Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ettepanekud foorumi arendamiseks
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:14 pm    Teema: Vasta viitega

Teeme jah oma rate`i!
Vaevalt enamik nii julged on nagu Ulmeguru, ka ise eelistan interneti anonüümsust.
Siin võiks olla mingi Q ja A nurk, kus saaks kaasfoorumlaste abiga vastuseid väikestele küsimustele, mis suure teema mõõtu välja ei anna. Noh näiteks mõne ammu-ammu nähtud filmi või manga tuvastamine vms. Sorry, äkki on midagi sellist ka olemas, pole viimasel ajal ajapuudusel eriti palju ringi tuhninud.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:22 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Teeme jah oma rate`i!
Vaevalt enamik nii julged on nagu Ulmeguru, ka ise eelistan interneti anonüümsust.
Siin võiks olla mingi Q ja A nurk, kus saaks kaasfoorumlaste abiga vastuseid väikestele küsimustele, mis suure teema mõõtu välja ei anna. Noh näiteks mõne ammu-ammu nähtud filmi või manga tuvastamine vms. Sorry, äkki on midagi sellist ka olemas, pole viimasel ajal ajapuudusel eriti palju ringi tuhninud.


Ratest teebki rate kasutajate piltide hindamine, kommenteerimine, feimi kogumine jms. Kas Artzz mainis midagi sellist?
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Mul on veel üks ettepanek. Nimelt, lugesin, et need, kes siin ikka aktiivselt räägivad ja ikka aeg-ajalt foorumit külastavad, tunnevad end siin juba üsna koduselt. Kuid, kas me tahame jääda lihtsalt avataride näol anonüümseteks vestlejateks? Enne, kui midagi teha, võiks korraldada küsitluse, kui paljud oleksid nõus avaldama siin endast foto. Kui adminnidele see idee meeldib ja nad annavad rohelise tule ning ka liikmed on sellega päri, siis võiks teha Fotonurga. Mis arvate? Üks asi veel - see fotonurk võiks jääda avatuks ainult liikmetele, st et külalised ei saaks seda külastada.


Ideel iseenesest ei ole ju viga, kuigi ma natuke kahtlen selle rakendamise võimalikkuses. Suhteliselt mõttetu on ju, kui ainult mõned üksikud liikmed oma pildi avaldaksid ning enamus lihtsalt vaikiks. Teiseks, kas see anonüümsus on ikka nii halb - võib-olla hoiab just see ära mõningad eelarvamused või muud komplikatsioonid, mis mõningatel inimestel teiste pilte nähes võiksid tekkida. Ja näiteks minul ei olegi endast ühtegi fotot arvutis. Very Happy


rincewind kirjutas:
Siin võiks olla mingi Q ja A nurk, kus saaks kaasfoorumlaste abiga vastuseid väikestele küsimustele, mis suure teema mõõtu välja ei anna. Noh näiteks mõne ammu-ammu nähtud filmi või manga tuvastamine vms. Sorry, äkki on midagi sellist ka olemas, pole viimasel ajal ajapuudusel eriti palju ringi tuhninud.


Sellise asja võime teha küll jah. Isegi olen mõelnud vahel, et midagi sellist kuluks ära.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.


Viimati muutis seda Enterprise (Teis Jan 16, 2007 6:43 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kui tahad oma pilti jagada, siis pane siia oma rate aadress ja asi vask.
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Kui tahad oma pilti jagada, siis pane siia oma rate aadress ja asi vask.


puudub selline asi. Ja asi ei ole ainult selles, et kas ma tahan siin oma pilti jagada ainult selleks, et end teistele näidata, vaid ikka saada ka teada, kellega ma siin vestlen. Aga nagu ma ütlesin, see oleks ju täiesti vabatahtlik ja kõigil on õigus ja vabadus oma arvamusele. Sinu arvamust me nüüd teame. Aitäh!
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Sinna teemasse võite ju ka oma pildid/profiilid/kodulehed linkida/lisada (Orkutist, Ratest, blogist, hot.ee-st, kusiganest), polegi mingit erilahendust tarvis :)

Viimati muutis seda nn3 (Teis Jan 16, 2007 6:47 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 16, 2007 6:46 pm    Teema: Vasta viitega

täitsa tore kohe! Tekkis väike elevus ka siin Drunk
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 6:20 pm    Teema: Vasta viitega

Kas oleks võimalik profiili panna ka viimase külastuse kuupäeva?
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 7:00 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
Kas oleks võimalik profiili panna ka viimase külastuse kuupäeva?


Sellest oleks abi küll, kuigi vist ainult adminnidel. Mida tavakasutaja selle infoga peale hakkab?
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 7:16 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Artzz kirjutas:
Kas oleks võimalik profiili panna ka viimase külastuse kuupäeva?


Sellest oleks abi küll, kuigi vist ainult adminnidel. Mida tavakasutaja selle infoga peale hakkab?


Lihtsalt pakuks infot, kes kui tihti foorumit külastab. Huvitav oleks teada.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 1:28 pm    Teema: Vasta viitega

Järgnev tsitaat on küll pärit siit teemast, kuid et see jutt kuulub pigem siia alafoorumisse, siis tõstsin ta siia.

Ulmeguru kirjutas:
tint kirjutas:
Noh, ega nüüd vabas teemas ei maksa ka päris turja karata, võibolla Rändur alles tutvub foorumiga.
Minumeelest on usulisel õigus ennast õigustada sama suur, nagu on õigus ennast õigustada nn ateistil e mitteusklikul, eriti kui nende pihta materdatakse.


Ei tutvu ta midagi foorumiga. See halli ja häguse pilguga pastlakandja trollitseb sel teemal igas foorumis... tegu on lihtsalt haige inimesega...

Ma saan aru, et siinsel foorumil on põhiküsimuseks, et oleks vaid rohkem kasutajaid. Kuid selle poliitikaga saab sellest siin vaid üks vaese mehe dragon.ee ... sallivus on tore asi küll, aga sallivust saab edendada vaid nende suhtes, kes ise on sallivad ning iga soga ei pea tolereerima.

Ning mis on kokkuvõttes siis parem:
Kas foorum, kus toimub teemakohane arutelu
või
foorum, kus põhiaur läheb mingile vabal teemal onamisele.

dragon.ee poliitika ja religioon juba tappis... tahate olla järgmised?



Loomulikult on oluline, et tuleks rohkem kasutajaid, kuid ma võin käsi südamel öelda, et vähemalt minu jaoks ei ole see primaarne. Väikese, kuid korralikult käituva, asjatundliku ja sõbraliku seltskonnaga on täiesti võimalik diskussioone arendada ning teatud mõttes oleks see ehk isegi parem. Põhiküsimuseks on pigem see sallivus - igaühel peab olema õigus oma vaateid esitada, kuni sellise tegevusega ei hakata piirama teiste inimeste vabadusi ning need ei ole Eestis kuidagi seadusevastased. Ja Igavese Ränduri postitused, kuigi ma tunnistan, et suhteliselt tüütud ja arusaadavalt propagandistlikud ning mõeldud provotseerivana, ei ole nende põhimõtete vastu eksinud. Ma arvan, et parim lahendus on selliseid tülitekitajaid lihtsalt ignoreerida ja nendega mitte arutellu laskuda.


Vaba Arutelu alafoorumi funktsioon, nagu ka teiste foorumite juures, ei ole tegelikult foorumi elus hoidmine. Asja mõtteks on see, et foorumi liikmed saaksid üksteisega erinevatel teemadel arutades tuttavamaks, mis omakorda peaks pikemas perspektiivis viima suurema üksteisemõistmiseni (kuigi lühiajaliselt võib see konfliktide arvu hoopiski suurendada). Muidugi aitab Vaba Arutelu ka liikmetel niisama auru välja lasta. Kui Ulmefoorumis räägitaks ainult ulmest, siis muutuks kogu arutelu minu arvates päris kähku kuivaks. Asjakohasus on muidugi tore, aga muudab õhkkonna kuidagi steriilseks.


Ulmefoorum ei taha kindlasti olla järgmine dragon.ee. Very Happy Ja ma arvan, et selleks ta ka ei muutu.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Mina pole aru saanud, et siin kasutajate suurt arvu eriti taga aetaks. Küll pööratakse natuke liiga suurt tähelepanu postituste arvule. Minu meelest.
Ja ränduri suguseid võiks tõesti ignoreerida.
Ah jaa, modede roll siin foorumis on ka minu meelest väike. Mitte et ma politseiriiki pooldaks. Very Happy
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

rincewind kirjutas:
Mina pole aru saanud, et siin kasutajate suurt arvu eriti taga aetaks. Küll pööratakse natuke liiga suurt tähelepanu postituste arvule. Minu meelest.
Ja ränduri suguseid võiks tõesti ignoreerida.
Ah jaa, modede roll siin foorumis on ka minu meelest väike. Mitte et ma politseiriiki pooldaks. Very Happy



Hakkasin mõtlema ja põhimõtteliselt on vist tõesti nii, et postituste arvule on üsna suurt tähelepanu pööratud. Seletuseks pakuks siis seda, et Ulmefoorum ei saanud alguses eriti vedama ja seetõttu oli iga juurdetulnud postitus ülimalt tähtis. Nüüd oleks võib-olla tõesti aeg rahulikumalt võtta.

Mis puudutab moderaatoreid, siis seda tuleks nende endi käest küsida. Very Happy Natuke rohkem aktiivsust postituste korrastamisel võiks ju olla, aga ega midagi ette heita ka ei ole.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
FLT
Auliige


Liitunud: 13 Jan 2005
Postitusi: 1548
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, minu arust on igal inimesel õigus oma arvamusele ja ma ei hakka tema arvamust ära korrigeerima, kuid kirjavigu parandan küll. Sõimamist jne ei salli. Üldiselt on BSG, SG1, SGA ja B5 alafoorumid vaiksed Razz
_________________
In the name of everything still holy to us
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 10:41 pm    Teema: Vasta viitega

FLT kirjutas:
Nojah, minu arust on igal inimesel õigus oma arvamusele ja ma ei hakka tema arvamust ära korrigeerima, kuid kirjavigu parandan küll. Sõimamist jne ei salli. Üldiselt on BSG, SG1, SGA ja B5 alafoorumid vaiksed Razz


Kirjavigu pidasingi silmas. Very Happy Selline moderaator, kes ideoloogilistel kaalutlustel hakkab postituste sisu muutma või neid sootuks kustutama, tuleb kohe lahti lasta. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 12:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina olen üritanud võimalikult tagaplaanile jääda. Very Happy Olen põhimõttel, et las igaüks kirjutab, mis tahab, peaasi, et ta selle vältel korrektne ja viisakas oleks. Tunnistan, et olen minevikus küll vist ühe posti kustutanud (sisutühi ja/või täiesti teemaväline jutt oli, ei mäletagi enam) ja mõnes kirjavigu parandanud, kuid muud midagi. Aktiviseerunud olen just viimasel ajal, kui värgid-särgid veidi tulisemaks muutusid, isegi kodukorra tegin. Nüüd on selles mõttes rahulikum, lähen tagasi talveunne. Mr. Green
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tint
Veteran


Liitunud: 26 Veeb 2005
Postitusi: 583
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 1:33 pm    Teema: Vasta viitega

Nalja peab ka saama!
Ning minupärast võib enamik foorumitegevusest ka vabas arutelus käia. Lihtsalt et foorumeid on palju ning miks peaks üks vaba arutelu inimene just siia tulema? Ma arvan, et sellepärast, et siin on inimesed, kellel on sarnased huvid ja sarnaste huvidega inimestega on ükskõik mida parem ja mõnusam arutada, ikkagi oma keskkond ju.
Mida seal tõsisel ulmelainel niiväga ikka kirjutada on, kui materjal otsa saab.

Võiks parem teha mingi ühise projekti, näiteks mingi väikene ulmeteemaline kollaa¾ifilm, mäng või koomiks. Noh, muidugi ei arva ma, et siin kõik loomeinimesed on, kuid väikese ideepanuse saab ikka vast igaüks anda.
Tegelikult ma vaatan, et Eestis puudub üks tõsisem hardcore ulmekeskus (enamik on lihtsalt iga aastaga järjest hääbumas), kus ka näiteks kirjanikud jmt oma ideid ja mõtteid vahetamas käivad.

Üks küsimus foorumirahvale: Kui paljud teist ulmefoorumi esilehel ehk nn portaalis vahtimas käivad? Tunnistan ausalt, et mina olen sealt alati mööda klikkinud, ei paku lihtsalt huvi, pole piisavalt ligitõmbav.
_________________
Jaapanipärased Hääled

Music for the space traveller
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Artzz
Auliige


Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 1295
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 7:46 pm    Teema: Vasta viitega

tint kirjutas:
Üks küsimus foorumirahvale: Kui paljud teist ulmefoorumi esilehel ehk nn portaalis vahtimas käivad? Tunnistan ausalt, et mina olen sealt alati mööda klikkinud, ei paku lihtsalt huvi, pole piisavalt ligitõmbav.


Ma vast paar korda olen vaadanud ja isegi kõik ilusti läbi lugenud. NB! Olen ka paar näpukat leidnud sealt. Wink
Aga üldiselt on mul foorumi lehekülg favourite'i all ja nii ma esilehele ei satugi.
_________________
Q - "All we need is a few good men... Oh, look! Here's one now."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AlienX
Veteran


Liitunud: 17 Aug 2005
Postitusi: 975
Asukoht: Dimension Third Earth

PostitusPostitatud: Laup Veeb 17, 2007 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Artzz kirjutas:
tint kirjutas:
Üks küsimus foorumirahvale: Kui paljud teist ulmefoorumi esilehel ehk nn portaalis vahtimas käivad? Tunnistan ausalt, et mina olen sealt alati mööda klikkinud, ei paku lihtsalt huvi, pole piisavalt ligitõmbav.


Ma vast paar korda olen vaadanud ja isegi kõik ilusti läbi lugenud. NB! Olen ka paar näpukat leidnud sealt. Wink
Aga üldiselt on mul foorumi lehekülg favourite'i all ja nii ma esilehele ei satugi.


Sama siin. Tavaliselt vaatan siis esilehele, kui mingi uuendus on tulnud ja sellest antakse tavaliselt foorumis ka kenasti teada. Wink
_________________
http://www.last.fm/user/Hauatagune/

http://raidoukuzunoha.wordpress.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ulmeguru
Laevastikuadmiral


Liitunud: 15 Juul 2005
Postitusi: 301
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 8:33 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tulengi siia foorumisse läbi lingi omas blogis ning seega ei tea midagi avalehest...

Mind on juba tükk aega ärritanud see kirjanduse lahusus, et on SF ning siis fantaasia- ja õuduskirjandus... samas postitustes seda vahet sageli ei märka... näiteks on (SF kirjanduse all) lõng «Käsilolev raamat», kus räägitakse läbisegi kõikvõimalikest ulmekatest (SF/F/H) ja mitteulmekatest...

Ega mulle selline vahetegemine ka filmide juures ei meeldi...

Samas saan ma aru, et siin foorumis on siiski eelkõige filmihuvilised ning kuidagi peab ju asju lahterdama, et seda lõngade hulka hallata...

Tegelikult on mulle enamjaolt ükstaspuha, et kus teemas miski asi on, sest enamjaolt kirjutan ma viimastesse postitustesse... kuid kui teinekord hakkan otsima, et kas mingist asjast on juba teema, vaat siis läheb jamaks... eks sageli ajab asja segasemaks ka see, et mõni teine forumant näeb neid SF/F/H eraldusjooni mujal, kui mina... õnneks aitab enamjaolt otsing, sest foorum pole veel sedavõrd mahukas, et ei jaksaks otsingutulemusi läbi klõpsida...

Samuti on minuarust jabur, et koomiksid on SF kirjanduse all... SF koomikseid on ju ilmselgelt vähem, kui kõikvõimalikke muid...

*

Sellised hajamõtted siis... see pole virin ning minugipoolest võib kõik ka nii jääda... üldiselt on sellise jaotuse loogika mõistetav... saan ka niimoodi hakkama... Laughing
_________________
Alles saad millegagi tegelema hakata, kui juba mõni pajatab sulle niisugust lora, et käed langevad iseenesest rüppe.
-- Sever Gansovski «Vincent van Gogh»

http://ulmeguru.blogspot.com/
http://ulmeseosed.blogspot.com/
http://tumetund.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Teadaanded ja Tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group