Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Komöödiasarjad

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 8:30 am    Teema: Komöödiasarjad Vasta viitega

Komöödiad huvitavad paljusid. Mida keegi vaatab? On vaadanud? Mis on parimad?

Vanadest on kindel lemmik Friends, venis natuke pikale kuid oma huumorit ei kaotanud kunagi. Married with Children oli ka päris hea, kuid mitte päris minu maitse. Liiga palju on korduvaid nalju, ning natuke on ka ajahammas peale hakanud. Inglaste Coupling on ka päris hea, omapärane huumor.

Uus aeg on toonud ilma naeruribata komöödiad - Scrubs, Curb Your Enthusiasm, My Name is Earl ja Arrested Development. Neist Curb on minu jaoks liiga kuiv, kahtlen kas selline huumor üldse eestlastele peale läheb. Scrubs aga hakkab praeguse viienda hooajaga oma võlu kaotama. Naljad on korduvad, draama on liiga kuivaks muutunud. See eest neljas hooaeg oli väga hea. Parim sitcom on aga Arrested Development (mis kahjuks katkestati sellel hooajal). Julge, omapärane ja mis kõige tähtsam - supernaljakas (Mr F Laughing ). Sari on võitnud kõik mis võita annab (nii Kuldgloobuse kui ka Emmy). Soovitan soojalt. Kahju et ükski kohalik kanal pole seda veel sisse ostnud.

Mida teised arvavad?
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Friends on kindel lemmik ja Married with Children on ka väga hea. Friendsi vaatan veel praegugi Kanal 2 pealt, peaaegu igal hilisõhtul. Üks lemmikutest on veel ka That 70s Show, kus on head tegelased ja üldse palju nalja. Uutest komöödiasarjadest meeldib Everybody Hates Chris, mida saab praegu jälgida Neloneni pealt.
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Komöödiasarju vaatan ikka. "Tuvikesed" on tõesti klassikavaramusse kuuluv sari, kuid viimased hooajad olid täis vanu nalju. Üks läbi aegade lemmikuid on Blackadder - kahjuks nüüd lõpetatud sari. Ja muidugi veel "Salaagent Maxwell Smart". Very Happy
Neid vanu absurdikomöödiad võiks veelgi meenutada, aga hetkel rohkem mu peas ei peitu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 6:15 pm    Teema: Re: Komöödiasarjad Vasta viitega

Sigma kirjutas:
Vanadest on kindel lemmik Friends, venis natuke pikale kuid oma huumorit ei kaotanud kunagi. Married with Children oli ka päris hea, kuid mitte päris minu maitse. Liiga palju on korduvaid nalju, ning natuke on ka ajahammas peale hakanud. Inglaste Coupling on ka päris hea, omapärane huumor.


Kirjutan üleval tsiteeritule kahe käega alla. Sõprade kõik osad on mul ühel või teisel kujul olemas, pole paremat lõõgastust väsinult koju tulles suvalist episoodi vaadata. Pole lugu, et enamik on juba pähe kulunud.
Married with children on teine selline ajatu sari.
Couplingi tegemisel on kasutatud filigraansemaid nüansse. Väga leidlik oli näiteks võrdlus ,kui erinevalt mäletasid ühte pidu nais- ja meestegelane. Enne näidati õhtu kulgu ühe , siis teise vaatevinklist.Lahe värk.
Oma versiooni Couplingust tegid ka ameeriklased , aga see ei kannatanud mitte mingisugust kriitikat.

Ja muidugi meeldib mulle enamik BBC komöödiasarju (Minu pere, Hyatsinth Bukee, Allo, Allo jne.)
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Blackadderi unustasin jah mainimata. Ka üks minu lemmikuid (igatahes palju parem kui näiteks Mr.Bean). Sellest on 4 sarja - kõige rohkem meeldis kolmas, teine ja neljas olid ok ja esimene lihtsalt halb.

Inglise sitcomidest on mainimist väärt ka Fawlty Towers. Pole selle suur austaja, kuid näiteks kuulus sakslaste episood on kulda väärt (John Cleese'i hitleri kõnd on tuttav isegi paljudele kes selle sarjaga kursis pole).
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 6:23 pm    Teema: Vasta viitega

Eriline komöödiafänn ma pole, lihtsalt muud asjad on rohkem huvitanud. Siiski, lapsepõlvelemmikute hulka kuuluvad siin juba mainitud 'Allo 'Allo ja Get Smart, mida üritasin igal võimalusel vaadata.
Married with Childrenit olen aeg-ajalt näinud, aga mind nende naljad ausalt öeldes ei ole naerma ajanud. Razz Huumorivaene inimene olen vist.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
becks7
Admiral


Liitunud: 22 Jan 2005
Postitusi: 271
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 6:39 pm    Teema: Vasta viitega

Etv pealt jooksis alles hiljuti sari nimega Kontor,
inglise huumor on hea. Razz
_________________
...KeepB5AlivE...

"Only one human captain ever survived a battle with a minbari fleet... He is behind me, you are in front of me. If you value your lifes be somewhere else!" Delenn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Püh Apr 30, 2006 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

becks7 kirjutas:
Etv pealt jooksis alles hiljuti sari nimega Kontor,
inglise huumor on hea. Razz

The Office jah. Olen seda ainult ühe osa näinud - ei vastanud minu maitsele (kuigi saan aru, et ühe osa põhjal ei saa sarja päris õiglaselt hinnata). Selline kontorirottide huumor ei istu mulle eriti.

Seoses sellelega tuli mulle meelde veel Men Behaving Badly. Mingi kümmekond aastat tagasi jooksis TV3 pealt. Ei kuulu lemmikute hulka kuid siiski päris hea.

Aga veelkord, soovitan Arrested Developmentile pilgu peale heita. Üks parimaid komöödisarju üldse.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash
Laevastikuadmiral


Liitunud: 10 Juul 2006
Postitusi: 359
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 07, 2006 8:38 pm    Teema: Vasta viitega

Lemmikud:

The League of Gentlemen
The Royle Family
The Fast Show
The Office
Happiness
Knowing Me, Knowing You with Alan Partridge
I'm Alan Partridge

Viimased pühapäevaõhtud on ETV -st vaadatud The Robinsons sarja. Soovitan !
Mõne nädala jooksul loodan alustada ka Little Britain komöödiasarjaga.

Jah ! Kõik on briti sarjad. Rolling Eyes
_________________
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Jon Snow
Kommodoor


Liitunud: 3 Aug 2006
Postitusi: 164
Asukoht: Päälinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 8:10 am    Teema: Vasta viitega

Minu arust sobib õhtuseks lõõgastumiseks imehästi Seinfeld, mis siis et kõik tegelased olid juudid.
_________________
Lord Jon has spoken!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Wendelh
Veteran


Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 633

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Scrubs. Selles pole kahtlustki. Married with Children on liiga cheesy, Friends kipub minu jaoks ära vajuma.

Ja väga head huumorit pakub ka ETV "Loomasuu ei valeta". Smile
_________________
To take a chance on something that just might end up being the most profoundly impactful moment for humanity, for the history... of history.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Olorin
Veteran


Liitunud: 4 Veeb 2005
Postitusi: 527
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Briti absurd meeldib mulle ka. League of gentlemen, Big Train ja kindlasti Goodness Gracious Me, mida kunagi soome pealt nägin. Vähem absurdne, aga siiski väga naljakas on My Family, mida ETV ka vahetevahel näitama juhtub. Peaaegu võrdne Tuvikestega, aga viimane meeldib mulle ikka rohkem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 9:35 pm    Teema: Vasta viitega

Regulaarselt olen vaadanud:

Telekast (kui juhtub teleka ette sel ajal): Tuvikesed, Armastuseta Sinu. Pigem isegi teine kui esimene, sest Tuvikesi on nii palju kedratud, et kõik seeriad tulevad tuttavad ette. Armastuseta Sinu on Tuvikestega täiesti samal tasemel seriaal.
Videolt: Simpsonid, Fawlty Towers;
arvutist: Futurama, Arrested Development (soovitan :)

Sõbrad, Mr Bean, Blackadder, Allo Allo ja The Office on ka head.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kain
Laevastikuadmiral


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 318

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 10:15 pm    Teema: Vasta viitega

Üldjuhul läheb hästi peale briti huumor: "Monty Python", "The League of Gentlemen","Father Ted" etc.Aga vaatan heameelega kõiki sarju kus on mõnus nali sees.Viimati jälgisin ETV jooksnud "Black Books" i, hilisõhtusi "Sõprade" ja "Tuvikeste" kordusi pole jaksanud vaadata(kuigi tahaks).
_________________
If hope is the engine of soul,
Then duty is the navigator...
And love is the fuel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nn3
Kommodoor


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 150

PostitusPostitatud: Laup Aug 26, 2006 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

Meelde tuli, "Andy Richter - Universumi Direktor" (Andy Richter Controls the Universe) oli ka väga hea sari.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
iceman
Kadett


Liitunud: 5 Sept 2006
Postitusi: 4
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 9:04 pm    Teema: Vasta viitega

minu arust jääb parimaks komöödiaks "Sõbrad" Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman
Veteran


Liitunud: 11 Jan 2005
Postitusi: 645

PostitusPostitatud: Teis Sept 05, 2006 10:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tihti ja regulaarselt komöödiasarju ei vaata. Üldiselt meeldib Briti huumor (Monty Python ja muu sarnane). Aeg-ajalt kui tuju tuleb, saab ka muud vaadatud (need USA komöödiad, mida siin varem juba mitu korda nimetatud on). Aga seda aeg-ajalt, liiga palju ei suuda ma komöödiaid korraga kunagi vaadata.

Ja praegu näiteks hakkan Futuramat vaatama Very Happy Parim omasuguste seas.
_________________
Take me out to the black
Tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea
You can't take the sky from me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group