Ulmefoorum.eu Ulmefoorum.eu
See on foorum kõigile ulmehuvilistele Eestis!
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

'Supernatural' arutlusteema
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 21, 2008 12:59 am    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:
supernaturalil siis ka 4-jas hooaeg alguse saanud ja esimese osa kohta ütleks aind niipalju et jumal tänatud et supernatural tagasi on et ei pea igavlema ja haigutma kuna on miskitki põnevamat vaadata kui stargate atlantis Very Happy


Jah supernaturali avapauk oli kindalsti tunduvalt võimsam kui SGA-l. Väga nauditav osa oli.
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Reede Okt 17, 2008 1:25 pm    Teema: Vasta viitega

5 osa lihtsalt vajab kommentaari Very Happy

nii kliseelist episoodi annab otsida aga hoolimata sellest oli täitsa vaadatav osa.

10-st 6 paneks sest tõesti kogu episood mustvalges ajas lihtsalt nii närvi hoolimata paljudest Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing kohtadest Very Happy
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
velz83
Veteran


Liitunud: 18 Jan 2005
Postitusi: 556
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 19, 2008 8:19 pm    Teema: Vasta viitega

Ma annaks 8 punni ära... tugev Laughing Laughing Laughing osa
_________________
Isegi masendav reis on parem, kui siia saabumine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Märts 22, 2009 6:33 am    Teema: Vasta viitega

vaatan et pole siin miskit tükk aega toimunud...
ise kah pikalt ei viitsi kribada episoodide kohta aga imo supernatural on üks parimad sci-fi/fantasy related sarju atm mida võimalik näha. eriti arvestades seda et nad üritavad suht odavate budgetitega läbi ajada.

story hakkab juba suht huvitavaks minema aga muidugi jama et hooaja lõpp kah juba lähenemas...

kardan et rikuvad ära muidu ilusa asja mingi ...ma ei teagi Rolling Eyes
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 16, 2009 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Hakkasin siis ka lõpuks seda seriaali vaatama ning hetkel on plaanis kõik hooajad ära vaadata, sest siiani on mulle teostus ja tegelased väga meeldinud (vaatan praegu 7. episoodi). Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 6:41 pm    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just 4. hooaja 10. episoodi vaatamise (suurepärane) ja Supernatural on ikka ainult järjest paremaks läinud. Hetkel on 3. hooaeg lemmik, aga see võib 4. hooaja lõpuks muutuda. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 2:03 am    Teema: Vasta viitega

4x17 ja 4x18 - kaks kõige naljakamat seriaali episoodi, mis samas viisid põhisü¾eed edasi. Ma tõesti loodan, et praegu jooksev 5. hooaeg ei jää seriaali viimaseks, sest mul on tunne et ma ei tüdine Supernaturalist kunagi ära. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
4x17 ja 4x18 - kaks kõige naljakamat seriaali episoodi, mis samas viisid põhisü¾eed edasi. Ma tõesti loodan, et praegu jooksev 5. hooaeg ei jää seriaali viimaseks, sest mul on tunne et ma ei tüdine Supernaturalist kunagi ära. Very Happy


Sarja looja on juba ammu öelnud et supernatural on ainult 5 hooaega vähemalt see storyline oli tal algusest peale plaanitud 5-ks hooajaks aga nagu ta juba maininud võib ka mingit teist storyline-i jätkata kunagi Supernaturali maailmas.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 1:14 am    Teema: Vasta viitega

Hyperion Endymion kirjutas:

Sarja looja on juba ammu öelnud et supernatural on ainult 5 hooaega vähemalt see storyline oli tal algusest peale plaanitud 5-ks hooajaks aga nagu ta juba maininud võib ka mingit teist storyline-i jätkata kunagi Supernaturali maailmas.



Mis mõttes kunagi? Smile Supernatural kas jätkub järgmisel sügisel või siis mitte. Olen ka jah lugenud Kripke'i plaanist lõpetada käesolev storyline selle hooajaga, aga ma arvan, et lugusid oleks veel jutustada küll ja küll. Ehk tasuks mõneks ajaks minna tagasi standalone formaadi juurde. Lõppude lõpuks on ju kaks peategelast (ja loomulikult näitlejad) selle seriaali hingeks.

Olen jõudnud nüüd ka ära vaadata 5. hooaja esimesed 5 episoodi ja ei ole pidanud pettuma. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 12:29 pm    Teema: Vasta viitega

SinkaVonka kirjutas:
Mis mõttes kunagi? Smile Supernatural kas jätkub järgmisel sügisel või siis mitte. Olen ka jah lugenud Kripke'i plaanist lõpetada käesolev storyline selle hooajaga, aga ma arvan, et lugusid oleks veel jutustada küll ja küll. Ehk tasuks mõneks ajaks minna tagasi standalone formaadi juurde. Lõppude lõpuks on ju kaks peategelast (ja loomulikult näitlejad) selle seriaali hingeks.

Olen jõudnud nüüd ka ära vaadata 5. hooaja esimesed 5 episoodi ja ei ole pidanud pettuma. Cool


see ammune intervjuu mis lugesin jättis mulje et kripke ise tahaks mingi 1-2 hooaega kindlasti vahele jätta pluss näitlejad tahaksid kah veits puhkust.

aga kes teab Laughing supernatural ikkagi suhteliselt edukas sari võibolla väntavad edasi Wink

endal 5-nda hooaja 8-9 osa vaadatud ja kuigi suht filler episoodid on siiski väga naljakas. NUTSCRACKER Laughing
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

8. & 9. episood olid humoorikad kõrvalepõiked, aga mõlemad sisaldasid olulist informatsiooni, mis on seotud põhisü¾eega (Gabriel ja Colti asukoht).
Väga imelik tunne on nüüd, kui ei ole võimalik enam järjest uusi episoode vaadata. Smile
Ma tõesti loodan, et seriaal ei lõpe selle hooajaga (mis tähendaks, et alles on jäänud ainult 13 osa).
Ma loomulikult ei taha, et Supernatural jääks liiga kauaks teleekraanidele ning kvaliteet langeks, aga ma ei tea kas selline asi (kvaliteedi langus) üldse võimalik on, sest siiani on Supernatural lihtsalt nii geniaalne olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 20, 2009 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

5x10 "Abandon All Hope"

Emotsionaalselt äärmiselt kaasahaarav episood. Jo ning Elleni (mõttetu) surm oli mulle igatahes valus hoop ning kokkuvõttes lõppes osa äärmiselt masendavalt. Kahtlemata kuulub seriaali (või siis vähemalt 5. hooaja) paremiku hulka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 16, 2010 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

http://tvbythenumbers.com/2010/02/16/gossip-girl-renewed-supernatural-renewed-too-vampire-diaries-90210-antm-too/42104

Supernatural on uuendatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 14, 2010 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

5x22 "Swan Song"

Väga sobiv lõpp (sellele) loole. Mälestused Samist ja Deanist olid kõik südantsoojendavad. Väga hea moment oli see, kui Chuck ütles, et saatanat ei huvita, mis autoga Winchesterid sõidavad. See, et Lucifer selliseid pisiasju tühiseks peab, oligi tema hukatuseks.

Kurdaksin ainult selle üle, et kõik tegelased pääsesid eluga. Osa oleks olnud palju tõsisem, kui vähemalt Bobby või Castiel ei oleks naasnud. Lõpus on muidugi suur küsimärk, et kuidas Sam põrgust pääsenud on. Päris kindel, et see lisati alles siis, kui seriaali tegijad said teada, et Supernatural läheb veel edasi.

Ma ei oska öelda, mis ma episoodist arvaksin, kui see oleks tõesti seriaali viimane. Osa oli minu arust puhas kvaliteet, aga samas ei oleks ma rahu ka saanud. Smile Igatahes, Supernatural jätkub sügisel ja mina ootan huviga; kõik on veel võimalik. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rincewind
Veteran


Liitunud: 12 Sept 2005
Postitusi: 559
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Üks sari üle tüki aja, mille ma algusest lõpuni ära vaatasin. Hakkasin vaatama suure skepsisega, aga sari oli oodatust parem. Siiski hakkasin ühel hetkel sarjast tüdinema, igasuguste moosivarastest kummituste jahtimine hakkas ära tüütama. Inglid toodi mängu täpselt õigel hetkel. Kuigi neid oli kahtlaselt kerge tappa, muutsid nad asja piisavalt huvitavaks. Ühtlasi toodi mängu minu lemmiktegelane Castiel. Paljuski tänu temale ma sarja lõpuni vaatasingi.
Kui vaatama asudes pidasin Jensen Ackles'it peamiselt naiste lemmikuks, siis praegu olen temast ka ise heal arvamusel. Tema Eye Of The Tiger 'i "laulmine" läks täiega peale.
http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0

Huumor oli sarjas hea, kuigi kohati läks asi liialt tsirkuseks kätte.
Viimane osa oli oma koha vääriline, kuid minugi meelest oleks võinud Suures Viimases Heitluses ka reaalseid kaotusi olla.
Uuest hooajast loodan ainult, et Castieli aeg ajalt näha saab.
_________________
Pettumus on lootuse nukker lapsuke.-S.Vititski-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 06, 2010 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Viimaks ometi on heidetud valgust 6. hooaega läbivale sü¾eeliinile ja ma olen meeldivalt üllatunud. Ilma hingeta Sam on väga huvitav idee; jälle on suudetud seriaali dünaamikat muuta.

Kritiseeriksin aga stsenaristide otsust jälle Crowley mängu tuua, vaja oleks mingit uut vaenlast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawoosh
Leitnant


Liitunud: 7 Jan 2011
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 06, 2011 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

Saitegi uue vaenlase: the Mother of All.
Purgatory tundub olema palju ebameeldivam koht kui Põrgu, Põrgusse läheks näiteks pühasid veetma. Kuuenda hooaja teine pool tõmbas sarja reitingu taevasse, nagu oligi arvata. Ja vahelduseks oli hea näha draakoneid mitte deemoneid Razz JA JÄLLE sai palju vahvaid tsitaate. Ma olen niivõrd erutunud ikka veel sellest episoodist, et ei oskagi mingit romaani kirjutada Very Happy

Ja üleüldse, Crowley on awesome - nagu on kõik Mark Sheppard'i mängitud tegelased (Romo Lampkin BSG'st jne).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Enterprise
one of a kind


Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 3240
Asukoht: Terra Firma

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2011 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Hea kuulda, et sari ikka endiselt kõrgel tasemel on. Kahjuks jäi endal vaatamine kolmanda hooajaga pooleli ja nüüd on järgi jõuda suhteliselt raske, kuna muud vaatamist on ka väga palju. Very Happy Aga kindlasti on Supernatural sari, mida ma tahaks ühel päeval DVD peal omada. Cool
_________________
Administraator

It changed the future, and it changed us. It taught us that we had to create the future, or others will do it for us. It showed us that we have to care for each other, because if we don't, who will? And that strength sometimes comes from the most unlikely of places. Mostly, though, I think it gave us hope that there can always be new beginnings, even for people like us.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SinkaVonka
Veteran


Liitunud: 27 Veeb 2005
Postitusi: 913
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2011 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea kas keegi veel jälgib, aga siis nii palju uudist, et Supernatural on kord jälle uuendatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hyperion Endymion
Viitseadmiral


Liitunud: 9 Mai 2007
Postitusi: 233

PostitusPostitatud: Kolm Apr 27, 2011 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

tahtsin just ise seda siin jagada.

Aga sarjast niipalju, et endiselt on kõrgel tasemel. Ja huvitavat on seal nii mõndagi. Jälgin huviga.
_________________
He`s like fire and ice and rage.
He`s like the night, and the
storm in the heart of the sun.
He`s ancient and forever. He
burns at the center of time
and he can see the turn of
the universe.

And...he`s wonderful.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Ulmefoorum.eu -> Ulmesarjad Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Space Pilot 3K template by Jakob Persson.
Powered by phpBB 2.0.11 © 2001 phpBB Group