Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

24

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Teis Apr 04, 2006 6:18 pm    Teema: 24 Vasta viitega

Arvan, et sari väärib eraldi teemat. Eriti veel praegu USAs jooksev viies hooaeg, mil liitunud on sellised tippstsenaristid nagu David Fury ja Manny Cotto, mõlemad co-EP ametipostil.

Pean praegust viiendat hooaega 24 parimaks (vähemalt praeguse hetkeni, kus 8 osa veel jäänud). Kuigi ajakulgemise tõenäosus on veelgi hullem kui eelmistel hooaegadel (mis on samas ka hea asi, sest 24 on puhas meelelahtus ja sellisena on ta parim - realism ainult segab fictionit), siis loo kvaliteet on palju parem. Mis 24 juures kõige tähtsam - rohkem on põnevust, rohkem on actionit. Rohkem vaataja üllatamist, rohkem meelelahutust.

Tõesti hea hooaeg. Eriti veel viimase nähtud osa cliffhanger, mis tabas nagu välk selgest taevast.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen 24 regulaarne vaataja ja see sari on üldse üks mu lemmikuid. Ometi on minu jaoks 5.hooaeg kerge pettumus olnud. Liiga paljud tähtsad karakterid on surnud ja seda ebaväärilisel moel, mõni surm on lausa mõttetu olnud. Viimased kolm-neli osa on aga tõeliselt head olnud ja need meeldivad mulle väga. Just selle sarja formaat teebki selle nii põnevaks ja tunudb et ka stsenaristidel ideedest puudust ei ole.

Kõige tugevamaks hooajaks pean 3.hooaega. Kõige parem lugu ja karakterid, mitmed üllatuslikud pöörded ja surmad jne. Meeldis kõik see põnevus ning haaravus, mis seda hooaega saatis. Ka 4.hooaeg oli väga hea, kuid jääb kolmandale natuke alla.

Järgneb 1.hooaeg, mis oli samuti huvitav. 24 kõige halvemaks hooajaks pean 2.hooaega. Selle hooaja viimased 9 osa olid kohutavad ja minu jaoks kõige hullemad 24 ajaloos.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TaaviK
Kadett


Liitunud: 2 Aug 2005
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 9:19 pm    Teema: Vasta viitega

sari võib küll väärida eraldi teemat, aga kas just ulmefoorumisse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 10:23 pm    Teema: Vasta viitega

TaaviK kirjutas:
sari võib küll väärida eraldi teemat, aga kas just ulmefoorumisse?


Kui sa ei ole märganud, siis see on Muu Meedia alafoorum. Wink
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 10:24 pm    Teema: Vasta viitega

TaaviK kirjutas:
sari võib küll väärida eraldi teemat, aga kas just ulmefoorumisse?

miks ei võiks sellest ulmefoorumis rääkida? eriti veel "muu meedia" alafoorumis.

edit. TrekRanger jõudis ette. Smile
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 04, 2006 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

See sari väärib lausa ausammast Very Happy
5.hooaeg käsil ja juba on sõlimitud leping veel 3.aastaks.
Venitavad 8 aastat kokku ja film pidi ka veel tulema.

Kes vähegi ulmele vaheldust soovib, siis tuleb seda suurepärast sarja vaadata Razz
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Reede Mai 05, 2006 11:05 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
...ja film pidi ka veel tulema.


Huvitav, mis filmi nimeks pannakse?

2 ??? Very Happy Very Happy Very Happy

Aga sarjast rääkides: tegu on tõepoolest vägagi hea sarjaga... üks minu kõigi aegade lemmiktelesarju üldse. Kuigi iga hooajaga unustatakse seda sarja põhiideed (tegevus peaks toimuma reaalajas) aina rohkem ära (küll ikka suudetakse ühe päeva sisse palju sündmusi mahutada), pole sari siiski oma võlu kaotanud. Kuigi esimest hooaega pean sarja parimaks, ei jää ülejäänud sellest väga palju maha ja üldist kvaliteedi langust pole kindlasti toimunud.

(Tegelikult olen ma avastanud huvitava asja, et sarja paarituarvulised hooajad on tükk maad paremad olnud kui paarisavulised Very Happy ).

Kahju ainult, et... (SPOILERITE HOIATUS, KES VIIENDAT HOOAEGA NÄINUD POLE)


... praktiliselt kõik tegelased varasematest hooaegadest peale Jacki on oma kurva lõpu leidnud. Aga samas hoiab see sarja värskena ja täis üllatusi, et kunagi ei tea, mis järgmisena juhtuda võib... ja see, et keegi on sarjas juba tükk aega olnud, ei tee teda surematuks (nagu enamikes sarjades tavaliselt juhtub). Näiteks viienda hooaja algus: kes oleks võinud midagi sellist oodata. Minu igatahes võttis küll üsna sõnatuks.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Laup Mai 06, 2006 8:04 am    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Kuigi iga hooajaga unustatakse seda sarja põhiideed (tegevus peaks toimuma reaalajas) aina rohkem ära (küll ikka suudetakse ühe päeva sisse palju sündmusi mahutada)

Ei pea seda sarja põhiideeks. 24 on puhas meelelahutus, selle poole pealt on ta parim mis TVst tuleb. Reaalsus ainult piirab, ning on väga hea et viiendas hooajas sarja tootjad endam "ajalist reaalsust" nii tõsiselt ei võta.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group