Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lost - 1x25 "Exodus", 3. jagu
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas hindate episoodi?
10
90%
 90%  [ 20 ]
9
9%
 9%  [ 2 ]
8
0%
 0%  [ 0 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
6
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 22

Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Märts 26, 2006 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Nagu eespool ka keegi mainis, jääb õhku liiga palju lahtisi otsi.Küsimused võivad ja peavad olema, aga stoori vajaks rohkem selgepiirilisust.
Mida aeg edasi seda rohkem tundub , et koletis saarel on liigne. Arvatavasti on stsenaristid tema päritoluks erilise puändi välja mõelnud, a`la " saarele kukkunud tulnukas". Muidu ei näe tema möiratustel mingit mõtet. Kui alguses oli lisaks koletisele ka teisi saladuslikke pisiasju ( jääkaru, raadiosignaal jne.) , siis nüüd tundub kõik taanduvat Nendele.

See on Lost. Küsimused jäävad õhku ning vastuseid antakse nii vähe kui võimalik. Põhjendamisi on siin minimaalselt. See on ka põhjus, miks teine hooaeg on halvem kui esimene. Kõik draama, tipptasemel näitemine ja ülikõrge tehniline tase on säilinud - kuid puudub sisu. Käib tants kuuma pudru ümber, vaikselt hakkab juba ära tüütama (ükskõik kui huvitav see tants ka poleks). Kuid kas Lost saabki vastuseid anda? Kõik on juba nii absurdseks ära läinud.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 27, 2006 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundusid küll juba esimesed 10 osa kõvasti paremad kui esimene hooaeg. Aga esimene hooaeg oli küll natuke konkreetsem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 28, 2006 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Noonii, olen jälle üle pika aja netis- ja esimene koht kuhu siirdusin oligi meie hea ulmefoorum

Tegemist oli väga hea osaga..
Meeldis see koht,kuidas Clairele toodi ta laps tagasi..
See oli väga liigutav hetk.. ma arvan, et meile kõigile.

Et siis.. Head uue hooaja ootamist
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 31, 2006 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kustutasin teemas esinenud spoilerid, nende jaoks on eraldi alafoorum!
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, kas enam nii hilja sobib üldse sõna võtta selle episoodi teemal, aga et ma alles täna ära nägin tolle kauaoodatud viimase osa, siis palun sellega arvestada. Very Happy

Panin loomulikult 10 punkti, nagu enamus teisigi kommenteerijaid. See ei tähenda muidugi, et see osa mind täielikult rahuldanud oleks, aga üldjoontes oli asi kindlasti kõrgel tasemel. Põhilise pettumuse valmistas musta suitsu allikas, mis oli lihtsalt mingi loll lõke ja kus kedagi juures polnud... peale Danielle'i muidugi. Sealt oleks lihtsalt midagi erilisemat oodanud.
Locke'i rünnanud koletis oli ka kuidagi imelik, alguses oli mingi metallikolin, aga hiljem hõljus ainult must suits ümberringi. Äkki peaks väljalaskesüsteemile uue filtri panema? Very Happy Aga kui see tõesti mingi robot on, siis vist järgin AlienX'i eeskuju ja viskan telekat saapaga. Very Happy
Samuti oli see Teiste kaluripaat vähe pinget pakkuv, kuigi see juhtvanamees oli küll paraja pedofiili näoga, "andke nüüd poiss siia" Laughing, võehh....

Aga üldiselt oli siiski huvitav ja mulle meeldis, et luuk lahti saadi. Hurley küll karjus, et see on paha mõte, aga mind ka ausalt öeldes ei huvitanud enam, et mis peale seda saab. See on juba liiga kaua piinanud oma olemasoluga, nii et olen valmis võimalikud negatiivsed tagajärjed vastu võtma. Muidugi tekkis kahtlus, et ka need Teised mitte luugi all ei ela... võib-olla viib mingisse maa-alusesse linna, kust ka see kaluripaat pärit on.
Jacki ja Locke'i vestlused olid huvitavad ning Sayidi ja Charlie retk Claire'i lapse päästmiseks oli samuti põnev, seda siis kuni selle antiklimaatilise lõpuni. Razz
Häid kohti oli muidugi veel, eriti meeldis Hurley koomiline retk lennujaama ja Arzti oli ka tore elusana uuesti näha. Õige tegu oli see, et Charlie heroiini kaasa võttis. Õige selles mõttes, et siis on huvitavam, mitte selles mõttes, et oleks tore, kui ta seda uuesti tarvitama hakkab muidugi. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 8:50 pm    Teema: Vasta viitega

Olen sinuga täiesti nõus kogu su eelpool mainitud kommentaari põhjal! Very Happy

Aga samas jäid mind eriti häirima see asjandus, mis tõmbas Locke'i maa alla, robot või mis iganes ja see must suits, mitte see suits mis andis märku, et ''teised'' tulevad, vaid see suits, mida juba seal mõndades kohtades nähtud on, mis laseb mööda džunglit ringi või kuidas ma peaksin seda sõnastama. Very Happy Minu arust rikub see nagu Losti ära, kuidagi ei sobi sellised asjandused sinna sarja, mis on muidugi minu arvamus. Confused

Aga jah, kui tuleb välja, et see tõesti mingi robot on, siis tõesti samad sõnad.. saabas telekasse Very Happy !
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle on tunne, et neil oli vaja lihtsalt mingit "koletist" pilootossa sisse tuua ning pärast ei saanud nad lihtsalt selle kõige põhjendamisega hakkama. Kaevasid endale liiga suure augu. Sellist suurt asja ei saa ära ka unustada (see pole vist väga spoiliv kui öelda, et teisel hooajal on "koletise" osa vähenenud).

Must suits - probleem on selles, et see ületab sarja usutavuse piiri. Mul pole midagi anomaaliate vastu - käigu inimesed kasvõi veepeal - kuid peab olema mingi reaalsus kuhu taanduda. Kõike võib uskuda, kui on mingi alus.

Teine probleem on sarja suund. Põhjused kisuvad vägisi ulmevaldkonda. Kuid Lost on puhtalt draamasari (kusjuures väga hea selline), vaikselt hakkab tunduma et kogu sisu hakkab tegijatel üle pea käima. Käib üks suur augu kaevamine.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 19, 2006 10:46 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ta ole jah, samas ma olen kuulnud, et sarja loojatel oli juba algusest peale plaanis mingi mitme aasta peale ulatuv lugu. Midagi Babylon 5 sarnast selles mõttes. Aga kes teab, võib-olla oli see kõigest mingi uina-muina huvi tekitamiseks.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 4:40 pm    Teema: Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Teine probleem on sarja suund. Põhjused kisuvad vägisi ulmevaldkonda. Kuid Lost on puhtalt draamasari (kusjuures väga hea selline), vaikselt hakkab tunduma et kogu sisu hakkab tegijatel üle pea käima. Käib üks suur augu kaevamine.


Selles osas olen sinuga täiesti nõus! Very Happy Arvan ise täpselt samamoodi, et asi kisub juba liiga ulmeliseks, kuigi ''Lost'' jättis ka mulle rohkem draamasarja mulje! Confused ''Lost'i esimese hooaja algus ja keskosa olid ikka siiamaani minu jaoks kõige huvitavamad ja reaalsuse piirides, mitte, et mulle ei oleks meeldind hooaja lõpp! Väga meeldis, kuid asi muutub liiga utoopiliseks! Ainult niipalju on mul veidi halvustavalt ''Lost'i vastu öelda. Muidu olen sarjaga megarahul ja minu arvates siiamaani üks parimatest Confused Very Happy
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 8:02 pm    Teema: Vasta viitega

Kas ma olen ainuke kellele on seni 2. hooaeg kõvasti rohkem meeldinud kui esimene? Esimeses oli muidugi ka häid osi aga teises hooajas on *** mis teeb asja palju huvitavamaks.
Muide, leping on ka kolmanda hooaja kohta tehtud. Seega ootame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Nelj Apr 20, 2006 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
Kas ma olen ainuke kellele on seni 2. hooaeg kõvasti rohkem meeldinud kui esimene? Esimeses oli muidugi ka häid osi aga teises hooajas on *** mis teeb asja palju huvitavamaks.

Minul on vastupidi. Pean esimest hooaega PALJU paremaks kui teist (mis tõsi, näitab rohkem esimese hooaja tugevust kui teise nõrkust). Kui esimese hooaja iseloomustamiseks kasutaks sõna 'suurepärane', siis teise hooaja kohta ütleks lihtsalt 'hea'. Isegi Invasion on mulle meelepärasem.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 2:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen juba eelpool maininud miks mulle teine hooaeg veidi vähem meeldis ei hakka siin uuseti kirjutama!Ja jällegi olen nõus ka Sigmaga.

Aga mis põhjusel meldib veel kellelegi 1 hooaeg rohkem kui 2 Question Exclamation
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 2:40 pm    Teema: Vasta viitega

Loodame, et nad sellest mingi mammutsarja ei tee. Mul hakkaks pinda käima juba.
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Luury
Veteran


Liitunud: 3 Dets 2004
Postitusi: 825
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 21, 2006 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

AlienX kirjutas:
Loodame, et nad sellest mingi mammutsarja ei tee. Mul hakkaks pinda käima juba.


mhmh. 10 hooaega kus kõigil on juba lapsed, laosedki juba suured ja madistavad the Othersitega Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaz
Kapten


Liitunud: 28 Okt 2005
Postitusi: 145
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 22, 2006 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Luury kirjutas:
mhmh. 10 hooaega kus kõigil on juba lapsed, laosedki juba suured ja madistavad the Othersitega Rolling Eyes


Vot kes teab.3 hooaeg on ka vist tulemas! Very Happy
_________________
Lost
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MobY
Laevastikuadmiral


Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 329

PostitusPostitatud: Laup Apr 22, 2006 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

jaz kirjutas:
Luury kirjutas:
mhmh. 10 hooaega kus kõigil on juba lapsed, laosedki juba suured ja madistavad the Othersitega Rolling Eyes


Vot kes teab.3 hooaeg on ka vist tulemas! Very Happy



Ja tulebki. Ajalehes kirjutas sellest. Selleks veel tõsteti näitlejate palkasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group