Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

M:I-3

 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sigma
Veteran


Liitunud: 4 Okt 2005
Postitusi: 613

PostitusPostitatud: Reede Mai 05, 2006 6:25 pm    Teema: M:I-3 Vasta viitega

Kinos ära käidud.

Polnud halb, kuid olen natuke pettunud. Hinne 7 punkti. Ootused olid vist liiga suured.

Kõigepealt vigadest - draama ei töötanud päris hästi. Mõned hetked, kus tempo kisuti nulli, olid täiesti üleliigsed. Et draama töötaks, oleks vaja tegelastest hoolida, kuid see pole selleks õige film. Me teame tegelasi, kuid me ei tea nende elusid. See on M:I. Sama nagu James Bondi puhul - me teame kes on tegelased, kuid nende elu (draamad) ei huvita meid. Püüdlused Hunti pereelu sügavamas valguses näidata olid ebaõnnestunud. Eriti veel kuna tegemist oli tavalise action filmi paariga - tavalist "igavat" pereelu elav mees koos (keskmisest ilusama) armsa tüdrukuga. Igav - juba nähtud. Tempo kisuti kogu sellega liiga alla.

Kogu actioni osa oli aga väga hea, nagu sellise kaliibiriga filmile kohane. Kuid see kõik on juba nähtud. Midagi uudset pole. Kiitused näitlejate osas, eriti Philip Seymour Hoffman kes oli fantastiline nagu alati. Ning Tom Cruise oli ka oma vanas headuses. Millegipärast arvasin, et Maggie Q osa on natuke suurem kuid see selleks.

Võrreldes järgedega pean esimest osa ikka kõige paremaks.
_________________
Happiness makes up in height for what it lacks in length. - Robert Frost
http://aeneafilmid.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
casaya
Viitseadmiral


Liitunud: 29 Jan 2006
Postitusi: 217
Asukoht: Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Mai 06, 2006 7:30 pm    Teema: Vasta viitega

Ma käisin ka täna seda filmi vaatamas ja mulle meeldis see väga. Teine film oli üsna jama ja seetõttu ei pannud ma sellele filmile mingeid ootusi. Esimene film mulle meeldis ja ma arvasin, et kolmas film tuleb midagi sarnast.

Film meeldis mulle juba alguses, erinevalt Sigmast pean ma ütlema, et mulle täitsa meeldis Ethani isiklik elu. See oli midagi uut ja huvitavat ning nii sai tegelasi ka paremini tundma õppida. Film oli minu meelest parajalt tempokas ja huvitav ning see ei vajunud kunagi ära. J.J.Abrams tegi väga head tööd, sest terve filmi ülesehitus on nauditav.

Ethani tegelaskuju hakkas mulle meeldima, näiteks teises filmis oli ta mulle üsnagi vastuoluline isiksus. Meeldis ka Julia tegelaskuju, tavaliselt võivad need kallimad üsna tüütud olla, kuid siin oli vastupidi tegemist huvitava tegelasega, kellele sai kaasa elada.
Filmi tipppunkt on filmi lõpupoole Shanghais, kui asjale lahendus leitakse. Soovitan kõigil seda vaatama minna olenemata sellest, kas eelmised osad meeldisid või mitte. J.J.Abrams on ikka väärt lavastaja.

9 punkti
_________________
The devil is real. I know, I built his cage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Vaba Arutelu Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group