Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Star Trek XI
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2008 8:57 pm    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Õnneks pole seda teed mindud ja TOSi ajastu hõngu on mingil määral ikka suudetud säilitada - alustades tegelaste riitetest ja soengutest ning lõpetades kasvõi nende painduvate varte otsas olevate laualampidega.


Seda muidugi jah, lihtsalt ma pole veel siiani sellest üle saanud, et Star Trekist remake tehakse, mis on täiesti mittevajalik ja sellest tulenevalt jäävad mulle tegelikult jalgu enamus võimalikud variandid. Aga noh, vaatame, ei hakka veel asja enne vaatamist hukka mõistma. Very Happy
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=23522

Veel mõned uued pildid. Pöörake tähelepanu Spockiga pildile, viewscreen on aken! Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 29, 2008 8:46 am    Teema: Vasta viitega

peaks mainima, et päris "väike" viewscreen on Smile

nendelt piltidelt ei ole küll hästi näha, aga nendelt postritelt, kus on eraldi osatäitjaid näidatud, seal on küll näha. Mis mulle meeldib, et nende vormid on mustrilised ja mustriks on see nooljas star treki märk Cool
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 17, 2008 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

täna, 17. novembril, alates kella 20.00 on võimalik kõigil huvilistel vaadata online's uue filmi esimest täispikka treilerit. ootan huviga Cool

http://www.startrekmovie.com/

P.S hetkel ma sellel aadressil seda ei näinud, kuid kui on olemas apple'i player, siis võib vaadata sellelt aadressilt:

http://www.apple.com/trailers/paramount/startrek/
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 18, 2008 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ei nuh päris äge film võib tulla... Very Happy Aint kuradi harjumatu on nendes osades teisi näitlejaid... Cool
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reino
Kadett


Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Mm, kas Kirk Tiberius, mitte Siberius polnud? Ja kas nad seksivad Uhuruga? See trailer tekitab nii palju küsimusi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Leib.ja.vein
Nooremleitnant


Liitunud: 10 Veeb 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Reino kirjutas:
Mm, kas Kirk Tiberius, mitte Siberius polnud? Ja kas nad seksivad Uhuruga? See trailer tekitab nii palju küsimusi.


Kui asjad nii lähevad siis huvitav miks Kirk nii vastu hakkas teda suudelda TOS'i ühes osas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 5:47 pm    Teema: Vasta viitega

See uus tariler tekitab veel rohkem ebameeldivaid küsimusi kui ükski varasem "peek" uue filmi olemusse. Näiteks see Kirki ja Uhura teema tundub eriti kahtalne, loodan, et mingi loogiline seletus asjale siiski antakse. Very Happy
Positiivse poole pealt tuleks öelda, et vähemalt ilusaid eriefekte saame küllaga näha, iseasi palju seetõttu sisu kannatab.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reino
Kadett


Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Esm Nov 24, 2008 5:49 pm    Teema: Vasta viitega

Leib.ja.vein kirjutas:
Reino kirjutas:
Mm, kas Kirk Tiberius, mitte Siberius polnud? Ja kas nad seksivad Uhuruga? See trailer tekitab nii palju küsimusi.


Kui asjad nii lähevad siis huvitav miks Kirk nii vastu hakkas teda suudelda TOS'i ühes osas


Ja veel üks küsimus... Aga üks asi on hea - arvatavasti on seekord filmi loota ka eesti kinolinadele. Smile Igastahes, on nõme, et ainuke asi, mida naissoost isik filmitraileris teeb on enda lahtiriietamine, see on küll reaalne noot ja mulle meeldib realistlikus, kuid mitte Star Trekis. Star Trek on eetiline ja moraalne. Star Trek on koht, kus ei kostu sõna "f*ck" ja tegelased on õilsad. Me saame ropurealistliku kaifi igaltpoolt mujalt modernsetest filmidest kätte. Aga noh, loodame, et need ka ainukesed asjad seal ja tuleb olla siiski avatud mõtetega... See pole arvatavasti enam see Trek, mida me teame.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 25, 2008 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

Reino kirjutas:
See pole arvatavasti enam see Trek, mida me teame.

Kindel, et see pole "vana trek", nagu ka uus BSG on midagi muud (ja mitte tingimata parem) kui originaal kolme aastakümne tagant.
Arvatavasti saab uus film kõvasti kritiseerida , sest kõik valmistuvad vigu ja puudusi otsima.
Treilerite põhjal ei oska järeldusi teha. Üllataval kombel tundub, et vanade tegelaste uued näod mulle probleemiks ei kujune.Vist.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reino
Kadett


Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Kolm Nov 26, 2008 12:46 am    Teema: Vasta viitega

Ma ütlesin seda vaid seetõttu, et Trek on oma vanas vormis elanud ikka väga kaua ja mingi pisike lootus minu sees veel püsis, et äkki-äkki. Aga peale trailerit tean, et ei ja mis on tegelikult paganama loogiline ja mitte midagi uut. Aga loodame, et JJ Abrams teeb head tööd ning suudab teha võimatut - rahuldada fänne, kriitikuid ja üldpublikut. Et ta suudab meile nostalgiliseks muutunud Treki hõngu asemel pakkuda midagi uut aga samaväärilist. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 2:19 am    Teema: Vasta viitega

Kurat küll. Kirk ei saanud ju nii noorelt Enterprise kapteniks. See seal ju jummala noor nolk, samuti Spock. Miks võetakse kätte ja keeratakse asjad totaalselt persse... Evil or Very Mad
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 28, 2008 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Kurat küll. Kirk ei saanud ju nii noorelt Enterprise kapteniks. See seal ju jummala noor nolk, samuti Spock. Miks võetakse kätte ja keeratakse asjad totaalselt persse... Evil or Very Mad


Kirk oli 31 aastane, kui ta sai Enterprise'i kapteniks. Chris Pine, kes kehastab Kirki uues filmis, on 28. aastane nii et ma ei näe erilist probleemi. Pealegi, Kirk ei ole selles filmis veel kapten vaid Enerprise satub tema juhtimise alla olukorra sunnil.
Zachary Quinto (Spock) on mõned aastad noorem kui Nimoy TOSi ajal.
Mulle tundub, et sa lihtsalt tahad seda filmi vihata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 29, 2008 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei vihka filmi. Ma vihkan neid idioote, kes asju perse keeravad ja mingi kindla väljakujunenud asja "oma" nägemust mööda hakkavad kokku käkkima. Nii on paljude filmidega olnud.
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 29, 2008 5:08 pm    Teema: Vasta viitega

SoulHunter kirjutas:
Ma ei vihka filmi. Ma vihkan neid idioote, kes asju perse keeravad ja mingi kindla väljakujunenud asja "oma" nägemust mööda hakkavad kokku käkkima. Nii on paljude filmidega olnud.


Aga mis käkk siin siis kokku keeratud on sinu arust? Ei ütleks et näitlejad on noored nolgid (nagu ma juba eelmises postituses mainisin) ja tõenäoliselt Kirk ei saa selles filmis veel ametlikult kapteniks. Milles siis probleem on? Fännid peavad aru saama, et tegemist pole otsese eellooga, vaid rebootiga nagu uus BSG (mis on kõige ehedam näide sellest, et rebootid võivad uskumatult kvaliteetsed olla).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 30, 2008 12:03 am    Teema: Vasta viitega

Rebooti pole tegelikult Trekil üldse vaja.
Miks?
Sest TOS pole Treki ainuke sari, on ka palju teisi ja uuemaid ning tehniliselt väga kõrgel tasemel sarju. Lisaks on Treki universumis nii palju arenguruumi, et võiks ükskõik kuhu seda lugu väga kergelt edasi arendada ilma igasuguse vajaduseta panna vanade näitlejate asemele mingid uued tegelased ja endise sarja atmosfäär nii ümber kujundada, et see enam loogiliselt teiste Treki sarjadega ei ühti.

See on umbes sama kui teha B5-le reboot, ma arvan, et selline asi annaks õudusunenäod mitmeks kuuks. Razz

Halb idee on see film minu arust igat pidi, loodan ainult, et ta on vähemalt hästi tehtud.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
SoulHunter
Viitseadmiral


Liitunud: 16 Juun 2005
Postitusi: 235
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 03, 2008 1:37 am    Teema: Vasta viitega

ST-le rebooti oli sama palju vaja kui surnule kunstsüdant. Välja tuleb äärmisel juhul Frankenstein, mis nüüd ka toimunud on. TrekRangeril jummala õigus, et ST oleks saanud kasvõi Enterprise sarjast edasi arendada, näidata Liidu loomist jne. Milleks oli vaja TOS-ile eellugu tegema hakata. Kõige nõmedam oli seal treileris see, kus Spock kaklema hakkas... Shocked WTF? Kas see türblist stsenarist ei ole kuulnudki, et vulcanitel emotsioone ei ole? Rolling Eyes Ja noorusega ega ka poolinimesena olemisena ei saa kah sedas õigustada, sest nende kasvatus oli juba varasest noorusest selline. Ja vaevalt, et seal Spocil Pon'Far hakkas... Rolling Eyes Ühesõnaga debiilikust kritseldaja keeras jälle käki kokku... Evil or Very Mad
_________________
Minna alati sinna kus veel keegi pole käinud...
Ja loota, et ehk pääseb kuidagi ka tagasi...Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Apr 24, 2009 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

Viimastest postitustest siin teemas on juba mõnda aega mööda läinud, oleks ehk aeg teemat veidi värskendada. Star Trek jõuab 8. mail ehk juba väga varsti ka Eesti kinodesse ning võib rõõmsalt tõdeda, et vähemalt seekord on eestlastel võimalik uut ulmefilmi nautida samal ajal kui teistes riikides. Cool

Mis puutub filmi sisusse, siis vahepeal välja ilmunud spoileritest võib järeldada, et tegu on tõepoolest peaaegu täieliku rebootiga. Kas see on nüüd väga halb või pigem hea, eks see sõltub konkreetsest vaatajast. Iseenesest ma ei pea seda vajalikuks, aga nagu ütles üks filmi tegijatest (pean vabandama, et ei mäleta enam täpselt kes), ei kao peale 8. maid meie riiulitelt eelmiste filmide ja sarjade DVD-d ja ei tasu väga paanikasse minna. Ise olen filmi suhtes siiski üsna optimistlik, sest viimane trailer suutis päris korraliku mulje jätta.

Mis puutub Spocki liigsesse emotsionaalsusesse, mida eelmine postitaja välja tõi, siis tuletagem meelde Star Treki esimest pilootosa The Cage, kus Spock samuti suhteliselt emotsionaalselt käitus. Ma usun, et tema käitumise muutumine seletatakse kindlasti piisavalt usutavalt ära - võib-olla ta polnud noorena veel täielikult veendunud, et soovib oma inimpoolest täielikult vabaneda ega suutnud oma emotsioone eriti kontrollida. Smile

Elame-näeme.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei oskagi midagi selle peale öelda, et hakatakse tegema TOSi rebooti... Viimase näitena saab tuua BSG ja see kukkus iseenesest suht hästi välja. Võibolla on tõesti juba aeg Star Trekile ka uus elu sisse puhuda. Olemasolevate fännide arvates võib see muidugi olla veidi pühaduse teotamine, aga nii on kindlasti võimalik võita juurde uusi fänne ja ehk leiavad nad tee ka originaalosade juurde.

Igatahes uus film tõotab tulla päris huvitav ja kindlasti on see alguses harjumatu, aga kindlasti suudan sellega leppida ja tunda mõnu heast Trekist. Film on ka juba teinud maailma esilinastuse Austraalias ja siiamaani on tagasiside olnud hea.

... ja see muudab asja ainult vürtsikamaks, et Spocki on kujutatud veidi emotsionaalsemana, kui me harjunud oleme ja olen ses suhtes Enterprise'ga nõus, et kindlasti on tegemist veel noore Spockiga, kes ei ole veel jõudnud omandada puhta loogika distsipliini ja samas on ka välja käidud idee, et vulcanid, kes on olnud pikemat aega inimeste hulgas, muutuvad veidi emotsionaalsemateks kui vulcanid, kes seda ei ole. Samas TOSi pilootosas pidigi Spocki tegelane olema emotsionaalne ning Majel Barreti mängitud Number Üks olema külmem ehk siis niiöelda vulcani moodi tegelaskuju. Kuna testvaatajatele ei sobinud "külm" naine, siis muudeti Spock selliseks, aga eks uued tegijad mõtlevad ses suhtes midagi mõistlikku välja, et see ei tunduks olema võlts ja üle pingutatud.

Aga ootan suure huviga uut filmi ja loodan, et tegemist saab olema millegi uue ja üllatavaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 12:19 am    Teema: Vasta viitega

Mina plaanin igatahes järgmine nädalavahetus kinno vaatama minna. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group