Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Alien või Predator?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
grunt
Kaptenleitnant


Liitunud: 5 Apr 2005
Postitusi: 122

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2005 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

minu lemmik on kindlasti predator..(kuigi filmina on alien parem)......minu arust on predatorid pigem eliitsõdurid...ja mulle meeldivad üldse nende igasugused traditsioonid ja värgid..
_________________
"Dont watch daytime TV - It will only make you feel stupid." - Sean Kennedy
http://www.rantmedia.ca/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2005 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Jaaa...predatorid on lahedad küll...eriti sümpatiseerima on nad mulle hakanud pärast seda kui sain endale Unreal Tournament 2004 kus Skaarj rass on võrdlemisi sarnane...või vähemalt võib tõmmata ühiseid jooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 11:15 am    Teema: Vasta viitega

Kui siin võrreldi predaatoreid nausicaanlastega Star Trekist, siis minule meenusid eriti AVP-d vaadates kohe Voyagerist tuttavad hirogenid. Kogu see jahtimise värk ja selline... nagu keegi oleks kellegi pealt maha teinud:P
Küsimusele, kas Alien või Predator, polegi nii lihtne vastata. Filmidest meeldivad kindlasti tulnuka omad rohkem. Elukate ennaste kohta enam nii kindel pole... kui ma oleks pidanud sellele küsimusele vastama enne AVP nägemist, oleksin ilmselt vastanud Alien, aga viimases filmis olid Predad tunduvalt lahedamad - pealegi mulle meeldis veel see, kuidas filmi lõpuosas toodi välja nende inimlikum pool ja see, kui tähtis ja auväärt asi neile üks Jaht võib olla (täpselt nagu hirogenid, ma ütlen).
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

No Krt küll...mulle hakkab tunduma, et ilma Star Trek-i nägematta...ja seejuures opõhjlikult tundmatta pole üldse mõtet siia nägu näidata...ma isiklikult olen ehk pool või poolteist filmi näinud...MIs need olid mis ETV pealt mõndaaega tagasi käisid esmaspäeviti...väärtfilmid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 6:03 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy
einuh, pole viga, kommentaarid on kõigilt teretulnud. Smile
Lihtsalt siin foorumis on Star Treki fännide kontsentratsioon ehk natuke suurem kui mujal borg
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Apr 06, 2005 8:17 pm    Teema: Vasta viitega

No eks ma üritan...aga tegelikult peaks natuke seda Star Trekindust uurima...tuntud asi ju...ja ega pahn asi kuulsaks ei saa
Aga minnes tagasi Alieni ja Preda juurde siis niipalju, et kumb mõeldi välja enne...kas Predator või see...Hirogen?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hunky
Kaptenleitnant


Liitunud: 21 Veeb 2005
Postitusi: 123
Asukoht: Pegasus Galaxy

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Shatterhand kirjutas:
Aga minnes tagasi Alieni ja Preda juurde siis niipalju, et kumb mõeldi välja enne...kas Predator või see...Hirogen?

Kindlasti Predetaor´id. Asi selles, et kiskja filmid on vanemad kui Voyager´i osad. Ma olen ise kõigi Voyager´i osi näinud ja lõpp kokkuvõttes võib öelda, et Hirogen´i rass võis saada oma alguse Predator´i filmidest.
_________________
Tec'ma'te. Talmac Hunky. Could you show me the way to Chaapa’ai?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2005 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah...aga vat mina pole midagi näinud...aga muidu selline küsimus, et kas Predatoril tuleb siis kolmas osa...ma nagu ükskord midagi AvP 2 kohta uurides leidsin mingi küsitluse ja nagu oli isegi kirjas seal arvutluses, et see The Return Of The Mumi-st tuntud Scorpion King-i näitleja on seal peaosas...mänginud ka nt Walking Tall-is.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
madmax
Kadett


Liitunud: 11 Sept 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 10:31 am    Teema: Re: Alien vs. Predator Vasta viitega

[quote="-Exu-"]mina jään igavesti ja alatisek PREDATORI poolt...sest kui sa neid vaatad..siis jääb kohe selline tunne et nad on võimsad, väga targad(instinktid, relvad jne) ...nad on licalt parimad.

nu aga samas on alienil alati olnd parimad filmid...aga sellegipoolest tõestas film ALINE VS. PREDATOR, et predator on parim...lõppkokkuvõttes oli tema siiski võitja ja nemad ju aretasid alienid:D...ja nende jaoks oli see mäng/jaht nende peale:D

igatahes minule meeldib PREDATOR rohkem...ja see jääb nii!!!!!![/quote]


noh predatorid teevad oma tööd vaikselt aga efektiivsletja neil on laheda relvad ja kui nad on nähtavad siis on nad eriti head liigutustega.Kuid alienid on suhteliselt lärmakad ja lähevad külmalt peale isegi kui nad on tule all Brick wall ja nende liigutustest kõige lahedam on minu meelest see kui alien sabaga tapab
nii et ma arvan et nad on ikkagi suht võrdsed
kuigi alien vs predator ma olin predatorite poolt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
madmax
Kadett


Liitunud: 11 Sept 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 10:49 am    Teema: Vasta viitega

[quote="grunt"]minu lemmik on kindlasti predator..(kuigi filmina on alien parem)......minu arust on predatorid pigem eliitsõdurid...ja mulle meeldivad üldse nende igasugused traditsioonid ja värgid..[/quote]


mulle tundub et ad on tegelikult mingid kütid ja nende liigutused on lahedad ja nad oleksid taielikult assasinid kui neil shoulder cannonit poleks

ma tahaksin ilgelt teada mida nad nende pealuudega teevad mis nad inimestelt mõnikord ära võtavad ja mida tähendab see t kujuline täht mida nad endale pea peale teevad alieni verega. Question Question Question
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 11:04 am    Teema: Vasta viitega

No pealuu oleks nagu kena trofee vist ja AvP's seletas ära mis diil selle märgiga oli...See oli tõestamaks seda, et nad on tapnud Alien'i...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Ma hääletaks alieni poolt... kõik Alieni osad olid head... lemmikuks osutus Resurection ja halvim on minu arvates kolmas osa... resurectionis kui see ripley klooni tulnukpoeg vms sureb on veidike kurb... mis sest et nad sellised värdjad on... mängu mängides meeldib mulle predator olla kuna alien on seal liiga kobaks tehtud... Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldi just mängus predator olla...Ilma oma varustuseta on ta seal OI-OI kui nõrk...väääga ettevaatlikult uli kõike teha...Alienil oli ainukeseks raskeks vastaseks tehtud mängus automatiseeritud kuulipilduja...Kõik ülejäänud oli võrdlemisi lihtne...Kui lollilt ei mängi siis ple probleem...
ja nedest kahest meeldib mulle ikkagi Alien üldiselt kah rohkem...Ühegi filmi kohta püle minul midagi halba ütelda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

need automaadid on jah väga võimsad alieni vastu.... inimesega on tegelt veel parem mängida Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 9:23 pm    Teema: Vasta viitega

vat ma mängisin inimesega nii vähe, et ei tea...ma ei jõudnud veel sinnagi kus sind vangi pistetakse...ega isegi laevale kus vangi pistetakse...Sõbra juures nägin neid kohti...Aga Alien ja Preda läbi tehtud...Kuid multyplay kohta ma ei saa liialt häid sõnu ütelda...Buggine...aga mitte tapvalt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2005 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Facehuggeriga oli tore mängida Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 2:13 pm    Teema: Vasta viitega

Alieniga oli üldse kõige nauditavam minu jaoks...Muidugi oli marine'iga ikka kah väga nauditav...Nt missioon kus otsid enda grupikaaslast...ja lõpuks põgendes hordide Alien'ite eest...Väga tase...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 2:30 pm    Teema: Vasta viitega

Alguses oli inimesega hirmus mängida. Siis kui need alienid kuskilt lahti pääsesesid. Hullult ehmatasid ikka Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shatterhand
Kontradmiral


Liitunud: 4 Jan 2005
Postitusi: 189
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

No nad olid sellised äkkilised jah...Krt oleks ikka pidanud selle Marine'i campaign'i ära mängima...Mul on Primal Hunt kah...see peaks kah üsna lahe olema...Ma hakkasin mängima...raskem oli kui esimene...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2005 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pole veel ühegi campaigniga läbi teinud... kas alien queeniks saab ka muutuda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group