Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida tahaksite näha järgmises filmis?

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 4:53 pm    Teema: Mida tahaksite näha järgmises filmis? Vasta viitega

Kuna juba järgmise sarja kohta on teema tehtud, siis mõtlesin, et küsin teie käest: Mida tahaksite näha järgmises Star Treki filmis?

Endal on kaks eelistust:
1. Järgmisena võiks tulla film, mis näitab Föderatsiooni asutamisele eelnevat aega ning on ühtlasi piloodiks uuele sarjale. Filmis võiks kasutada ka sarjast ST: Enterprise tuttavaks saanud tegelasi, nagu kapten Archer ja T'Pol. Wink

2. Oleks huvitav vaadata filmi, mis näitab perioodi umbes 10 aastat pärast filmi ST: Nemesis ning oleks samuti piloodiks uuele sarjale, mis näitaks uut ajajärku, kus romulanid ja Föderatsioon ei ole enam vaenujalal.
Filmis võiks samuti esineda sellised tegelased nagu kapten Riker ja admiral Picard ning miks mitte ka Data vend, kes paistis Nemesise lõpus uusi asju päris kiiresti omandavat. Wink

Sellised on siis minu eelistused, sest selge on see, et uus film saab olema ilmselt millegi uuega seotud, eriti ei usu, et tehakse tavaline järg sarjale ST: Enterprise, sest see tehti ju tegelikult juba viimase episoodiga. Razz
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 5:35 pm    Teema: Vasta viitega

Esimene eelistus oleks näha mingit filmiseeriat Maa-Romuluse sõjast, mis lõpeks Föderatsiooni asutamisega (seekord võiks ka Archeri kõnet kuulda Wink ). Arusaadavalt peaksid filmis olema ENT'i näitlejad, aga võib-olla ka võiks tutvustada mingit uut meeskonda, kelle põhjal luua uus sari näiteks esimese Föderatsiooni Tähelaevastiku laeva pardal. Kindlasti oleks huvitav kontseptsioon näha koos töötamas inimesi, vulkanlasi, andoorlasi ja tellariite ning võib-olla kedagi veel.

Teise eelistusena nõustun enam-vähem TrekRangeri pakutuga. Tahaks näha filmi kapten Rikeriga, kes sai ju Nemesise lõpus oma laeva. See oleks sellepärast hea, et saaks komplekteerida uue meeskonna, kuid samas jääks midagi ka vanadele fännidele, ehk siis Riker ja Troi.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Esm Aug 15, 2005 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult tahaks näha Enterprise'i filmi, aga kuna Trip haledalt ära killiti viimases osas, siis sellega koos tapeti ilmselt ka kõik lootused filmi jaoks.

Teine film, mida ma kindlasti näha tahaks, aga mida samuti enam vist loota pole, oleks film Voyageri meeskonnast. Tegevus võiks toimuda mõni aasta pärast Voyageri maale naasmist ja loo peamiseks märksõnaks võiks olla Borg.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
karmo0
Kadett


Liitunud: 18 Juul 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Linnutee galaktika Päikese süsteemi kolmas planeet Föderatsiooni sektor 001

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

1. Järgmine film võiks olla meenutus Maa-Romuluse sõjast ja sellele järgnenud konfliktidest. Ning film võiks kulmineeruda föderatsiooni laienemisega. Samas võiks sisse tulla kaa uus Enterprise ja meeskond.
2. Või järgmises filmis loodaks ekspeditsioon, mille ülesandeks Borgile veelkord jalaga tagumikku anda kindlustamaks amiral Janeway litakat.
_________________
If he speaks again I'll shoot him!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 18, 2005 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

karmo0 kirjutas:
1. Järgmine film võiks olla meenutus Maa-Romuluse sõjast ja sellele järgnenud konfliktidest. Ning film võiks kulmineeruda Föderatsiooni laienemisega. Samas võiks sisse tulla ka uus Enterprise ja meeskond.


Hmm... kuidas oleks mõne teise nimelise laevaga? Minu teada on Star Trekis üsna selgeks tehtud, et NCC-1701 oli esimene Föderatsiooni tähelaev, mis kandis nime Enterprise, ja tema valmis alles 2240-ndatel.
NX-01 aga saadeti ENT'i viimasest episoodist "These Are the Voyages..." lähtuvalt enne või vahetult peale Föderatsiooni asutamist reservi. Razz 24. sajandil olevat ta igatahes Tähelaevastiku muuseumis.

Tjah, see ajastu on huvitav, tahaks isegi rohkem näha.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 11:35 pm    Teema: Vasta viitega

Veidi naljakas on lugeda eelmisi postitusi, mis on tehtud 2005. aastal ja siis muidugi ei olnud veel kellelgi aimu, et Star Trek saadetakse põhmõtteliselt hingusele, lajatatakse 220V sisse ning tehakse täielik reboot ja plastiline operatsioon ka veel takkaotsa.

Igatahes niipea me enam mingisugust versiooni TNG'st, DS9'st, VOY'st ja ammugi et ENT'st ei näe ning peame leppima TOS'i uusversiooniga, millega püütakse järgi teha Dark Knight'i fenomeni, mis on kujunenud üllatavalt suureks hitiks oma uuendusliku auraga, kui nii võib öelda. Star Trek (2009) kujunes siiski ka üsna suureks hitiks - kui juba vaadata eelmiste filmide reitinguid ja kassa sissetulekuid ning plaanis on vändata sama meeskonnaga veel vähemalt 2 filmi. Käivad ka kuulujutud, mis võiks järgmises filmis toimuda, kuid kuna stsenaariumi kirjutamisega pole päris veel alustatud, siis võime kasvõi kohvipaksu pealt ennustama hakata ja siiski võime panna valgusaastatega mööda.

Aga kui lugeda kuulujutte, siis on räägitud, et järgmises filmis niiöelda "klassikalist" kurjamit ei ole ning peamiseks kõrvaltegelane on keegi TOS'i aegadest karakter, kellele väga palju tähelepanu ei pööratud, kuid on fännide poolt siiski armastatud ja tuntud tegelane. On välja pakutud selliseid tegelasi nagu Harry Mudd, Trelane (niiöelda Q prototüüp TOSi osas "The Squire of Gothos"), Gary Mitchell (Enterprise'i meeskonnaliige, kes omandas üleloomulikud võimed osas "Where No Man Has Gone Before"), Talosianid (Talosians - suure ajuga tegelased TOSi pilootosast "The Cage") või Horta (ränipõhine eluvorm planeedil Janus VI TOSi osas "The Devil in the Dark").

Kõik eelpool nimetatud tegelased võivad minu arvates ka täitsa vabalt olla uues Treki filmis ning eriti ei oskaks kedagi eelistada ka. Harry Mudd oleks küll tore, kuid siis peab story olema suhteliselt hea. Kõige suuremat potentsiaali omaksid äkki Talosianid ja Trelane ning isegi Gary Mitchell, kuna siin on siiski tegemist üleloomulike võimetega ja seal annaks nagu veidi rohkem ära teha nii effektide poole pealt kui ka sügavuti arendada meeskonnaliikmete karaktereid.

Kõlakad olid ka Khani kohta, kuid seda on siiski poole sõnaga mainitud, et tema järgmises filmis üles ei astu, kuid nii kaua kui asi on kuulujutu tasemel, ei saa siiski milleski kindel olla.

Millised siis teie mõtted on, mis võiks uues filmis juhtuda või kes oleks siis niiöelda kurjam või teise liini peategelane?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Kolm Nov 03, 2010 11:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ära sa ütle, Artzzi edutamisest moderaatoriks oli kasu. Laughing

Aitäh teema taaselustamise eest, vahepeal valminud uue filmi valguses väärib see küsimus kindlasti värskemat käsitlust. See on 99% kindel, et mingit ametlikku filmi ega sarja me eelnenud Star Treki sarjade ja filmide põhjal enam ei näe ja mul on sellest väga kahju, aga nagu ma ka varem öelnud olen, siis võtan ma uut Star Treki pigem kui kellegi alternatiivset nägemust Star Trekist, sest ega vanemad filmid ja sarjad kuhugile kao. Need jäävad DVD-de peal endiselt alles ja kättesaadavaks.

Ka mina olen üritanud ennast järgmise Star Treki filmi arenguga kursis hoida, kuid erilis uudiseid pole näinud. Kindlasti loodan, et järgmisena ei tehta Wrath of Khani uusversiooni, sest see oleks natuke liiga kergelt ettenähtav. Samas ma siiski leian, et kasuks tuleks mõne Originaalseeriast tuttava tegelase või tulnukate kasutamine. Täiesti uue pahalase loomine lahutaks järgmise filmi ehk liigselt senisest Trekist. Harry Muddi ma paraku vihkasin, nii et kui teda kasutada, siis sooviks näha tema tegelaskuju oluliselt ümber tehtuna, võib-olla midagi kapten Reynoldsi stiilis Firefly sarjast. Kindlasti tahaks, et pöörataks rohkem tähelepanu Spockile ja vulkanlaste probleemidele, kes on nüüd oma koduplaneedist ilma jäänud. Quinto sobis Spocki ossa minu arvates suurepäraselt, nii et ta väärib võimalust rohkem demonstreerida, kuhu ta selle tegelaskujuga minna suudab.

Selline siis minu lühike arvamus. Smile
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 12:26 am    Teema: Vasta viitega

Tõepoolest oli võrdlemisi naljakas vaadata vanemaid postitusi käesolevas teemas, sest ootused ja lootused ei saanud tegelikult uues filmis mingilgi kujul tõeks. Very Happy

Isiklikult ei kuulu ma uue filmi suurte fännide hulka, kuid samas austan pingutust ning jagan ühtlasi kiidusõnu heale näitlejatööle uute osatäitjate poolt. Sisuliselt kellegi kohta pole halba sõna öelda ning Quinto oli Spocki rollis muidugi suurepärane.

Mis puutub aga järgmisesse filmi, siis isiklikult ootaks eelkõige veidi vähem puhtakujulist märulit, mida oli esimeses filmis minu hinnangul Treki jaoks veidi liiga suures koguses ning ootaks seega sisu osas mõningast tagasipöördumist juurte juurde.
Kuna ma ei ole ise järgneva filmi kohta eriti infot saada üritanud, siis oli Artzzi poolt välja toodud võimalike uue filmi kesksete tegelaste nimekirja huvitav vaadata. Ühtlasi jõudsin järeldusele, et originaalseeria ning ka tema kuue filmi raames esines piisavalt palju huvitavaid tegelasi, keda saaks tänapäeval veelgi värvikamalt esile tuua. Kahtlemata vääriks minu hinnangul elustamist eelkõige Trelane-i tegelaskuju, keda oli tõeline nauding originaalseeria episoodis vaadata, kuid sarnaselt oleks nõus mõne teise veidi keerukama tegelase taaselustamisega. Peamine on see, et taaskord ei toodaks mängu "Nero" sugust pahalast, kes jättis minu arust liigagi 2D tegelase mulje. Logical

Nagu Enterprise ütles, vajaks Harry Muddi tegelaskuju taaskasutamine olulisi uuendusi ning ilmselt ei saakski tänapäeval päris oringaalseeria tüüpi Muddi tõsiseltvõetavana kuvada. Very Happy Reynoldsi võrdkuju oleks kahtlemata huvitav idee. Wink

Üldiselt aga ei ole minu ootused väga suured, sest nagu teada, olen natuke pettunud vanade sarjade/filmide tahaplaanile lükkamises.
Võibolla ainukese tõsise ootusena peaksin ära mainima selle, et loodetavasti ei muuda Treki "reboot" vol. 2 täielikult Treki iseloomu ning et pigem pöördutakse mingil määral tagasi nende asjade juurde, mis üldse tegid Treki frantsiisist nii kauakestva ja püsiväärtusega isendi.
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Equ
Laevastikuadmiral


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 379
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 3:31 pm    Teema: Vasta viitega

Tre,

Avaldaks ka natuke arvamust. Mida sooviks järgmisest filmist näha? Kunas Trek on oma vanuses juba parajalt ponks poiss siis läbi aja on mind kõige rohkem huvitama hakanud Treki enda ajalugu. Ehk uued filmid võiks ajalugu rohkem põhjalikult käsitlema hakata. Kuna Treki loojad on aastatega kõvasti täiendanud ja korrigeerinud kronoloogiat ning selle täpsust, leiaks sealt hulganisti materjali, mille alus vorpida väga hea sisuga filme. Näiteks mingid suured tähtsündmused Treki ajaloos (warp drive leiutamine, mõnest tähtsast teadlasest pikk film teha, jne, jne). Viimane film mõneti isegi teeb seda väga räiges ümardusega. Ühesõnaga ma olen vist lootusetu nostalgik Very Happy Viimased uued filmid on kahjuks väga suured pettumused olnud minu jaoks. Väga raske on muidugi ka objektiivset hinnangut anda kui oled oma tunnetega vanas väga kinni. Näiteks viimase filmi puhul, ma saan isegi aru, et alernatiiv timeline-ga sai anda korraliku restardi sarjale aga samas, on mu meel ikkagi natuke mõru. Muidugi aastad lähevad, uus põlvkond näitlejaid tuleb peale. Kõik loogiline ja arusaadav, aga ma ei saa sinna midagi parata, sest on näiteks ainus Kirk kelleks on Shatner, jne, jne. Eks seda ole raske seletada. See mis hetkel toimub, ei ole see mida ma ootan Treki filmidelt.

Equ
_________________
Live long and prosper!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 9:26 pm    Teema: Vasta viitega

TrekRanger kirjutas:
Võibolla ainukese tõsise ootusena peaksin ära mainima selle, et loodetavasti ei muuda Treki "reboot" vol. 2 täielikult Treki iseloomu ning et pigem pöördutakse mingil määral tagasi nende asjade juurde, mis üldse tegid Treki frantsiisist nii kauakestva ja püsiväärtusega isendi.


Lootma peab, et tegijad asja ikka korralikult tuksi ei keera vanade fännide jaoks, kuid nagu suur loosung ütles This is not your Father's Star Trek ja seetõttu muudab olemasolevad fännid muidugi veidi ettevaatlikuks. Tore on tõesti, et püütakse uut põlvkonda peale kasvatada ja usun, et sihitakse umbes 10-...15-aastaste kanti ja et juba sellist Transformerite, Harry Potterite jne. põlvkonda vana raua juurde meelitada, peab välku ja pauku saama. Loodetavasti tekitab see mõnel huvi ka Treki juurte vastu ning kuna DVD-d on tõesti ilusti kättesaadavad, siis vaadatakse ka need üle. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
TrekRanger
The One


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 2135
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 9:44 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Loodetavasti tekitab see mõnel huvi ka Treki juurte vastu ning kuna DVD-d on tõesti ilusti kättesaadavad, siis vaadatakse ka need üle. Cool


Olen ise sama lootnud. Uue filmi abil võib tõesti avaneda tee tagasi vanade sarjade ja filmide juurde. Iseasi muidugi kas selline huvi ka meile veel vana head Star Treki tuua võib ning oodatud lünkade täitmist. Anxious

Tean omast käest, et alguses ei arvanud ma vanast Star Trekist väga palju, kuid olles näinud uuemaid sarju, pöördusin lõpuks ka originaalseeria juurde, mis mulle omakorda väga meeldima hakkas. Smile
_________________
Administraator

"The Universe is so vast and we are so small, that the only thing we can ever truly control, is whether we are good or evil"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Nielander
Viitseadmiral


Liitunud: 7 Dets 2009
Postitusi: 216
Asukoht: Eestimaa

PostitusPostitatud: Nelj Nov 04, 2010 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tahaks näha klassikalist searc&explore stiilis filmi, kus pahalaseks võiks olla miski muu kui nüüdseks ära nämmutatud pahade ja heade inimeste võitlus...
Star Treki esimene film oli minuarust selline väga hea mõttega lugu, kus kurjam osutus põhimõtteliselt mõistuseta inimkätega loodud rauakolakaks, kelle iseloomu ei kuulunud hea ega halb, vaid mõned erapooletud programmijupid...
Võiks kuidagi sellest malli võtta ja Enterprise vastaseks näiteks mingisuguse loodusjõu, tehnoloogilise viperuse või universumi enese keerdkäigud luua...
_________________
When the spit hits the fan...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Youngnielander kirjutas:
Tahaks näha klassikalist searc&explore stiilis filmi, kus pahalaseks võiks olla miski muu kui nüüdseks ära nämmutatud pahade ja heade inimeste võitlus...
Star Treki esimene film oli minuarust selline väga hea mõttega lugu, kus kurjam osutus põhimõtteliselt mõistuseta inimkätega loodud rauakolakaks, kelle iseloomu ei kuulunud hea ega halb, vaid mõned erapooletud programmijupid...
Võiks kuidagi sellest malli võtta ja Enterprise vastaseks näiteks mingisuguse loodusjõu, tehnoloogilise viperuse või universumi enese keerdkäigud luua...


Selle peale tuli mul millegipärast kohe meelde paar aastat tagasi kinodes jooksnud 2012. Very Happy Idee iseenesest tundub huvitav ning mingi katastroofifilm sci-fi settingus võiks täiesti huvipakkuv olla. Samas selle juures peab kindlaks tegema, et oht oleks tõsiseltvõetav ja mitte kõrgelt arenenud tehnoloogia abil ära hoitav. Teises küljest ei tahaks ka, et Star Trek hakkaks asju seletama üleloomulike jõudude tegevusega ning seetõttu olen osaliselt vastu ka selliste tegelaste nagu Trelane ja Q kasutamisele, sest nende abil on põhimõtteliselt võimalik teha ükskõik mida ja see minu arvates kahandab tegevustiku väärtust.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Star Trek Filmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group