Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tulnukad?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jedi Riddick
Viitseadmiral


Liitunud: 28 Nov 2004
Postitusi: 244

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 12:57 pm    Teema: Tulnukad? Vasta viitega

Kas te usute, et tulnukad eksisteerivad? Mina küll, see ei saa lihtsalt võimalik olla, et meie oleme ainukesed intelligentsed inimvormid siin universumis. Kõige rohkem huvitab mind millised nad välja näevad? Ja nende tehnoloogia, planeet jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 1:13 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen samuti absoluutselt kindel, et tulnukad on olemas.
Küllaltki absurdne oleks mõelda, et me oleme ainukesed siin universumis, sest ainuüksi meie galaktikas on rohkem kui 400 000 miljonit tähte ja pooltel neist on arvatavasti planeedid.
Minu arust oleks see täiesti egoistlik mõtlemine, et teisi peale meie ei eksisteeri.

Iseasi on see, kas nii pikkade vahemaade vahel on üldse võimalik liikuda ja kas me kunagi nende olemasolust teada saame. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kui eluvormid teistelt planeetidelt ***kaugusest on leidnud juba viisi kuidas reisida kaugustesse ja jälgivad meid pidevalt oma Hubble i teleskoopidega... Kõik on võimalik ainult me ise ei tea seda veel/saa kunagi teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Dets 19, 2004 5:51 pm    Teema: Re: Tulnukad? Vasta viitega

Jedi Riddick kirjutas:
Kas te usute, et tulnukad eksisteerivad? Mina küll, see ei saa lihtsalt võimalik olla, et meie oleme ainukesed intelligentsed inimvormid siin universumis.


Sellega on ka minu mõte pmst välja öeldud. Oleks täiesti ebareaalne, et elu eksisteeriks ainult Maal. Tõenäoliselt on elu tunduvalt levinum kui me arvata oskame, on hea võimalus, et isegi meie päikesesüsteemis võib veel peale Maa kuskil elu olla. Marss, Europa, Titaan.... Kes teab...

Iseasi on, kui intelligentne see elu muidugi on. Kõrgelt arenenud tsivilisatsioone ilmselt väga palju pole, ma arvan, ja nende all pean ma silmas sellised, kes on võimelised sooritama tähelende.


@Luury: teleskoobiga oleks suht mõttetu teise tsivilisatsiooni järele luurata Laughing , see, mis sealt paistab, pole tegelikkuses enam ammu nii Razz .
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Samuti usun et on olemas... huvitav oleks teada millal ja kas yldse kunagi v6iksid need inimvormid tahtlikult kohtuda mingil tasandil.. mitte nii et naabrimutt n2gi lendavat taldrikut.. vaid et oleks rohkem organiseritud asi...
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 18, 2005 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Usun elu võimalikkusesse väljaspool maad. Kindlasti on universumis veel mõningad mõistuslikud eluformid.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2005 7:54 pm    Teema: Vasta viitega

Olen absoluutselt kindel selles. Meid on varem külastatud ja külastatakse veelgi. Olen täielik fanaatik selle koha pealt. Kõiksugused raamatud UFOdest jms olen mina läbi lugenud, telekast vahtinud "tulnuka lahkamisi" (noh kui palju sellest tõsi oli ei oska öelda...) ja filosofeerinud ka ise nendel teemadel.
Võtame kasvõi viljaringid - kindel märk tulnukate olemasolust!
Vastuseks Jedi Riddickule siis suure tõenäosusega ületavad nad meie tehnoloogia mitmekordselt ja on kindlasti intelligentsemad. Ruumi hüpped on isegi praegu teoorias võimalikud ja ma ei näe mingit põhjust, miks ei peaks meist terve evolutsiooni jagu ees olev tsivilisatsioon neist mitte midagi teadma. Sama kehtib gravitatsiooni eiramise kohta. Teoorias võimalik ja katses juba peaaegu teostatud (mingi vene teadlane kuskil 50 paiku). Kõik need asjad annavad kokku raudsed tõendid selle kohta, et suurte vahemaade ületamine kosmoses on täiesti võimalik. Ja kui juba see on võimalik, siis oleks ainult absurdne arvata, et meie oleme ainukesed, kes sellest midagi teavad.
Nüüd ma ei muutu hüsteeriliseks ega röögi täiest kõrist THEY`RE COMING vaid tõden täiesti rahulikult, et küll need skeptikud veel näevad Very Happy
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 23, 2005 10:39 pm    Teema: Vasta viitega

Sellist küsimust ulmefännilt vast küsida pole mõtet Razz. Mulle on arusaamatu see, kuidas saavad osad inimesed väita, et elu teistel planeetidel pole Confused
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 25, 2005 10:26 pm    Teema: Vasta viitega

Maa>päikesesüsteem>galaktika>galaktikate parv>unversum(kes teab, kui palju kalaktika parvi on universumis ja kui palju galaktikaid galaktika parves...)

Ei saa nendest inimestest aru, kes nii väidavad. Juba näiteks Titan il on olek, mis võis olla meil(planeedil kus tekkis elu) miljard(or sth) aastat tagasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shake
Kadett


Liitunud: 26 Jan 2005
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2005 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

On olemas Drake 60ndatel välja mõeldud võrrand, mis võtab meie galaktika tähtede arvu, neist päikese-laadsete tähtede arvu, keskmise planeetide arvu tähe kohta, meie arusaamade järgi elamiseks kõlblike planeetide arvu, neist planeetide arvu, kus ielu tekib, neist planeedid, kus intelligentne elu tekib ja lõpuks aja, mis võib tsivilisatsioonil kuluda, et ta suudaks kommunikeeruda.
Erinevate teadlaste arvates võib vastuseks olla miljard kuni kõige pessimistlikuma arvutuse kohaselt sadakond sellist planeeti.
Ja Drake arvestas ainult süsinikupõhiste inimeselähedaste tulnukatega.
Uuem teooria on, et meile teadaolev elu vajab, et Päikese tüüpi tähesüsteemis (Linnuteel on seda tüüpi tähti 10% ehk ca 30 miljardit) oleks Jupiterisarnane planeet (5-90% Sol tüüpi süsteemideste), sellises süsteemis on väga tõenäoliselt ka vedela veega kivine planeet nagu Maa. Täpsema arvu ütleb meile Kepleri missioon aastal 2011.
Eelmise aasta alguses jooksis uudistest läbi avastus, et on mikroobe, kes suudavad tähtedevahelises tühjas ruumis ellu jääda. See tähendab, et kosmiline seemendamine näiteks asteroidide abil on samuti võimalik ja kuskil tekkinud elu võiks rahulikult mõne miljardi aastaga üle kogu galaktika levida.

Kokkuvõtteks: praktiliselt puudub tõenäosus, et oleme oma galaktikas ainuksesed mõistuslikud olendid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 28, 2005 5:05 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, loodame, et uued teleskoobid suudavad leida Maa sarnase planeedi.

Drake võrrandit ei saa muidugi hetkel väga tõsiselt võtta, sest antud momendil ei ole me ju veel leidnud ühtegi planeeti, kus võiks olla elu, kuid tulevikus võib sellest kindlasti olla üpris palju kasu.
Siiski selliste arvustuste tegemiseks oleks meil vaja ette näidata oma kümmekond näidet eluks sobivatset planeetidest ning neist kus on tehnolooiga arenenud.
Pakuks välja, et enne sadat aastat ei jõua me kuigi palju tõele lähemale. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
imagine
Kadett


Liitunud: 1 Veeb 2005
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

Kes teab, äkki inimesed on juba kohtunud tulnukatega ja seda lihtsalt ei avaldata kuna võib tekkida mingi kaos näiteks.Ma arvan, et on olemas ka see "area 51" ja neil on seal ka Roswellist laev ja tulnukas.
_________________
The world is full of undiscovered magic!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 03, 2005 5:02 pm    Teema: Vasta viitega

minu arvamus on see , et on nähtud neid tulnukaid, võib-olla isegi käidud nende planeetidel. vaadake kasvõi seda , mis salajasi projekte on ilmavalgust näinud.
ll ms ajal olid kindlasti venelased või USA valmis saanud mingi anti-gravitatsioonilise sõiduki ja sellega siis vaenlase tagalaid uurinud. siis ei olnud veel seda "cloak" süsteemi olemas , a nüüd on kindlasti. ma pakun et see on tehtud aktiivse valgusfiltriga. (kui vaadata punast kirja valgel paberil punase vagusfiltriga , siis punane kiri kaob ära Wink)
mul on isegi väike mõte olemas kuidas teha seda anti-gravity sõidukit. ei anna praegu küll rohkemat infot selle kohta , kuid äkki olen just mina selle "leiutaja". ametlikult kuulutatakse ju see inimene leiutajaks , kes leiutise massimeediasse paiskab. (võibolla Edison varastas kellegi teise leiutised üleüldse ära ja tegi nad oma nimele;))

aga selle shieldi tehnoloogiale pole veel pihta saanud (nagu ST´s igal laeval on) -- äkki keegi valgustaks mind ? (A)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
grand
Kadett


Liitunud: 30 Jan 2005
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 11, 2005 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kui inimesed räägivad et nad on näinud tulnukaid või ufo-sid(mina ka) siis on ebaloogiline mõelda et tulnukatel oma planeeti ei ole sest nt. kust nad saaksid toitu, maavarasid jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rastrophuck
Kadett


Liitunud: 17 Jan 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 12:39 am    Teema: Vasta viitega

grand kirjutas:
Kui inimesed räägivad et nad on näinud tulnukaid või ufo-sid(mina ka) siis on ebaloogiline mõelda et tulnukatel oma planeeti ei ole sest nt. kust nad saaksid toitu, maavarasid jne.

su tulnukad on kas venelased või ameeriklased Wink
see kõige loogilisem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

On igasuguseid huvitavaid teooriaid....

Minule endale meeldib kõige rohkem see, mille järgi on lendavad taldrikud saksa inseneride kätetöö. Kaudseid tõendeid nende kohta on, ja näiteks raketiteadlane Wernher von Braun, kes lõi Teise maailmasõja ajal Saksamaal V2 raketi, läks peale sõda ameeriklaste poole üle, ja ehitas seal Saturn V, raketi, mis viis inimese Kuule. (Kui viis, Kuul käimisegi kohta on vastakaid teooriaid Razz )
Väidetavalt oli sakslastel Antarktikas baas, kuhu sõja lõpul allveelaevadega kogu arendustöö üle viidi...igatahes vist 1947, kui mälu ei peta, korraldas USA merevägi mingi suuroperatsiooni Antarktika rannikule, väidetavalt kaardistamiseks, kuid neil oli kahtlaselt palju sõjatehnikat kaasas olnud ning paistab, et mis iganes neil plaanis ka oli, kukkus operatsioon läbi.

Lisaks soovitan sakslaste lennukite projekte vaadata siit leheküljelt:
www.luft46.com
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 12, 2005 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
On igasuguseid huvitavaid teooriaid....

Väidetavalt oli sakslastel Antarktikas baas, kuhu sõja lõpul allveelaevadega kogu arendustöö üle viidi...igatahes vist 1947, kui mälu ei peta, korraldas USA merevägi mingi suuroperatsiooni Antarktika rannikule, väidetavalt kaardistamiseks, kuid neil oli kahtlaselt palju sõjatehnikat kaasas olnud ning paistab, et mis iganes neil plaanis ka oli, kukkus operatsioon läbi.

Lisaks soovitan sakslaste lennukite projekte vaadata siit leheküljelt:
www.luft46.com


Ma olen ka midagi sarnast kuulnud, täpsemalt seda, et mingi armee osa saadeti sinna "kaardistama" ja nad leidsid midagi maa-alt. 10 000 mehest (ülepakutud tundub!) tuli tagasi alla 100 ja nood väitsid, et pidasid seal suure lahingu maha mille nad kaotasid. Seda kuulsin esimest korda klassivennalt ja lugesin pärast kusagilt raamatust ka... Igatahes ma seda ei uskunud...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2005 7:04 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Enterprise kirjutas:
On igasuguseid huvitavaid teooriaid....

Väidetavalt oli sakslastel Antarktikas baas, kuhu sõja lõpul allveelaevadega kogu arendustöö üle viidi...igatahes vist 1947, kui mälu ei peta, korraldas USA merevägi mingi suuroperatsiooni Antarktika rannikule, väidetavalt kaardistamiseks, kuid neil oli kahtlaselt palju sõjatehnikat kaasas olnud ning paistab, et mis iganes neil plaanis ka oli, kukkus operatsioon läbi.

Lisaks soovitan sakslaste lennukite projekte vaadata siit leheküljelt:
www.luft46.com


Ma olen ka midagi sarnast kuulnud, täpsemalt seda, et mingi armee osa saadeti sinna "kaardistama" ja nad leidsid midagi maa-alt. 10 000 mehest (ülepakutud tundub!) tuli tagasi alla 100 ja nood väitsid, et pidasid seal suure lahingu maha mille nad kaotasid. Seda kuulsin esimest korda klassivennalt ja lugesin pärast kusagilt raamatust ka... Igatahes ma seda ei uskunud...


Ohhooo! Päris huvitav! Very Happy
Lisan siis omalt poolt, et Ameerika indiaanlaste pärimustes on tähtis koht "väikesel rahval", kes elab maa all.
Venemaa lõpututest steppidest on ka pärit mõned muistendid, kuidas "maa-alune rahvas" (väikest kasvu loomulikult) tuleb mõnikord paari aasta tagant maa alt välja ja rüüstab nende karju.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Ainukesed intelligentsed inimvormid võime me küll olla, jah. Ei, tegelikult võib inimesi mujal planeetidel ka eksisteerida, ufoloogia kajastab selliseid juhtumeid küll.
Loomulikult usun ma, et tulnukad eksisteerivad, olgu nad nii lähedal või kaugel kui tahes. Samuti tean ma, et meie ümber toimub palju rohkemat kui näha on. Pea iga kosmoses käinud kosmonaut on näinud UFOsid. Viimast on enim nähtud nn lendavate taldrikute näol. On üleval ka hulk videosid mis näitavad maa ümber tiirutavaid lendavaid taldrikuid, kosmosest võetud. Samuti on tulnukaid kajastanud mitmed kristlikud tekstid ja vanad ürikud, nii keskajast, Vanast Egiptusest kui ka ürgajast. Ka sellel teemal on mitmeid dokumentaalfilme.
Siiski on ka neid nn lendavaid taldrikuid ka inimeste poolt leiutatud, selle kohta on tõendeid. Ma kunagi sattusin mingi terve arhiivi otsa kus olid fotod ja skeemid, peamiselt Hitlerlaste omad. Kuid neid ma ei peaks tulnukate tehnoloogia omandamiseks, sest need näisid siiski üpris inimliku stiiliga, isegi skeemid ja ehitus, ka töötavus. Ja seal tõepoolest polnud juttugi tulnukatest.
Siiski on võimalik, et kasvõi USA omab maavälise päritoluga tehnoloogiat. Ei, ma ei räägi siin mingist Area 51-st, on ka teisi selliseid kohti. Pigem sellepärast, et võttame kasvõi hävituslennuki Stealth või mis pagana must julla see oli, see eksisteeris ju peaaegu 20 aastat enne kui see avalikustati. Ka praegu võib olla asju millest meil aimugi pole, kuid jah, ei pea olema just maavälist päritolu.

Kuid tulnukad ei pea kindlasti omama lendavaid taldrikuid. Võibolla on hoopis mini kõrgem eluvorm mida me ei oska ettegi kujutada, sest meie dimensioon ei võimalda sellise maailma olemust.

Siiski usun ma, või koguni julgeks öelda, et tean, et me pole üksi. Kui ma hakkaksin siin rääkima rassidest ja nende päritolust, siis te bänniksite mind ilmselt siit ära Wink Näiteks ka Kuul on täheldatud väga kummalisi asju, ja täitsa võimalik, sest see tõepoolest on üks suur müsteerium. Nii selle välimus, päritolu, kui ka selle olemus. Näitab ta ju meile ainult ühte külge. Samuti on see Kuul käimise jutt üsna imelik. Võta näpust, mida uskuda, mida mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Laup Veeb 26, 2005 9:09 pm    Teema: Vasta viitega

Nii, nüüd sai see terve jutt läbi loetud ja ei jää muud üle kui panen ka sõna sekka Very Happy

100% et väljaspool meie päiksese süsteemi on intiligentset elu Exclamation Aga ärge nüüd arvake, et ma ei usuks, et meie päiksese süsteemis elu ei oleks olemas. Kindlasti midagi on kuid kui keerulise heituse ja kui intiligentne see elu on oma ette küsimus.

Siin mainiti tulnukate tehnoloogiat ja nende välimust. Minu arvamus on, et me ei kujuta ette mida nende tehnoloogia võib teha ja nende välimuse üle ei hakkaks ma praegu mõtlisklema. Selle vahemaade läbimisega on kuidas on. Ma olen kuulnud, et valgus kiirust saavutada ja sellega lennata on võimatu. Seda ütles vist Einsteini relatiivsus teooria (kui eksin, siis palun parandage). Kui nüüd tulnukad ei reisi valgus kiirusega (kiirus on 300 000 km/s kuid viimati kuulsin, et see peaks olema 640 000 km/s), siiski oleks veel võimalus Hyper Space´i kaudu. Ja kes teab, järsku oskavad tulnukad teha ka kunstlike Worm Hole Laughing Ma küll ei tea kui paljud teist on filmi Event Horizon´it näinud, kuid nende teooria kuidas teise kohta avakosmoses pääseda oli ka huvitav Very Happy

Me oleme muidu oma kosmose programmi alguses ja ausalt öeldes see on ka jube aeglane. Ma ei saa aru miks me pole ikka ühtegi baasi Kuule ehitanud. Seal oleks palju kergem igasuguseid Deep Space misioone teha. See ISS jaam mis praegu ehitatakse on küll kuidagi mõtetu minu jaoks. Aga see on juba teine teema Rolling Eyes

Igastahes kindel see, et Rosweldis kukkus midagi alla. Mis kuju oli seda ei tea keegi, no peaaegu keegi Wink Need B2 pomberid olid jah juba tükkaega olemas ja ma arvan, et USAF näitas neid ainult selle pärast, et neil on midagi palju paremat juba valmis meisterdatud.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Mõtiskluste Planeet Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group