Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x23 "Exodus", 1. jagu
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
65%
 65%  [ 15 ]
9
30%
 30%  [ 7 ]
8
4%
 4%  [ 1 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 23

Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 6:31 pm    Teema: Lost - 1x23 "Exodus", 1. jagu Vasta viitega

Episood on eetris teisipäeval, 7. märtsil 2005 kell 20:30 Kanal 2's


"Väljaränd", 1. jagu

Prantslanna Danielle jahmatab kõiki ellujäänuid, kui ilmub nende laagrisse ja hoiatab neid "teiste" eest. Ühiselt hakatakse minema Musta Kalju juurde ja teel toimub kokkupõrge koletisega. Parv on teelesaatmiseks valmis ja sinna jagatakse viimaseid kohti. Selgub nii mõndagi kõigi tegelaste kohta enne lennukile minekut.


_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Okt 08, 2013 4:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tavaliselt ma leian, et enne osa nägemist on igasugused postitused teemasse mõttetud, aga teen praegu erandi, et öelda:
Kuradi põnev tundub tulevat! Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 9:55 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.

Väga põnev, informatiivne ja emotsionaalne osa oli. Koletis tuli jälle välja ja Sünge Ala näis olevat tõepoolest sünge. Tuleb siis välja, et Must Kalju on hoopis laev keset saart, kus leidub ka dünamiiti.

Väga emotsionaalne ja liiguatv oli osa lõpp ja kuidas kõik üksteisega hüvasti jätsid ning kuidas Walti koer tahtis temaga kaasa minna. Ka Sawyeri ja Jacki vestlus Jacki isast oli osa üks tipppunkte. Lennujaama flashbackides oli tore näha jälle Boone'i ja ka Ana Lucia vestlus Jackiga oli huvitav, sest tema oli lennuki tagaosas ja nii nende teine drink jäi vist ära.

Osas oli nii palju huvitavaid kohti ja flashbacke,et see väärib kümmet punkti.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 9 punkti. Tugevad 9 punkti....rohkem sinna 10 punkti lähedale.

Väga hea osa. Häid stseene oli palju. Parim neist Sawyeri vestlus Jackiga, hea meel et isa sõnum pojani jõudis. Mõlema koorem sai kergendatud. B5 fännina oli hea jälle Danielle näha, huvitav paljastus et "koletis" on saare kaitsesüsteem. Ning mida teeb sajandeid vana laev tsunglis? Shannoni "araablane tundmatu kotiga lennujaamas" temp polnud just kõige ilusam, kuid vähemalt koera sai ta endale. Hea oli Jini ja Suni leppimist näha, lõpule andis hea positiivse tooni. Parv on teel, päris võimas oli seda vees näha. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 9:57 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin 9 punkti.

Mitte päris kümme - loodame et siis järgmine osa saab selle hinde - aga mitte ka kaheksa.

Täiesti meeldis. Minu arust nagu polnudki ühtegi igavat kohta. Näidati tegelaste flashbacke just enne lennuki peale minemist. Shannon oli küll paras mõrd, ime, et Sayid üldse lennukile jõudis. Danielle´i taasilmumine oli põnev ja jutt "teistest" ning hirmutav musta suitsu sammas, mis kõrgus metsa kohal. Idee see luuk õhata ei olnudki nii paha ja ka Arnzt sai natuke tähtsama rolli. Ei saa ainult aru, mida see Hurley sinna kaasa trügis - neil oli ju kiire ja ma olen kindel, et Hurley aeglustab neid. Aga no kui ta tahtis nii väga, las siis läks. Must Kalju oli ka midagi muud, kui mina ootasin (ootasin kaljut näiteks?). Nüüd siis kõik teavad sellest luugist. Seda koletist oleks võinud näidata juba. Kuid mis see ikkagi on? Ega ometi mitte robot või midagi sellist, sest see oleks lame natuke. Rolling Eyes

Parve teeleasumine oli pikk ja vaevarikas, aga seda väärt. Ja neid emotsioone! Sun ja Jin leppisid - oh seda õnne ja rõõmu - ära. Koguti kirju pudelisse. Kõik andsid oma panuse - ehitati laevale teed, Sayid tegi radari ja andis signaalpüstoli (või mis selle nimi ongi) ja Sawyer aitas ka nii palju kui sai. Nelik lahkus, purjed heisati ja kaldalejäänud lehvitasid.

Oli näha, et osa on poolik ja sellepärasr saigi mitte-nii-maksimumpunktid. Peab ju veel nädala ootama enne järgmsit osa.


Viimati muutis seda Olorin (Teis Märts 07, 2006 10:04 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Andsin seekord 10 ära, osa lihtsalt oli seda väärt, kuigi ehk mõjus siiski natuke ettevalmistusena Teiste tulekuks ja suurt actionit ei olnud.

Algus meeldis hästi, kuratlikult ilus vaade avanes sealt aknast Sydneyle, kahjuks kargas selle peale kohe näkku lärmav telekas, mis oli küll halva maitse märk. Very Happy Losti tegijad aga kasutavad selliseid vastikuid võtteid tihti, ka käesolev osa lõppes peale ilusat ja suurejoonelist lõiku parve väljasõidust kaadriga mustast suitsust ja selle kohal kõrguvast masendavalt hallist taevast.

Lõpuks toodi Delenn, vabandust, Danielle (huvitav, kas talle pandi meelega selline B5 karakteriga sarnane nimi?) ikka mängu tagasi ja seoses sellega tuli ka uut informatsiooni, mis selle sarjaga seonduvat infonälga natuke leevendas. Ja see koht, kus esimest korda musta suitsu näidati, tundus kuidagi väga hirmutav.

Jack oli hea vend, Michael ütles, et parve vettelaskmiseks on kogu rahvast appi vaja ja Jack ütles selle peale, et anna 20 minutit. Very Happy Tõeline superkangelase värk. Jacki kohta oli huvitav teada saada, et ta abielu oli lahutatud ja isa surnud; abielu ebaõnnestumine ei olnud eriline üllatus, ta oli juba varem ebakindluse tundemärke selle suhtes näidanud. Jackiga oli seotud ka üks selle episoodi kahest parimast stseenist: nimelt see, kui Sawyer Jackile rääkis, et oli tema isa kohanud ja mida nad rääkinud olid. Äärmiselt emotsionaalne hetk ning Sawyerilt poleks seda ausalt öeldes oodanudki, nii et tõsiselt meeldiv üllatus. Episoodi parim stseen oli minu jaoks igatahes kahtlemata Jini ja Suni äraleppimine, mis oli väga-väga hästi mängitud ja üks emotsionaalsemaid stseene, mida ma üldse mõnes sarjas näinud olen. Ilus oli vaadata, et nad tegelikult üksteist armastavad ja iseennast süüdistavad suhte nässu minemises.
Jackil muidugi vedas istekohaga, muidu oleks ta võinud surma saada, aga telik ei asu minu teada lennukil, millega nad lendasid, nüüd päris taga lõpus. 'Ametlikult' oli lennukiks Boeing 777, tegelikult kasutati võtetel aga Lockheed L-1011 keret. Nujah, see oli nüüd väike kõrvalepõige minu kui lennukifänni poolt.

Oli ka paar naljakohta, näiteks see "turvasüsteem" oli väga hästi sõnastatud, aga üldiselt jättis see osa siiski üsna huumorivaese mulje. Võib-olla aga polnud hooaja eelviimane episood aga ka õige koht naljategemiseks. Pisut koomilisena mõjusid hoopis mõned muud stseenid, näiteks Arzti põgenemine peale seda, kui ta kuulis, et keegi seal käest ilma jäi ja see, kui ta pärast selle eluka (või mille iganes) eest põgenes. Või siis näiteks lennujaamas Jini ja Suni jälginud abielupaar. Very Happy Shannon suutis lennujaamas jälle oma ebasümpaatset külge näidati, vastik bitch selline - tekitas Sayidile pahandusi ja see mees on nüüd tema pärast nii palju vaeva veel näinud... romantiline õhtu kahekesi rannal ja mida veel.
Samas oli päris tore koht, kus Walt oma koera talle jättis, kuigi ma natuke kahtlen, et Shannon talle just hea perenaine on. Ilmselt saab tal kutsast varsti villand ja ta ei viitsi temaga enam tegelda.

Kate'i imago muutus veel madalamaks selle osaga, kuigi seekord oli ju tema mõnitamise ohver, aga millegipärast tundus, et ta oli selle ära teeninud. Igatahes saarel, kui ta tahtis tulla kaasa dünamiidi järele, tundus mulle, et tal on mingi salakaval plaan.

Must Kalju (Black Rock) oli siis hoopis laev - vot see tuli küll räige üllatusena. Lisaks paistis see veel väga vana - mingi piraadilaev? Iseenesest mulle ei meeldiks, kui osutuks, et saare saladusi tekitab mingi piraatide peidetud aare, kuna see lihtsalt... no ma ei tea, tundub nõme kuidagi. Aga võib-olla ma lihtsalt ei saanud korralikult pilku heita, kuna seda nii lühidalt näidati ja tegu pole üldse nii vana laevaga, sest tegelikult dünamiit leiutati ju alles suhteliselt hiljuti.

Mis siis veel, kole pikk ja segane jutt on tulnud, ma vaatan. Mainiks siis lõpetuseks, et kaadrid parve teelesaatmisest olid eepiliselt ilusad ning neid saatev muusika väga hea. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
LightHellAngel
Kadett


Liitunud: 5 Veeb 2006
Postitusi: 13
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 07, 2006 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

Vot põnevus tekkis üle pika aja taaskord. Mõni lause tegelaste flashbackide kohta. Kõigist sai teada natukene uut, küll natuke aga asi seegi. Huvitav oli see, et Jack istus kohal nr. 23E (E?) ja lennuki number oli 42F. Ja jälle mõni number kattus. Aga saar on inimesi muutnud, kui vaadata millised nad ennem oli ja millised nad nüüd on. Eriti on seda näha Shannoni osas, polegi enam nii ''mõrd''.

Ma märkasin, et enne dünamiidi järgi minkut oli Kate'i pilk otsinud Sawyeri. Sama oli Sawyer'ilgi enne kui parv lahkus, otsis Kate'i. Huvitav, on siis see huvitavus neis üksteises nii sügav? Aga Sawyerist rääkides, siis oli temast hea öelda Jackile seda, et Sawyer oli kokku puutunud Jacki isaga. Üks emotsioonirikkamaid kohti.

Parve teelesaatmine oli sammuti emotsioonide rikas. Veidi kurb oli seda vaadata. Sun ja Jin leppisid ära, vägahea. Ja pudelis sõnumid, armas. Ei tahaks sellest hetkest rohkem rääkida, niigi kurvavõitu ja lootust täis ta oli.

Olgu, prantslanna hämmastas oma tulekuga. Tema teadaanne oli kah hea - jookske, peituge või surge. Lihtne kaspole? Teda on üks, neid on 40. Ja taaskorda tuli luuk kõneaineks ja mindigi dünamiidi järgi Süngele või Tumedale Alale. See Arzt hakkas mind häirima, algul oli valmis kaasa tulema ja siis kui mingi tont oli oma freaking käest ilma jäänud, siis ikka kaasa ei tuleks. Suht kahju hakkas, kui see koletis teda ära ei söönud, ma ei tea miks. Ma tavaliselt nii pahatahtlik ei ole. Koletis - masinlik hääl, teda peaks õlitama veidi. Sõbralik soovitus. Seda häält ja ragisevaid puid sai näha ka pilootosas esimesel saareööl. Aga juu vast need ''teised'' hakkasid tulema (kui nemad) seepärast, et Caire nagu ka Danielle on jõudnud oma lapsega vaid nädala koos olla..

Siiski mu esimene mõte laeva näha oli see, mida teeb see asi nii kaugel sisemaal? Hoovus? Sel juhul olen mina hapukurk.

Olgu, 10 punkti.

Ja muideks, kellel on Google Earth - pange otsingusse: 4.815 162.342 Wink
Äkki mõni teab juba seda..mine tea.
_________________
A question thats nagging answer, I let the dogs out!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 12:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatasin neid kordinaate ja midagi ei olnud peale sinise vee Confused
Osa ise oli väga hästi tehtud. Kõik muu ón juba öeldud aga hea oli et ei lõpetatud parve teelesaatmisega(kuigi nii tundus tol hetkel mulle parem) vaid musta suitsuga, mis jättis kõik lahtiseks.
Panen ikka 10 punkti ära.
Täna pole veel andmeid saadaval, kuidas teisipäevane kava välja näeb. Oleks ikka poolteist tundi korralikult ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 12:59 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Täna pole veel andmeid saadaval, kuidas teisipäevane kava välja näeb. Oleks ikka poolteist tundi korralikult ära.

Järgmine nädal on nagu ikka 20:30 kuni 21:30 st Exodus jääb 3 osaliseks.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Luury kirjutas:
Täna pole veel andmeid saadaval, kuidas teisipäevane kava välja näeb. Oleks ikka poolteist tundi korralikult ära.

Järgmine nädal on nagu ikka 20:30 kuni 21:30 st Exodus jääb 3 osaliseks.


Kahju natuke, et viimast osa niimoodi veel poolitatakse, eriti kui see on mõeldud ühe episoodina näitamiseks. Mõju jääb kahtlemata nõrgemaks, sest osa pinget jõuab nädalaga kaduda.

Samas, kas keegi teab, kas Kanal2 kavatseb ka teist hooaega näidata? Kindlasti ei juhtu seda enne sügist, aga loota ju võib.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tõeliselt tore osa oli. Lausa meeldiv oli seda vaadata. Näidati iga tegelast erineva külje alt, mingid otsad jooksid jälle kokku. Lein teeb aga alati haiget, seega veidi kahju hakkas Shannonist. Ma ei tea, ma usun küll, et ta hoolitseb Vincenti eest hästi. Ja Walt on tõesti imepärane laps - ainult lapsesuu suudab selliseid asju nii selgelt, puhtalt ja süütult väljendada.

Rääkides väljendamisest - kui šerif rääkis kokkuvõtlikult, mis Kate selle pisikese lennuki nimel teinud oli, hakkas Kate'i huvi vägagi haiglane tunduma. Väide, et see on ainuke asi, millest ta tõesti hoolib, tundus ülespaisutatuna. Aga jah, ebameeldiv on see naine siiski. Ja loomulikult toppis ta ennast jälle kaasa. Mis seal ikka.

See, et Sun Jinile nood sõnad üles kirjutas, oli väga armas. Ja loomulikult Sawyeri ja Jacki dialoog, ka see oli liigutav.

Ma arvan, et väga tugevad 9 punkti.
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

LightHellAngel kirjutas:
Ja muideks, kellel on Google Earth - pange otsingusse: 4.815 162.342 Wink
Äkki mõni teab juba seda..mine tea.

Hmm... ma näen ka vaid vett. Kuigi kõrval on üks (halva kvaliteediga) saar, äkki mõtlesid seda. Google Earthiga näeb muide väga hästi, kui palju neid väikeseid saari USA ja Austraalia vahel ikka on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Kolm Märts 08, 2006 9:15 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 10.

Kogu osa ootasin ma millal parv ükskord teele läheb. Mudkui venis ja venis. Ära tüütas juba. Sünge ala tundus mulle lahja, rohkem oli seda must toss. Jauramine Artzi nime kalla käis pinda. Vastupidi Lihghthellangelile on see Füsa Einstein hea tegelane. Headeks külgedeks oli osas ka Jini ja Juni leppimine, Charlie kirjade korjamine, Sawyeri ja Jacki vestlus ja Flashbackid. Flashbackide juures meeldis veel see, et võeti läbi mitu tegelast.

Jamps lugu, et kanal kaks teeb viimase osa pooleks. Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zorro
Kaptenmajor


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 91
Asukoht: Pelguländ

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 8:39 am    Teema: Vasta viitega

MobY kirjutas:

Jamps lugu, et kanal kaks teeb viimase osa pooleks. Evil or Very Mad


Viimane osa on tootja poolt pooleks tehtud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise rääkis minu eest kõik ära juba.

Mu vend arvas et saarel olid teadlased, kes ehitasid mingi roboti. Kui see oleks tõsi ma saadaks selle seriaali vetsupotist alla. (Vabandust väljendi pärast)
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Qui-Gon
Nooremleitnant


Liitunud: 21 Juun 2005
Postitusi: 41
Asukoht: Jedi council

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:

Must Kalju (Black Rock) oli siis hoopis laev - vot see tuli küll räige üllatusena. Lisaks paistis see veel väga vana - mingi piraadilaev? Iseenesest mulle ei meeldiks, kui osutuks, et saare saladusi tekitab mingi piraatide peidetud aare, kuna see lihtsalt... no ma ei tea, tundub nõme kuidagi.

http://www.telechimp.com/telechimp/lost%20-%20the%20black%20rock.jpg


Osale ise panin 9,kuigi see 9 oli väga 10'ne vääriline jah tõesti,aga kas järgmine osa on siis I hooaja viimane?
_________________
Qui-Gon : Don't center on your anxiety, Obi-Wan. Keep your concentration here and now where it belongs.
Obi-Wan : Master Yoda says I should be mindful of the future...
Qui-Gon : .....but not at the expense of the moment. Be mindful of the living Force, my young Padawan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Märts 09, 2006 8:00 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, on.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2006 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti!

Tõesti väga emotsionaalne ja huvitav osa oli! Minul igatahes igav ei hakanud, osa oli väga hea. Juba algus oli väga pingeid kruviv, Rousseau saabumine laagrisse ja hoiatamine, kas põgeneda või surra ''teiste'' eest!

Nagu juba kümneid kordi eelpool mainitud, ütlen ka mina, et musta kalju suhtes üllatusin väga ka mina, et see oli ainult tühine piraadilaev kuskil saare keskel ja kus olid väga vanad ja plahvatusohtlikud dünamiidid sees. Samas on mul tunne, et Kate proovib ennast kõigile millegipärast tõestada, et ennast igale poole kaasa pressib! Olen ka eelpool juba maininud, et Kate häirib vahepeal suhteliselt ka mind.

Loomulikult olid väga emotsionaalsed kohad mida ka juba palju eelpool mainitud osas kokkuvõtlikult siis Walti koera andmine Shannonile, Sawyeri vestlus Jackiga ja ka Jini ja Suni leppimine ja väga hooliv Suni poolt oli tõesti see, et andis Jinile kaasa isetehtud sõnastiku põhiliste laeva jaoks vajalike väljenditega inglise keeles. Usun, et see kulub Jinile tõesti ära, väga hea mõte Suni poolt!

Väga mõnus oli ka vaadata lõpuks laeva vette laskmist, inimeste indumust ja lootust täis ilmeid ja ka kirjade teele saatmine. Muusika oli ka tõesti väga hea!

Kokkuvõttes siis oli minu arust osa väga 10.p vääriline ja usun, et osa läheb veel huvitavamaks!!!
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2006 2:58 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Sigma kirjutas:
Luury kirjutas:
Täna pole veel andmeid saadaval, kuidas teisipäevane kava välja näeb. Oleks ikka poolteist tundi korralikult ära.

Järgmine nädal on nagu ikka 20:30 kuni 21:30 st Exodus jääb 3 osaliseks.


Kahju natuke, et viimast osa niimoodi veel poolitatakse, eriti kui see on mõeldud ühe episoodina näitamiseks. Mõju jääb kahtlemata nõrgemaks, sest osa pinget jõuab nädalaga kaduda.

Samas, kas keegi teab, kas Kanal2 kavatseb ka teist hooaega näidata? Kindlasti ei juhtu seda enne sügist, aga loota ju võib.


Olen ka suht kindel, et ega teist hooaega enne sügist ei näe jahh!
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Reede Märts 10, 2006 6:02 pm    Teema: Vasta viitega

Olorin kirjutas:


Ei saa ainult aru, mida see Hurley sinna kaasa trügis - neil oli ju kiire ja ma olen kindel, et Hurley aeglustab neid. Aga no kui ta tahtis nii väga, las siis läks.


Huvitav, mis nüüd juhtub kui kokku saavad Hurley ja dünamiit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group