Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Supernatural' arutlusteema
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Mai 08, 2006 9:07 pm    Teema: 'Supernatural' arutlusteema Vasta viitega

Otsustasin selle sarja kohta siiski teema teha, sest leiba ta ju oma olemasoluga ei küsi. Smile Natuke on Supernaturalist juttu olnud selles teemas, aga võiks olla ka mingi pühendatud koht, kus selle sarja teemadel arutada.

Lühike sisututvustus veelkord: Peategelased on vennad Sam ja Dean. Kuid nad olid veel väiksed, siis tappis deemon nende ema ja alates sellest ajast peale on nad koos oma isaga kogu elu erinevaid üleloomulikke olendeid jahtinud, eesmärgiga lõpuks saada kätte nende ema tapnud deemon. Sari saab alguse, kui Sami tüdruksõber sama deemoni poolt tapetakse ning vendade isa kuskile salapäraselt kadunud on. Vennad asuvad teekonnale läbi USA, et leida isa ning sel retkel tuleb neil tegemist erinevate olenditega.

Supernaturali esimene hooaeg on nüüd lõppenud. Üldiselt on tegu episoodilise sarjaga, kuid üheski osas pole unustatud põhiliini. Viimased kolm osa, mis olid kui üks pikem lugu, kuulusid kahtlemata sarja paremikku, kuigi viimase osa lõpus olnud cliffhanger mõjus kuidagi kohatult. Aga rohkem ma ei spoili siin.

Ei hakka praegu pikka juttu ajama, võib-olla kunagi hiljem kirjutan osade kohta lühiarvutused, aga hetkel piirdun sellega. Igatahes on suhteliselt kindel, et sari saab ka teise hooaja ning jätkub sügisel.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Teine hooaeg algab neljapäeval, 28. septembril telekanalil CW.
http://www.cwtv.com/cw-supernatural.html

Pilte teise hooaja esimesest osast:
http://super.emedian.net/eps201.html

Ise ootan seda sarja väga, esimene hooaeg oli suurepärane, loodetavasti on ka teine samal tasemel.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Okt 03, 2006 10:45 pm    Teema: Vasta viitega

2x01 "In My Time of Dying"

Suurepärane hooaja algus, mis suutis üllatada mitmes mõttes. Kui tavaliselt on cliffhangeriga lõppenud osade järjed vaid eelnenu haledad varjud, siis seekord oli võib-olla ise vastupidisega tegu. Kindlasti ei näinud ma ette seda, et poiste isa end Deani nimel ohverdab, kuigi selge oli, et põhideemon peab edasi elama.
John andis sarjale siiski üksjagu värvi ja mul on kahju, et ta surma sai, kuid mine tea, ehk ilmub ta edaspidi näiteks kummitusena.
Raske on midagi erilist välja tuua, aga 10 punkti läheb kindlasti kirja. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

2x02 "Everybody Loves a Clown"

Järjekordne suurepärane episood; jätkati põhimõtteliselt eelmises osas pooleli jäänud liini.
Nii-öelda kohustuslikuks elemendiks oli siis "nädala üleloomulik olend", kuid minu arvates oleks see osa võib-olla ilma selleta isegi parem olnud. Mis küll ei tähenda, et see tapjaklouni tegevusliin kuidagi halb oleks olnud - ei, sarjale tüüpiliselt oli ta päris hirmutav. Lihtsalt ma arvan, et siis oleks rohkem aega jätkunud vendade endi peale isa surma pingestunud suhete näitamiseks.
Tutvustati ka mõningaid uusi tegelasi, keda me sagedamini nägema peaks hakkama; kui Ellen oli päris huvitav tegelane, siis tema tütar Jo oli kuidagi liiga tavaline ja tundub, et on sisse toodud peamiselt mingi võimaliku armusuhte arendamiseks.
Eriti mõjus oli viimane stseen, kui Dean oma katkist autot tagus - see ütles tema tunnete kohta rohkem kui mitu minutit dialoogi.
9 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

2x03 "Bloodlust"


Teise hooaja kolmas episood ei olnud minu arvates päris kahe esimese tasemel, kuid põnevuse üle eriti kurta ei saa.
Esimese asjana rõõmustas muidugi see, et nende Chevrolet Impala oli jälle korras - peaks ütlema, et see auto on nagu tähelaev Enterprise Star Treki sarjades - ta pole küll keskne tegelane, ent ometi lahutamatu sarja osa.
Põhiline asi, mis mind selle sarja juures ühe enam paeluma on hakanud, on Sami ja Deani suhted peale nende isa surma. Nagu Dean seekord Gordonile tunnistas, mõjus isa kaotus talle päris rängalt ning järjekordses sõnavahetuses sai Sam talt ka rusikahoobi. Selge see, et enne surma ütles nende isa John Deanile midagi Sami kohta, mis kindlasti põhjustab Deanile praegu omajagu peavalu; mis see täpselt oli, selgub ehk kunagi hiljem, kuid mulle tundub, et tegu on millegi üsna koledaga.

Bloodlust oli vist esimene osa, mis üleloomulikke olendeid - seekord vampiire - vähemalt osaliselt positiivses valguses kujutas. Toimuvat näidati ka nende vaatepunktist vaadatuna ning pärast tekkis Deanil täiesti õigustatud küsimus: mis siis, kui kõik need olendid, keda nad tapnud on, ei olnud tõepoolest surma ära teeninud? Mõtlemapanev...

8 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 3:32 am    Teema: Vasta viitega

@Enterprise:
Sa oled siin teemas ainuke postitaja ma vaatan. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Okt 15, 2006 8:41 am    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
@Enterprise:
Sa oled siin teemas ainuke postitaja ma vaatan. Very Happy


Esialgu küll jah, aga see pole eriline probleem. Lähtun lihtsalt loogikast, et kui on hea ja sari ning ma seda vaatan, siis võib ju ka tuleviku jaoks kommenteerida, kui peaks leiduma mõni inimene, kes seda veel vaatama hakkab.
Ja muuseas SinkaVonka, see on tõesti hea sari, nii et soovitan vaatama hakata. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah, olen selle teema kuidagi soiku jätnud, nüüdseks on juba 11. osagi ära näidatud. Mis seal ikka, tuleb öelda, et kõik episoodid on ikka väga kõrgel tasemel olnud ning põhimõtteliselt on minu arvates tegu ühe parima sarjaga, mida hetkel näidatakse - pean Supernaturali ka paremaks kui sarja Heroes.

2x11 - "Playthings"

Mõnus osa - vana hotell oma interjööri ja nende nukkudega oli päris hirmuäratav. Mulle on alati seda tüüpi nukud kuidagi hirmsad tundunud - seostuvad koheselt koledate õudusfilmidega. Very Happy Sisu poole pealt oli huvitav jälgida Sami käitumist. Paistab, et ta tõepoolest hakkab vaikselt "õigelt poolelt" ära libisema - täis joomine ja vihapursked ei ole päris tema moodi. Loodetavasti asi siiski nii kaugele ei lähe, et Dean ta nende isa nõudmise järgi ta tapma peaks.
Väga palju oli häid humoorikaid kohti - näiteks peeti neid jälle homodeks Very Happy ja siis muidugi paar head kommentaari Deani poolt.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Altrhus
Kadett


Liitunud: 18 Jan 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Saaremaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 22, 2007 11:25 pm    Teema: Vasta viitega

Vaatan ka Supernaturali huviga! Üks asi on ainult väheke segaseks jäänd! Siis kui Sam avastas oma selgeltnägemisvõime, siis tal avaldusid korraks ka telekineetilised võimed! Kahju et neid hiljem pole enam sisse pandud!

Selles suhtes olen ka nõus, et Sam hakkab tumedale poolele vaikselt üle minema, täiega huvitab, mis edasi saab!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 12:21 am    Teema: Vasta viitega

2x12 - "Nightshifter"

Mitte halb osa, aga kindlasti ei kuulu see ka Supernaturali paremate soorituste hulka. Eelmisel hooajal olnud shapeshifteri episood oli minu arvates üks nõrgimaid ja ega ma seetõttu ka sellelt episoodilt väga palju ei oodanud. Põhibprobleemiks see, et lugu ise oli suhteliselt igav, olgugi, et üritati luua pingelist õhkkonda. Aga selline sunnitud pingelisus paistab alati väga välja, sest me teame, et kõik peab ikkagi hästi lõppema. Minu meelest muutsid sarja tegijad nüüd asjad natuke liiga komplitseerituks - Sam ja Dean on ju nüüd ilmselt vägagi tagaotsitavad kurjategijad, keda süüdistatakse pangaröövis ja terve hulga inimeste tapmises, nii et ma ei kujuta ette, et nad ennast väga kergelt peita võiksid ja neid kätte ei saadaks.
Episoodis häiris ka natuke see, et Sam kolm SWAT-rühma meest nii lihtsalt oimetuks lõi. Ei tahaks uskuda, et väljatreenitud eriüksuslased nii kergesti langeksid.
6/10
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 04, 2007 10:16 pm    Teema: Vasta viitega

2x13 - "Houses of the Holy"

Hea osa, mis mõjus teatava vaheldusena tavalistele üleloomulikke olendeid sisaldavatele episoodidele. Kuigi põhivastaseks oli ka seekord üks häiritud hing, jäi siiski mulje, et mängus on midagi rohkemat. Sam, nagu selgus, usub siiski Jumalasse ja oli seetõttu vastuvõtlikum ideele, et tapmisi võis tõesti põhjustada ingel. Deani käitumine mõjus samas kuidagi liiga ülepingutatult tõrjuvana - minu arvates ei olnud asi mitte selles, et ta ei uskunud Jumalasse, nagu ta ise väitis, vaid pigem selles, et ta ei tahtnud uskuda või oli Jumala peale vihane. Seda kinnitas see, kui ta rääkis Samile, et nende ema ei kaitsnud deemoni eest keegi.
Muidu hea ja põnev osa, kuigi arvestades eelmises osas juhtunut elasid vennad siiski natuke liiga avalikku elu. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Reede Veeb 09, 2007 5:24 pm    Teema: Vasta viitega

2x14 - "Born Under a Bad Sign"

Väga hea osa. Alguses tõesti tundus, et Sam ongi lõplikult kollaste silmadega deemoni mõju alla sattunud, kuigi selleks oleks vist veel natuke liiga vara olnud - hooaja lõpuni on veel päris palju episoode. Very Happy Seekord oli hoopis üks teine vana tuttav deemon tagasi, kes kätte maksta tahtis. Hea, et teda ära unustatud poldud.
Deani suutmatus Samile viga teha pani aga mõtlema, et mis juhtub siis, kui Sami enam tõesti päästa ei õnnestu? Kas Dean oleks ka siis valmis teised inimesed ohtu seadma? Millegipärast on mulle siiani jäänud Deanist mulje kui tüübist, kes teeb, mida vaja, vaatamata olukorra keerulisusele.
Päris hea koht oli see, kui Dean lõpus äsja deemonist vabanenud Samile vastu lõugu virutas kättemaksuks. Samil oli alguses küll selline nägu peas, et mille eest see nüüd tuli. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 10:01 pm    Teema: Vasta viitega

2x15 - "Tall Tales"

Laughing See oli küll väga naljakas osa. Algas täiesti "harilikult" ja tõsiseltvõetavalt, aga siis pööras täiesti ära. Eriti naljakas oli Sami ja Deani pidev vaidlemine.
Kõige lahedam lugu oli teisest kannatanust, kes enda arvates [tulnukas]tulnukate käest peeru vahele sai[/tulnukas] ning kaadrid sellest, kuidas ta väikese halli tulnukaga Chris DeBurghi laulu "Lady in Red" saatel aeglaselt tantsis olid lausa kuldaväärt. Kahju ainult, et teised kaks - esimene, kes aknast alla visati ja teine, kelle kanalisatsioonialligaator ära sõi - nii naljakad ei olnud.
See oli vist ka üks väheseid osasid, kus vendadel ei õnnestunud pahalast tappa. Very Happy
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
2x15 - "Tall Tales"

Laughing See oli küll väga naljakas osa. Algas täiesti "harilikult" ja tõsiseltvõetavalt, aga siis pööras täiesti ära. Eriti naljakas oli Sami ja Deani pidev vaidlemine.
Kõige lahedam lugu oli teisest kannatanust, kes enda arvates [tulnukas]tulnukate käest peeru vahele sai[/tulnukas] ning kaadrid sellest, kuidas ta väikese halli tulnukaga Chris DeBurghi laulu "Lady in Red" saatel aeglaselt tantsis olid lausa kuldaväärt. Kahju ainult, et teised kaks - esimene, kes aknast alla visati ja teine, kelle kanalisatsioonialligaator ära sõi - nii naljakad ei olnud.
See oli vist ka üks väheseid osasid, kus vendadel ei õnnestunud pahalast tappa. Very Happy


Antud osa on vist minu lemmik osa üldse sellest sarjast, kohati ikka naersin kõht kõveras ja hea, et seda pahalast ära ei tapetud. Loodan, et ta tuleb veel tagasi mõnes osas, väga hea karakter oli.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Esm Märts 19, 2007 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

2x16 - "Roadkill"

Supernatural on kah kuuajaselt puhkuselt naasnud ning õnneks tegi seda suurepärase episoodiga. Külalisnäitlejaks siis seekord uuest BSG-st Number Kuuena tuntud Tricia Helfer. Muuseas, alguses ei tundnud ma teda üldse ära, sest erinevalt oma BSG osast nägi ta siin tegelikult ilus välja. Miks ta ei võiks BSG-s ka samasugune olla? Very Happy
Mõned võtted tundusid päris originaalsed - näiteks ei tule mulle meelde, et Supernaturalis oleks algsed sündmused reaalajas (näiliselt, aga selle juurde hiljem) toimunud; s.t. vennad lihtsalt juhtuvad olema samas kohas, kus parasjagu vaim ühte naist jälitab. Näitlejad täitsid oma rolle seekord isegi paremini kui tavaliselt, eriti näiteks jäi mulle meelde, kuidas Sam rääkis Number Kuuele (sorry, ma ei mäleta, mis ta tegelase nimi oli Very Happy), et too talumees polnud tegelikult paha inimene olnud ja temaga juhtunu oli ta enda kontrolli alt väljas. Näis, nagu üritaks Sam kuidagi ennast välja vabandada, sest tema võimalikust saatusest muutuda samamoodi pahaks on juba ennegi juttu tehtud. Lõpus muidugi selgus, et eeskätt oli see mõeldud Number Kuuele, kes ise ei teadnud, et ta on vaim ja juba aastaid surnud.
Väga hea osa, 10 punkti.
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 1:20 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
2x16 - "Roadkill"
Näitlejad täitsid oma rolle seekord isegi paremini kui tavaliselt, eriti näiteks jäi mulle meelde, kuidas Sam rääkis Number Kuuele (sorry, ma ei mäleta, mis ta tegelase nimi oli Very Happy), et too talumees polnud tegelikult paha inimene olnud ja temaga juhtunu oli ta enda kontrolli alt väljas. Näis, nagu üritaks Sam kuidagi ennast välja vabandada, sest tema võimalikust saatusest muutuda samamoodi pahaks on juba ennegi juttu tehtud. Lõpus muidugi selgus, et eeskätt oli see mõeldud Number Kuuele, kes ise ei teadnud, et ta on vaim ja juba aastaid surnud.
Väga hea osa, 10 punkti.


Kusjuures kui ta seda rääkis hakkasin kahtlustama, et naine on samuti vaim, The others tuli meelde Razz Aga 10 punkti ka minu poolt, sari läheb juba päris heaks, eriti kui kahe viimase osa peale mõelda.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Laup Mai 19, 2007 6:17 pm    Teema: Vasta viitega

Pole jälle jõudnud paljusid episoode kommenteerida ja et hooaeg on nüüd läbi, siis ei viitsi ka praegu vanu osi uuesti ette võtta. Täna vaatasin kaks viimast osa ära ja üldiselt jäin rahule. Eriti mõjus oli paljude vanade tegevusliinide mängutoomine ning Deani tegevus Sami päästmiseks. Ka papa Winchesteri oli päris hea korraks uuesti näha, kuigi ühtegi sõna ta öelda ei saanud. Razz
Ootasin aga neilt episoodidelt, mis osutusid küll kenadeks "perekonnalugudeks", mida suuremõõtmelisemat, sest terve hooaja vältel on ennustatud mingi suure võitluse tulemist, mida aga näha ei saanud. Kokkuvõttes siiski igati rahuldav hooaja lõpp ja jään ootama kolmandat, mida on õnneks juba tellitud 22 osa. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 5:36 pm    Teema: Vasta viitega

Väidetavalt pidi Kanal 2 uuel aastal Supernaturali näitama hakkama. Kui vähegi inimlikul ajal, siis proovin vaatama hakata.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
skycat
Kaptenmajor


Liitunud: 22 Aug 2006
Postitusi: 93

PostitusPostitatud: Esm Dets 17, 2007 2:22 am    Teema: Vasta viitega

Enterprise kirjutas:
2x16 - "Roadkill"

Supernatural on kah kuuajaselt puhkuselt naasnud ning õnneks tegi seda suurepärase episoodiga. Külalisnäitlejaks siis seekord uuest BSG-st Number Kuuena tuntud Tricia Helfer. Muuseas, alguses ei tundnud ma teda üldse ära, sest erinevalt oma BSG osast nägi ta siin tegelikult ilus välja. Miks ta ei võiks BSG-s ka samasugune olla? Very Happy


hmmm... number kuus ja ei ole ilus bsg? sa oled seda läbi mingite kõverpeeglite vaadanud, kui teha mingi bsg modelli võistus vms siis number kuus omaks seal vast ilusti Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

supernaturalil siis ka 4-jas hooaeg alguse saanud ja esimese osa kohta ütleks aind niipalju et jumal tänatud et supernatural tagasi on et ei pea igavlema ja haigutma kuna on miskitki põnevamat vaadata kui stargate atlantis Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group