Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tulnukad?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 9:42 pm    Teema: Vasta viitega

Hmm, miks peaksid tulnukad siia mingil kiirusel rändama? Võibolla nad teavad mingit universumi saladust ja kasutavad seda ära, ilma, et peaksid kiirust kulgemisena kasutama, jääb ainult aeg, kui sedagi, sest võibolla peitub asi hoopis ajas. Võibolla polegi nad pärit siit universumist vaid hoopis kuskilt mujalt, äkki kuskilt mujalt kuhu jõuame ka meie lõpuks? Või hoopis kuskilt kõrgemalt? Selle kohta on ametlikke teooriaid ja sellest kõrgemast tasemest räägitakse isegi juba füüsikas, nii, nagu räägitakse igaugustest bioväljadest ja energiatest mis läbivad tervet kosmost. Paraku on aga meile teadaolev maailm seadnud meile kujutlusvõime piirid, me saame ette kujutada ainult neid aineid ja olekuid, mida me oleme näinud või kogenud, miski muu ei tuleks pähegi, meie aju ei võimalda seda, võimaldab ainult siis, kui me kasutame ära kõik seni kogetu. Siit tuleneb ka fakt, et meil on neid raske mõista, selleks, et me neid mõistaks, tuleks luua miskine asi, mida me mõistame, siiski jääb see suht ekstreemsuse piirile, sest kujutlusvõimet on vaja arendada ka inimesel. Luuakse kristalseid objekte ja valguskerasid, sest inimene võibolla ei mõista, et saab olla mõte keset tühja ruumi, ilma millegita, energiana, energiana mis pärineb kuskilt teisest dimensioonist ja kus võibolla visuaalselt ongi tühi ruum, ent seal ei pruugi seda tajuda, sest seal mängivad rolli hoopis teised asjad. On teaduslikult tõestatud, ka praktiliselt, et ajutegevust reguleerivad elektriimpulsid, tekib koguni küsimus, kas elektri teatud koondus mingisse punkti, saab moodustada mõtte? Või elekter ise on mingit sorti info, mis tegelikult ju seda ongi -- elektronide voog. Kui nüüd laskuda molekulaarbioloogiasse, siis selgubki, et kogu informatsioon ongi ju mingite osakeste voog, infot saaks mõõta osakestes. Võibolla see info muundub mingit moodi muule tasemele?

Igatahes universum on liiga reeglistatud selleks, et seda ei saaks ära kasutada, seda saab ära kasutada. Tegelikult saaks kõike võrrelda ühtse teooriana, kõik jookseb mingeid valemeid pidi, mille matemaatiline vorm on ainult viis selle väljenduseks, valemid seonduvad omavahel, niisiis oleks ka võimalik, et olemas on mingi universaalvalem. Elu valem?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 10:13 pm    Teema: Vasta viitega

Sellest niinimetatud universaalvalemist olen kuulnud. Minu arust nimetati seda String teooriaks. Kuid seda pole siiamaani tõesatud valemiga. Probleem oli vist selle, et meile on teada relatiivsus teooria valem, mis on suurte nö. asjade iseloomustamiseks ja kvant mehaanika (oli vist nii) valem mis on väikeste osakeste nagu aatomite ja molekulide iseloomustamiseks. Omaette töötavad need valemid väga hästi, aga kui proovitakse neid kokku panna, siis tekib kaos. Need stringid olid vist väiksemad kui prootonid või neutronid. Nende kuju pakutakse vibreerivateks ringideks. Selle kohta on olemas dekumentatsioon film. Nimi oli vist The Elegant Univers: The String Theory.

Igastahes kui need tulnukad said sellele String teooriale pihta, siis see seletaks nii mõndagit Wink
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 1:05 am    Teema: Vasta viitega

Noh, tegelikult saab ka Stringi teeoriale vastu vaielda, kvantfüüsika isegi võimaldab seda, olgugi, et seesama Stringi teeoria on ise üks paras kvantfüüsika. Kvantfüüsika samuti seletab kuidas aeg saab meist ees olla ja kuidas asjade olemust ja käiku saab ette määrata, üldse see väänab ja painab seda aega väga võimsalt, suht sama on dimensioonidega mida on arvatavalt 11, kvantfüüsika järgi siis.

Okei, väga offtopicuks kisub, pealegi pole ma füüsikas eriti tugev ka, niiet...
Igatahes tulin ma praegu eriti frigiidsele mõttele. Isegi kui need valgusekerad ja lendavad taldrikud on meie fantaasia vili ja kujutlusvõime, eksisteerib asi ju meie kujutlusvõimes edasi Wink See siiski eksisteerib, ka kujutlusvõime tekkib millestki, ning kujutlusvõime saab tekkida ainult nähtava reaalsuse piirides või mis iganes muud sellist...
Pfff...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

olen muideks U.F.O.-sid näinud,
see oli võimalikult lapik ümmargune plaat, mis oli taevas umb 500 meetri kõrguselt.....
kes tahab ufodest või tulnukatest rohkem teada saada, siis lugege ajakirja paradoks või laenutage igor volke raamatut ufo päevikud...
kusjuures mul on nõbu humanoide isegi näinud, ta võttis video peale
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shadow
Kontradmiral


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 194
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kes tahab ufodest või tulnukatest rohkem teada saada, siis lugege ajakirja paradoks või laenutage igor volke raamatut ufo päevikud...


Muide, mina lugesin kunagi väga agaralt "Paradoksi" ja mingit teist ka ufotemaatikale spetsialiseerunud ajakirja, ma küll ei mäleta enam, mis selle nimi oli.
Ma ei tea, kas "Paradoks" enam ilmub ja kui ilmub, siis milline on tema sisu aga tookord ma loobusin, kuna selles avaldatud materjalid tundusid mitte eriti usaldustäratavad - peamiselt tõlked mingitest vene ajakirjadest jms.
Tüüpiliste lihtsameelsete UFO-lugude peategelasteks olid alati närvilised hariduseta koduperenaised ei-tea-kust-Siberi kolkast või mingid ameerika veidrikud, kes tingimata nägid neid tüüpilisi meedia poolt ekspluateeritud suuresilmalisi tulnukavorme. Ja siis olid mingid pahad tulnukad, kes kuskil karjamaadel lehmi tükkideks pilkusid ja tulnukad, kes öösel Ameerikas naistes käisid Very Happy
Aga see oli tõesti, ma pakun, et aastatel 1990-93, kui tekkis teatud New-Age´i buum ja siis tõlgiti ja avaldati praktiliselt kõike ilma valikuta.

Ehe, meenub üks naljakas "uhvolugu" meie kandist, see toimus aastate eest. Talvel mingid poisikesed tegid pulli ja tallasid kohalikult jaanituleplatsile mingisugused ringid ja kus siis üks kooliõpetaja läks pöördesse, oli neid ringe üles joonistanud ja isegi meediasse teatas tookord ... selline tobe lugu siis. Aga noh, kodanik muudkui luges neid ufoajakirju ja nii väga soovis, et mõni neist ikka tema õuel ka ennast ilmutaks Mr. Green
_________________
Hallucinations cant harm us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, eks lugusid ole igasuguseid ning enamjaolt on tegu inimestega, kes lihtsalt kujutavad ette, et nad on midagi näinud, kuid muidugi on ka palju seletamatuid juhtumeid.

Näitena võiks tuua selle artikili: http://www.epl.ee/artikkel_286400.html

Selline asi paneb küll mõtlema, ei tahaks uskuda, et nii paljud inimesed ühel ajal viirastust nägid. Rolling Eyes
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

ka siin, vigalas oli ööpaeva jooksul tekkinud midagi kummalust nimelt jääl oli hästi suur ring mis vastu voolt pöörles arvan et ufo maandus sinna, märgas et vajub ja tõusis taas, jää keskel oli hulgaliselt tahma
seda kirjutas õhtuleht aasta tagasi


sl õhtuleht teatas hiljuti, et tallinnas oli nähtud lilleõie kujulist objekti taevas, mis äkitselt kadus

kas keegi teab ka kunagisest roswelli juhtumisest kus kukkus alla suur ufo
tulnukaid ellu ei jäänud, kuid neid andis uurida
siiamaani on selgeks tehtud, et ufo materjali ei saa põletada, sest see ei põle, ning ei saa kokku nässutada, kuna see läheb taas selliseks nagu enne
üldiselt mida te arvate, mitu aastat on tulnukad meie tehnikast ees ma arvan et üle miljoni...
need peavad iolemas olema
venemaal on üks ufo muuseum kus on ufo jäänuseid ja tulnuka jasemeid jne kuid seal on keelatud filmimine, pildistamine ja muul moel veel
kuid see maksab palju eesti rahades umb 600 kr üks tund kellel soovi küsige midagi ufode seoses mult sõnumites võin leida vastuse, samuti ootan ka ufode videoid....
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 3:02 pm    Teema: Vasta viitega

Vicebarbar, kas sa tunned sellist asja nagu punkt .?? Su teksti oli väga raske lugeda ilma mõtte lõpetuseta(või selle märgita...antud juhul punkt.)

Aga Sakus on ka märgatud mingit ülikiirelt hääletult lendavat objekti. Venna klassivend helistas ja ütles, et nad olid emaga märganud ja liikus otse üle Saku.Muud pole selle kohta kulnud, kui seda, et veel umbes 10 inimest nägid seda. See liikus madalalt Ja hääletult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

jahh ma proovin luury.
asi on selles et ma olen aasta juba olnud msn ja ma olen sellega ära harjunud.
muidu kas sa saaksid mulle seda saku ufost infi rohkem teada anda?
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ei oska muud öelda. Pole ise näinud. Siiski nägin sel ajal telekat vaadates mingit heledat asja pimedas taevas üle lendamas. Ma arvasin, et see(need) on auto esituled, aga siis helistas venna klassivend ja rääkis Sellest Asjast ja tema kirjelduste järgi lendas See samas suunas. Muud ei oska öelda.


p.s.Sa oled juba aasta olnud msn? Kuidas see välja näeb? Confused

EDIT:Pärast arvasin, et see lendas üle. Muidu lihtsalt paistis ere valgus aknast sisse(ma elan 1. korrusel praktiliselt metsa kõrval.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 02, 2005 10:05 pm    Teema: Vasta viitega

UFOsid on alla kukkunud mitmeid, erinevatel aegadel, iidsetest aegadest peale. Paljud vanad kultuurid on rääkinud tekstides millegi taevast alla sadamisest kust tulid mingid lühikesed inimesed välja.
Eelmise sajandi juhtumitest võib välja tuua Tunguska, aastal 1908, Siberis. Mets oli sadade tuhandete kilomeetrite ulatuses maha põlenud. pauku oli kuulda ligi tuhande kilomeetri kaugusele, sadasid kilomeetreid eemal süütas kuumalaine inimestel riideid põlema jms. Hiljuti teadlased avastasid sealt isegi midagi tehislikku. Kuid meeles tuleks pidada seda, et UFO tähendab ju Unidentified Flying Object mis tähendab siis "Tuvastamata lendav objekt", niisiis ei pea see tingimata maaväline olema, vaid võib ka näiteks lennuk olla. Tunguska kohta veel niipalju, et on võimalus, et see oli Nicola Tesla tehisvälgu tulemus. Siiski viimased andmed seda ei toeta. Kuid võib ka vabalt meteoriit olla.
Samuti on ka teisi juhtumeid, näiteks juba nimetatud Roswell ja kuuekümnendatel aset leidnud Shag Harbori juhtum. On ka teisi vähem kindlaid ja vähem tähtsaid, kindlasti on ka palju avalikkuse eest täielikult peidus juhtumeid, st täielikult salastatud ja teadmata.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2005 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ma ei tea, kas "Paradoks" enam ilmub ja kui ilmub, siis milline on tema sisu aga tookord ma loobusin, kuna selles avaldatud materjalid tundusid mitte eriti usaldustäratavad - peamiselt tõlked mingitest vene ajakirjadest jms.


Kusjuures ilmub küll Wink . Kui vanemad numbrid olid tõesti tiba kahtlased, siis praegused on palju huvitavamad. Hästi palju on elulugusid- Agatha Christie, ajaloolisi persoone- Cleopatra jpm. Vahepeal ikka hüppab paar "seletamatut" lugu sisse, kus räägitakse tulnukatest ja üldse muudest müsteeriumitest. Üldkokkuvõttes on ajakiri tublisti paranenud.

Lisa: Tulnukatest... Otsustage ise kui tõsi. http://www.jkcinema.com/runflash.asp?id=ULufos&name=Urban%20Legends%20Series:%20UFOs&width=400&height=300&quality=best
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2005 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.iwasabducted.com/videos.htm - Hunnik videosid siis, kõik vist ei tööta, aga loodame. Kõige kuulsam on see, kus on 1998. aastal Mexico Cityt filmitud, UFO keset linna siis -- ometi jääb sellest väheseks, olgugi, et kõik on lootnud, et lendav taldrik kunagi linna ilmuks. Ilmus, aga millegipärast keegi ei pane seda tähele.
Varsti otsin õige tulnukalapse video ka üles, kui ma selle üldse leian. Peruus siis, see kas see on fake (väga kahtlane) või mitte, on igaühe enda otsustada.

http://www.qtm.net/~geibdan/videoclips/apollo16.avi

http://www.qtm.net/~geibdan/videoclips/sts48.qt

http://www.nicap.dabsol.co.uk - Rahvusvaheline UFO uuringute leht.


Nääh, tolle tulnuka video lingi leidsin üles, aga video on sealt kadunud, leht on ümber tehtud ja värki, ja mingil taanikeelsel saidil väga keeruline navigeerida. http://www.ufoplaza.nl/modules.php?name=News&file=article&sid=847 - vana video aadress.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dani
Kadett


Liitunud: 30 Apr 2005
Postitusi: 4
Asukoht: Kodumaa:)

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 8:49 pm    Teema: Vasta viitega

Mina usun tulnukaid, sest on raske mõelda, miks peaks kõik need kokkuvõttes ilmselt umbes sadadesse tuhandetesse ulatuvad tõendid võltsiks osutuma? Paar aastat tagasi uurisin kah hoolega kõike UFOdesse ja tulnukatesse puutuvad ning mul hakkas aina kummalisem tunduma, et kõik neid tõe pähe ei võta Mr. Green
(Muidugi, ega ma ei võtnud vaevaks kriitilist kirjandust otsida selle kohta. Aga vaevalt, et mind oleks võimalik ümber veenda, kui ma juba midagi pähe olen võtnud Wink)

Ise olen näinud üht UFOt, aga see oli tõenäoliselt mingi meteoriit või midagi...
Läksin talvehommikul kooli, taevas oli pilvitu ja tähed särasid. Märkasin siis kuidagi silmanurgast liikumist ja vaatasin üles. Üks täht kihutas hästi kiiresti edasi ning plahvatas siis ja kadus. Müstiline, kas pole Very Happy

Aga ühel suvel mõned aastad tagasi juhtus midagi palju kummalisemat... Meie aeda olid tekkinud väikesed ringid. Umbes 30 cm läbimõõt vist, niipalju kui ma mäletan. Tegelikult oli ainult üks neist ring. Teine oli nelinurk ja kolmas ovaal. Nad olid nagu kuivanud kohad rohus. Midagi sellist võiks ehk tulla siis, kui midagi tükk aega rohu peal hoida, aga seal ei olnud midagi. Esimene neist oli selgelt nähtav, teine mitte eriti ja kolmas päris vaevumärgatav, ainult siis kui väga hoolega vaadata võis seda aimata.
Rohi nende sees oli maadligi ja mingid nagu... ma ei oska hästi kirjeldada... nagu sellised pisikesed kuivanud lehed või midagi olid nende sees. Sellised nagu heina seest võiks leida mõne väikese lille omasid... Ehh, see ei öelnud just palju, eks.
Ja ühes neist oli midagi, mis nägi välja nagu must värv oleks hakanud tilkuma ja siis tardunud ja siis need tilgad millegi küljest ära murtud.
Ma korjasin need tilgad, ja vist mõned lehed ka, üles ja tõin tuppa. Ei osanud neid kuhugi panna... Koolis oli hiljuti olnud vaja kududa ja ma mähkisin need ühe väikese proovilapi sisse. Lapi panin triikimisraua veega täitmise topsiku sisse aknalauale, sest keegi ei kasutanud seda eriti.
Mõne aja pärast oli see kadunud. Ma küsisin ema käest, tema ei teadnud sellest midagi ja isa poleks seda kindlasti ära visanud. Mu õed kah mitte, sest ega kumbki neist triikima poleks hakanud ja ka sel puhul oleks nad selle lapi lihtsalt aknalauale vedelema jätnud. Huvitav Think
(Ringid ise... sinna vist kasvas suve lõpuks uus rohi peale, ma päris kindel ei ole, see oli suht ammu. Järgmiseks aastaks olid nad igatahes täiesti kadunud.)
_________________
Vox clamantis in deserto...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Reede Mai 06, 2005 5:00 pm    Teema: Vasta viitega

Dani kirjutas:
Aga ühel suvel mõned aastad tagasi juhtus midagi palju kummalisemat... Meie aeda olid tekkinud väikesed ringid.


Kusjuures midagi sellist olen ka mina kogenud. See talv vaheajal maal olles (suht üksildane koht iseenesest) sattusin ka millegi sellise peale. Jalutasin metsa servas (vana komme paberi ja pliiatsiga metsa hulkuma minna) ja märkasin endast paremal suurt ringi. Diameeter võis vast mõni meeter olla. Päris metsatukani polnud ma veel jõudnud, paarkümmend meetrit jäi puudu. Lumi oli paks, vähemalt põlvini ja ring oli tugevasti lume sisse vajutatud. Ringi ümber oli lumi puutumata: mitte ühtki jalajälge ega üldse midagi, mis viitaks, et keegi on lähiajal siin käinud. Ainult minu jalajäljed. Lund sadas ja oli aru saada, et ring oli suhteliselt värske. Lähemal uurimisel avastasin ringi servades otsekui väikesed kriipimisjäljed. Väga õrnad olid iseenesest. Midagi sellist oleks võinud mingi looma nuuskimisel vurrud jätta, kuid nagu ma mainisin polnud mingeid jälgi. Ja triibud olid korrapärased: suuremast väiksemani.
Vahtisin seda ringi seal tükk aega ja midagi loogilist välja ei suutnud mõelda. Kodused ka paremat nõu anda ei suutnud ja ringi vaatama keegi ka ei viitsinud tulla. Järgmisel päeval oli lumi sellele peale sadanud. Oli küll näha, et midagi seal oli, kuid nö vurrujäljed olid kadunud.

Jah. Sai veidi liiga pikk Smile , aga lühemalt ei osanud jutustada. Polnud see tegelikult teab mis müstiline/seletamatu asi, kuid tuli seoses Dani ringidega meelde Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Spacegirl
Kadett


Liitunud: 6 Mai 2005
Postitusi: 12
Asukoht: Everywhere you look

PostitusPostitatud: Reede Mai 06, 2005 7:11 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen tulnukatest väga suures obsessioonis. Ma tahan lennata kosmosesse juba päris väikese lapsena. Kutsuge mind unistajaks või segaseks, kui tahate.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Spacegirl
Kadett


Liitunud: 6 Mai 2005
Postitusi: 12
Asukoht: Everywhere you look

PostitusPostitatud: Reede Mai 06, 2005 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ükskord vaatasin mingisugust dokumentaalfilmi kosmoselaevast, mis oli kuskile Venemaale maandunud. See oli pooleldi maa sisse maandunud. Laevast olevat leitud tulnukad, kes lõigati kuskil laboris osadeks. Crying or Very sad Vastikud friigid, ütleksin ma nendele "doktoritele". Aga pole kindel, et see tõesti juhtus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Mai 08, 2005 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Spacegirl kirjutas:
Ma ükskord vaatasin mingisugust dokumentaalfilmi kosmoselaevast, mis oli kuskile Venemaale maandunud. See oli pooleldi maa sisse maandunud.


Kusjuures ma nägin ka seda. Mingi talvine Venemaa mets, kus sõjaväelased ringi marssisid? Cool
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Wendelh kirjutas:
Spacegirl kirjutas:
Ma ükskord vaatasin mingisugust dokumentaalfilmi kosmoselaevast, mis oli kuskile Venemaale maandunud. See oli pooleldi maa sisse maandunud.


Kusjuures ma nägin ka seda. Mingi talvine Venemaa mets, kus sõjaväelased ringi marssisid? Cool


Hehee, see nägi rohkem välja nagu mingi suure rauast asja (mõne laeva, tehase vms) mingisugune luuk. Miski suur ringikujuline rauakolakas, väga nõukogudeliku ehitusega paistis kah pealegi. Ma söön oma mütsi ära kui selline asi (iseseisvalt) lennata suudaks. Kurat seda teab, mismoodi ta sinna Siberi metsa poolenisti maa sisse sai - võibolla keegi viskas lennukilt alla... või mõni tegi lihtsalt nalja ja kaevas maa sisse selle.
Tegelikult ma siiski arvan, et selle video tegemine oli suht taotluslik ja see ufo ole ka samal otstarbel venelaste poolt valmis meisterdatud... olgu see otstarve siis milline tahes.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Wendelh kirjutas:
Spacegirl kirjutas:
Ma ükskord vaatasin mingisugust dokumentaalfilmi kosmoselaevast, mis oli kuskile Venemaale maandunud. See oli pooleldi maa sisse maandunud.


Kusjuures ma nägin ka seda. Mingi talvine Venemaa mets, kus sõjaväelased ringi marssisid? Cool


Hehee, see nägi rohkem välja nagu mingi suure rauast asja (mõne laeva, tehase vms) mingisugune luuk. Miski suur ringikujuline rauakolakas, väga nõukogudeliku ehitusega paistis kah pealegi. Ma söön oma mütsi ära kui selline asi (iseseisvalt) lennata suudaks. Kurat seda teab, mismoodi ta sinna Siberi metsa poolenisti maa sisse sai - võibolla keegi viskas lennukilt alla... või mõni tegi lihtsalt nalja ja kaevas maa sisse selle.
Tegelikult ma siiski arvan, et selle video tegemine oli suht taotluslik ja see ufo ole ka samal otstarbel venelaste poolt valmis meisterdatud... olgu see otstarve siis milline tahes.


Laughing
Jah, võimalik, et see tõesti nii oli. Kuid päris luuk see ikkagi ei olnud. Korraks näitas külje pealt ka ja täitsa lapik see polnud. Video oli tõene - selles olen ma veendunud. Asi ise võis loomulikult olla nali või jumal teab mis, kuid kõik need sõjaväelased ja muu sahin selle ümber oli ehtne.
Võibolla tõesti tegid venelased nö proovilendu (hehee, äkki ikkagi lendas... ? Smile ) ja asi läks tiba metsa.
Millegi pärast mulle ei tundunud, et ta rauast oleks olnud. Selline valgemat sorti ja materjal tundus kuidagi nõrk. Päris plastikut ei julge pakkuda, kuid jäi küll mulje, et päris raud (jms) see polnud.
Ja veel - kuidagi kaua aega oli see taldriku-laadne asi seal metsas olnud. Vähemalt hiljuti ta küll kukkunud (oletades, et ta ikkagi kukkus) polnud, lumi oli täiesti puutumatu ja mingit suuremat sorti tahtmatut metsaraiet ka näha polnud. Lihtsalt kergelt võsastunud lagendik oli või nii...
Ahh, kurat mina ka ei tea. Oli mis ta oli, kahtlase mulje jättis ikkagi Cool .
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group