid läbinähtavad ning etteaimatavad, üllatusi polnud. Sellest ka 1 punn maha. Muidu oli kõik tipp-topp.
9/10
Ja "Darth Vaderi" mainimine antud kontekstis oli tõesti naljakas.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group