Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hauakambri lood

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
unfake
Nooremleitnant


Liitunud: 4 Dets 2004
Postitusi: 46
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 21, 2004 5:56 pm    Teema: Hauakambri lood Vasta viitega

Kunagi jooksis sellise nimeline sari TV3 pealt.. vb ka muudelt SAT kanalitelt.. igaljuhul mis arvate sellest... Very Happy minuarust oli t2itsa vahva.. eriti algus, kui see luukere sealt kirstust v2lja hyppab.. ma m2letan et mingi 4-5 aastat tagasi ma vaatasin seda sarja ikka l2bi n2ppude.. see aegu oli minujaoks see liiga 6udne Razz.
_________________
fiction is better than reality
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hithlain
Leitnant


Liitunud: 27 Nov 2004
Postitusi: 66
Asukoht: Zürich

PostitusPostitatud: Kolm Dets 22, 2004 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

Noh, ma ei ütleks, et filmid just õudsed oleksid (olnud). Kui esimest korda peale juhtusin, oli hoopis umbes nagu WFT? Et mida see veel olema peaks. Erilist hinnangut asjale ei kipus andma, puhas meelelahutus. Ehkki ma niiväga oma aega just nende filmide jaoks kulutama ei trügiks..Aga palun - kui aega on, midagi targemat teha pole ning väga igav, siis mina ära ei ütle. See olukord leiab aset küll väga harva, esimene faktor eriti kahetsusväärne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
vicebarbar
Veteran


Liitunud: 28 Veeb 2005
Postitusi: 678
Asukoht: Nõmme, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 01, 2005 11:30 am    Teema: Vasta viitega

jaaaaah väiksena sai seda vaadatud kuni sinnamaani millal see surnud mutt kirstust välja hyppas
jooksime kisades voodi alla
meie jaoks oli ikka hirmus kyll, ära ehmatas
_________________
Trust me, Im a Jedi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
GreteKe12
Kadett


Liitunud: 13 Mai 2005
Postitusi: 12
Asukoht: Võru linn

PostitusPostitatud: Reede Mai 13, 2005 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

kõige hirmasam nendest osadest oligi see mingi pimeduse rüütel või mistand olgi ..ylejäänud läksid kuidagi lahjaks aga see pitserite lugu oli küll päris põnev ja jube kuid samas ka vääga tüüpiline õudukas
_________________
People are blind because they don`t belive
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmefilmid Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group