Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jumanji

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 4:50 pm    Teema: Jumanji Vasta viitega

http://www.imdb.com/title/tt0113497/
Väga hea film mida olen näinud üle pika aja. Palju naljakaid kohti(ahv külmkapis, ahvid pumppüssiga lasevad politseil vilkurid maha), head näitlejad, väga hea idee. 9.5/10
Kas keegi vaatas ka eile? mis mõtted, arvamused?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 5:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mäletan, et oma 10 aastat tagasi vaatasin (siis kui välja tuli), kuid mingit erilist muljet ei jätnud. Samas ka midagi väga halba polnud, päris vaadatav. Ühesõnaga selline hall mass.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen seda vist juba 15 korda näinud ja ära ei tüdi. Imeline film, annaks kohe kindlalt 9,5/10. Robin on lihtsalt nii hea näitleja. Smile Ja see lauamängu idee oli väga väga hea.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Donno, mulle see film eriti ei meeldinud...
Muidu idee on hea, aga ei oska õelda mis häiris. Muidu naljakas oli küll Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 8:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ise olen 2 korda näinud. Annan 10. esimene kord oli parem vaadata. Mõnusalt humoorikas ja põnev. Ahvid olid eriti head ja ment samuti, kes oma autot taga otsis ja lõpuks ilma jäi "fine, take it". Kunagi tuli kuskilt selle taoline animatsioon kah. Kus ühtedele hakkas see mäng meeldima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Sellest ajast, kui mina viimati seda filmi nägin, on palju vett merre voolanud, aga erilist vaimustust see minus ei äratanud, nii palju mäletan küll.
Paremini on meeles sellel filmil põhinev multikas, mida küll põnevusega jälgitud sai. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 1:10 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin reklaami ajal Cartoon i ja oh imet! reklaam ühele filmile kus poli ka lauamäng ja samuti toimusid asjad, mida kaardi pealt lugesid. Rootsikeeleses jutus mainiti ka Jumanji t. Ise veel Rootsi keelt nii hästi ei jaga et täiesti aru oleks saanud aga midagi oli juttu uuest filmist( Wink loogiline). Nimi ei jäänud ainult meelde. Oleks huvitav vaadata, mida tehti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 3:26 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi ammu nähtud ja mõni kord veel ka pärast seda. Idee oli väga hea, aga ei kuulu lemmikfilmide hulka. Paar päeva tagasi näidati jälle ja siis ma pidasin arvuti taga istumist paremaks. Praegu 7/10, kui ma esimene kord nägin 9-10/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi kui muru oli veel rohelisem ja taevas sinisem, sai see linateos üle kaetud, aga erilist vaimustust ei tekitanud küll.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Märts 06, 2006 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

Võib-olla selline keskmisest südamlikum Ameerika film. Williams on tõepoolest hea näitleja, kuid antud linateoses ei saanud ta just väga särada. Kirsten Dunsti näitlejaannet seevastu imetlen ma juba ammu - minu jaoks on justnimelt tema parimad rollid tehtud lapsnäitlejana (nt "Interview with the Vampire").
Äkki 8/10 või midagi sarnast. Viimati nägin seda umbkaudu aasta tagasi, nii et muljed pole kõige värskemad.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Binx
Kadett


Liitunud: 14 Okt 2006
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Vaatasin reklaami ajal Cartoon i ja oh imet! reklaam ühele filmile kus poli ka lauamäng ja samuti toimusid asjad, mida kaardi pealt lugesid. Rootsikeeleses jutus mainiti ka Jumanji t. Ise veel Rootsi keelt nii hästi ei jaga et täiesti aru oleks saanud aga midagi oli juttu uuest filmist( Wink loogiline). Nimi ei jäänud ainult meelde. Oleks huvitav vaadata, mida tehti.


Zathura oli vist selle nimi.
Ei tea, Jumanji oli ikka parem. See teine on sama sisuga, ainult teisel ajal põhimõtteliselt.
Kunagi oli see isegi üks mu lemmikfilme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group