Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Reisimine
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Püh Apr 09, 2006 10:55 am    Teema: Vasta viitega

Suurepärane reisikirjeldus, Enterprise, ma lihtsalt nautisin selle lugemist. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 10, 2006 2:34 pm    Teema: Vasta viitega

Alusasin tööd tänasest, koguaeg on siesta Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise loo algus oli nagu ulmekas Very Happy

siiski, ehk leiame varsti mõne araablasest kasutaja ulmefoorumis?
loodan, et enterprise seda foorumit seal levitas Very Happy
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 11, 2006 5:29 pm    Teema: Vasta viitega

atf.eliit.com saab saab lugeda meie grupi blogisid, kõik on igal pool laiali, 5 itaalias, 6 leedus, 2 soomes, 1 eestis... minu blogi veel netti tabanud ei ole... ja ärge seda levitage :p (annan lingi, et saaksite naerda vms :p)
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Sõidan homme paariks päevaks Leetu. Plaanis on selline väiksemat sorti jalgsimatk, paar praamisõitu ja võib-olla isegi, kui aega jääb, Vilniusest läbi põikamine. Aeg on küll igasuguste muude tegemiste ja eriti kooli suhtes üpris kehvake, kuid sai mõeldud, et kas nüüd või mitte kunagi. Smile

Igatahes saab see lõbus olema. Ja kui seda mitte, siis vähemalt tervislik. Mr. Green
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Krt ma kadestan inimesi kellel on aega puhata ja matkata seda isegi kooli kõrvalt Twisted Evil Endal kipuvad teinekord isegi nädalavahetused kinni olema. Üldiselt üritan kord nädalas ikka oma "moto"-rattaga enda kohast kohta ringi vedada. See suvi ei tule ka ilmselt suurt paremat. Puhkust lubatakse heal juhul alles augusti lõpus Sad

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoda
Admiral


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 275
Asukoht: Saku, Luhamaa, Tartu, New York

PostitusPostitatud: Nelj Mai 18, 2006 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise'i lugu oli tõesti lahe. Lõpuks leidsin aja selle korralikult läbi lugeda. Applause
_________________
Addo mihi septem animus inter orbis terrarum quod vos lucror.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

Võtan oma tillukese reisi siis lühidalt kokku. Sai sõidetud praamiga ja esimest korda käisin ka Nidas, kuigi ma ei olnud Leedus mitte esimest korda, ning nägin ära kurikuulsad liivaluited. Tõeliselt võimas tunne oli ronida luite otsa ja näha ümberringi laiumas lõputut liiva ja eemal sini-sinist merd. Sealsamas sai ka päikeseloojangut vaadatud. Suurimaks miinuseks võiks tuua kehvad ilmad - vihm. Vahel tuli ikka sellist padukat, et nii mõnigi huvitav käik jäi selle pärast ära ja Vilniusesse ei jõudnudki. Kuigi tagasi tulles sai käidud ka Riias, mis on tõeliselt ilus linn. Leedukate puhul aga häris kõige rohkem kõigi umbkeelsus. Räägiti ainult leedu keelt ja kui vedas, siis pursiti hädaga sinna juurde vene keelt, milles mina mõistan vaevalt numbreid ja kergemaid lauseid. Kuigi hoogsa ¾estikuleerimisega ja ilmekusega sai ikka asjad aetud. Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 22, 2006 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin eelmisel aastal ka perega Leedus, olime põhiliselt Palangas, kuid käisime samuti Klaipedas, Kura säärel ja Nidas. Praamisõit oli tore küll, aga hästi lühike, mingi 500 meetrit vist. Samas leedukad ei taha sinna silda ehitada, sest see suurendaks turistide hulka ja võiks poolsaare ainulaadset keskkonda tõsiselt kahjustada. Viib igatahes mõtted Saaremaa püsiühenduse loomisele... Ilus kant tõepoolest, liivaluited olid uskumatult võimsad - mul õnnestus seal ka üht jänest näha, hüppas minu eest põõsast välja ja pani jooksu. Very Happy Lisaks käisime delfinaariumis, kus olid delfiinide ja merilõvide etendus.

Märkasin samuti, et leedukad võõrkeeli kas ei räägi või ei taha rääkida. Very Happy Inglise keelega polnud suurt midagi peale hakata restoranides, mitu korda pidi seletama. Razz
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 8:32 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise sõidab neljapäeval Inglismaale, käib Londonis ja Bristolis ning pühapäeva hilisõhtul tagasi tulles võib-olla räägib, mida ta seal tegi ja nägi. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juul 04, 2006 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
Enterprise sõidab neljapäeval Inglismaale, käib Londonis ja Bristolis ning pühapäeva hilisõhtul tagasi tulles võib-olla räägib, mida ta seal tegi ja nägi. Smile


Nonii, Suurbritannia nägi mu juba neljandat korda ära ja mina teda ka.

Neljapäeva varahommikul tuli siis lennujaama sõita, et Londonisse lennata. Läksime Estonian Airiga ning selle kompanii kohta tuleb mainida, et tase on alla käinud - kallile piletile vaatamata ei pakuta sel ligi 3-tunnisel lennul Travel-klassi reisijatele süüa ning stjuardessidel olid ka üsna tülpinud näod peas. Very Happy Eh jah, ega neid ei saa süüdistada, selline amet on ilmselt üsnagi pingeline, sest lennuk on ju kitsas ja pidev rõhkude vaheldumine õhkutõusul-maandumisel võib üsna kurnavalt mõjuda, rääkimata ettearvamatutest reisijatest.

Gatwicki lennujaamas maandudes läksime juba tuntud teed pidi kähku rongi peale, et sõita Londoni Victoria rongijaama ja sealt edasi Bristolisse sõita. Aga oot, meile piletid müünud Estravel oli unustanud öelda, et rong Bristolisse väljub hoopiski Paddingtoni jaamast ja ise ka me nii targad polnud, et seda teadmist elementaarseks pidanud oleksime. No polnud viga, kähku metroosse Circle Line'i peale, mõned peatused edasi ja olime jõudnud õigesse kohta. Muuseas, ühistransport on Londonis kole kallis, ühe otsa metroopilet oli 3 naela näkku, mis Eesti rahas teeb umbes 70 krooni. Tallinnas sai selle raha eest veel mõni aeg tagasi kooliõpilane terve kuu ühistransporti kasutada.
Rongid väljuvad päris tihti, nii iga poole tunni tagant, ning on ka päris mugavad, aga Eesti rongidega kahjuks võrdlust anda ei oska, sest mulle pole osaks langenud võimalust meie vabariigis kunagi rongiga sõita. Uskumatu, et selliseid inimesi leidub, eksju. Laughing

Bristolisse jõudes otsustasime kaardi järgi jala hotelli minna, sest see ei tundunud eriti kaugel. Kuna ma olen üldiselt päris hea kaardilugeja, siis jõudsimegi kohale, aga seal paraku ilmnes, et sellesse ketti kuuluvaid hotelle on linnas kaks ja me olime paraku valesse läinud, nii et sealt jätkasime sõitu taksoga, mis üllataval kombel ei olnudki nii hirmkallis, kui ma kartsin, aga see võis olla tingitud ka mitte eriti pikast vahemaast. Hotell ise oli väga korralik, aga kuna tal oli neli tärni, siis tähendas see seda, et kõiksuguseid teenindajaid ja koristajaid jookseb hirmus palju ringi ja minule see ei meeldi. Very Happy Tahan ise oma kotti kanda ja hommikusöögile minnes ise omale laua valida, noh. Very Happy Ei salli neid tentsikuid, kuigi ma saan aru, et nende töö on külastajate elu võimalikult mugavaks teha. Mulle paraku tundub see pigem ahistamisena. Very Happy

Rahvaarvult on Bristol umbes sama suur kui Tallinn, kuid ei jäta nii suurt muljet. Ilmselt on asi selles, et kuna Tallinn on ikkagi riigi pealinn, siis on see ka suur ja tähtis majandus- ja administratiivkeskus. Bristol jättis oma olemuselt pigem sellise rahuliku provintsilinna mulje, puudusid kasvõi näiteks moodsad kõrghooned. Atmosfäärilt võiks teda ehk võrrelda Tartuga, mis on kindlasti tingitud sellest, et ka Bristol on hariduskeskus.
Üldiselt mulle see linn isegi meeldis, aga Londoniga, mis on tõeline multikultuurne metropol, teda ikka võrrelda ei anna. Aga eks see ole maitse asi, ma lihtsalt olen rohkem selline suurlinnainimene.

Laupäeval sõitsime Londonisse ning seekord hotelli leidmisega probleemi polnud. Küll aga valmistas hotell mõningase pettumuse oma väikese toa, piiratud hommikusöögi ja selle eest Bristoliga võrreldes kaks korda kallima hinnaga. Aga samas on London ka oluliselt kallim koht ning hotell ise oli kesklinnas vaid mõnesaja meetri kaugusel Madame Tussauds' vahakujude muuseumist, mida me ka külastasime. Võrreldes eelmise korraga, kui ma seal käisin (vist 1998 või 1999) oli muidugi muutusi, aga mõned kohad tulid ka tuttavad ette. Minu suureks rõõmuks avastasime sealt Patric Stewarti (kapten Jean-Luc Picard Star Trekist) kuju, kelle kõrval loomulikult pilti tegime. Veel sai pildistatud Saddam Husseini, Yasser Arafati ja Richard Bransoni kuju kõrval. Üldiselt ütleks siiski, et muuseum on pigem siiski üles haibitud ega ole väärt tunni pikkust sabas seismist ja 25-naelast piletihinda.

Nii Bristolis kui ka Londonis käisime poodides, kus leidus suhteliselt soodsa hinnaga riidekraami ning ka HMV poodides, kus müüakse hulgaliselt filme ja muusikat. Mina sain sealt filmi Star Trek: Insurrection DVD omanikuks, nii et Treki filmidest puudub mu (ametlikus) kogus nüüd veel vaid First Contact, mida selles poes kummalisel kombel lihtsalt ei leidunud.

Tagasilend hilines umbes pooleteise tunni võrra, nagu Estonian Airile viimasel ajal kombeks/õnnetuseks on. Siiski jõudsime öösel poole kaheks koju. Kui mul poleks ainult paari tervisehäda tekkinud, võinuks seda reisi perfektseks pidada, aga ega tegelikult ei saagi miski täiuslik olla. Igatahes jäin rahule ja Londonisse läheks hea meelega viiendatki korda tagasi. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 05, 2006 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

huhh, olin puhkusel.......
Euroopa peal käisime reisimas, põhilise aja veetsime siiski Hispaanias.
Hispaania on lausa hämmastav koht, mingit peksmist ei ole, kõik saavad omavahel hästi läbi jne.
veel sai käidud selle reisi käigus Türgis, Hollandis, Soomes, Rootsis, Brasiilias, Prantsusmaal.
Reis oli suhteliselt väsitav, iga päev autos istuda, ilma tagumikkugi liigutamata, kaob mõneks ajaks kõndimisvõima:P
Rootsis käisime industriaalmetalbändi Deathstarsi kontsertil, vägeva mälestuse sain sellest. www.deathstars.net
Hispaanias on ikka julmalt soe võrreldes Eestiga, kuid meri oli seal kohutavalt külm, samuti oli huvitav muuseumides ringi kolada.

Soomes olime kah ühel rokikontsertil, kus pidi üles astuma mu üks lemmikutest KORN. www.korn.com
kuid see jäi laulja haigestumise tõttu ära, tegemist oli siis väga tegijate bändidega, nagu näiteks HIM. jne

Türgis oli suhteliselt külm, ja öösiti sadas.. Padukat kohe
sellest ei jäänud mingit normaalset mälestust, sest ilm rikkus kõige ära

Prantsusmaal jahmatas mind seesamune suur Eiffeli torn, Seda näha oli lihtsalt uskumatu. Mul võttis igatahes põlved nõrgaks, kui torni tippu kuskile sööma läksime. Eiffeli tornist näeb väga palju asju ära...
Üldiselt läks mu reis siiski hästi. väljaarvatud väike vahejuhtum kiirteel, kus auto katusel see boks kogemata lahti läks, ning minu ja mu onu seljakott välja lendas, koos riietega ja muu kraamiga. ja ühe kinga kaotas ka onu selle käigus ära
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Nelj Juul 06, 2006 1:15 pm    Teema: Vasta viitega

vicebarbar kirjutas:
Euroopa peal käisime reisimas, põhilise aja veetsime siiski Hispaanias.
...
veel sai käidud selle reisi käigus Türgis, Hollandis, Soomes, Rootsis, Brasiilias, Prantsusmaal.

???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 06, 2006 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

nn3 kirjutas:
vicebarbar kirjutas:
Euroopa peal käisime reisimas, põhilise aja veetsime siiski Hispaanias.
...
veel sai käidud selle reisi käigus Türgis, Hollandis, Soomes, Rootsis, Brasiilias, Prantsusmaal.

???


Võimalik ju, et korra hüppas sealt läbi Razz
Tahaks ka Hispaanias ära käia, Portugalis ka, mul seal tuttavaid Very Happy
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 7:39 pm    Teema: Vasta viitega

Paraku jälle välisreis tulemas, mistõttu pean foorumist nädal aega eemal olema. Sedakorda siis homme varahommikul Hispaaniasse.
Tagasi tulles luban kirjutada, mida nägin ja tegin. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 19, 2006 7:17 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
nn3 kirjutas:
vicebarbar kirjutas:
Euroopa peal käisime reisimas, põhilise aja veetsime siiski Hispaanias.
...
veel sai käidud selle reisi käigus Türgis, Hollandis, Soomes, Rootsis, Brasiilias, Prantsusmaal.

???


Võimalik ju, et korra hüppas sealt läbi Razz
Tahaks ka Hispaanias ära käia, Portugalis ka, mul seal tuttavaid Very Happy

jah nii see oligi, brasiilia oli ühele kohale lähedal, ja käisime vaatamas seda suurt jeesukest mäeotsas
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Samantha
Nooremleitnant


Liitunud: 24 Aug 2006
Postitusi: 43
Asukoht: Teisel pool

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 4:31 pm    Teema: Vasta viitega

Novembris lähen Londonisse, aga ega ma seal Renessansi hotellist kaugemale ei jõua. Täpselt nagu eelmsiel aastal. Stargate näitlejanna Amanda Tappinguga kohtumine. Cool

24-26. Novembril on Inglismaal üritus Avalon, kus on Amanda Tapping ja Richard Dean Anderson. Piletid muidugi kõik välja müüdud. Ise minna ei saa, kuna oli liiga kallis ja see AT2 tuli enne Avaloni.
_________________
The universe is vast and we are so small. There is only one thing we can truly control. -Oma-

Amanda Tapping and her fans support Hearing Dogs
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group