Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TOS - 3x14 "That Which Survives"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
0%
 0%  [ 0 ]
9
0%
 0%  [ 0 ]
8
40%
 40%  [ 2 ]
7
20%
 20%  [ 1 ]
6
40%
 40%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 5

Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 05, 2006 9:34 pm    Teema: TOS - 3x14 "That Which Survives" Vasta viitega

Episood on eetris esmaspäeval, 6. märtsil 2006 kell 23:15 ETV's

"Ellujääjad"
Tähelaev Enterprise asub uurima väikest tundmatut planeeti, mille vanus on vaid 1000 aastat ja mass üllatavalt suur. Maabumisel ilmub kummaline naine ja tapab operaatori, kelle rakud lihtsalt lakkavad toimimast. Planeedi uurimine osutub võimatuks, sest naine põhjustab veel mitme meeskonnaliikme surma ja viib Enterprise'i hukkumise äärele. Naine nimetab ennast jaama komandöriks Losiraks ja on võimeline multiplitseeruma.


_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 12:27 pm    Teema: Re: 3x14 "That Which Survives" Vasta viitega

Tre,

Sellest osast jäi meelde muljet avaldav "dialoog" Spocki ja Scotty vahel. Tõsiselt head pärlid olid seal. Eriti koht kus Scotty avaldas oma tundeid laeva osas, et see ei "tundu" õige olevat mis temaga(Enterprice) toimub. Ma tükk aega tõsiselt südamest naersin kui Spock oma vastuse andis.
Selliste hetkede nimel tasub elada ma ütlen Wink
Kokkuvõttes andsin 8 punkti.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 3:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidagi veider episood oli, kui nii võib öelda. Pidevalt toonitati Spocki emotsioonitust. Osa lõpus hakkas see juba häirima.

Ega idee ka just kõige uuem ei olnud. "Kuidas ta saab nii õel olla, kui ta on nii ilus?" Nojah, mis siin ikka öelda. Ja jällegi juhtis arvuti kõike. Ning kuidas saab planeet olla 1000 aastat vana?

Ma arvan, et 7/10.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 7:08 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin pikalt, et mida selle episoodi kohta öelda, sest erilisi emotsioone see minus ei äratanud ja esimesest vaatamisest ma seda ausalt öeldes eriti ei mäletanudki. Idee oli võibolla tõesti suhteliselt omapärane, kuid kõik toimuv tundus minu jaoks veidi liiga ebareaalne ja lisaks ülimalt veniv. Ma ei hakka neid ebaloogilisi seiku eraldi välja tooma, sest arvan, et need on küllaltki ilmsed.
Spocki ja Scotty vestlused olid tegelikult ainukesed asjad, mis selle episoodi juures meelelahutuslikud olid ning nagu wendelh juba mainis, hakkasid ka need lõpuks ära tüütama.

Midagi hirmsat selle osa juures küll ei olnud ning halvimate osade hulka ma teda ei liigitaks, kuid kuna kogu sündmustik oli tõesti niivõrd igav, siis ma ei saa seda osa kõrgelt hinnata. Tavaliselt ma naudin TOS episoode, kuid see jättis mind suhteliselt külmaks.

Paraku pean andma 6/10. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group