Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

SG1 - 9x20 "Camelot"

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
76%
 76%  [ 13 ]
9
5%
 5%  [ 1 ]
8
17%
 17%  [ 3 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 17

Autor Teade
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 5:13 pm    Teema: SG1 - 9x20 "Camelot" Vasta viitega

SG1 suundub Cameloti anti-Ori relva otsima.

Ma ei tea kuidas seda episoodi hinnata, üle 10 punkti tahaks anda. Lihtsalt super hea minu meelest. Kosmoselahing oli väga hea, reaalne jne. Muusika selle juures kena kurb. Hea, et venelastel oma laev on, aga kahju, et see vist maha kanti. Episood oli algusest lõpuni põnev, lõpp muutus juba ülipõnevaks. Igatahes, kui see jääks SG1 viimaseks episoodiks, siis ma oleksin ülimalt rahul. Igatahes arvan, et 10nda hooaja esimene osa ei tule nii hea.
Väga hea oli, et Mitchell pole möögavõitlust võitnud, sest see oleks liiga kangelaslik olnud.
Kosmoselahingu juures meeldis see, et laevarusud jäid alles. Oride laevad ei olegi seest tühjad "paadid" nagu alguses tundus, aga kas tõesti on neil ainult 1 relv? Siis kui Odyssey supervärava juurde jõudis oli hea vaadata laevastikku, meenutas B5st Maa kodusõda või Corriana 6 lahingu algust.
Asgardite laev jäi ellu?


_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 11, 2006 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Üheksas hooaeg on nagu vaikus enne tormi. Kõik osapooled valmistuvad niiöelda viimaseks lahinguks. Kogu hooaeg oleme nänud üha uusi Oride ja Priorite võimeid, kuid sõjategevus pole veel päris peale hakanud. Nüüd, kus aga laevad, milledest ülempreester hooaje alguses rääkis, on valmis ning ka sõdurid kokku kogutud on sõda algamas. Ärgem unustagem ka Wraithe, kes peaksid peagi Maale jõudma. Ma ei kujuta ette, mis edasi juhtuma hakkab. Ma mõtlen, et lahe oleks, kui Orid ründaksid Anciente(Alteraneid) ja Anubis saaks oma võitlusest Oma Desalaga vabaks ning saaks täieõiguslikuks Ancientiks, ning alustaks ise rünnakut Oride vastu ja Baali oleks peaaegu unustanud. Temast peaksid veel mõned kloonid alles olema. Igastahes ootused on suured. Pole jõudnud veel osa 9x20 "Camelot"i vaadata. Ja ma olen ka õnnelik, et kümnendas hooajas saab Claudia Blackist tavaline tegelane(regular). Huvitav, kas ta liitub otseselt SG-1ega? Nii et siis SG-1es viis liiget ja üks kuum naine juures. Alguses suhtusin SG-1 üheksandasse hooaega veidike skeptiliselt, kuid tagasi vaadates oli tegu endiselt hea hooajaga. Kuigi ma pole SG-1 koha pealt viimasel ajal eriti kommenteerinud, olen ma kõiki osi usinalt vaadanud Very Happy Ainuke asi, mis mind see aasta kohutavalt piinas, oli RDA puudumine. Ta PEAB tagasi tulema. Äkki üheteistkümnendaks hooajaks?(juhul, kui see ikka tuleb)


Oioioi. Lugedes su postitust FLT, pean ma lihtsalt "Camelot"i vaatama hakkama. Eks homme kirjutan oma arvamuse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 3:03 am    Teema: Vasta viitega

Wow!!!!!! Ma tahaks anda sellele osale 20 punkti. See oli kindlalt selle hooaja parim osa. Alguse poole sai Camelotis veidike nalja, siis muidugi kogu Mitchelli võitlus Musta Rüütliga. Olin just seda Arthuri ja ümarlaua rüütlite teemat igatsenud hooaja algusest peale. Selline müstiline ja romantiline hõng on asjal juures. Naljkas oli see, kuidas iga kord, kui Daniel proovis linnaelanikke veenda seles, et tegemist pole võlukunstiga, "beamiti" tema ja Mitchell rahva silmi ees laevadele. Razz
Hea oli näha, et kõik on koos Oride vastu koondunud. ka Asgardid olid kohal, kuid ma ei saanud aru, miks polnud Thori kohal. Minu arust ta on ikka elus. "Threads"is vist öeldi, et ta jäi ellu. Pean üle vaatama. Öelge, kui keegi teab. Igastahes efektid olid suurepärased. Koht kus Oride supervärav avanes ja Sam seal juures hõljus ning kui Oride laevad Samist mööda tuhisesid. Lihtsalt võimas. Odysseyst saime kah lahti. Muidugi, me ei nänud täpselt kumb laev hävitati, aga venelaste oma ei saanud see olla, sest tolle peal olid Daniel ning Mitchell, nii et see pidi Odyssey olema. Teame ju, et kogu SG-1 meeskond jääb ellu. Razz Antud hetkel näivad Orid igastahes üpriski võitmatud. Ja väga lahe oli näha Valat ühe Oride laeva aknast välja vaatamas enda ees toimuvat lahingut.(või kas seda sai üldse lahinguks kutsuda?)
Lihtsalt võimas osa. Selles oli kõike: emotsioone, huumorit, actionit, suurepäraseid efekte ja suurepärast näitlemist kõigi näitlejate poolt.

Vaikus on läbi ja torm on kohal. Jään ootama juulikuud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 10:25 am    Teema: Vasta viitega

Odysseyl oli ju elekter olemas, Korolev kaotas igasuguse voolu ja sai veel 2 lasku pihta ka, niiet hävis... Odyssey saatus on lahtine, aga kahtlen, kas ta hävis...

Sellel Daedalus-klassi laeval jäi ju vasakpoole osa terveks, parempool sai täistabamuse, järelt võib ka ellujäänuid olla Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Raudsed 10 punkti.

Üks parimaid osi mida näinud olen. Kohe nii hea osa, et võttis kohati sõnatuks. Parimaid nalja kohti minu jaoks oli siis, kui Teal'C ütles vahele "The Easter Bunny" Laughing Samuti olid head need telepotatsiooni kohad: "Boy my timing is good" Very Happy

Teoreetiliselt võisid mõlemad Maa laevad õhku lennata. Arvestades, et mõlemal on teleporterid võisid Daniel ja Mitchell vabalt muljale minna, kas nüüd teise Maa laevale, mõnele Ha Tak'ile või siis Asgardi laevale. Aga mulle meenub, et Mitchell tahtis ju ühele X-302'le pääseda. Nii et jääb siiski lahtiseks kumb laev õhku lendas. Vähemalt minu arvates Smile

Ori'de laevad võisid tunduda algul selle pärast nö tühjad, sest et me ei saanud vist algul aru, kui kõrge kalju peal Vala seisis. Nüüd vaadates võib öelda, et ta seisis ikka päris kõrgel Razz Ja nende laskmisvõime meenutas seda sateliiti. Võib-olla sateliit oli nagu relva tugevuse testimiseks, enne kui nad siia galaktikasse tulevad. Aga päris valusad relvad olid neil. Ühe lasuga tehtid Ha Tak'idest tolmu. Meenutas Droidi juba Smile Samas jäi silma, et neil tõesti oli ainult üks relv. Atlantises olin aga näinud, kui kiire Dedalus on ja siin seisid ainult paigal. Oleksid nad ka kihutanud ja luupinguid teinud, siis oleksid vast ikka tervemaks jäänud kui praegu Razz Me kuulsime veel, et Dedalus on appi tulemas, aga kas siis see Antikade sõialaev Orion ei tulegi. Ma arvan, et sellel oleks ikka midagi nende Ori'de laevale vastu pakkuda.

Mind aga pani üks asi muigama. Need jupid millest Super Gate koosnes, need on ju liiga suured, et tava väravast läbi mahtuda, meenutades ühe Super Gate'i tekkimist. Sam oli nii väike seal, et mind huivtab väga kuda nad selle sinna said viidud/ehitatud. Järsku keegi oskab seda lahti seletada Smile

Minu mälu järgi peaks Thor veel elama.

Praegu ei mõtle rohkemat välja mida võiks öelda, võib-olla aja jooksul tuleb veel midagi meelde Smile
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 1:50 pm    Teema: Vasta viitega

Tõepoolest olid jupid väga suured, aga võibolla Orid tegidki uutest ja suurematest juppidest värava, et enam ei saaks keegi seda ära lõhkuda.

Oride laevadel oli siiski rohkem kui 1 relv... mõned pisemad kahurid oli ka, lasid ühed Hataki õhku, aga küljepealt tundusid need kaitseta olevat.

Liikuda oleks võinud jah laevad rohkem, sest oli ju näha, et Ori laevade pearelva lask liigub suht aeglaselt ja ainult sirgjoones...
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 2:02 pm    Teema: Vasta viitega

10 punkti.

Hooaja viimane episood vastas minu ootustele ning oli piisavalt kaasahaarav. Osas oli põhimõtteliselt kõik olemas: hea komöödia, tugev näitlejatöö ja head eriefektid episoodi lõpuosas.
Maksimumpunktid andsin episoodile aga sellepärast, et lõpp oli suhteliselt ootamatu ja originaalne. Selliseid osi, kus nö. pahad lõpus täieliku võidu saavutavad, ma eriti ei mäletagi ja nii põhjalik häving meie galaktika vägedele näitab, et tegijad ei ole veel täielikult reaalsusetaju kaotanud. Seekord näidati, et suurema jõuga vastane on igas mõttes võimsam, mitte ainult mõne üksiku erilise võime poolest. Oli oodata, et Oride laevade kilbid on sama võimsad, nagu sellel varem nähtud orbitaalrelval, mida Prometheus ei suutnud hävitada ning nii see ka oli.

Järgmine hooaeg tõotab tulla väga põnev ning jääb üle vaid loota, et olukorrale ei leita mingit äärmiselt lihtsakoelist ja kiiret lahendust. Olin ennem öelnud, et mulle Oride teema eriti ei meeldi ja ma tahaks selle kiiret lõppu, kuid samas sellise esitluse järel tunduks see veidi kummaline.
Siiski häirib mind, et SG1 liikmed kunagi surma ei saa, nüüd oleks pidanud Daniel ja Mitchell kahtlemata surema, kui nad olid tõesti selle Maa laeva peal, mis õhku lendas, kuid olen kindel, et nad pääsesid mingil imekombel. Razz

Tuleks märkida, et hooaja lõpp tegi selle sarja Altantisest palju olulisemaks, sest wraithid ei kujuta hetkel enam inimkonnale ju mingit ohtu. Oleks raske uskuda, et wraithid suudaksid meie galaktikasse jõudes Oridele vastu saada. Seega Atlantise probleem on nüüd selgelt teisejärguline, mis ei ole mõnes mõttes just kõige parem variant. Razz

Jään põnevusega ootama seda, mida pakub meile uue hooaja algus, lootes, et meid suudetakse taaskord positiivselt üllatada. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 7:22 pm    Teema: Vasta viitega

Mina panin 9 punkti, sellepärast, et episoodi algus oli täpselt samas vaimus nagu eelmine osa: jutt-jutt-jutt ja ei midagi põnevat. See "küün", kus Merlini raamatukogu oli, jättis ka armetu mulje.
Naljakohti muidugi oli, aga kõik jätsid suht kulunud mulje, näiteks see, kui Mitchell kogemata ukse avas, öeldes samal ajal, et ta mingit tehnoloogiat ei näe. Või siis see kahekordne Jacksoni nali "pole mingit maagiat". Very Happy Need ära transportimised olid juba peaaegu nagu iseenese paroodia minu meelest. Razz

Episoodi teine pool oli aga igati suurepärane ja kindlasti väärt üle 10 punkti. Tore oli venelaste laeval tegevust vaadata, vahelduseks inglisekeelsetele käsklustele tundus vene keel päris hea kuulata. Very Happy Võiks nüüd veel mõnede riikide laevad tulla.
Lõpulahing oli väga hea, kuigi minu jaoks oli natuke koomiline Teal'ci tulek Lucia alliansi laevadega, mis oli nagu üks-ühele kopeeritud Star Trek: DS9 episoodist "Sacrifice of Angels", kus Worf klingonite laevadega õigel hetkel appi ilmus. Njah, seekord 'õnneks' polnud neist erilist abi.
Oride laevad mulle meeldisid, nende disain oli suhteliselt erinev tavapärasest. Mõneti ebaloogiline tundus siiski see relvade kasutamine, sest nagu juba mainiti, liikus Ori laevade pearelv suhteliselt aeglaselt ja kuna SGA's on näidatud, kui kiirelt Daedalus manööverdada suudab, jäi kripeldama, et kuidas Odyssey ja Korolev eest ära ei suutnud sõita. Orid vist panustavad peamiselt tugevatele kilpidele, sest isegi asgardite laev ei suutnud midagi nende vastu teha.
Ei saanud ikkagi päris hästi aru, kas Maa laevadest hävis Odyssey või Korolev; põhimõtteliselt võiks SG1'e ameerika-kesksust arvestades öelda, et selleks oli venelaste oma, aga nagu mainitud, Mitchell ja Jackson polnud sealt veel vist jalga lasta jõudnud.

Järgmisel hooajal oleks kõvasti potentsiaali, kui mingit tavapärast kiiret lahendust ei leitaks. Iseenesest on ju võimalik, et wraithid Pegasuse galaktikast jõuavad kohale ja teevad oridele ära, aga ma kahtlen, et kahe sarja tegevusliine nii palju ühendataks. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

!!!SPOILER!!!

Aga tegelikult võimalik, et Wraithid jõuavad meie galaktikasse, sest Amanda tapping pidi näiteks järgmises hooajas olema kümnes osas SG-1es ja kümnes osas Atlantises.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 17, 2006 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

Nii sai siis ka asi ära vaadatud. 10 punkti. Häiris see, et isegi mitte ühest Oride laevast ei saadud jagu. Veel tundus meie galatkia õhuvägi äärmiselt naeruväärne. Kaks maa laeva, üks asgradi laev, kolm liidu laeva(mis pidi äärmiselt karm liit olema) pluss siis mõningad jaffa alused.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

Aga ikkagi sooviks teada, kas tuleb 10. hooaeg või mitte? 9. hooajas osas "Camelot" oli samuti minu arust põnev, kõik üritasid kiirelt, kiirelt tegutseda, kuid jällegi jäid ajanappusesse. Mulle tegi nalja, kus jaffa laevastikud langesid nagu sääsed, kes lendasid vastu elektrilampi.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 3:25 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Aga ikkagi sooviks teada, kas tuleb 10. hooaeg või mitte? 9. hooajas osas "Camelot" oli samuti minu arust põnev, kõik üritasid kiirelt, kiirelt tegutseda, kuid jällegi jäid ajanappusesse. Mulle tegi nalja, kus jaffa laevastikud langesid nagu sääsed, kes lendasid vastu elektrilampi.


Tuleb ikka kümnes hooaeg, juba sel suvel. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks mainida, et see eelmine postitus on minu venna poolt tehtud. Eks ma teen talle ka kasutaja. Wink
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 11:42 pm    Teema: Vasta viitega

Ise vaatasin ammu ära, aga mingipärast polegi kommenteerinud.
Oli väga lahe osa ja sai 10 punkti. Meeles on koht Sam värava juures oli ja siis Oride laevad tulid. Võimas... Smile
Aga ka tegevus Camelotis oli põnev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 19, 2006 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

Panin 8. Jällegi oli liiga palju trafaretseid lahendusi, sellest 1 punkt maha. Võrreldes eelmise osaga oli vähenenud "draama" elik nn.jutustamise osa ning seetõttu jäi näitlejameisterlikus liialt taha plaanile.Veel punn maha.
Lõpulahing oli tõesti efektne, kuigi mulle meenutas kosmoselahingu taustal seisev Vala rohkem Star Warsi. See, et meie galaktika õhujõud nii haledalt lüpsta said tõi natuke värskust sarja .Täitsa huvitav kes 10 hooaja alguseks veel hinges on.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Stargate Sarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group